PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک پروژه برای سئو. لطفا فعالین در زمینه سئو مراجعه کنند

nivdata.com
May 17th, 2013, 13:30
با سلام

لطفا ابتدا لینک زیر رو مشاهده کنید . این بخش از سایت ما اختصاص داره به فروش کارت تلفن بین الملل.

خرید کارت تلفن | فروش کارت تلفن | کارت تلفن | تلفن بین الملل (http://www.nivdata.com/fa/Voip/Search)

شرایط اجرا

کلمات مورد نظر برای سئو : کارت تلفن ، کارت تلفن بین الملل ، تلفن بین الملل ، خرید کارت تلفن ، فروش کارت تلفن ؛ سرویس تلفن بین الملل، تماس با خارج

هدف : قرار گرفتن این کلمات در 3 گزینه اول جستجو گوگل از تمام آی پی ها

لطفا روش ، مدت زمان و هزینه را در ادامه همین پست اعلام بفرمایید

نکات:
لازم به توضیح است که کلیه مراح خرید کارت به صورت آنلاین هست و امکاناتی که در این سیستم هست در سایت های مشابه ایرانی وجود ندارد یا ما هنوز ندیده ایم (با توجه به 5 صفحه اول گوگل در کلمات: کارت تلفن ، خرید کارت تلفن ، تلفن بین الملل.
کل این نرم افزار در نیودیتا تولید شده و از هیچ کد آماده استفاده نشده و امکان هر گونه تغییر وجود دارد(در صورت نیاز).

اگر در گوگل کلمات مشابه رو سرچ کنید سایت ما در صفحه یک یا دو دیده می شود. ولی نیاز ما این است که با تمام عبارت ها (حدود 7 عبارت) در 3 گزینه اول و ترجیه این است که گزینه اول جستجو قرار بگیریم.

اگر وب سایت ما را بررسی کنید متوجه می شوید که زمینه فعالیت ما طراحی وب و تولید نرم افزار های وبی هست . با استانداردهای سئو آشنایی کامل داریم و معمولا برای پروژه هایمان نیز سئو انجام می دهیم ( پروژه سئو تنها قبول نمی کنیم) . اگر کلماتی مانند : جستجوی دامنه ، ثبت دامنه ، ثبت دامنه آنلاین ، خرید دامنه ،خرید هاست ، خرید هاستینگ ، خرید هاست ویندوز ، هاست ویندوز ، گیفت کارت آیتونز و بسیاری کلمات دیگر را جستجو کنید سایت نیودیتا را در همان صفحه اول مشاهده می کنید.

به دلیل حجم بالای کار فعلا چند ماه است که تصمیم به فعالیت بر روی کارت تلفن داریم ولی امکانش پیش نیامده به همین دلیل تصمیم گرفتیم که از همکاران در این زمینه کمک بگیریم.

jenatmilad
May 17th, 2013, 13:52
با سلام

لطفا ابتدا لینک زیر رو مشاهده کنید . این بخش از سایت ما اختصاص داره به فروش کارت تلفن بین الملل.

خرید کارت تلفن | فروش کارت تلفن | کارت تلفن | تلفن بین الملل (http://www.nivdata.com/fa/Voip/Search)

شرایط اجرا

کلمات مورد نظر برای سئو : کارت تلفن ، کارت تلفن بین الملل ، تلفن بین الملل ، خرید کارت تلفن ، فروش کارت تلفن ؛ سرویس تلفن بین الملل، تماس با خارج

لطفا روش ، مدت زمان و هزینه را در ادامه همین پست اعلام بفرمایید

نکات:
لازم به توضیح است که کلیه مراح خرید کارت به صورت آنلاین هست و امکاناتی که در این سیستم هست در سایت های مشابه ایرانی وجود ندارد یا ما هنوز ندیده ایم (با توجه به 5 صفحه اول گوگل در کلمات: کارت تلفن ، خرید کارت تلفن ، تلفن بین الملل.
کل این نرم افزار در نیودیتا تولید شده و از هیچ کد آماده استفاده نشده و امکان هر گونه تغییر وجود دارد(در صورت نیاز).

اگر در گوگل کلمات مشابه رو سرچ کنید سایت ما در صفحه یک یا دو دیده می شود. ولی نیاز ما این است که با تمام عبارت ها (حدود 7 عبارت) در 3 گزینه اول و ترجیه این است که گزینه اول جستجو قرار بگیریم.

اگر وب سایت ما را بررسی کنید متوجه می شوید که زمینه فعالیت ما طراحی وب و تولید نرم افزار های وبی هست . با استانداردهای سئو آشنایی کامل داریم و معمولا برای پروژه هایمان نیز سئو انجام می دهیم ( پروژه سئو تنها قبول نمی کنیم) . اگر کلماتی مانند : جستجوی دامنه ، ثبت دامنه ، ثبت دامنه آنلاین ، خرید دامنه ،خرید هاست ، خرید هاستینگ ، خرید هاست ویندوز ، هاست ویندوز ، گیفت کارت آیتونز و بسیاری کلمات دیگر را جستجو کنید سایت نیودیتا را در همان صفحه اول مشاهده می کنید.

به دلیل حجم بالای کار فعلا چند ماه است که تصمیم به فعالیت بر روی کارت تلفن داریم ولی امکانش پیش نیامده به همین دلیل تصمیم گرفتیم که از همکاران در این زمینه کمک بگیریم.

سلام. اگر قرار باشه فقط این چیزی که خواستید انجام بشه رایگاان صورت میگیره.اما کلا اگر میخواهید سئو کنید حداقل 100000 تومان. مدت زمانش هم بسته با سیستمش داره.اگر فایل ها سریع در دسترس باشه 1 ساعت هم نمیشه.

nivdata.com
May 17th, 2013, 14:37
متوجه نشدم در چه صورت رایگان /؟؟ و منظور از کلا سئو چیه.

jenatmilad
May 17th, 2013, 15:02
متوجه نشدم در چه صورت رایگان /؟؟ و منظور از کلا سئو چیه.

ببنید این کاری که شما میخواهید زیاد وقت گیر نیست. راحت میشه انجام داد.سئو هم نمیشه بهش گفت.یه دست کاری هستش.
اما سئو یعنی بهینه سازی قالب و فایل ها .
اگر مخیواهید انجام بدیم دسترسی بدید تا شب انجام میشه.اطلاعات رو پ.خ کنید.

psfa
May 17th, 2013, 15:07
سلام. اگر قرار باشه فقط این چیزی که خواستید انجام بشه رایگاان صورت میگیره.اما کلا اگر میخواهید سئو کنید حداقل 100000 تومان. مدت زمانش هم بسته با سیستمش داره.اگر فایل ها سریع در دسترس باشه 1 ساعت هم نمیشه.

ایشون گفتن این
این الان کاری نداره؟

nivdata.com
May 17th, 2013, 15:42
ببنید این کاری که شما میخواهید زیاد وقت گیر نیست. راحت میشه انجام داد.سئو هم نمیشه بهش گفت.یه دست کاری هستش.
اما سئو یعنی بهینه سازی قالب و فایل ها .
اگر مخیواهید انجام بدیم دسترسی بدید تا شب انجام میشه.اطلاعات رو پ.خ کنید.

ببینید لطفا این پیج رو بررسی بفرمایید به نظرتون از نظر ساختار سئو اشکالی داره؟!

این پیج بدون هیچ گونه فعالیت html در وضعیت فعلی قرار گرفته و از اینجا به بعد فعالیت های دیگری لازم هست تا بتونه با سرعت بیشتری در لیست گوگل بالا بیان . تغییر کد که زمان نمی بره فعالیت های دیگر زمان بر هست که فعلا به دیلیل فشردگی کارها نمیرسیم به انجامش و این پست رو ارسال کردیم و زمان از دست نره.

jenatmilad
May 17th, 2013, 18:25
ببینید لطفا این پیج رو بررسی بفرمایید به نظرتون از نظر ساختار سئو اشکالی داره؟!

این پیج بدون هیچ گونه فعالیت html در وضعیت فعلی قرار گرفته و از اینجا به بعد فعالیت های دیگری لازم هست تا بتونه با سرعت بیشتری در لیست گوگل بالا بیان . تغییر کد که زمان نمی بره فعالیت های دیگر زمان بر هست که فعلا به دیلیل فشردگی کارها نمیرسیم به انجامش و این پست رو ارسال کردیم و زمان از دست نره.

بنده منظورم این بود گذاشت این کلمات و ایندکس کردن توس گوگل کارین داره.ولی اینکه بخواد صفحه ی اول گوگل بیاد زمان بره. 1تا 9 ماه.دومین باره که گفتم.

98M!zban
May 17th, 2013, 18:35
به نظرم بهتره به سایت های سئو سر بزنید

nivdata.com
May 17th, 2013, 22:03
به نظرم بهتره به سایت های سئو سر بزنید

سایت های سئو کارها معمولا بیشتر بازی می کنند اعدادی می گن که به هیچ وجه با کاری که می کنند نزدیک نیست

nivdata.com
May 17th, 2013, 22:06
بنده منظورم این بود گذاشت این کلمات و ایندکس کردن توس گوگل کارین داره.ولی اینکه بخواد صفحه ی اول گوگل بیاد زمان بره. 1تا 9 ماه.دومین باره که گفتم.

دوس ت من شما لطفا یه بار دیگه پست رو بخون . این کلماتی را که نیاز دارم روش کار بشه همه صفحه اول یا دوم هستند. فقط تلاش اینجاست که 3 گزینه اول بیان . نکته دیگه اینکه عزیزم کار خود ما هم همینه می دونم چه کارهایی باید انجام بشه فقط وقت بک لینک ساختن و سایر مراحل رو نداریم . گفتیم کار رو بدیم کسی انجام بده

sarinoo
May 17th, 2013, 22:21
هر کلمه دو سیلابی 299 هزار تومان
مقاله سئوی مقرون به صرفه را بخوانید
سئوی مقرون به صرفه (http://www.sarinoo.com/store/product-introduction/item/8-seo-arzan.html)

nivdata.com
May 17th, 2013, 22:31
هر کلمه دو سیلابی 299 هزار تومان
مقاله سئوی مقرون به صرفه را بخوانید
سئوی مقرون به صرفه (http://www.sarinoo.com/store/product-introduction/item/8-seo-arzan.html)

دوست من ممنون از پاسختون ولی پاسختون هیچ ارتباطی با سوال ما نداشت. ضمنا شما برای کلمه ای در صفحه اول وجود داره و فقط چند پله باید بالا بیاد همون مبلغ رو اعلام کردید که برای یک کلمه که اصلا نیست!

لطفا توضیح بیشتری اعلام بفرمایید

sarinoo
May 17th, 2013, 22:35
دوست من ممنون از پاسختون ولی پاسختون هیچ ارتباطی با سوال ما نداشت. ضمنا شما برای کلمه ای در صفحه اول وجود داره و فقط چند پله باید بالا بیاد همون مبلغ رو اعلام کردید که برای یک کلمه که اصلا نیست!

لطفا توضیح بیشتری اعلام بفرمایید

درخواست شما را با دقت خوانده ام دوست عزیز
وب سایت شما نیز تحلیل شد
در هیچکدام از کلمات در صفحه اول نمیباشید ، توضیحات کامل در مقاله هست.خواهشمند است مطالعه بفرمایید.

nivdata.com
May 17th, 2013, 23:07
131941319513196

باعث تعجبه که در هیچ کدام از کلمات ندیدید. این آمار حدودا هم از آی پی ایران هم آمریکا به همین شکل دیده میشه . گزینه Personal results هم فعال نیست.

babelirani
May 17th, 2013, 23:21
با سلام

کارت تلفن = 18
کارت تلفن بین الملل = 18
تلفن بین الملل = 18
خرید کارت تلفن = 10
فروش کارت تلفن = 9
سرویس تلفن بین الملل = 21
تماس با خارج = 9

برای هر کلمه جایگاه کلمات در جستجوی گوگل رو براتون نوشتم تا sarinoo (http://www.webhostingtalk.ir/member/13767/) عزیز مجبور نشن سرچشون رو اینجوری انجام بدن که چیزی نبینن

موفق باشید

majidisaloo1
May 17th, 2013, 23:26
در ارتباط باشید و مشورت بکنید:
seo@onlineservers.ir

nivdata.com
May 17th, 2013, 23:29
با سلام

کارت تلفن = 18
کارت تلفن بین الملل = 18
تلفن بین الملل = 18
خرید کارت تلفن = 10
فروش کارت تلفن = 9
سرویس تلفن بین الملل = 21
تماس با خارج = 9

برای هر کلمه جایگاه کلمات در جستجوی گوگل رو براتون نوشتم تا sarinoo (http://www.webhostingtalk.ir/member/13767/) عزیز مجبور نشن سرچشون رو اینجوری انجام بدن که چیزی نبینن

موفق باشید

تشکر از شما

این جور که به نظر میرسه کسی نیست که این کار رو درست انجام بده. ظاهرا اگر یک نفر رو برای یک ماه تمام وقت استخدام کنیم و کارهاشو مشخص کنیم سریعتر و ارزان تر به نتیجه میرسیم

babelirani
May 17th, 2013, 23:32
تشکر از شما

این جور که به نظر میرسه کسی نیست که این کار رو درست انجام بده. ظاهرا اگر یک نفر رو برای یک ماه تمام وقت استخدام کنیم و کارهاشو مشخص کنیم سریعتر و ارزان تر به نتیجه میرسیم

100% همین کارو بکنید

یه چیزی بهتون میگم مطمئن هستم خودتون هم در این راه به این نتیجه رسیدید هیج فردی در ایران حتی با گرفتن هزینه هم درست براتون کار نمیکنه مگر اینکه خودتون بالا سرش باشید
ما یه سایت راه اندازی کردیم برای 2 کلمه دادیم سئو کنن خدا تومن هم از ما پول گرفتن الان 6 ماهه هنوز ما مئتظریم بیاد صفحه اول ولی فکر کنم توی بار گیر کرده

sarinoo
May 17th, 2013, 23:34
تشکر از شما

دوست گرامی
تمام کسانی که اینترنت دارند همین الان می تونند جستجو کنند "کارت تلفن" و ببینند که جنابعالی در صفحه اول نیستی
در ضمن در صفحه اول گوگل 10 تا سایت نشون داده میشه نه 18 تا و خودت نوشتی رتبه 18 که تازه اونم درست نیست.یا بلد نیستی صفحه اول کجاست صفحه دوم کجا
یا ما رو گذاشتی سرکار
در ضمن انقدر گپی نیا ، از وب سایتت معلومه که توان استخدام نداری پس الکی کلاس نذار
یا علی

nivdata.com
May 18th, 2013, 00:04
دوست گرامی
تمام کسانی که اینترنت دارند همین الان می تونند جستجو کنند "کارت تلفن" و ببینند که جنابعالی در صفحه اول نیستی
در ضمن در صفحه اول گوگل 10 تا سایت نشون داده میشه نه 18 تا و خودت نوشتی رتبه 18 که تازه اونم درست نیست.یا بلد نیستی صفحه اول کجاست صفحه دوم کجا
یا ما رو گذاشتی سرکار
در ضمن انقدر گپی نیا ، از وب سایتت معلومه که توان استخدام نداری پس الکی کلاس نذار
یا علی

آقا شما خوبی

تصویر رو که برات فرستادم که کجا هستیم. babelirani (http://www.webhostingtalk.ir/member/9348/) عزیز هم که نتیجه هایی رو که دیده بود فرستاده. من هم در ابتدای پست گفتم تمام کلمات در صفحه اول و دوم هستند نگفتم همه اولند . بعدش هم سوال اینجاست شما چطور قیمت کلمه ای که در دو صفحه اول هست و اونی که اصلا نیست رو یه قیمت اعلام می کنید.!!!!!!!!

در مورد وب سایت هم تشکر می کنم نظری ندارم ولی فقط بد نیست تو گوگل جستجو کنی : " جستحوی دامنه " یا " ثبت دامنه " حتما می دونی که ثبت دامنه بیش از 50 هزار بار در ماه جستجو میشه سایت ما تو 5 تای اوله . این یعنی اینکه کارمون رو بلدیم نگران نباش دوست عزیز این مشکل رو هم حل می کنیم .

راستی چرا ترش کردی من فقط پرسیدم چرا بدون توجه به وضعیت فعلی کلمات یک قیمت داری و فقط هم قیمت گفتین نه زمان ، نه اینکه چه مبلغ اول چه مبلغی بعد از نتیجه گیری و این حرفا

دوستان لطفا از این گونه پیام ها ندین پست موضوعش خراب میشه لطفا اگر توان انجام دارید خیلی روشن شرایط رو اعلام بفرمایید

nivdata.com
May 18th, 2013, 00:08
100% همین کارو بکنید

یه چیزی بهتون میگم مطمئن هستم خودتون هم در این راه به این نتیجه رسیدید هیج فردی در ایران حتی با گرفتن هزینه هم درست براتون کار نمیکنه مگر اینکه خودتون بالا سرش باشید
ما یه سایت راه اندازی کردیم برای 2 کلمه دادیم سئو کنن خدا تومن هم از ما پول گرفتن الان 6 ماهه هنوز ما مئتظریم بیاد صفحه اول ولی فکر کنم توی بار گیر کرده

ببین شما کامل درست میگی . هیچ وقت به کسی نمی دیم ولی الان چند ماهه این مونده و نرسیدیم بهش . فروش رشت کرده خود به خود بالا آمده ولی کار داره هنوز . ولی شما درست میگی مخصوصا در مواردی که دور کاری می کنند. مثل این دوست عزیز که فوری هم موضوع رو به خشونت میکشه. نمی دونم چرا از هیچ کسی نمیشه سوال پرسید ! فوری حمله می کنند. که سایتتون معلومه که فلان.... چه ربطی به موضوع داشت من نمی دونم.

nivdata.com
May 18th, 2013, 00:10
در ارتباط باشید و مشورت بکنید:
seo@onlineservers.ir

چگونه در ارتباط باشیم !!! پیشنهاد ، هزینه و زمان را بفرمایید

nivdata.com
May 18th, 2013, 09:35
دوستان کسی پیشنهادی نداره برای این کار!

nivdata.com
May 18th, 2013, 10:00
دوستان پیام خصوصی نفرسید که "می توانیم انجام دهیم" لطفا پیشنهاد کاملتون رو اعلام کنید

زمان ، هزینه ...

nivdata.com
May 18th, 2013, 11:36
up

nivdata.com
May 18th, 2013, 13:30
up

spalisp
May 18th, 2013, 14:45
سلام . آمادگی برای انجام این پروژه به صورت تضمینی داریم ولی هزینه ی این پروژه کم نیست ولی در کل ما میتونیم انجام بدیم . تضمین ما هم لینک 1 تا 5 گوگل هست با تمام اون کلماتی که گفتید

nivdata.com
May 18th, 2013, 15:26
سلام . آمادگی برای انجام این پروژه به صورت تضمینی داریم ولی هزینه ی این پروژه کم نیست ولی در کل ما میتونیم انجام بدیم . تضمین ما هم لینک 1 تا 5 گوگل هست با تمام اون کلماتی که گفتید

خوب امکانش هست توضیح دقیقتر بدین که چه مدت ، چه مبلغ و سایر موارد

spalisp
May 18th, 2013, 19:18
خوب امکانش هست توضیح دقیقتر بدین که چه مدت ، چه مبلغ و سایر موارد

پ.خ شد

nivdata.com
May 18th, 2013, 20:18
دوستان دیگری هستند؟

زمان خیلی محدوده لطفا سریعتر

shahintak
May 18th, 2013, 20:55
در خدمتم سئو کلمات و سئو قالب شمارو به صورت همکاری حساب میکنم 50 هزار تومان

میخواید صفحه مورد نظر شما با کلماتی که گفتین در صفحه اول گوگل باشه؟

nivdata.com
May 18th, 2013, 21:06
در خدمتم سئو کلمات و سئو قالب شمارو به صورت همکاری حساب میکنم 50 هزار تومان

میخواید صفحه مورد نظر شما با کلماتی که گفتین در صفحه اول گوگل باشه؟

لطفا دقیق تر بفرمایید تا بشه تصمیم بگیریم

nivdata.com
May 18th, 2013, 23:17
دوستان پیشنهاد دیگری نیست؟ برخی دوستان شروع کردند به فعالیت ولی همچنان نیازمند همکاری بیشتر هستیم

harsh
May 20th, 2013, 13:00
سلام
یه سئو کار مشناسم که کارش حرف نداره ....
واسه هر کمه از 150 تا 300 میگیره
اینم آیدی یاهو : vahid_tmbax@yahoo.com
کلی نمونه کار صفحه اول رو هم داره

nivdata.com
May 20th, 2013, 18:26
سلام
یه سئو کار مشناسم که کارش حرف نداره ....
واسه هر کمه از 150 تا 300 میگیره
اینم آیدی یاهو : vahid_tmbax@yahoo.com
کلی نمونه کار صفحه اول رو هم داره

تشکر از شما

pedramsistani
May 22nd, 2013, 17:23
به نظر من شرکت کاسپید برای سئو خوبه
یک سر بزنید

kaspid.com