PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک و راهنمایی جهت حذف مالیات از سرویس های ovh

Ehsan lashkari
May 16th, 2013, 22:33
با سلام

دوستان یه راهنمایی می خواستم از خدمتتون

چون دیتا سنتر ovh در حوزه اتحادیه اروپا قرار داره مجبوره که قوانین اتحادیه رو هم رعایت کنه و مالیات های سنگین از سرویس هاش بگیره!

با مکاتبه ای که با دیتا سنتر داشتم گفتن در صورتی که بتونید ثابت کنید خارج از حوزه اتحادیه اروپا ساکن هستید و فعالیتتون خارج از این قاره هستش مالیات براتون صفر0 میشه.

خواستم ببینم کسی از دوستان می تونه این کار رو برای ما انجام بده و به اصطلاح تایید کنه که خارج از یورو هستیم.

با تشکر

majidisaloo1
May 16th, 2013, 23:57
بله میتونیم انجام بدهیم
هزینه این کار 100 هزار تومان می باشد

XHTML
May 17th, 2013, 00:10
بدون هزینه و یا تنها با هزینه ی مکالمات و ارسال مدارک میتونم این کار رو واستون انجام بدم اگر بخوان اگرم چیزی نخوان با یک تلفن و یک شرکت ساده بخوان که بازم هزینه ای نداره یاهوت رو بفرست درتماس باشیم

websazha
May 17th, 2013, 00:17
کمی توجه داشته باشید!
فقط به فکر حذف این مالیات از پنل نباشید.
1-اگر فردا روزی ریپورت دهنده که شما ایرانی هستند و سرور ها بسته شوند شما باید با ارائه مدارک درست و بروز اثبات کنید که واقعیت ندارد و ایرانی نیستید طبق پنل درخواست مدارکی از جمله id card و یا قبض موبایل و یا تلفنی که وارد سایت می کنید باید به نام صاحب پنل باشد ارائه بدید بروز باشد.
2-ممکن هست در تراکنش های خیلی بالا تایید اتوماتیک انجام نشود و درخواست مدارک صاحب اکانت + صاحب پی پل و یا کارت واریزی بخواهند.

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 01:27
کمی توجه داشته باشید!
فقط به فکر حذف این مالیات از پنل نباشید.
1-اگر فردا روزی ریپورت دهنده که شما ایرانی هستند و سرور ها بسته شوند شما باید با ارائه مدارک درست و بروز اثبات کنید که واقعیت ندارد و ایرانی نیستید طبق پنل درخواست مدارکی از جمله id card و یا قبض موبایل و یا تلفنی که وارد سایت می کنید باید به نام صاحب پنل باشد ارائه بدید بروز باشد.
2-ممکن هست در تراکنش های خیلی بالا تایید اتوماتیک انجام نشود و درخواست مدارک صاحب اکانت + صاحب پی پل و یا کارت واریزی بخواهند.
جناب s777 شاید بشه با مالیات 1-2 سرور کنار اومد اما وقتی تعداد سفارش میره بالا مالیات هم تصاعدی میره بالا

1- والا ریپورت که فکر نمی کنم - مگر اینکه دوستان ...! صحبت شما صحیح است ، اما خیلی از دوستان دارن با همین اطلاعات فیک تو انجمن فعالیت میکنند و ظاهرا مشکلی از این بابت پیش نیومده
اما راهنمایی شما رو به دیده منت می پذیرم و مد نظر قرار میدهم .

2- این مورد هم تا حدودی صحیح است اما شامل ما نمی شود : دی

XHTML
May 17th, 2013, 01:43
کسی بخواد کمک کنه در این رابطه نیازی به گرفتن این همه وجهه نیست! که دوستان دارن میگیرن
اگر کسی به این چیزا و امکانات دسترسی داشته باشه نمیدونم چرا بدون هزینه برای کسی انجام نمیده!
ایا واقعا چیز سختی است حالا بیخیالش دوست من شما می تونی روی کمک من حساب کنی موردی هم نداره
تمامی مدارک هم وجود داره و میشه ثابت کرد حتی اگر دوستان بیان روزی 1000رو دو بار ریپورت رد کننن:)):-b

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 01:52
بله جناب xhtml

خوشحال میشم مشکل ما رو رفع کنید.

آدرس ایمیل یا شناسه یاهو رو ارسال کنید

با تشکر

majidisaloo1
May 17th, 2013, 01:58
دوست عزیز لازم به ذکر چند مورد است
بهتر است برید کاجرای فرانتورک ، رضا کوهی ، دانیال جلودار در باره ovh را بخونید و فقط عبرت بگیرید
مدارک چیز کمی نیست و مزاحمت هایی که بعدا برای ما خواهد داشت
مدارک مورد نباز برای برداشتن تکست :
عکس فوتو آی دی
عکس از ویزا کارت
قبض پاراف شده
تلفن و.... که همه این ها با توجه به دیتا بیس چک میشوند هر چند وقت یک بار و اگر اطلاعات اشتباه باشد بعنی مشکل!! و سرویس ها را میبندند
این دیتا سنتر جای شوخی و بازی دادن نیست و باید خیلی حرفهای برخورد کنید چرا که آنها هم حرفه ای هستند

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 02:13
آقا مجید صحبت شما متین

ولی دوستان قیمت ها رو دوبله سوبله حساب میکنند - تا اینکه میخوای بگی آقا ما هم یه چیزایی بلدیم - اینایی که شما میگی درست نیست

میگن اصلا برو خودت بخر!!!

همین اواخر هم که بعضی ها قیمت یورو رو ....!

متشکر

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 02:15
Hello,

In order to remove the VAT you will need to send us two documents:

1) Proof of name - either an ID card, poassport, drivers license
2) Proof of address - either a utility bill or a bank statement

majidisaloo1
May 17th, 2013, 02:29
بنده خودم هر یورو را 5800 حساب میکنم و کاربران ovh زیادی دارم که همه دنبال عذدم قطعی هستند و اصلا براشون قیمت مهم نیست
ما هم سورس یورو امونهمه به صورت بانکی است و برای همین گران تر در میاد در ورتی که همین الآن بنده میتونم یورو بگیرم 4500 تومان ار فرد معتبر اما باز سورسش چون بانکی نیست بنده این کار را نمی کنم
شما یک چیزی را اطلاع دارید که گران میدهند اما تا به حال به این فکر کردین که میتونه این گرانی علت های خودش را داشته باشه؟

click-server
May 17th, 2013, 11:09
دوست عزیز مجید سولو چرا بحث میکنید دلیلی نداره که شما بخواین با هم بحث کنید .
دوست عزیز میشه خیلی هم خوب میشه مدارک بده مالیلت حذف میشه .
اگر از همین الانم بخوای برای ارائه مدارک واسطه داشته باشی کارت در اومده .
و این جمله فیک شما من موندم یعنی چی !؟
مثلا شرکت پرشین هویز که سرورهای آۀمانش هتزنر به نام خانم هست فیک هست ؟
عزیزم شما اگر از عابر بانک پدرت استفاده کنی یمیگن فیک ؟
شما یک شخصی که ایرانی نیست تا تبعیت جای دیگر رو داره بگو ارائه بده بدن به مشکلی خوردی اون فیک نیست میگی به طرف حل میکنه . اینا با فیک فرق داره موفق باشید .

websazha
May 17th, 2013, 12:28
جناب s777 شاید بشه با مالیات 1-2 سرور کنار اومد اما وقتی تعداد سفارش میره بالا مالیات هم تصاعدی میره بالا

1- والا ریپورت که فکر نمی کنم - مگر اینکه دوستان ...! صحبت شما صحیح است ، اما خیلی از دوستان دارن با همین اطلاعات فیک تو انجمن فعالیت میکنند و ظاهرا مشکلی از این بابت پیش نیومده
اما راهنمایی شما رو به دیده منت می پذیرم و مد نظر قرار میدهم .

2- این مورد هم تا حدودی صحیح است اما شامل ما نمی شود : دی

پ 1 : کلا سیستم ایرانی ها همین هست حتی اگر چیزی آیدشون نشود کسی پایین بکشند خوشحال می شوند.نمی توانید از این موضوع گریز کنید که بگید دوستان زحمت نمی کشند.(حتمی هست اگر یکی از انسان های درست سمت شما بیاید مانند که ریپورتی که یک نفر به cpanel می داد و شرکتی مختل کرده بود و به خودش هم افتخار می کرد!) درسته برای خیلی ها تا زمانی که همه چیز نرمال و مبحثی ایجاد نشده نرمال هست به محض مسدود شدن سرور ها و درخواست اطلاعات می توانند اطلاعات که خواستند ارائه دهند؟!خیر پس چه بلای سر دیتا خواهد آمد؟همان بلایی که این 1-2 ساله یکی یکی شاهده ایجاد تابیک های 50 صفحه و کلافه بودن شرکت هاستینگ و وی پی اس که مدیر سرور ساعت 5 صبح از استرس پاک شدن دیتا خواب نداشت.....
سعی کنید تجارت خودتون بر پایه های محکم استوار کنید.
موفق باشید

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 14:19
بنده خودم هر یورو را 5800 حساب میکنم و کاربران ovh زیادی دارم که همه دنبال عذدم قطعی هستند و اصلا براشون قیمت مهم نیست
ما هم سورس یورو امونهمه به صورت بانکی است و برای همین گران تر در میاد در ورتی که همین الآن بنده میتونم یورو بگیرم 4500 تومان ار فرد معتبر اما باز سورسش چون بانکی نیست بنده این کار را نمی کنم
شما یک چیزی را اطلاع دارید که گران میدهند اما تا به حال به این فکر کردین که میتونه این گرانی علت های خودش را داشته باشه؟

استاد اینها بازار گرمی نیست؟ یعنی چی 1000 تومن تفاوت قیمت!!!

من برم اکانت پیپال بگیرم که برام ارزون تر تموم میشه - خیلی از دوستان تایید شده در انجمن فعال هستند. همه این مشکلاتی هم که می فرمایید تنها برای کاربرانی پیش میاد که قصد سوء استفاده از سرویس ها رو دارند

والا آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

مگه این که به قول جناب 777 هموطنان گرامی کرم بریزند!

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 14:24
دوست عزیز مجید سولو چرا بحث میکنید دلیلی نداره که شما بخواین با هم بحث کنید .
دوست عزیز میشه خیلی هم خوب میشه مدارک بده مالیلت حذف میشه .
اگر از همین الانم بخوای برای ارائه مدارک واسطه داشته باشی کارت در اومده .
و این جمله فیک شما من موندم یعنی چی !؟
مثلا شرکت پرشین هویز که سرورهای آۀمانش هتزنر به نام خانم هست فیک هست ؟
عزیزم شما اگر از عابر بانک پدرت استفاده کنی یمیگن فیک ؟
شما یک شخصی که ایرانی نیست تا تبعیت جای دیگر رو داره بگو ارائه بده بدن به مشکلی خوردی اون فیک نیست میگی به طرف حل میکنه . اینا با فیک فرق داره موفق باشید .

بله می دونم حذف میشه - منتها بنده تابعیت خارجی که ندارم

پس مجبورم از یکی کمک بگیرم برای تایید هویت و آدرس که ساکن خارج از کشور باشد!

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 14:28
پ 1 : کلا سیستم ایرانی ها همین هست حتی اگر چیزی آیدشون نشود کسی پایین بکشند خوشحال می شوند.نمی توانید از این موضوع گریز کنید که بگید دوستان زحمت نمی کشند.(حتمی هست اگر یکی از انسان های درست سمت شما بیاید مانند که ریپورتی که یک نفر به cpanel می داد و شرکتی مختل کرده بود و به خودش هم افتخار می کرد!) درسته برای خیلی ها تا زمانی که همه چیز نرمال و مبحثی ایجاد نشده نرمال هست به محض مسدود شدن سرور ها و درخواست اطلاعات می توانند اطلاعات که خواستند ارائه دهند؟!خیر پس چه بلای سر دیتا خواهد آمد؟همان بلایی که این 1-2 ساله یکی یکی شاهده ایجاد تابیک های 50 صفحه و کلافه بودن شرکت هاستینگ و وی پی اس که مدیر سرور ساعت 5 صبح از استرس پاک شدن دیتا خواب نداشت.....
سعی کنید تجارت خودتون بر پایه های محکم استوار کنید.
موفق باشید

جانا سخن از زبان ما میگویی

بله - سعی خواهیم کرد که تجارتمان را برا پایه های محکم استوار کنیم - ولی واقعا بعضی جاها کاری از دست خودمون بر نمیاد و مجبور میشیم از دیگران کمک بگیریم

بقیش بستگی داره به شانس! یکی رایگان کمک میکنه - یکی با قیمت گزاف کمک میکنه

یکی هم منصفانه کمک میکنه که 2 طرف هم راضی باشند و به اصطلاح نه سیخ بسوزه نه کباب!

متشکر از دوستان

majidisaloo1
May 17th, 2013, 15:04
استاد اینها بازار گرمی نیست؟ یعنی چی 1000 تومن تفاوت قیمت!!!

من برم اکانت پیپال بگیرم که برام ارزون تر تموم میشه - خیلی از دوستان تایید شده در انجمن فعال هستند. همه این مشکلاتی هم که می فرمایید تنها برای کاربرانی پیش میاد که قصد سوء استفاده از سرویس ها رو دارند

والا آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

مگه این که به قول جناب 777 هموطنان گرامی کرم بریزند!

این اختلاف قیمت اصلا شما یا کس دیگری نمی تونه بهش اعتراز کنه ما چنین قیمتی میدهیم چرا دلایل خودمان را داریم :
ما از صرافی دلار تهیه میکنیم که برای دلار هایی که میگیریم از صرافی کارمزدی برداشته میشه(بستگی به میززان دلار دارد اما برای 1000 دلار ما حدود 50 دلار و بیشتر کارمزد میدهیم)
بانکی که بهش واریز میشه هم به دلایلی از دلار های ما کارمزد کم میکنه
تا اینجا بحث دلار شما و قیمتش حل میشه اما ما از سورسمون مطمئن هستیم که بانکی است نه اینکه از فلان جا اومده 99 درصد سرویس دهنده ها از دلار غیر بانکی و فری لنسر و... دارند استفاده میکنند که به مشکلاتی خواهند خورد
وقتی کاربری تیکت میدهد و معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخش را میدهیم و پیگیری هایی که لازم است را انجام میدهیم نباید با سرویس دهنده ای که چند روز تا چند ماه پاسخ تیکت نمیدهد باید فرق هایی داشته باشیم یا خیر؟
به هر حال ما به این قیمت انجام میدهیم همکاران ارزان تری هم هستند که میتوانید و کاربران میتوانند برود بخرند و فردی که این ملاک انتخابش باشد پس حق ندارد در آینده بگه که شما فلان کردید و چرا قضیه فرانتورک و ضا کوهی پیش اومد چرا؟چون خودتون خواستین و به این اعتراضی نیست

Ehsan lashkari
May 17th, 2013, 17:47
حالا بحث دلار های شما جدا

قیمت آخر چند؟

Ehsan lashkari
May 20th, 2013, 23:14
یکی از دوستان بزرگواری کردند و یک کارت شناسایی معتبر در اختیار ما گذاشتند.
سلام

میخواستم بدونم قبض برق یا تلفن هم میخواهند ؟ شماره تلفن چی - زنگ میزنند و چک میکنند؟

میشه دوستانی که تایید کردند بفرمایند مکانیزمشون چطوره و برای حذف مالیات چه مراحلی رو طی کردید؟

با تشکر

majidisaloo1
May 20th, 2013, 23:38
یکی از دوستان بزرگواری کردند و یک کارت شناسایی معتبر در اختیار ما گذاشتند.
سلام

میخواستم بدونم قبض برق یا تلفن هم میخواهند ؟ شماره تلفن چی - زنگ میزنند و چک میکنند؟

میشه دوستانی که تایید کردند بفرمایند مکانیزمشون چطوره و برای حذف مالیات چه مراحلی رو طی کردید؟

با تشکر

یک قبض که پاراف شده باشد + عکس از پاسپورت + قبض به نام فرد
اگر شک کنند تا فی خالدون امااگر شک نکنند همین ها کافی است

Ehsan lashkari
May 21st, 2013, 00:12
ooova

حالا قبض به نام شخص رو از کجا بیارم!!

جدا قبض باید به نام شخص باشه؟ اخه طرف ملیتش اماراتی نیست! فقط آی دی کارت براش صادر شده از امارات