PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدید درگاه بانک ملت!!!!

AvalinHost
May 14th, 2013, 02:41
باسلام
از چند ساعت پیش هرچی تراکنش داریم انجام میشه و فاکتور پرداخت شده میشه ولی پول به حساب واریز نمیشه!
بصورت دستی هم ستل می کنیم میزنه تراکنش قبلا ستل شده در صورتی که اصلا هیچ پولی به حساب نیومده!
دوستان شما هم همچین مشکلی دارید؟ از درگاهاتون تست بگیرین و نتیجه رو بگین.
شاید اینها تسویه آنی رو حذف کردن؟!!!

TARIMEHR
May 14th, 2013, 02:43
شما لینکه کانفیگ رو تغییر دادین؟

من امروز لینکه وبسرویس رو عوض کردم همین مشکل رخ داد حتی با انصراف هم میزد پرداخت شده.
تست کنین وارد درگاه بشین و گزینه ی انصراف رو بزنین ببینین بازم میزنه پرداخت شده/؟

AvalinHost
May 14th, 2013, 02:46

من امروز لینکه وبسرویس رو عوض کردم همین مشکل رخ داد حتی با انصراف هم میزد پرداخت شده.
تست کنین وارد درگاه بشین و گزینه ی انصراف رو بزنین ببینین بازم میزنه پرداخت شده/؟

الان نزدیک به یک هفته بود خیلی خوب کار میکرد!
من فعلا درگاه ملت رو غیر فعال کردم تا این قضیه مشخص بشه و فردا با به پرداخت تماس بگیرم.

shivahost
May 14th, 2013, 02:47
ما امروز هیچ مشکلی نداشتیم و البته یک پرداخت هم به سایت شما بدون مشکل داشتیم.

AvalinHost
May 14th, 2013, 02:50
ما امروز هیچ مشکلی نداشتیم و البته یک پرداخت هم به سایت شما بدون مشکل داشتیم.

بله امروز تراکنش های ما خیلی بالا بود و پرداخت شما هم به حساب ما آمده ولی از حدودای ساعت 11 شب اینطور شده!

shivahost
May 14th, 2013, 02:52
بله امروز تراکنش های ما خیلی بالا بود و پرداخت شما هم به حساب ما آمده ولی از حدودای ساعت 11 شب اینطور شده!

خیالم راحت شد.

ما بعد از حدود ساعت 8 دریافتی نداشتیم که چک کنم مشکلی بوده یا نه.

AvalinHost
May 14th, 2013, 02:55
خیالم راحت شد.

ما بعد از حدود ساعت 8 دریافتی نداشتیم که چک کنم مشکلی بوده یا نه.

واقعا ستمه اگه تسویه آنی رو حذف کنن. :(

hassan5099
May 14th, 2013, 02:55
من چک کردم هیج مشکلی ندارم

AvalinHost
May 14th, 2013, 02:57
من چک کردم هیج مشکلی ندارم

الان چک کردین؟

djme
May 14th, 2013, 02:59
ما از وقتی بانک ملت به مشکل خورده کلی ضرر کردیم. فروش اکانت ویژه سایت هم فعلا برداشتیم. اگه واریز آنی برداشته بشه دیگه نمیشه روی بانک ملت باقی موند

AvalinHost
May 14th, 2013, 03:12
یعنی فقط من مشکل دارم؟!!

hassan5099
May 14th, 2013, 05:01
الان چک کردین؟
بله دوباره هم چک کردم مشکلی نیست

ertebat7
May 14th, 2013, 05:46
سلام
این مشکل برای ما هم ایجاد شده
متاسفانه پنج تراکنش ما این طور شده است تقریبا ساعت 23 دوشنبه این اتفاق افتاد و هنوز هم رفع نشده

samansystems
May 14th, 2013, 09:57
بارها در مورد مشکلات درگاه پرداخت آنلاين (http://www.zarinpal.com) بانک ملت بحث شده. اصولا اين درگاه برای ايجاد يک تجارت امن و پايدار توصيه نميشه.
سعی کنيد از درگاه های پرداخت ديگه استفاده کنيد.
در مورد تسويه آنی هم مطمئن باشيد با اطمينان درگاه ها به شاپرک همه بايد تسويه آنی رو حذف کنن.

click-server
May 14th, 2013, 10:04
بارها در مورد مشکلات درگاه پرداخت آنلاين (http://www.zarinpal.com) بانک ملت بحث شده. اصولا اين درگاه برای ايجاد يک تجارت امن و پايدار توصيه نميشه.
سعی کنيد از درگاه های پرداخت ديگه استفاده کنيد.
در مورد تسويه آنی هم مطمئن باشيد با اطمينان درگاه ها به شاپرک همه بايد تسويه آنی رو حذف کنن.
با سلام درگاه ما هم همین مشکل رو داره انصراف هم بزنی میزنه پرداخت شد پول هم برگشت میخوره موقعی که پرداخت میشه .
بعد علی میمونه و حوضش .
جالبی قضیه اینجاس که از قبل هم اینجور بوده کلی ضرر داشت برای ما

amirizadi
May 14th, 2013, 10:08

این مشکل مربوط به ماژول نالرز هست که ما این مشکل را حل کردیم

mehdi.gh
May 14th, 2013, 10:26
این مشکل برای ما هم وجود داره
میشه بگید چطور حلش کردید ؟

click-server
May 14th, 2013, 10:31
این مشکل مربوط به ماژول نالرز هست که ما این مشکل را حل کردیم
با سلام در کدام قسمت تغییرات ایجاد فرمودین ؟ در روند کاری مشکلی ایجاد نشد ؟
لطفا راهنمایی بفرمائید .

jenatmilad
May 14th, 2013, 10:48
سلام. ما مشکلی نداشتیم. بعضی از دوستان هم فک کنم ماژول هاشون مشکل داشته. ما از فرسو گرفیتم.بدون مشکل داره کار میکنه.;;)

amirizadi
May 14th, 2013, 10:55
این مشکل برای ما هم وجود داره
میشه بگید چطور حلش کردید ؟

با سلام در کدام قسمت تغییرات ایجاد فرمودین ؟ در روند کاری مشکلی ایجاد نشد ؟
لطفا راهنمایی بفرمائید .

بنده اطلاعی ندارم
برنامه نویس شرکت این کارو انجام داده و کلا تغییرات اساسی در ماژول ایجاد کرده

ما در اول از ماژول اقای داوری استفاده میکردیم منتها پس از مشکلات فراوانی که ماژول ایشون داشت و بعد هم تغییر ادرس که ایشون اصلا پاسخگو نیستند و فایلها را هم کد کردن که کسی نتواند تغییر دهد در این رابطه ماژول نالرز را با مقداری تغییرات جایگزین کردیم

همچنین دیروز در تاپیک دیگری این مشکل را دیدم بر روی درگاه خدمان تست کردم وقتی به سایت آمد باز هم فاکتور پرداخت نشده بود
در چند ساعت مختلف در شبانه روز این کار را انجام دادم و مشکلی از این بابت نبود

AvalinHost
May 14th, 2013, 11:12
بنده اطلاعی ندارم
برنامه نویس شرکت این کارو انجام داده و کلا تغییرات اساسی در ماژول ایجاد کرده

ما در اول از ماژول اقای داوری استفاده میکردیم منتها پس از مشکلات فراوانی که ماژول ایشون داشت و بعد هم تغییر ادرس که ایشون اصلا پاسخگو نیستند و فایلها را هم کد کردن که کسی نتواند تغییر دهد در این رابطه ماژول نالرز را با مقداری تغییرات جایگزین کردیم

همچنین دیروز در تاپیک دیگری این مشکل را دیدم بر روی درگاه خدمان تست کردم وقتی به سایت آمد باز هم فاکتور پرداخت نشده بود
در چند ساعت مختلف در شبانه روز این کار را انجام دادم و مشکلی از این بابت نبود

بله ماژول آقای داوری خیلی مشکلات داشت و کلا شماره تراکنش رو هم اشتباه میزد! چه گرفتاری که نکشیدیم ما از دست اون ماژول.
بهترین ماژول همون ماژول نالز هست که البته چندتا باگ داشت که رفع کردیم و مقداری هم خطاهای کد نویسی داشت که برطرف شد.

majidisaloo1
May 14th, 2013, 11:13
رفتیم روی طرح شاپرک بعد از 4 ساعت به حسابمان میاید

AvalinHost
May 14th, 2013, 11:17
الان مثل اینکه مشکل تسویه تراکنش های دیشب حل شده و همه رو واریز کردن به حساب.

majidisaloo1
May 14th, 2013, 11:26
الان مثل اینکه مشکل تسویه تراکنش های دیشب حل شده و همه رو واریز کردن به حساب.

من با اقای نوری صحبت کردم گفتند 4 ساعته شده و میاد بعد از 4 ساعت : 02127312058

AvalinHost
May 14th, 2013, 11:28
من با اقای نوری صحبت کردم گفتند 4 ساعته شده و میاد بعد از 4 ساعت : 02127312058

همینو کم داشتیم فقط، حالا اینقدر درست کار میکردن که الان تسویه رو هم کردن 4 ساعته!

majidisaloo1
May 14th, 2013, 11:33
همینو کم داشتیم فقط، حالا اینقدر درست کار میکردن که الان تسویه رو هم کردن 4 ساعته!

جماب سعادت عیب نداره اگر درست کار کنه من راضی ام اینوری بشه
من پارسیانم هر روز ساعت 8-9 صبح تراکنش های روز قبل را میریزه و روز های تعطیل هم واریزی ندارد
بدیش هم اینه همه رو توی یک تراکنش واریز میکه

AvalinHost
May 14th, 2013, 11:38
جماب سعادت عیب نداره اگر درست کار کنه من راضی ام اینوری بشه
من پارسیانم هر روز ساعت 8-9 صبح تراکنش های روز قبل را میریزه و روز های تعطیل هم واریزی ندارد
بدیش هم اینه همه رو توی یک تراکنش واریز میکه

آخه مشکل اینجاست که اینها سابقه خوبی هم ندارن، قبلا حداقل میتونستیم بعد از پرداخت چک کنیم که به حساب آمده یا نه ولی الان بعد از 4 ساعت باید نگاه کنیم و اگه تراکنشی نیومده باشه ....
البته الان بعد از انجام تراکنش وقتی ستل دستی رو بزنید اگه تراکنش موفق باشه میزنه تراکنش قبلا ستل شده است. و مسلما بعد از همون 4 ساعت میاد به حساب. :)

amirizadi
May 14th, 2013, 11:46
بله ماژول آقای داوری خیلی مشکلات داشت و کلا شماره تراکنش رو هم اشتباه میزد! چه گرفتاری که نکشیدیم ما از دست اون ماژول.
بهترین ماژول همون ماژول نالز هست که البته چندتا باگ داشت که رفع کردیم و مقداری هم خطاهای کد نویسی داشت که برطرف شد.

دقیقا - جالبه که ایشون میگن ماژول ما مشکلی نداره و داره برای همه کار میکنه در صورتی که من از افرادی که میشناختم از ایشون تهیه کردن همگی همین مشکل را داشتن
ماژول ایشون بیشترین خطا را در اتصال به درگاه داشت که حتی ما تست هم به ایشون اراءه کردیم منتها ایشون حتی حاضر به تست آن نشدند و مدام میگفتند که مشکل از ملت هست در صورتی که ماژولهای دیگر وصل میشدند

همچنین قرار شد لینک جدید را برای ما جایگزین کنند که حدود 15 روز میگذره و قرار بود هفته پیش به ما تحویل بدهند که هنوز پاسخی ندادن.

جالبه که ایشون 23 ساعت پیش انلاین بودند و هنوز پاسخی برای بنده بابت اخرین پیغام خصوصی ارسال نکرده اند http://www.webhostingtalk.ir/member/1600/
حتی به ایمیل پشتیبانی اردین دیتا هم ایمیل ارسال شده و همچنین با اقای شهبازی در این مورد صحبت شده ولی اصلا پاسخی ارسال نشده

این شد که ما تصمیم گرفتیم مازول نالرز را خودمون تغییراتی ایجاد کنیم و استفاده کنیم

ali2k
May 14th, 2013, 12:43
امروز این مشکل رو داریم :) تراکنش ها موفق هستند بدون هیچ مشکلی ولی پول به حساب نیومده

nginxweb
May 14th, 2013, 12:59
http://www.webhostingtalk.ir/f41/80087/