PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سو استفاده جاوید هاست از کاربران --با دلیل و عکس

hanijafari
May 16th, 2013, 01:44
سلام.
من این تاپیک رو میزنم تا از کاربرای دیگه مثل من توی جاوید هاست ازشون سو استفاده نشه.
حالا نمیدونم مدیران فروم من رو بن میکنن ، مسدود میکنن ، تاپیک رو پاک میکنن و ....
من دیدم تو سایت جاوید هاست دارن دامنه دات کام رو با قیمت 30400 تومان ثبت میکنن و نسبت به سایتهای دیگه که 40000 تومان به بالا ثبت میکنن ، خیلی مناسبه!
رفتم ثبت نام کردم و از پنل خودم شروع به ثبت سفارش کردم که دیدم در لحظه واریز وجه داره از حسابم 35000 تومان کسر میشه که دیدم بازهم میصرفه نسبت به دیگر سایتها.
پرداخت رو ادامه دادم و هزینه 35000 تومان رو واریز کردم و برگشتم به سایت جاوید هاست که دیدم وضعیت دامنه "معلق" هست.
بعد از حدود یک ساعت از ثبت دامنه ، تیکتی از جانب جاوید هاست برای من اومد که شما باید 7500 تومان دیگه واریز کنید تا دامنه رو به نام شما ثبت کنیم و تو سایت قیمتها به قبل هست ( تمام گفته ها رو در صورت نیاز با مدرک همینجا میزارم)
بعد از اینکه بهشون گفتم که پس لطفا نسبت به عودت و برگشت وجه به حساب من اقدام کنید ، در جواب و خیلی مودبانه گفتند که شماره حساب بانک ملت که از طریق اون هزینه رو واریز کردید بدید تا به همون حساب برگشت بدیم!!
من هم در جوابشون گفتم که من حسابی توی بانک ملت ندارم و از طریق عابربانک ملی و از طریق درگاه بانک ملت هزینه رو واریز کردم و شماره حساب من اینه xxxxx و شماره کارتم هم این xxxxxx !!!!
اما بعد از این دیگه نه جوابی و نه چیزی ازشون بهم رسید!!!
در تیکت بعدی بهشون گفتم که اگر خدای نکرده قصد اذیت کردن دارید که بگید روش دیگه ای رو مد نظر داشته باشم که با این حرف بهشون بر خورد حساب کاربری من رو مسدود کردن و اما وجه رو با کسر 500 تومان کارمزد به حسابم برگردوندن!!! (کما اینکه بهشون گفته بودم که به خاطر اشتباه شما چرا من باید هزینه کارمزد رو بدم؟)
اما قضیه از اینجا جالب شد که بعد از این اتفاقات ، عده ای قصد داشتند به صورت اتفاقی و بعد از فعالیت دوساله من با آدرس ایمیلی که در جاوید هاست ثبت نام کرده بودم و با پسوردی که در جاوید هاست زده بودم ایمیل من رو ه.ک کنند!

حالا نمیدونم که چرا بعد از دوسال و به صورت اتفاقی ، برای اولین بار ایمیل من مورد حمله قرار گرفت!!
این عده خیال میکردند که بله الان رمزی که تو جاوید هاست وارد شده با رمز آی دی یاهو ی من یکی هست :->
از همین جا و پیرو تیکتهای ارسالی به جاوید هاست ، خدمت مدیر فنی ارشدشون عرض کنم که اگر قصد ه.ک داری ، یه مسابقه ای بزار و ببینیم که کی ، کی رو زودتر ه.ک میکنه ( با عرض پوزش از اساتید و برنامه نویسان بزرگوار فروم ).
عکسها هم در مورد قیمت دامنه در صفحه اصلی ، هنگام خرید و مبلغی که کسر میشه و تیکتشون در مورد واریز هزینه ای اضافه در ضمیمه موجود هست و دوستانی که نظری دارن من و مدیر ارشد جاوید هاست در خدمتشون هستیم برای قضاوت.
حواستون هم جمع کنید تا در موقع خرید های اینترنتی بی هوا سرتون کلاه نره

fanous_m
May 16th, 2013, 02:35
عجبB-)

bepad
May 16th, 2013, 09:51
سلام

دوست عزیز قیمت های دامین به دلار است به طور مثال در شرکت ما نیز برخی مواقع این مشکل پیش اومده که مشتری شب سفارش داده قیمت دلار صبح زده شده اما اپدیت نشده و برگشت زدند خیلی از همکاران اینطور هستند این کلاهبرداری نیست! اگر پولتون عودت نمیدادند میشد گفت
در مورد هک هم شما مطمئن هستید؟چون این شرکت برای این تاپیک میتونه ادعای حقوق کنه از شما

موفق باشید

shivahost
May 16th, 2013, 10:48
سلام

دوست عزیز قیمت های دامین به دلار است به طور مثال در شرکت ما نیز برخی مواقع این مشکل پیش اومده که مشتری شب سفارش داده قیمت دلار صبح زده شده اما اپدیت نشده و برگشت زدند خیلی از همکاران اینطور هستند این کلاهبرداری نیست! اگر پولتون عودت نمیدادند میشد گفت
در مورد هک هم شما مطمئن هستید؟چون این شرکت برای این تاپیک میتونه ادعای حقوق کنه از شما

موفق باشید

ولی دیگه اختلاف انقدر نیست: 30400 ===> 35000 ===> به علاوه 7500

مگه دلار چشه! چقدر جهش داره!

why.darkness
May 16th, 2013, 10:57
دوست من اینجور اتفاقات فکر نکنم عمدی باشه ! مشکل از سیستم whmcs مزخرفترین سیستم روی جهان هست ! همین الان سرویس های من تازه وصل شدن چرا ؟ چون سیستم سرویس دهندم فاکتورو مشخص نکرده بود ... حتی شنیدم دیتابیس سایت سرویس دهنده به کلی حذف شده :)) مشکل از سیستم هست و این نکته ای که شما میگی میتونه کوچیکترین مشلی باشه که ممکن هست...

در کل ساختاری که من در این سیستم دیدم نمیشه به سیستم اعتماد کرد واقعا با آبروی آدم بازی میکند.

bepad
May 16th, 2013, 10:57
از این موضوع در این سایت خبری ندارم کلی عرض کردم.در کل هیچ جا 30400 نیست و حتما قیمت دامنه هاشون اپدیت نبوده

shivahost
May 16th, 2013, 11:02
دوست من اینجور اتفاقات فکر نکنم عمدی باشه ! مشکل از سیستم whmcs مزخرفترین سیستم روی جهان هست ! همین الان سرویس های من تازه وصل شدن چرا ؟ چون سیستم سرویس دهندم فاکتورو مشخص نکرده بود ... حتی شنیدم دیتابیس سایت سرویس دهنده به کلی حذف شده :)) مشکل از سیستم هست و این نکته ای که شما میگی میتونه کوچیکترین مشلی باشه که ممکن هست...

در کل ساختاری که من در این سیستم دیدم نمیشه به سیستم اعتماد کرد واقعا با آبروی آدم بازی میکند.

اتفاقا whmcs خیلی عالیه و هیچ نقصی نداره. هر لحظه می توانید قیمت های دامنه ها را آپدیت کنید. حتی برای کسانی که قراره بعدا تمدید کنند. یعنی آپدیت کردن قیمت دامنه ها در کل کمتر از 5 دقیقه وقت می بره و ما این کار را ده ها بار انجام داده ایم.

و اینکه این اختلاف قیمت کاملا می تونه عمدی باشه! مطمئنا این شرکت با این قیمت در روز چندین ثبت داره ولی هنوز آپدیت نکرده! چرا؟

Web4
May 16th, 2013, 11:05
شرکت مسولیت داره که قیمت را بروز رسانی کنه.

اونا که پول شما را پس دادن پس زیاد نگران نباشد .

why.darkness
May 16th, 2013, 11:08
خب با این لحاظ حروم خوری از زانو هست :)

مگه میشه مثلا اینهمه اختلاف قیمت کشید روی یک دامنه ! پس در نتیجه مسئولین شرکتی که شما سرویس گرفتی و این همه اختلاف قیمت زده روش یا کافره :)) یا مشکلی وجود داشته که ۵۰ ٪ سیستم خودش زیر سوال رفته در بررسی های ساختار و استایل برنامه نویسی سیستم :)

میتونم با دلیل بگم که سیستم مزخرف هست.

paradiseserver
May 16th, 2013, 11:40
به جاوید هاست سفارش کنید که از این به بعد قیمت ها رو به روز کنند که مشتری ها سرگردون نشن (:|

hanijafari
May 16th, 2013, 14:19
راستش من این تاپیک رو زدم اول جهت جلوگیری از پیش آمدن مسائل بیشتر برای کاربران دیگر
و دوم برای اینکه مدیر یا مسئول این سایت تشریف بیارن اینجا و جواب بدن ، چون گویا با بنده قهر کرده و جواب حتی ایمیلهای من رو هم نمیدن B-)
در مورد ه.ک ایمیل هم گفتم که من با آی دی یاهویی که در جاوید هاست ثبت نام کرده بودم ، دو سال هست دارم کار میکنم و تو این دوسال حتی یکبار هم مورد حمله یا سواستفاده قرار نگرفتم!
اما همین دیروز که با جاوید هاست مشکل برخوردم ، ایمیلم مورد هک قرار گرفت!!! شاید دلیل قانع کننده ای نباشه و همزمانیه وقایع باشه ، اما بی دلیل هم نیست چون پسوردی که بارها برای ورود به آی دی یاهوی من اشتباه وارد شده بود و از آن طریق هم افراد ناشناس قصد بازیابی رمز عبور را داشتند خیلی خیلی اتفاقی با رمزی که در جاوید هاست زده بودم یکی بود و بازم میگم بسیار بسیار اتفاقی !!!!:-b
مورد بعدی هم اون دوستی که گفتن نوسانات دلار با شب و روز فرق میکنه ، فرمایششون درست اما در این چند روز دلار ارزون شده نه گرون!!!
بعد خدا شاهده و بدون اقرار میگم که 3 روز بود دنبال دامنه دات کام ارزون بودم و هیچ جا ارزون تر از اونجا ندیدم ، پس امکان اینکه اشتباه لحظه ای باشه به خاطر دلار قانع کننده نیست و قیمتها حداقل از 3 روز پیشی که من رفته بودم اونجا تغییر نکرده بود و قیمت صفحه(30400) با قیمت کسری دردرگاه (35000)هم فرق میکرد.
لیست قیمت دامنه هم در این سایت به پنل مدیریت وصل نیست و عکسی از قیمت ثبت دامنه هایشان در صفحه دامنه خودشون گذاشتن ، پس ربطی به نقاط ضعف یا قدرت whmcS نداره. پس دوستان لطفا در مورد این موضوع زیاد کشش ندن :58:
به هر حال بازهم ممنون از شما دوستان همراه کننده
اما من بیشتر دوست دارم که خودشون هم تشریف بیارن و از خودشون دفاع کنن ، چون هرکی یه طرفه بره پیشه قاضی ، 100% راضی بر میگرده که من نمیخوام اینطور باشه ( چون در ایمیلی به من چیزی گفتن که به اونجام فشار آورد و مجبور شدم این تاپیک رو بزنم ، وگرنه که کاری نداشتم و وجه رو هم به من برگشت داده بودن ، هرچند با کسر کارمزد500 تومان ناقابل که به خاطر اشتباه اونا از من کم شد)
مشکل هم این 500 تومان نیست ، طبق گفته خودشان شما ( یعنی بنده) امروز تنها کاربری نبودید که خرید کردید و واریزی شما کمترین مبلغ بود!!!!!
با این اوصاف حساب کنید کسر 500 تومان از هر کاربر چقدر میشه!!!!!!

alizali
May 30th, 2013, 14:12
500 تومان مگه تو جیب جاوید هاست میره که شما میگین حساب کن چقدر میشه

Sent from my HTC One X

u30f
May 30th, 2013, 14:44
اشتباه از جانب جاوید هاست بوده که قیمت ها رو به روز نکرده و باید مبلغ رو کامل برگشت بزنه ولو اینکه خودشون 500 تومن ضرر کنن .
راجع به تلاش برای هک ایمیل از کجا میدونید قصد هک کردن با پسوورد وارد شده در جاوید هاست رو داشتن ؟ از طرف یاهو میل اومده ؟