PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوی 100% وردپرس

jenatmilad
May 16th, 2013, 13:17
با سلام. از آنجایی که تعداد سایت های دینا ه روز در حال افزایش است براین آمدیم تا بتوانیم بهترین سئوی ممکن را برای سایت هایتان ایجاد کنیم تا همواره رشد تدریجی و مناسب و بدون دردسری را داشته باشید.

پیشنهاد ما برای دوستانی که از سیستم وردپرس استفاده میکنند رتبه ی آنهارا افزایش دهیم. بازه ی رشد از طریق سئو بین 1ماه تا 9ماه است. دوستانی که تایل به سئو دارند میتوانند
با ایمیل و شماره های ما در ارتباط باشند

هزینه سئو برای سیستم وردپرس 120000 تومان است.

ایمیل : jenatmilad@yahoo.com

تلفن تماس : 09397061112

mad-adwords
May 16th, 2013, 16:10
نمونه سایت هایی که شما سئوشون انجام دادید برای نمون معرفی کنی یا برامون ارسال کن

vahab00
May 16th, 2013, 16:41
سلام همشهری . ی روز میبرمت بیرون خفتت میکنم برام رایگان انجام بدی
موفق باشی و سربلند

jenatmilad
May 16th, 2013, 18:32
نمونه سایت هایی که شما سئوشون انجام دادید برای نمون معرفی کنی یا برامون ارسال کن

سایت نیکروز .nikruz.com
و سایت خودمون safeup.ir
این سایت اجتماعی هم همینطور worldstar.ir .وردپرس نیست ولی من سئوش کردم.
هر دو در کمتر از یک ماه هستش که سئو شده.خودش رو در ایران پیدا کرده.

jenatmilad
May 16th, 2013, 18:34
سلام همشهری . ی روز میبرمت بیرون خفتت میکنم برام رایگان انجام بدی
موفق باشی و سربلند

من مخلصتم هستم. :d

hossein535
May 16th, 2013, 18:47
T
ag
Content
Length

URL:
http://www.nikruz.com/
22

Title:
پرتال نیک روز
13

Meta keywords:
نیک,روز,نیک روز,فرهنگ و هنر,اجتماعی,سلامت,ورزش,اموز ش
52

Meta Description:
نیک روز به وسعت اندیشه شما
26

Internal links:
140 (0 nofollow)

External links:
3 (0 nofollow)

H1:
پرتال نیک روز
13

H2:
برترین مطالب | گالری تصاویر | جدید ترین کلیپ ها | گیشه فرهنگی | اختصاصی نیک روز | امکانات | خورشید دیوانه شده! سه شراره رده X در ۲۴ ساعت | آیا کرمچاله ها می توانند پلی برای سفر به جهان های دیگر یا سفر در زمان باشند؟ | آیا یک میکروب سبب «مرگ بزرگ» شده است؟ | انسان ۲۱۰۰ در تسخیر ربات‌ها | ثبت نیرومندترین انفجار ستاره‌ای در تاریخ بشریت | خورشید دیوانه شده! سه شراره رده X در ۲۴ ساعت
349

Bold/Strong:
Not found
-

Italic/em:
Not found
-

Alt text:
پیشخوان روزنامه های عمومی صبح کشور،۲۶اردیبهشت۹۲ | پیشخوان روزنامه های اقتصادی صبح کشور،۲۶اردیبهشت۹۲ | پیشخوان روزنامه های ورزشی صبح کشور،۲۶اردیبهشت۹۲ | مجلات کشور | آشنایی با وحشتناک‌ترین قحطی‌های تاریخ | سنگ قبر ملا نصرالدین کشف شد/عکس | آنچه درباره مارگارت تاچر نمی‌دانید | اولین پایتخت ایران/تصاویر | اوروک، کلان‌شهری با پنج هزار سال تاریخ | گوبلز، وزیر تبلیغات آلمان نازی، نابغه ی جنگ رسانه ای | باز سازی چهره اسکلت ۵۰۰۰ ساله یک زن ایرانی | نقاشیهای رمانتیک هیتلر دیکتاتور قرن بیستم | رازهایی که از ستاره‌ها ...
4,063

Body text:
اشتراک گذاریایمیل
10,110

بنظر نمیاد سئو کامل شده(بگفنه خودتان 100 درصد) باشه !!!B-)

jenatmilad
May 16th, 2013, 18:53
T
ag
Content
Length

URL:
http://www.nikruz.com/
22

Title:
پرتال نیک روز
13

Meta keywords:
نیک,روز,نیک روز,فرهنگ و هنر,اجتماعی,سلامت,ورزش,اموز ش
52

Meta Description:
نیک روز به وسعت اندیشه شما
26

Internal links:
140 (0 nofollow)

External links:
3 (0 nofollow)

H1:
پرتال نیک روز
13

H2:
برترین مطالب | گالری تصاویر | جدید ترین کلیپ ها | گیشه فرهنگی | اختصاصی نیک روز | امکانات | خورشید دیوانه شده! سه شراره رده X در ۲۴ ساعت | آیا کرمچاله ها می توانند پلی برای سفر به جهان های دیگر یا سفر در زمان باشند؟ | آیا یک میکروب سبب «مرگ بزرگ» شده است؟ | انسان ۲۱۰۰ در تسخیر ربات‌ها | ثبت نیرومندترین انفجار ستاره‌ای در تاریخ بشریت | خورشید دیوانه شده! سه شراره رده X در ۲۴ ساعت
349

Bold/Strong:
Not found
-

Italic/em:
Not found
-

Alt text:
پیشخوان روزنامه های عمومی صبح کشور،۲۶اردیبهشت۹۲ | پیشخوان روزنامه های اقتصادی صبح کشور،۲۶اردیبهشت۹۲ | پیشخوان روزنامه های ورزشی صبح کشور،۲۶اردیبهشت۹۲ | مجلات کشور | آشنایی با وحشتناک‌ترین قحطی‌های تاریخ | سنگ قبر ملا نصرالدین کشف شد/عکس | آنچه درباره مارگارت تاچر نمی‌دانید | اولین پایتخت ایران/تصاویر | اوروک، کلان‌شهری با پنج هزار سال تاریخ | گوبلز، وزیر تبلیغات آلمان نازی، نابغه ی جنگ رسانه ای | باز سازی چهره اسکلت ۵۰۰۰ ساله یک زن ایرانی | نقاشیهای رمانتیک هیتلر دیکتاتور قرن بیستم | رازهایی که از ستاره‌ها ...
4,063

Body text:
اشتراک گذاریایمیل
10,110

بنظر نمیاد سئو کامل شده(بگفنه خودتان 100 درصد) باشه !!!B-)

بعزی از تگ هارو نمیشه سئو کرد.سایت خودم 68% زده.اما 100% سئو شده.68 % هست چون نماد اعتماد iframe هستش.توی سئو تاثیر میذاره.

babelirani
May 16th, 2013, 18:54
سایت نیکروز .nikruz.com
و سایت خودمون safeup.ir
این سایت اجتماعی هم همینطور worldstar.ir .وردپرس نیست ولی من سئوش کردم.
هر دو در کمتر از یک ماه هستش که سئو شده.خودش رو در ایران پیدا کرده.

سلام

این سایت ها که معرفی کردید در چه کلماتی سئو شده هستن ؟

hossein535
May 16th, 2013, 18:55
بعزی از تگ هارو نمیشه سئو کرد.سایت خودم 68% زده.اما 100% سئو شده.68 % هست چون نماد اعتماد iframe هستش.توی سئو تاثیر میذاره.

پس گفتن کلمه 100 درصد اینجا معنی نداره دوست عزیز !

jenatmilad
May 16th, 2013, 18:56
پس گفتن کلمه 100 درصد اینجا معنی نداره دوست عزیز !

برای سایت هایی که معرفی کردم نه.اگر در کد مشکلی نداشته باشند 100% معنی پیدا میکنه.

jenatmilad
May 16th, 2013, 19:01
سلام

این سایت ها که معرفی کردید در چه کلماتی سئو شده هستن ؟

متوجه نشدم منظورتون رو. تگ ها در سورس هستش.

jenatmilad
May 16th, 2013, 19:08
این مطلب رو عرض کنم که دردرجه اول رتبه هارو نگاه کنید. چون در این مدت تقریبا در سه هفته به این حد رسیده اند. طبق پست اول بازه سئو بین 1 تا 9 ماه هست.فکر نکنید که تمام تگ هارو اگر جست و جو کنید این سایت ها اول میان.چون تا رتبه کامل رشد نکنه تگ ها سئو نمیشن. این تگ ها هم واسه افزایش رتبه از گوگل هست.

alieg
June 18th, 2013, 12:09
شما از کدوم افزونه ها استفاده می کنید؟

medianet
June 20th, 2013, 23:24
من یه سایت سامانه پیام کوتاه دارم که صفحات اول و داخلی وردپرس هست
میخواستم برای چندتا کلمه ی : پنل ارسال پیام کوتاه , پنل پیام کوتاه , پنل رایگان قیمت رو بپرسم
لطفا مراحل انجام کار رو برای بنده پ خ نمایید
سپاسگزارم

azarnet
June 21st, 2013, 11:24
سلام
با افزونه SEO Plugin by SQUIRRLY میتونید سئوی سایتتون رو تا 100% بیارین بالا
اما فقط به این افزونه دل خوش نکنید :d
لینک دانلود : افزونه افزایش سئو تا 100درصد - SEO Plugin by SQUIRRLY (http://mizbanseo.com/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-100%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-seo-plugin-by-squirrly/)

jenatmilad
June 21st, 2013, 14:10
من یه سایت سامانه پیام کوتاه دارم که صفحات اول و داخلی وردپرس هست
میخواستم برای چندتا کلمه ی : پنل ارسال پیام کوتاه , پنل پیام کوتاه , پنل رایگان قیمت رو بپرسم
لطفا مراحل انجام کار رو برای بنده پ خ نمایید
سپاسگزارم

پ.خ شد

jenatmilad
June 23rd, 2013, 13:18
با سلام
میلاد آخرین منجی عالم حضرت مهدی (عج) رو بهتون تبریک میگم

تخفیف 60% سئو برای وب سایت های شما فقط به مدت 3 روز.

قیمت سئو فقط 60000 تومان.

downloaddl
June 24th, 2013, 02:21
من یک سایت دانلود فیلم و یک سایت برای مدیریت سرور دارم
برای ما seo انجام میدین ؟
قسمت برای من پ خ کنید

jenatmilad
June 24th, 2013, 02:26
من یک سایت دانلود فیلم و یک سایت برای مدیریت سرور دارم
برای ما seo انجام میدین ؟
قسمت برای من پ خ کنید

پ.خ شد

shopy
June 24th, 2013, 06:51
سلام عزیز
جناب قالب هاب های وردپرسی برنامه Artisteer هم می توان به خوبی بقیه قالب ها سئو شوند ؟
لظفا یه توضیحی بدهید و همچنین قیمت یرای سئو قالب های برنامه ارتیستر؟
jenatmilad
June 24th, 2013, 11:42
سلام عزیز
جناب قالب هاب های وردپرسی برنامه Artisteer هم می توان به خوبی بقیه قالب ها سئو شوند ؟
لظفا یه توضیحی بدهید و همچنین قیمت یرای سئو قالب های برنامه ارتیستر؟
دوست عزیز بنده با این نرم افزار کار نکردم. اما اگر زبان قالبش php یا html باشه میشه سئو کرد.که اونم باید ببینم. قیمت هم اگر تا فردا بخواهید 90 تومن. اما اگر وردپرس یا جوملا یا اچ تی ام ال باشه تا فردا 60 تومن/.

azarnet
June 24th, 2013, 13:16
سلام
سئوی سایت و هزینه سئو مربوط میشه مقداری کاری که باید روی سایت انجام بدیم
اگه زبان برنامه نویسی قالب ها html و php باشه موردی با سئو نیست و اگه هم از سیستم وردپرس و ... استفاده میکنید که چه بهتره
اگه ادرس سایتا رو لطف کنید بیشتر میتونم راهنمائیتون کنم یا میتونین سایتتون رو توی سایت ما تو قسمت آنالیز ثبت کنید تا ما خودمون بررسی کنیم و قیمت نهایی رو بدیم خدمتتون

میزبان سئو | طراحی وب ، سئو و بهینه سازی سایت ، آموزش سئو (http://mizbanseo.com/)