PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه ملت - حتما بخوانید و اطلاع رسانی کنید

nginxweb
May 14th, 2013, 12:51
با سلام خدمت همه همکاران و کاربران عزیز

از شب گذشته سیستم جدید به پرداخت برای تسویه حساب ها روی درگاهها اعمال شده است و واریز وجه به حساب دیگه بصورت آنی نمی باشد و تا حدود 2-4 ساعت تاخییر واریزی ها انجام می شود

واقعا حیف بود بیشترین مزیت ملت همین تسویه آنی بود که اونم از دست رفت..

وظیفه دونستم اطلاع رسانی کنم طبق تماسی که با به پرداخت داشتیم که همکاران نیز در جریان باشند

اما مشکل اصلی اینجاست...
من به عنوان کسی که خدماتی ارائه میدم وقتی سرویس رو میفروشم و مشتری با درگاه واریز میکه و با این اوضاع همون موقع پول به حساب ما هم نمی یاد .... از طرفی بانک ملت هیچ پنلی هم ارائه نمیده که بشه چک کرد که مثلا فلان مبلغ بطور صحیح واریز شده و با این تاخیر چندین ساعتع واقعا کار سخت میشه... ممکن هستش سرویسی رو بفروشید و مشتری هم بخره پول هم واریز کنه شما هم که همون موقع حساب رو نمیتونید ببینید چون پولی نیومده و بعد چند ساعت که واریز بشه هم یا واریز نشه یا مشکل ستل و...

واقعا با این روند مشکل ساز خواهد شد

shivahost
May 14th, 2013, 12:54
بانک پارسیان یک پنل می دهد که می شه واریز ها را چک کرد قبل از آمدن به حساب. ملت نمی تونه بده؟

PardakhtNet
May 14th, 2013, 12:55
مرسی از اطلاع رسانی شما

ولی اگر عیبهای دیگرشو بگیره مشکلی نداره

اینت هم تازه استارت زدن حتما پنل هم اضافه می کنند

nginxweb
May 14th, 2013, 12:57
بانک پارسیان یک پنل می دهد که می شه واریز ها را چک کرد قبل از آمدن به حساب. ملت نمی تونه بده؟

فعلا نداره همچین پنلی طبق صحبتی که داشتم و این مشکل ساز خواد بود

alborzgostar
May 14th, 2013, 12:58
سلام

بانک سامان پنل میده میشه فهمید برگشت خورده - معلق - کامل شده - همه بانک ها این امکان دارند تا جایی من میدونم

DeLtAvPs
May 14th, 2013, 13:20
سلام
من درگاه سامان و پارسیان رو دارم
سامان رو میتونی مثلا تاریخ بدی مشخص میکنه که چقدر تراکنش برگشت خورده و موفق بوده و هم اینکه به دو صورت کلی و ریز حساب نگاه کنی.هر روز هم تسویه میکنه
پارسیان فقط بدی که داره روز های تعطیل تسویه نمیکنه حالا چه یک روز تعطیل باشه چه چند روز پشت سر هم

ملت مزیتی که داشت و من عاشقش بودم همون تسویه انی بود که خیلی جاها به دردم میخورد
وقتی پول نداشتم طرف خرید میکرد پول تو حسایم میومد و سریع همون موقع پنلمو با همون پول و سودی که گیرم اومده بود شارژ میکردم

rezarostami
May 14th, 2013, 13:20
اینجوری واقعا بده که خداکنه یه پنلی چیزی در اختیار کاربر قرار بدن حالا با این وضعیت مشکل ستل ها رفع میشه ؟

الان من چک کردم برای تست یک پرداخت انجام دادم که اومد به حساب مطمئن هستید که واریز ها شاپرکی شده ؟

ardalan1984
May 14th, 2013, 13:35
من ملت رو چک نکردم ولی پارسیان رو چک کردم فعلا مشکلی نداره

AvalinHost
May 14th, 2013, 13:43
پاسارگاد نیز پنل برای چک کردن تراکنش ها میده.

آقای محمد زاده خان :d چرا تاپیک من رو قفل کردی؟ http://www.webhostingtalk.ir/f118/80066/

nginxweb
May 14th, 2013, 13:47
پاسارگاد نیز پنل برای چک کردن تراکنش ها میده.

آقای محمد زاده خان :d چرا تاپیک من رو قفل کردی؟ http://www.webhostingtalk.ir/f118/80066/

سعادت خان در این تاپیک اطلاع رسانی شده تغییرات ملت.
نیازی به تاپیک دیگه ای نیست
;;)

samansystems
May 14th, 2013, 14:00
واقعا حیف بود بیشترین مزیت درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) ملت همین تسویه آنی بود که اونم از دست رفت..

شايد يک مزيت ظاهری بود ولی خلاف قوانين شاپرک بود. نوعی توليد پول داشت اتفاق ميافتاد که خلاف قانون بود. کلی مشکل هم تو تسويه حساب ها بود که خيلی هاش به خاطر همين تسويه آنی بود.

AvalinHost
May 14th, 2013, 14:03
بهترین پنل برای درگاه بانک ملت با این اوصاف استفاده از اسکریپت ستل دستی بانک ملت هست (توی انجمن سرچ کنید موجوده)
بعد از اینکه مشتری فاکتور رو پرداخت کرد، باتوجه به orderID و ReferenceId که موجود هست یبار تست کنید اگه زد تراکنش قبلا ستل شده است که مطمئن باشید به حسابتون میاد ولی اگه زد درخواست verify یافت نشد مطمئنا تراکنش ناموفق هست.

shivahost
May 14th, 2013, 14:24
شايد يک مزيت ظاهری بود ولی خلاف قوانين شاپرک بود. نوعی توليد پول داشت اتفاق ميافتاد که خلاف قانون بود. کلی مشکل هم تو تسويه حساب ها بود که خيلی هاش به خاطر همين تسويه آنی بود.

ممکنه توضیح بدید: نوعی تولید پول یعنی جه؟

samansystems
May 14th, 2013, 14:25
يعنی پولی که هنوز شتاب و شاپرک با به پرداخت تسويه نکردن به پرداخت داره به مشتری ميده.

shivahost
May 14th, 2013, 14:30
الان یک مشتری صورتحسابش را پرداخت کرد و در اینترنت بانک ما هم آنی واریز شده.... قضیه چیه؟

nginxweb
May 14th, 2013, 14:34
الان یک مشتری صورتحسابش را پرداخت کرد و در اینترنت بانک ما هم آنی واریز شده.... قضیه چیه؟

ما هم 5 واریزی داشتیم از صبح که به حساب ما نیومده هنوز اما یک واریزی که 10 دقیقه پیش بوده اومده...
خدا نگذره ازشون چطور اذیت میکنند مردومو...

mehdi.gh
May 14th, 2013, 14:49
با این شرایط سایت هایی که درگاه پرداخت میدهند بهتر هست برای کارمون متوجه میشیم که پول واقعا واریز شده یا ناموفق بوده

shivahost
May 14th, 2013, 15:04
سه واریزی دیگر هم در همین چند دقیقه بصورت آنی داشتیم.

Ashkankamangar.ir
May 14th, 2013, 15:17

ملت داره این قابلیت رو و خیلی قابلیت های بیشتر
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/

shivahost
May 14th, 2013, 15:19

این واریزی های مانده در شاپرک را قبل از آمدن به حساب فکر نکنم نشان بده! میده؟

mehdi.gh
May 14th, 2013, 15:20
عزیز اینجا نشون نمیده
من امروز صبح ساعت 10 : 30 تا 11
3 تا واریزی داشتم
هیچ کدوم نیومدن به حساب
الان ساعت 3 هم گذشته

PardakhtNet
May 14th, 2013, 15:21
شما فکر کنم متوجه حرف ایشون نشدید

ایشون پنل به پرداخت گفتن نه پنل بانک ملت

sina.click
May 14th, 2013, 15:41
با سلام
امروز یه واریز ساعت 11 صبح داشتیم نیومده به حساب
همین الان 2 تا واریزی داشتیم آنی اومد به حساب!!!!
چه جوریه جریان؟؟؟؟

Web Host Persia
May 14th, 2013, 16:17
با سلام
امروز یه واریز ساعت 11 صبح داشتیم نیومده به حساب
همین الان 2 تا واریزی داشتیم آنی اومد به حساب!!!!
چه جوریه جریان؟؟؟؟

پرداخت های دیشب رو که بررسی می کردیم حدود 7 ساعت بعد پول به حسابمون اومده ...
امروز هم اینطوری بوده ظاهرا ...

Jahan Pay Co
May 14th, 2013, 16:21
سلام
برای مدتی کوتاه از سیستم شاپرک استفاده شد که به دلیل مشکلات ایجاد شده مجدد به روال قبلی بازگردونده شد
واریزی های امروز با تاخیر به حساب بانکی شما واریز شدند

سپاس

GEO
May 14th, 2013, 16:24
طبق شنیده من همه سیستم های انلاین در حال تغییر به شاپرک هستند و تا چند وقت دیگه کل سیستم شتاب تغییر به شاپرک میکنه و از یک سیاست پیروی خواهند کرد
اگر امکاناتی هم باشه به شکل یکپارچه هست

ameri
May 14th, 2013, 16:27
من فکر می کنم با وجود این شرایط استفاده از درگاه های واسطه ای مناسب ترین راه هست
دیروز هم در سایت سیستم پرداخت اینترنتی جهان پی | Jahan Pay (http://www.jahanpay.com) ثبت نام کردم که هم درگاه مستقیم هم کارمزد نمیگیره!

hossein7441
May 14th, 2013, 17:00
دو روز پیش حدود 150-100 تراکنش یهویی واریز شد! که تاریخ واریز همشون یکی و هممون لحظه بود!
اول فکر کردم اشتباهی ورایز شده اما بعد به مبالغ که نگاه کردم دیدم همشون مبلغ خودمونه اما واریزی های امروز نیست!! ورایزی طی چندماه گذشته بود که قبلا انگاری مشکلی در واریز بود که الان واریز کردند!!!
متاسفانه اون موقع که من از این درگاه استفاده میکردم خیلی مشکل داشت و خیلیا اعتراض میکردن که پول از حسابم کسر شد ولی پرداخت ناموفق زده ساتتون!! ما هم به بنده خداها میگفتیم مشکل از طرف درگاه بانکیه و پول تا 48-72 ساعت برگشت میخوره!
الان نیمدونم این پولایی که اومدن همون پولایی بودن که از حساب کسر کرده ولی پرداخت ناموفق زده ولی به نه به حساب خریدار برگشت زده و نه به حساب ما ،؟ یا از حساب طرف کسر کرده و و پرداخت موفق زده اما پولی به حساب ما واریز نشده؟!
دیروزم هرچی زنگ زدم برنداشتن امروزم وقت نکردم تماس بگیرم بباهاشون. میخوام ببینم قضیه این واریزی ها چیه و کدوم مورد هست. چون اگه مورد اوله و از حساب خریدار کسر شده باید ازشون بخوام لیست کارت های بانکی که خرید کرده اند روب دن تا ما برگشت بزنیم.

sina.click
May 14th, 2013, 17:20
پرداخت های دیشب رو که بررسی می کردیم حدود 7 ساعت بعد پول به حسابمون اومده ...
امروز هم اینطوری بوده ظاهرا ...
ساعت 15:30 واریز شد !!!!

nasa_de
May 14th, 2013, 17:21
با سلام،
هم اکنون تماسی داشتم با به پرداخت.
این حالت تست بوده و فعلا منتفی شده برای درگاه ها، چون هنوز پنلی جهت اینکار معرفی نشده به پذیرندگان. منتها آن طور که پیداست مشکلی نخواهد بود و بعد از اینکه پرداخت موفق باشه سفارش رو به مشتری تحویل میده حالا میتونه اون سفارش یک کالای دیجیتال باشه یا یک کد و ... در نهایت سیستم ها باید به شاپرک متصل بشند.

ارادتمند / بیگی

nginxweb
May 15th, 2013, 01:16
ما هم امیدواریم منتفی بشه و نکنن همچین کاری رو... اگر هم تصمیم دارند زیر ساخت های لازم فراهم بشه بعد اقدام کنند

fanous_m
May 15th, 2013, 01:53
یعنی ها
این مملکت
هروز بدتر از دیروز

rodfile.ir
May 19th, 2013, 18:33
دو روز پیش حدود 150-100 تراکنش یهویی واریز شد! که تاریخ واریز همشون یکی و هممون لحظه بود!
اول فکر کردم اشتباهی ورایز شده اما بعد به مبالغ که نگاه کردم دیدم همشون مبلغ خودمونه اما واریزی های امروز نیست!! ورایزی طی چندماه گذشته بود که قبلا انگاری مشکلی در واریز بود که الان واریز کردند!!!
متاسفانه اون موقع که من از این درگاه استفاده میکردم خیلی مشکل داشت و خیلیا اعتراض میکردن که پول از حسابم کسر شد ولی پرداخت ناموفق زده ساتتون!! ما هم به بنده خداها میگفتیم مشکل از طرف درگاه بانکیه و پول تا 48-72 ساعت برگشت میخوره!
الان نیمدونم این پولایی که اومدن همون پولایی بودن که از حساب کسر کرده ولی پرداخت ناموفق زده ولی به نه به حساب خریدار برگشت زده و نه به حساب ما ،؟ یا از حساب طرف کسر کرده و و پرداخت موفق زده اما پولی به حساب ما واریز نشده؟!
دیروزم هرچی زنگ زدم برنداشتن امروزم وقت نکردم تماس بگیرم بباهاشون. میخوام ببینم قضیه این واریزی ها چیه و کدوم مورد هست. چون اگه مورد اوله و از حساب خریدار کسر شده باید ازشون بخوام لیست کارت های بانکی که خرید کرده اند روب دن تا ما برگشت بزنیم.

والا منم سر این قضیه خیلی ور رفتم به پرداخت شماره کارت نمیده به کسی مجبور شدمی پولی که برام اومده بود چون مطمئن نبودم برای منه یا نه وقف کنم

بهترین راه هم اینه زمانی که نمی دونی پول برای خودتونه بهتره وقف بشه

2 صورت داره

اگه برای شماست که هیچی یه کار خیری انجام دادی و جوابش هم می گیری

ولی اگه برای شما نیست بازم می دونی مدیون کسی نشدی و از گردن باز کردی این تایپک رو بخونی متوجه میشی

بانک ملت همه تراکنش های ناموفق پارسال رو ستل کرده (http://www.webhostingtalk.ir/f41/79467)

rodfile.ir
May 19th, 2013, 18:34
زمان تسویه حساب

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی این لینک کلیک کنید .
http://www.behpardakht.com/Images/events/shaparak_big.jpg

mohammad s2
May 19th, 2013, 21:10
با سلام خدمت همه همکاران و کاربران عزیز

از شب گذشته سیستم جدید به پرداخت برای تسویه حساب ها روی درگاهها اعمال شده است و واریز وجه به حساب دیگه بصورت آنی نمی باشد و تا حدود 2-4 ساعت تاخییر واریزی ها انجام می شود

واقعا حیف بود بیشترین مزیت ملت همین تسویه آنی بود که اونم از دست رفت..

وظیفه دونستم اطلاع رسانی کنم طبق تماسی که با به پرداخت داشتیم که همکاران نیز در جریان باشند

اما مشکل اصلی اینجاست...
من به عنوان کسی که خدماتی ارائه میدم وقتی سرویس رو میفروشم و مشتری با درگاه واریز میکه و با این اوضاع همون موقع پول به حساب ما هم نمی یاد .... از طرفی بانک ملت هیچ پنلی هم ارائه نمیده که بشه چک کرد که مثلا فلان مبلغ بطور صحیح واریز شده و با این تاخیر چندین ساعتع واقعا کار سخت میشه... ممکن هستش سرویسی رو بفروشید و مشتری هم بخره پول هم واریز کنه شما هم که همون موقع حساب رو نمیتونید ببینید چون پولی نیومده و بعد چند ساعت که واریز بشه هم یا واریز نشه یا مشکل ستل و...

واقعا با این روند مشکل ساز خواهد شد

سلام دوست عزیز درگاهای ملت الان آنلاین هست
برای شما که کارتون هاستینگ هست بانک پسارگاد و پارسیان بهترین است
پنل هم ارایه میشه من خودم دارم شما درگاه که گرفتیت با یکی از اپراتور های شرکت پرداخت الکترونیک صحبت کن براتون ایمیل میکه یوز و پسوردش رو نحوه ورود به شرح زیر میباشد
Parsian e-Commerce :: تجارت الکترونيک پارسيان (http://212.80.25.13/PGWReport/EShopLogin.aspx)
13268

MUV
May 24th, 2013, 16:44
سلام دوست عزیز درگاهای ملت الان آنلاین هست
برای شما که کارتون هاستینگ هست بانک پسارگاد و پارسیان بهترین است
پنل هم ارایه میشه من خودم دارم شما درگاه که گرفتیت با یکی از اپراتور های شرکت پرداخت الکترونیک صحبت کن براتون ایمیل میکه یوز و پسوردش رو نحوه ورود به شرح زیر میباشد
Parsian e-Commerce :: تجارت الکترونيک پارسيان (http://212.80.25.13/PGWReport/EShopLogin.aspx)
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/13268-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-s-jpg

من درگاه پارسیان دارم اما این پنل رو بهم ندادند. از کجا باید پیگیر باشم؟؟

mohammad s2
May 24th, 2013, 17:42

سلام باید به پشتیبانی که درگاه رو واستون کاراش رو کرده ایمیل بزنید تا نام کاربری . پسورد رو واستون بفرسته
موفق باشید

zouscript
October 17th, 2013, 15:41
با سلام

من نمیدونم سیستم سایت شما چی هست اما میتوانید برای سیستمتان طبق مستندات فنی بانک ملت یک صفحه بنویسید که در آن تمامی پرداخت های ستل نشده شما + مشخصاتشان بیاید که بعد بتوانید همه را ستل کنید

با احترام

besthosti.com
October 17th, 2013, 16:08
با سلام به دوستان
ممكن است سيستم شاپرك را معرفي كنيد براي من ؟
چه مزيت هايي داره ؟
ايا تابحال برروي درگاه هاي بانك ها اعمال شده ؟
تشكر

zouscript
October 17th, 2013, 16:15
با سلام به دوستان
ممكن است سيستم شاپرك را معرفي كنيد براي من ؟
چه مزيت هايي داره ؟
ايا تابحال برروي درگاه هاي بانك ها اعمال شده ؟
تشكر

با سلام

مزیت ؟!!!!

مزیت خاصی ندارد فقط محدود کننده سیستم های قدیمی است

درگاه بانک های پارسیان ، ملت و ..... هم اکنون تحت سیستم شاپرک هستند

شاپرک سیستم کنترل پرداخت ها است و مبالغ پرداختی را شاپرک کنترل میکند برای جلوگیری از تخلفات و کلاهبرداری

این اختیار را هم دارد که در صورتی که به پرداختی شک کند ( معمولا برای پرداخت های سنگین ) تا چند روز پرداخت را نزد خود نگاه دارد یا برای اثبات مجاز نبودن پرداخت تحقیق کند

البته اگر قبلا درگاه بانکی روزانه تسویه میکرد تحت شاپرک 7 بار در روز باید تسویه کند

با احترام

Parserver
January 15th, 2014, 11:55

با خانوم وکیلی صحبت کنید بهتون اعلام میکنند .

maddahi.m.p
January 20th, 2014, 16:24
الان بانک ملت تسویه یک بار در روز شده اونم نیمه شب انجام میده ؟؟؟
همه ی درگاه های بانکی اینطور شده ؟

p30speed
January 20th, 2014, 19:41
بله قانون بانک مرکزی

Ramin
January 20th, 2014, 19:44
با توجه به نتیجه موجود در تاپیک . کامل بودن بحث و راه جل ها در خصوص تمامی ماژول ها تاپیک بسته می شود.
در صورت وجود موارد ضروری در خصوص موضوع اصلی تاپیک لطفا اطلاع دهید تاپیک فعال شود