PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر جایگاه

paradiseserver
May 14th, 2013, 11:55
سلام خدمت دوستان عزیز وب هاستینگ تالک ایران

میخواستم نظر دوستان رو در مورد دیتاسنتر جایگاه ایران بدونم
به نظر شما میتونیم به این دیتاسنتر اعتماد کنیم و افر سرور به کاربران ارائه بدیم ؟
لطفا نظر خودتون رو بیان کنید

ایام به کام علیرضا درودگر

paradiseserver
May 14th, 2013, 12:05
کسی نظری ندارد ؟

RoobinaServer
May 14th, 2013, 12:14
خودت می دونی

واقعا نکته به جا و اسپم قشنگی بود :-|

---

موارد پیغام خصوصی شد.

یا حق

paradiseserver
May 14th, 2013, 12:17
واقعا نکته به جا و اسپم قشنگی بود :-|

---

موارد پیغام خصوصی شد.

یا حق

ممنون
پیغام خصوصی را چک کنید

fanous_m
May 14th, 2013, 12:29
واقعیت اینکه
هزینه سرورها متعادل هست
ولی پهنای باند به شدت گرون هست

شاتل و پارس آنلاین هزینه های متعادل تری دارند

paradiseserver
May 14th, 2013, 12:30
واقعیت اینکه
هزینه سرورها متعادل هست
ولی پهنای باند به شدت گرون هست

شاتل و پارس آنلاین هزینه های متعادل تری دارند

به نظر شما خرید سرور از جایگاه به صرفه نیست ؟

majidisaloo1
May 14th, 2013, 12:32
از نظر فنی اطلاعاتشون خیلی پایین است واقعا نمیتونم به عنوان دیتا سنتر قبولشان کنم
حتی با whmcs کار کردن هم مشکل دارند(خودشون به این مشکلشان هم اشاره کردند توی تماس تلفنی با بنده)
پرسنل کمی دارند به طوری که مدیر دیتا سنتر پشتیبانی اصلی شون هست
اسمش را دیتا سنتر نمیگم بنده میگم کیج اختصاصی یا شبکه خصوصی

paradiseserver
May 14th, 2013, 12:34
از نظر فنی اطلاعاتشون خیلی پایین است واقعا نمیتونم به عنوان دیتا سنتر قبولشان کنم
حتی با whmcs کار کردن هم مشکل دارند(خودشون به این مشکلشان هم اشاره کردند توی تماس تلفنی با بنده)
پرسنل کمی دارند به طوری که مدیر دیتا سنتر پشتیبانی اصلی شون هست
اسمش را دیتا سنتر نمیگم بنده میگم کیج اختصاصی یا شبکه خصوصی

حرفتون تایید میشه

الان با مدیر دیتاسنتر صحبت میکردم
بهشون گفتم من میخوام یک سرور سفارش بدم
که به من گفتند فعلا پرداخت انلاین مشکل داره و نمیتونید به صورت انلاین پرداخت کنید
و گفتند فعلا معلوم نیست بتونیم مشکل ور حل کنیم

به نظر شما به دنبال کدام دیتاسنتر و با چه ویژگی هایی بگردیم ؟
.................................................. .

fanous_m
May 14th, 2013, 12:42
به نظر شما خرید سرور از جایگاه به صرفه نیست ؟

واقعا نیست

fanous_m
May 14th, 2013, 12:55
اتفاقا در مقابل تمام دیتاسنتر های دیگر جایگاه خیلی قیمت پائینی داره عزیز.

بزرگوار عرض کردم
قیمت سرور مناسب هست
ولی پهنای باند فوق العاده گرون هست
هر 100 گیگ را 35 تومان میدهند

در حالی که شاتل هر 1 ترابایت را 27 تومان میدهد

کدامین به صرفه است؟

بعد در همه دیتاسنتر ها و isp ها هزینه انترانت نصف هزینه اینترنت محاسبه می شود

نه اینکه هزینه 100 گیگ اینترنت 35 تومان باشد
هزینه 100 گیگ اینترانت هم 35 تومان باشد

میشه بگید پس چه فرقی بین اینترنت با اینترانت هست؟

majidisaloo1
May 14th, 2013, 13:16
شما این موارد را هیچی مشکل سرعت دانلودتون که یادتونه صحبت میکردید ؟ در تاپیک های قبل هم اشاره کردید. :d

یا حق

جناب سجادیه والله من یک قصدی دارم تاپیکی بزنم زنگ تفریح سالم تر از بازی کانتر واسه همکاران با تجربه دارم که به مراتب براشون و تجربشون بهتره و اون اینه که شما تلفن جایگاه را هدهم بهشون زنگ بزنند و ببینن اوضاع این به گفته خودشان دیتا سنتر چه طوری است
میگفت پورتمون 1 گیگ هست میگم داداش گلم ، استاد گران قدر ، دیگر آخرش انقدر عصبانیم کرده بودش میخواست بگم گلابی تحصیل کرده پورت 1 گیگ باید 128 مگ بر ثانیه سرعت دانلود داشته باشه بر فرض آقا شما 100 مگ دارید بازم قبول باید 12 مگ حدودا سرعت دانلود داته باشید به من میگفت نه شما اشتباه میکنید چنین سرعتی وجود نداره وو... و ما داریم با خارج برابر میدهیم و شما توی دیا سنتر های ایرانی چنین چیزی را نمیبینید گفتم من خودم از پارس آنلاین تا به حال12 مگ گرفته ام خلاصه خیلی بحث داشتیم که آخر هم من سر یکی از اشتباهات whmcs شون اومدم سفارش دادم و =رداخت کردم اما گفتن نمیتونیم این سرویس را بدهیم چرا که قیمتش را اشتباه زده بودند و قیمت سایتشون با قیمت سرورشون داخل whmcs نمیخوند منم واسه اینکه بفهمن هیچ چی نیستند و آدم بشن اذیتشون کردم گفتم من خسارت وقتی که از دیروز شب تا به الآن صبح برای فکر هایی که بر روی این سرویس کردم را میخواهم و شما حق برگشت هزیه ندارید و باید تحویل بدهید چرا که من از همین سایتتون سفارش دادم و پرداخت کردم خلاصه بگین عیسی لو دیگه بهتون سرویس نمیدهند:دی

RoobinaServer
May 14th, 2013, 14:02
جناب سجادیه والله من یک قصدی دارم تاپیکی بزنم زنگ تفریح سالم تر از بازی کانتر واسه همکاران با تجربه دارم که به مراتب براشون و تجربشون بهتره و اون اینه که شما تلفن جایگاه را هدهم بهشون زنگ بزنند و ببینن اوضاع این به گفته خودشان دیتا سنتر چه طوری است
میگفت پورتمون 1 گیگ هست میگم داداش گلم ، استاد گران قدر ، دیگر آخرش انقدر عصبانیم کرده بودش میخواست بگم گلابی تحصیل کرده پورت 1 گیگ باید 128 مگ بر ثانیه سرعت دانلود داشته باشه بر فرض آقا شما 100 مگ دارید بازم قبول باید 12 مگ حدودا سرعت دانلود داته باشید به من میگفت نه شما اشتباه میکنید چنین سرعتی وجود نداره وو... و ما داریم با خارج برابر میدهیم و شما توی دیا سنتر های ایرانی چنین چیزی را نمیبینید گفتم من خودم از پارس آنلاین تا به حال12 مگ گرفته ام خلاصه خیلی بحث داشتیم که آخر هم من سر یکی از اشتباهات whmcs شون اومدم سفارش دادم و =رداخت کردم اما گفتن نمیتونیم این سرویس را بدهیم چرا که قیمتش را اشتباه زده بودند و قیمت سایتشون با قیمت سرورشون داخل whmcs نمیخوند منم واسه اینکه بفهمن هیچ چی نیستند و آدم بشن اذیتشون کردم گفتم من خسارت وقتی که از دیروز شب تا به الآن صبح برای فکر هایی که بر روی این سرویس کردم را میخواهم و شما حق برگشت هزیه ندارید و باید تحویل بدهید چرا که من از همین سایتتون سفارش دادم و پرداخت کردم خلاصه بگین عیسی لو دیگه بهتون سرویس نمیدهند:دی

زمان تمام این صحبت هاتون خودم کنارشون بودم :d نیازی به معرفی عیسی لو نیست :))

پر آیپی روی 10 بسته اند.

یا حق

بزرگوار عرض کردم
قیمت سرور مناسب هست
ولی پهنای باند فوق العاده گرون هست
هر 100 گیگ را 35 تومان میدهند

در حالی که شاتل هر 1 ترابایت را 27 تومان میدهد

کدامین به صرفه است؟

بعد در همه دیتاسنتر ها و isp ها هزینه انترانت نصف هزینه اینترنت محاسبه می شود

نه اینکه هزینه 100 گیگ اینترنت 35 تومان باشد
هزینه 100 گیگ اینترانت هم 35 تومان باشد

میشه بگید پس چه فرقی بین اینترنت با اینترانت هست؟

1 ترابایت 27 هزار تومان ؟ :O :O :O :O :O :O

چه جوری میشه این را گرفت ؟ جریانش چه جوریه بیشتر توضیح میدید؟

1 ترابایت = 1000 گیگ مطمئنید ؟ :O:O

:-|

fanous_m
May 14th, 2013, 14:14

پر آیپی روی 10 بسته اند.

یا حق

1 ترابایت 27 هزار تومان ؟ :O :O :O :O :O :O

چه جوری میشه این را گرفت ؟ جریانش چه جوریه بیشتر توضیح میدید؟

1 ترابایت = 1000 گیگ مطمئنید ؟ :O:O

:-|

برای colo کردن ما قرارداد بستیم

بله 1 اترابایت

hostspace
May 14th, 2013, 14:27
میشه لینک بدین ما هم ببینیم ؟
آلمانش 1 ترابایت 27 تومن نمیده :دی

fanous_m
May 14th, 2013, 14:35
من عذر خواهی میکنم از همه دوستان

اشتباه کردم

هر 100 گیگ را 22500 میزنه

majidisaloo1
May 14th, 2013, 14:58

پر آیپی روی 10 بسته اند.

یا حق

فحشمون ندادند؟
خدا شاهده فقط خواستم بهشون بگم هیچ چیز نیستین و نخواهید شد وگرنه خدا شاهده اصلا پولشم برام مهم نبود 420 تومن بود فکر کنم که میخواستم برای همین هم شده حضوری هم برم ببینن چه خبره !! ازم شماره کارت خواستن که ندادم که با توجه به اطلاعاتی که داده بودم پیدا کردن و برگشت زدند
خدا شاهده ما اون همه با تبیان کار کردیم مگه میشه به این راحتی ها ازشون آتو گیر آورد واقعا تبیان را هر کس دیده باشه این ها رو اصلا در حد داشتن سواد نمیدونه، دیگه این whmcs چیه که خودشان نمیتونن و تواناییش را ندارند؟الان چند روز دیگه این هممکاران تابستانی شروع به کار خواهند کرد حاظرم با تک تکشون بریم صحبت کنیم و بهتون اثبات بشه بیشتر از این ها به whmcs تسلط دارند چه برسه به این ها که ادعای خدایی میکنند
احتمالا یکی از دوستانمون در دبی است و تعداد نسبتا زیادی قرار است سرور کار کردهبیاورند اطلاعات گرفتم از سرور ها که قیمت ها رو بدهند انشا الله چند تایی قرار است بیاریم ببریم بدهیم به پارس آنلاین یا تبیان حتی اگر 1 میلبیون در اه هم بیشتر بدهیم شرف داره تا آدم اعصابش را با این آدم های بدون علم و دانش هدر بده که صدماتش به مراتب خیلی بیشتر است از مقدار پولی که بیشتر میدهی و کاربر هم صد درصد راضی تر است
کلا خیلی باهاش هستند ای پی هم ندارند:دی این واقعا جالب بود برام :دی
ولش کن در کل ارزش وقت واسه تایپ این هم نداشت که براشون تایپ کردم این همه رو:دی
به نظر بنده کولو کردن یا اجاره کردن با افراد کم اطلاعاتی مثل این ها کار بسی اشتباه است

با تشکر
عیسی لو

paradiseserver
May 14th, 2013, 15:01
ممنون از تمامی دوستان که نظر خودشون رو دادند :100:

sarwhost
May 14th, 2013, 15:38
majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/)[جان واقعا ممنون قرار بود هفته بعد دوتا سرور ازشون اجاره کنیم خدا خیرت بده

majidisaloo1
May 14th, 2013, 15:51
majidisaloo1 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46975/)[جان واقعا ممنون قرار بود هفته بعد دوتا سرور ازشون اجاره کنیم خدا خیرت بده

از نظر من اگر اعصاب و حوصله داون تایم داری برو سمتش
خیلی شبکه بدی دارند من از خونه هم خیلی راحت میتونستم روی شبکه شون با کوچک ترین تعداد کانکشن تاثیر منفی بگذارم که برای خودم جای تعجب داره حالا نمیدونم من تاثیر میگذاشتم یا کسانی دیگر در پیش بودند

RoobinaServer
May 14th, 2013, 18:08

یک هفته سر شبکه در گیر بودیم. :) ولی خب بنده پیغام خصوصی به دوستمون استارتر ذکر کردم

یک نکته خیلی خوبی که داره جایگاه جناب شیبانی اونجاست درسته اطلاعاتشون در حد دوسنستن این که یوزر چه چیزی میخواهد نیست ولی در قسمت سخت افزار قویتر هستند و این که آدم درستی هستند.(ذات درست دارند) که کمتر کسی پیش میاد داشته باشه.

ولی در کل سرویس هاشون برای مصارف دوستان در انجمن اصلا مناسب نیست و بیشتر کارشون و میزبانیشون باید در حد سایت های دولتی و شرکتی که نیاز به سرور دارند باشه به نظرم.

یا حق

RoobinaServer
May 14th, 2013, 18:10
من عذر خواهی میکنم از همه دوستان

اشتباه کردم

هر 100 گیگ را 22500 میزنه

(:| کلی امیدوار شده بودیم. خوبه کلو نکرد سریع یکی وگرنه 2200000 پول ترافیک از جیبتون میرفت :d

paradiseserver
May 14th, 2013, 18:12
بجز این چند دیتا سنتر معروف در ایران دیتا سنتر دیگری وجود نداره که برای میزبانی سایت های مصرف بالا وسازمانی مناسب باشه؟

sarwhost
May 14th, 2013, 18:15
جناب RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)شما مسئولیتی دارید تو جایگاه یا کلو یا....

RoobinaServer
May 14th, 2013, 18:27
جناب RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)شما مسئولیتی دارید تو جایگاه یا کلو یا....

تا آخرای هفته پیش کلو داشتیم کشیدیم بیرون و 24 ساعته سر همین شبکه و ... مزاحم جناب شیبانی بودیم چه تلفنی چه این که دفتر بودیم حالا اطلاعات نداشتن یا ... به کنار ولی پای کار بودند :)

یا حق

majidisaloo1
May 14th, 2013, 18:30
یک هفته سر شبکه در گیر بودیم. :) ولی خب بنده پیغام خصوصی به دوستمون استارتر ذکر کردم

یک نکته خیلی خوبی که داره جایگاه جناب شیبانی اونجاست درسته اطلاعاتشون در حد دوسنستن این که یوزر چه چیزی میخواهد نیست ولی در قسمت سخت افزار قویتر هستند و این که آدم درستی هستند.(ذات درست دارند) که کمتر کسی پیش میاد داشته باشه.

ولی در کل سرویس هاشون برای مصارف دوستان در انجمن اصلا مناسب نیست و بیشتر کارشون و میزبانیشون باید در حد سایت های دولتی و شرکتی که نیاز به سرور دارند باشه به نظرم.

یا حق

بله شیبانی سخت افزارش فقط تایید میشه از نظر نرم افزاری اطلاعات به مراتب خیلی پایین تر دارند
اقای شیبانی در ابتدا مسئول پشتیبانی بودند که الان شدند مدیر به اصطلاح دیتا سنترشون!
من رو که خودتون حتما اطلاع دارید دیگه سر چه چیز هایی مشکل داشتیم 99 درصد سر نرم افزاری بودش که سرعت و نمیدونم ای پی و whmcs و خلاصه تمام چیز هاشون که به نرم افزار مربوط میشد

این دیتا سنتر فقط برای مصارف کم و خیلی کم جوابگو است و حتی برای مصرف متوسط هم جوابگو نخواهد بود نه از طریق شبکه و نه از بخش فنی شون

آقای شیبانی واقعا ادم خیلی درستی هستند و در این شکی ندارم من هم قبول میکنم اما نمیتونم از حق بگذرم و بگم اطلاعاتشون بالاست که نیست اما درست کاری شون تایید میشه که توی کار ما این در کنار بقیه چیز ها عالی است وقتی درست کار باشند و اطلاعات فنی کافی نداشته باشند پشیزی ارزش نداره چون با اطلاعاتمون قراره بازی کنند که بنده چنین ریسکی نمیکنم اطلاعات کاربرانم را به دست ایشون بسپارم مگر اینکه بخواهم برای چیزی که ارزش اطلاعاتی ندارد برم تهیه کنم.

با توجه به اطلاعات و مشکلاتی که در جایگاه دیدم هزینه فوق العاده بیشتری نسبت به چیزی که هستند میگیرند
جناب سجادیه این قسمت اینجا صدق میکند:

-----زندگی به من آموخت هر چیزی قیمتی دارد پنیر مجانی در تله موش یافت میشود.-----

seyed-reza
May 14th, 2013, 18:34
با سلام
برای اجاره سرور اختصاصی در ایران برای فروش سرور مجازی کدام دیتاسنتر را پیشنهاد می کنید ؟

majidisaloo1
May 14th, 2013, 18:41
با سلام
برای اجاره سرور اختصاصی در ایران برای فروش سرور مجازی کدام دیتاسنتر را پیشنهاد می کنید ؟

بستگی به ارزشی که شما برای کاربر میخواهی بدهی و همچنین کاربر شما و ارزش کاری که برای خودش قائل است دارد
این دیتا سنتر ها خوب هستند:
افرانت
سروش رسانه
تبیان
پارس انلاین
(احتمال احداث دیتا سنتر توسط نوین نت هم وجود داره که با بنده هم صحبت هایی در این باره کرده اند تا ببینیم خدا چی میخواهد)

seyed-reza
May 14th, 2013, 18:48
با سلام و با تشکر از پاسخ تون .
هزینه پهنای باند در کدام دیتاسنتر ارزانتر است ؟
کیفیت سخت افزار ها چط.ور است ؟
ایا دیتاسنتر های ایران هم محدودیت ایپی دارند یا خیر ؟

RoobinaServer
May 14th, 2013, 18:52
با سلام و با تشکر از پاسخ تون .
هزینه پهنای باند در کدام دیتاسنتر ارزانتر است ؟
کیفیت سخت افزار ها چط.ور است ؟
ایا دیتاسنتر های ایران هم محدودیت ایپی دارند یا خیر ؟

100% محدودیت آیپی دارند.

افرانت روی هر سرور 2 تا آیپی اگر خیلی حال بده به شما. (هر 100 گیگ 35 تومان)

پارس انلاین هم که هر آیپی 10 تومان شده جدیدا و 4 یا 5 تا آیپی میده. (هر 100 گیگ 35 تومان)

علمی پژوهشی که پورت درستی نداره 8 تا آیپی میده. (ترافیک 22 تومان هر 100 گیگ)

و دیتاسنتر های دیگر ...

این ها ارزان هاش بودند.

اگر دنبال ارزانی باشید چیز خوب گیرتون نمیاد عزیز.

ما رو هم میبینید که جایگاه و اکثر دیتاسنتر های ارزان را تست کردیم به خاطر کاربرامون بوده. دیتاسنتر اصلی ما تبیان هست و سرور های دیگرمون را به دیتاسنتر های ارزان میفرستیم تا هر کدام خوب بود بشود روش کار کرد و مشتریهایی که دنبال ارزانی هستند را میزبانی کرد اما همچنان جایی درست هنوز پیدا نکردیم بعد یک سال :)

یا حق

seyed-reza
May 14th, 2013, 18:58
تشکر از پاسخ شما دوست عزیز .
بهمین دیتاسنتر تبیان محدودیت داره ؟
شما از این دیتاسنتر ارایه می دهید ؟
ممکن است یک سرور اختصاصی افر دهید ؟

majidisaloo1
May 14th, 2013, 19:02
تشکر از پاسخ شما دوست عزیز .
بهمین دیتاسنتر تبیان محدودیت داره ؟
شما از این دیتاسنتر ارایه می دهید ؟
ممکن است یک سرور اختصاصی افر دهید ؟

امشب یا فردا شب برایمن لیست سرور های دست دوم داره میاد دستم اگر خواستین بهم اطلا بدهید برایتان بدهیم اگر هم نو میخواهید فکر کنمجناب سجادیه بتونن برایتان تهیه کنند

seyed-reza
May 14th, 2013, 19:08
دوست عزیز اگر امکانش هست یا برای من ایمیل کنید به ایمیل زیر یا در همین انجمن پ خ بدهید با تشکر
hostfa.info@gmail.com

majidisaloo1
May 14th, 2013, 19:10
یک پیغام بدهید اینجا که برایتان یادمان باشد بفرستیم:
سوالات پیش از خرید - میزبان داده پاسارگاد (آنلاین سرور) (http://my.onlineservers.ir/contact.php)
سرور ها در حد نو هستند باز باید ببینیم قیمت هاش چطوری است

fanous_m
May 15th, 2013, 01:41
با سلام

بستگی به ارزشی که شما برای کاربر میخواهی بدهی و همچنین کاربر شما و ارزش کاری که برای خودش قائل است دارد
این دیتا سنتر ها خوب هستند:
افرانت
سروش رسانه
تبیان
پارس انلاین
(احتمال احداث دیتا سنتر توسط نوین نت هم وجود داره که با بنده هم صحبت هایی در این باره کرده اند تا ببینیم خدا چی میخواهد)

شاتل ارزانتر هست برای کلو کردن

هر 100 گیگ 22500

spark3r
May 15th, 2013, 08:45
به نطر من افرانت یکی از بهترین دیتاسنتر های خوب ایران هست.

irmicro
July 23rd, 2014, 09:00
سلام
من ازشون vps گرفتم و اصلا ازش راضی نیستم . نه پشتیبانی درستی داره نه اپ تایم خوبی داره . بی رد خور هر هفته با یه موضوع گرفتاریم . اوایل حداقل تلفن هاشونو جواب میدادن و یه بهونه میاوردن که چند ساعت دیگه بر طرف میشه . بعد از اون قانونشون این شد که حتما باید تیکت بزنید تا بررسی بشه و دیگه خط پشتیبانی به اصطلاح 24 ساعته رو جواب نمیدن . هر بار هم که مشکلی پیش میاد اول از همه سایت خودشون میره رو هوا و نمیشه تیکت زد . باید صبر کنی تا درست بشه بعد که درست شد بری تیکت بزنی تشکر کنی ازشون که درست شده . که اینم گفتند که تصمیم مدیریت دیتا سنتر بوده . الان از دیشب ساعت 11 سرورها پوکیده و سایت خودشون هم بالا نمیاد و تا الان هم که ساعت 9 صبح هست نه درست شده و نه کسی جواب تلفن میده . اگه پولتون زیادی کرده و اعصابتونو از سر راه اوردین ازش سرویس بگیرین .
واسه ما 2 ساعت که سایت بالا نیاد به اندازه پول یک ماه سرور اینجا از سودمون کم میشه . اما واسه اقایون اهمیتی نداره ! تو صفحه اول سایتشون زدن که اپ تایم بودن سرورها تا 99.9 درصد تضمین میشه . اما به زور به 92 میرسه . بیشترین قطعی ها هم تو زمان اوج بازدید هست . تغییراتی هم اگه بخوان بدن جای اینکه نصفه شب انجام بدن میزارن ساعت 10 صبح انجام میدن که کلا کار ملتو بریزن بهم .
واسه یکی از دوستان از host-dl.com سرویس گرفتیم . الان 2 ماه هست که قطعی نداره . بعد اینا هر روز خدا ... !!!
از اول اعتماد کردن به دیتاسنتری که هنوز جواب پس نداده اشتباه بود . قید همین 2 هفته باقیمونده رو هم میزنیم و میریم جای دیگه .
جایگاه فقط به درد هاست فروختن میخوره نه vps و سرور .

parsntc
November 19th, 2014, 15:32
سلام
من ازشون vps گرفتم و اصلا ازش راضی نیستم . نه پشتیبانی درستی داره نه اپ تایم خوبی داره . بی رد خور هر هفته با یه موضوع گرفتاریم . اوایل حداقل تلفن هاشونو جواب میدادن و یه بهونه میاوردن که چند ساعت دیگه بر طرف میشه . بعد از اون قانونشون این شد که حتما باید تیکت بزنید تا بررسی بشه و دیگه خط پشتیبانی به اصطلاح 24 ساعته رو جواب نمیدن . هر بار هم که مشکلی پیش میاد اول از همه سایت خودشون میره رو هوا و نمیشه تیکت زد . باید صبر کنی تا درست بشه بعد که درست شد بری تیکت بزنی تشکر کنی ازشون که درست شده . که اینم گفتند که تصمیم مدیریت دیتا سنتر بوده . الان از دیشب ساعت 11 سرورها پوکیده و سایت خودشون هم بالا نمیاد و تا الان هم که ساعت 9 صبح هست نه درست شده و نه کسی جواب تلفن میده . اگه پولتون زیادی کرده و اعصابتونو از سر راه اوردین ازش سرویس بگیرین .
واسه ما 2 ساعت که سایت بالا نیاد به اندازه پول یک ماه سرور اینجا از سودمون کم میشه . اما واسه اقایون اهمیتی نداره ! تو صفحه اول سایتشون زدن که اپ تایم بودن سرورها تا 99.9 درصد تضمین میشه . اما به زور به 92 میرسه . بیشترین قطعی ها هم تو زمان اوج بازدید هست . تغییراتی هم اگه بخوان بدن جای اینکه نصفه شب انجام بدن میزارن ساعت 10 صبح انجام میدن که کلا کار ملتو بریزن بهم .
واسه یکی از دوستان از host-dl.com سرویس گرفتیم . الان 2 ماه هست که قطعی نداره . بعد اینا هر روز خدا ... !!!
از اول اعتماد کردن به دیتاسنتری که هنوز جواب پس نداده اشتباه بود . قید همین 2 هفته باقیمونده رو هم میزنیم و میریم جای دیگه .
جایگاه فقط به درد هاست فروختن میخوره نه vps و سرور .
نمیخوام زیر خالی بالا بیارم ولی الان توی انجمن به پست شما برخورد کردم که مجبور شدم اینو بگم
اخه من موندم چرا این دستاسنتر از یه whmcs نال شده استفاده میکنه دیتاسنتری که باید قوانین نال و کرک ور رعایت نکنه وای به حال یوزرهاش

RoobinaServer
November 19th, 2014, 17:22
نمیخوام زیر خالی بالا بیارم ولی الان توی انجمن به پست شما برخورد کردم که مجبور شدم اینو بگم
اخه من موندم چرا این دستاسنتر از یه whmcs نال شده استفاده میکنه دیتاسنتری که باید قوانین نال و کرک ور رعایت نکنه وای به حال یوزرهاش

کیج اختصاصی یا دیتاسنتر ایرانی نیازی نداره قوانین کپی رایت را کامل رعایت کنه.

نکنه فکر کردید تمام کامپیوتر های پشتیبانان آنها همه نسخه اورجینال و تمام نرم افزارهای روی آن خریداری شده ؟

با تشکر

downloaddl
November 19th, 2014, 17:46

نکنه فکر کردید تمام کامپیوتر های پشتیبانان آنها همه نسخه اورجینال و تمام نرم افزارهای روی آن خریداری شده ؟

با تشکر

مهم این نیست که اورجینال استفاده می کنند یا نمی کنند
اون دنیایی هم هست
شما ویندوزتون رو کرک کنید به حق سازنده بی احتمارمی کردید
حتی اگه سازنده ایرانی یا اصلا مسلمان نباشه
شما از کجا میدونی که رو سیستم هاشون ویندوز دارن که بخوان پوله لایسنس بدن ؟!
نیاز نباشه ارعایت کنه خودمون اگر رعایت کنیم واقعا بازدهی خوبی خواهد داشت
کمی فکر کنیم و خودمونو جای سازنده هر سیستمی که قراره ارائه بدیم خوشمون میاد نالش کنن یا کرک ؟
به من اصلا ربطی نداره که کی نال استفاده می کنه یا کی کرک من تو قبر کسی نمی خوابم جز خودم.

در مورد دیتاسنتر جایگاه ( جواب استارتر ) البته تاپیک ماله پارساله :دی
بسیار کیفیت خوبی دارن و پشتیبانی خیلی خوبی دارن
و بسیار با حوصله و با اشتیاق به شما پاسخ میدن
یادمه پشتیبان خودش به من زنگ زد و نزدیک به 30 دقیقه داشتن من رو برای خرید سرویس راهنمایی می کردن
و بعد هم مثله بقیه سرویس دهنده ها که اسم نمیارم بعد از خرید سست و سرد در پشتیبانی پاسخ نمی دن

majidisaloo1
November 19th, 2014, 17:51

با تشکر

با سلام

حداقل یکم به کاربرانشان احترام بگذارند و از نسخه اصلی استفاده بکنند که حتی یک درصد شاید از اون باگ امنیتی وجود داشته باشد در نسخه های غیر اصل اطلاعات کاربران فاش نشه
حداقل کاری که میشه کرد این است اصلا کاری نداریم که حق کپی رایت رعایت میشه یا نه .

با تشکر
فارابی

RoobinaServer
November 19th, 2014, 17:58
با سلام

حداقل یکم به کاربرانشان احترام بگذارند و از نسخه اصلی استفاده بکنند که حتی یک درصد شاید از اون باگ امنیتی وجود داشته باشد در نسخه های غیر اصل اطلاعات کاربران فاش نشه
حداقل کاری که میشه کرد این است اصلا کاری نداریم که حق کپی رایت رعایت میشه یا نه .

با تشکر
فارابی
دیتاسنتر ها معمولا یا از نرم افزارهای نوشته شده توسط خودشون استفاده میکنند یا موارد دیگر نه whmcs که پر از مشکلات عجیب و غریب هم هست.

هر کسی از whmcs استفاده بکنه (نال) دلیل بر بی احترامی نیست خیلی ها هستند که لایسنس هم داشتند ولی بنابه دلایلی کنسل کردند. نسخه اصلی هم کلی مشکلات دارد و هر روز هم مشکلات جدید کشف میشود.

ماژوهای بانکی و ... نصب شده و خریداری شده هم کلی مشکلات دارد. (همین چند وقت پیش تاپیک مشکل ماژول بانکی در انجمن زده شد.)

در مورد باگ و ... هم فرقش با نسخه اصلی در فایل لایسنس هست و در هر موردی هم میتوان با امن کردن سرور و سایر موارد امنیت سیستم را تا حدودی تضمین کرد.

majidisaloo1
November 19th, 2014, 18:22
دیتاسنتر ها معمولا یا از نرم افزارهای نوشته شده توسط خودشون استفاده میکنند یا موارد دیگر نه whmcs که پر از مشکلات عجیب و غریب هم هست.

هر کسی از whmcs استفاده بکنه (نال) دلیل بر بی احترامی نیست خیلی ها هستند که لایسنس هم داشتند ولی بنابه دلایلی کنسل کردند. نسخه اصلی هم کلی مشکلات دارد و هر روز هم مشکلات جدید کشف میشود.

ماژوهای بانکی و ... نصب شده و خریداری شده هم کلی مشکلات دارد. (همین چند وقت پیش تاپیک مشکل ماژول بانکی در انجمن زده شد.)

در مورد باگ و ... هم فرقش با نسخه اصلی در فایل لایسنس هست و در هر موردی هم میتوان با امن کردن سرور و سایر موارد امنیت سیستم را تا حدودی تضمین کرد.

همیشه نسخه کرک شده حدقل 0.0000000001 % از نسخه اصلی ناامن تر است واسه همین درصد ناچیز هم فکر میکنم آدم نباید ریسک بکنه مخصوصا جایی مثل دیتاسنتر که اطلاعات افراد حقیقی و حقوقی زیادی توش رد و بدل میشه . . .

amirfateh
November 19th, 2014, 20:19
دوستان دست از سر این بندگان خدا(جایگاه) بردارید،
این ها هم باید زندگی کنند

netmelli
November 20th, 2014, 09:28
سلام بر مهندسین

حدود نصف تاپیک رو خوندم
نصف دیگش رو هم دارم میخونم الان

فقط چند تا سوال داشتم آقای عیسی لو
ممنون میشم تا اونجا که میدونید پاسخ بدی

نام مدیریتش چی هست ؟
بعد اینکه مقدار پهنای باندی که دارند چه مقدار هست ؟
آیا فیبر از مخابرات گرفتن یا که نه فقط از طریق بستر رادیو اینترنت دریافت میکنند ؟
آی پی از مرکز داده های دیگر تهییه میکنند یا خیر ؟

با تشکر
آجورلو

alivw71
March 11th, 2015, 16:14
سرعت دانلود به لینکهای خارجی تا 12 مگابایت بود .

قیمت بسته های ترافیکی به صورت زیر هست:
هر ترابایت پهنای باند متقارن 300 هزار تومان
هر ترابایت پهنای باند 1 به 1 تا 1 به 4 200 هزار تومان
هر ترابایت پهنای باند 1 به 5 تا 1 به 10 150 هزار تومان
هر ترابایت پهنای باند 1 به 10 به بالا 100 هزار تومان

هر ترابایت پهنای باند اینترانت 110 هزار تومان میباشد.
.............................................

نقاط مثبتش پورت و پینگ و قیمت پایین کلوکیشن هست.
نقاط ضعفشون :طرز برخورد پشتیبانی بد و عدم اطلاعات کافی نرم افزاری و یک down time پانزده دقیقه هم داشتن امروز.

برای کارهای خیلی معمولی مناسب هست.

majidisaloo1
March 11th, 2015, 19:45
سلام بر مهندسین

حدود نصف تاپیک رو خوندم
نصف دیگش رو هم دارم میخونم الان

فقط چند تا سوال داشتم آقای عیسی لو
ممنون میشم تا اونجا که میدونید پاسخ بدی

نام مدیریتش چی هست ؟
بعد اینکه مقدار پهنای باندی که دارند چه مقدار هست ؟
آیا فیبر از مخابرات گرفتن یا که نه فقط از طریق بستر رادیو اینترنت دریافت میکنند ؟
آی پی از مرکز داده های دیگر تهییه میکنند یا خیر ؟

با تشکر
آجورلو

سلام
تاپیک آپدیت شد واسه همین قدیمی را پاسخ میدهم
قبلا ندیده بودم این متنتان را که بهش پاسخ بدهم

مدیر دیتاسنتر / پشتیبانی / بخش فروش همش آقای شیبانی نامی است
دقیق نمیدونم اما با چیز هایی که دیدم یک stm1 را هم فکر نکنم بتونند به درستی ازش استفاده بکنند
نمیدونم سوال بعدی تون رو که مربوط به فیبر و یا رادیو بوده است
فکر نکنم دیگه آی پی رم از جای دیگر بگیرند ، باید مستقیم در رایپ گرفته باشند

با سپاس

m-mehdipoor
March 11th, 2015, 20:13
نقاط ضعفشون :طرز برخورد پشتیبانی بد و عدم اطلاعات کافی نرم افزاری و یک down time پانزده دقیقه هم داشتن امروز.

سلام
در این داون تایم سرورها ریست هم شدند ؟
برای همه بود یا فقط سرور شما؟

alivw71
March 11th, 2015, 22:43
سلام
در این داون تایم سرورها ریست هم شدند ؟
برای همه بود یا فقط سرور شما؟

ریست نشدنفقط شبکه قطع شد .
سایت خودشون هم بالا نمیومد .
10 دقیقه بود.

ولی سرعت پورتشون خوب بود .

قیمت 120 تومن برای کلوکیشن بسیار خوب هست .
اپتایم بهتری نسبت به 2 سرور روم دیگه داره
http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=25536&stc=1

- - - Updated - - -

سلام
تاپیک آپدیت شد واسه همین قدیمی را پاسخ میدهم
قبلا ندیده بودم این متنتان را که بهش پاسخ بدهم

مدیر دیتاسنتر / پشتیبانی / بخش فروش همش آقای شیبانی نامی است

با سپاس
فکر کنم پشتیبانی 24 ساعته نفرات دیگری هم هستند. چون ساعت 2 نصف شب همتیکت دادم جواب میداند.