PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Review از سرویس دهی Visperad Networks LLC

danitfk
May 14th, 2013, 15:31
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز.

قصد دارم یک Review از تجربه کاریم با Visperad Networks در اختیارتون بذارم.

از روزهای پایانی اسفند ماه 91 3 سرور از این سرویس دهنده تهیه کردم و کمتر از 48 ساعت سرور ها Setup شد ،

کیفیت سخت افزار سرویس ها بسیار قابل قبول بوده و همینطور از قطعات Server Grade و Enterprise Class استفاده شده بود ،

همچنین پشتیبانی واقعا" 24 ساعته بوده که هیچگاه من منتظر پشتیبان نبودم و هیچ مشکلی پیش نیامد.

قیمت سرویس هایی که در Special Offer تهیه کردم بسیار مناسب بوده و بعد از گذشت 1 ماه یک سرور دیگه ای تهیه کردم با 128 گیگابایت رم و 24 هسته پردازشی تمامی قطعات Enterprise Class و کاملا" First Hand بودند که کیفیت بسیار مناسبی در اختیار بنده گذاشتند.

اما کاش بطور رایگان پنل Reboot / Reload OS / KVM هم در اختیار میگذاشتند (البته نبودش هم مشکل آنچنانی برای ما بوجود نیاورد)

در کل Score های من به این سرویس دهنده :

پشتیبانی : 9/10
آپتایم : 10/10 (واقعا در طول این 2 ماه اندی 100٪ بوده)
شبکه: 9/10
قیمت: 6/10 (میتونست برای تمامی پلان ها مناسب تر باشه)
کیفیت سخت افزار: 9/10

با احترام ،

majidisaloo1
May 14th, 2013, 15:43
ممنون
دانیال جان درسته راحت میشه آدرسش را با یک سرچ ساده پیدا کرد اما ریوی یو اگر میخوای کامل تر باشه مثل ری وی یو های قبلت آدرس سایتش ، نمیدونم تعداد کارمندانش تا اونجا که تقریب زدی و نوع برخورد هاشون با اخطار ها و... هم میتونی بحث کنی که خیلی جالب تر و پر باز تر میشه البته همین هم قابل تشکر است و دکمش برای بنده کار امد بود در ارتباط با شما اما این ها و چندین مورد دیگر که میشه جای داد هم خیلی کامل تر میتوانست بکنه

hostfa78
May 15th, 2013, 09:51
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز.

قصد دارم یک Review از تجربه کاریم با Visperad Networks در اختیارتون بذارم.

از روزهای پایانی اسفند ماه 91 3 سرور از این سرویس دهنده تهیه کردم و کمتر از 48 ساعت سرور ها Setup شد ،

کیفیت سخت افزار سرویس ها بسیار قابل قبول بوده و همینطور از قطعات Server Grade و Enterprise Class استفاده شده بود ،

همچنین پشتیبانی واقعا" 24 ساعته بوده که هیچگاه من منتظر پشتیبان نبودم و هیچ مشکلی پیش نیامد.

قیمت سرویس هایی که در Special Offer تهیه کردم بسیار مناسب بوده و بعد از گذشت 1 ماه یک سرور دیگه ای تهیه کردم با 128 گیگابایت رم و 24 هسته پردازشی تمامی قطعات Enterprise Class و کاملا" First Hand بودند که کیفیت بسیار مناسبی در اختیار بنده گذاشتند.

اما کاش بطور رایگان پنل Reboot / Reload OS / KVM هم در اختیار میگذاشتند (البته نبودش هم مشکل آنچنانی برای ما بوجود نیاورد)

در کل Score های من به این سرویس دهنده :

پشتیبانی : 9/10
آپتایم : 10/10 (واقعا در طول این 2 ماه اندی 100٪ بوده)
شبکه: 9/10
قیمت: 6/10 (میتونست برای تمامی پلان ها مناسب تر باشه)
کیفیت سخت افزار: 9/10

با احترام ،

با تشکر از Review میتونم سایت دیتاسنتر رو بدونم؟
آیا این دیتا سنتر هم مشابه دیتاشک هست‌؟‌(خانگی و حساس)

liveserver
May 15th, 2013, 10:49
با تشکر از Review بهتر بود مشخصات کامل تری را ذکر میکردید.
همراه با سایت دیتاسنتر

tizparvaz
May 15th, 2013, 11:04
ویسپراد رو از حدود 1 سال پیش میشناسم ویسپراد متعلق به جناب حاجیانی هست و البته دیتاسنتر نیستند فقط رک و شبکه خودشونرو دارند ، قبلا در دیتاسنتر فایبر هاپ بودند و لان حدود چند مااه هست منتقل کردند به کولوکراسینگ در نیویورک
دیتاسنتر نیستند به هر حال اما کارشون تایید میشه بنده به جز مصرف پهنای باند که مدام (طی 2 ماه استفاده ) مجبور به پرداخت هزینه بودم مشکلی نداشتم باهاشون ولی با همون میزان پهنای باند و پس از انتقال به سرویس دهنده دیگر و با همون کاربرها من دیگه هرگز پول پهنای باند ندادم :)
Visperad.com (http://visperad.com/)
سایت جدیدشون هم
nikeserver.com هست

danitfk
May 15th, 2013, 11:15
با تشکر از Review میتونم سایت دیتاسنتر رو بدونم؟
آیا این دیتا سنتر هم مشابه دیتاشک هست‌؟‌(خانگی و حساس)

Visperad.com / NikeServer.com
دیتاسنتر نیستند ؛

با تشکر از Review بهتر بود مشخصات کامل تری را ذکر میکردید.
همراه با سایت دیتاسنتر
Search !

interhost
May 18th, 2013, 00:31
راست میگه عالیه