PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد وظایف کارفرما و پیمانکار در طراحی سایت

LinuxHD
May 15th, 2013, 15:00
سلام و خسته نباشید

من میخواستم چند تا سوال در مورد قوانین و نحوه کار برنامه نویسی یک سایت از اول تا انتها رو بپرسم، در مورد اینکه کارفرما و پیمانکار چه وظایفی دارن

1. آیا کارفرما می تونه در خواست دموی آنلاین داشته باشه؟!
2. تهیه داکیومنت برنامه نویسی درگاه های بانک ها بر عهده کیه؟!
3. آیا پیمانکار می تونه کارفرما رو ملزم به تهیه سرور برای دموی انلاین بکنه یا چنین حقی نداره؟!

ممنون

LinuxHD
May 15th, 2013, 21:50
دمتون گرم با این فرومتون

ADMlN
May 15th, 2013, 23:30
سلام و خسته نباشید

من میخواستم چند تا سوال در مورد قوانین و نحوه کار برنامه نویسی یک سایت از اول تا انتها رو بپرسم، در مورد اینکه کارفرما و پیمانکار چه وظایفی دارن

1. آیا کارفرما می تونه در خواست دموی آنلاین داشته باشه؟!
2. تهیه داکیومنت برنامه نویسی درگاه های بانک ها بر عهده کیه؟!
3. آیا پیمانکار می تونه کارفرما رو ملزم به تهیه سرور برای دموی انلاین بکنه یا چنین حقی نداره؟!

ممنون

تمام موارد توافقی هست و هیچ الزامی نداره
پیشنهاد میکنم قراردادی مناسب تنظیم و امضا کنید که مورد رضایت دو طرف باشه

1- کارفرما میتونه نام و آدرس سایت شما به عنوان نمونه کار در سایت خودش قرار بده
2- بستگی به این داره که موقع ثبت قرارداد این موارد لحاظ شده باشه یا نه. در غیر اینصورت کارفرما میتونه از انجام این موارد سرباز بزنه
3- کارفرما میتونه درخواست تست نهایی داشته باشه ولی خوب معمولا خودش یک سرور تهیه میکنه تا مشکلی بعدا نداشته باشه

این مواردی که شما ذکر کردید مربوط به تعهدات کارفرما میشه و باید دید شما آیا قرارداد رسمی دارید یا خیر و آیا این موارد در قرارداد ذکر شده

LinuxHD
May 16th, 2013, 10:34
تمام موارد توافقی هست و هیچ الزامی نداره
پیشنهاد میکنم قراردادی مناسب تنظیم و امضا کنید که مورد رضایت دو طرف باشه

1- کارفرما میتونه نام و آدرس سایت شما به عنوان نمونه کار در سایت خودش قرار بده
2- بستگی به این داره که موقع ثبت قرارداد این موارد لحاظ شده باشه یا نه. در غیر اینصورت کارفرما میتونه از انجام این موارد سرباز بزنه
3- کارفرما میتونه درخواست تست نهایی داشته باشه ولی خوب معمولا خودش یک سرور تهیه میکنه تا مشکلی بعدا نداشته باشه

این مواردی که شما ذکر کردید مربوط به تعهدات کارفرما میشه و باید دید شما آیا قرارداد رسمی دارید یا خیر و آیا این موارد در قرارداد ذکر شده

فکر کنم کارفرما با پیمانکار رو اشتباه گرفته باشید