PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنکایی برای ثبت شرکت هاستینگ

kavirco
February 16th, 2010, 10:08
سلام
می خواستم از دوستانی که قبلا شرکت هاستینگ رو ثبت کردم کمک بخوام
چند تا سوال دارم ؟
1. چه جوری ثبت کنم
2. کجا بهتره
3.هزینه ثبت چقدر هست
4. چه مدت طول می کشه تا ثبت بشه ؟
لطفا راهنمایی کنید

usefee
February 16th, 2010, 10:31
1- تشریف میبرین اداره ثبت شرکت ها خودشون راهنمایی تون میکنن . توی همین انجمن هم جناب نوروزی به طور کامل توضیح دادن قبلا
2- متوجه منظورتون نشدم ، معمولا توی هر استانی که ساکن هستید ، می بایست همونجا ثبت کنید .
3- بستگی به موارد متعددی داره : نوع شرکت ، میزان سرمایه اولیه ، خودتون ثبت کنین یا شرکت هایی که این کار رو انجام میدن و . . .
4- دو هفته که به طور متوالی باید در روزنامه رسمی و روزنامه محلی آگهی بشه ، پس حداقل 15 روز

nasleweb
February 16th, 2010, 12:52
سلام

سعی کنید در موضوع شرکت به جای : میزبانی وب، طراحی سایت، هاست و دامنه و از این قبیل ؛ بنویسید: انجام کلیه پروژه های فناوری اطلاعات !

علت: اینطوری دیگه شما رو پاس نمی دهند به اداره کل ارشاد جهت اخذ مجوزهای لازم (البته اگر دوست داشتید برید اما بدونید که لااقل 6 ماه میکشه تا جواب درست حسابی بگیرید!)

البته یه نکته ای هم هست اونم اینکه : تو هر شهری این قضیه متفاوته اما بخشنامه ی جدید ارشاد به اداره ثبت اینه که شرکتهایی با موضوع دیجیتال! و گرافیک و مالتی مدیا حتماً جهت اخذ مجوز به ارشاد ارجاع داده بشوند.

پیشنهاد دیگر هم اینه که با هزینه ای حدود 150 هزار تومان این کار رو به دفاتری که کارشون ثبت شرکت هست بسپارید. ضمناً سعی کنید در ابتدای راه با مسئولیت محدود ثبت کنید و حداکثر 2 نفر در اساسنامه شرکت باشید.

ارادتمند شما
نیما احدی