PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولوکیشن از Datashack

peyman0742
May 14th, 2013, 02:15
می خواستم یکم در مورد مشخصات این دیتاسنتر بدونم

چون هزینه شبکه و ترافیک واقعا ارزونه توش به فکرم افتاد یک سرور کولو کنم

نظرتون چیه آیا ارزش داره کسی هست که با تضمین از اینجا کولو ارائه بده در صورت آشنایی معرفی کنید

خلاصه یکم اطلاعات در موردش می خواستم و اینکه توصیتون چی هست

برای میزبانی سرور دانلود سایت های موزیک و فیلم و ...
و همینطور شاید یک سرور دیگه برای مجازی سازی استفاده من از سرور است

majidisaloo1
May 14th, 2013, 02:18
ما کولو داریم اما آمریکاست دیگه هیچ تضمینی نمیشه داد اما بهتره همین هزینه را در جای دیگر کولو کنید
با بنده در ارتباط باشید تا بهتون راهنمایی کنم

hassan5099
May 14th, 2013, 02:21
سلام اینجا یه سر بزنید
http://www.webhostingtalk.ir/f211/72637/index7.html

peyman0742
May 14th, 2013, 06:09
ما کولو داریم اما آمریکاست دیگه هیچ تضمینی نمیشه داد اما بهتره همین هزینه را در جای دیگر کولو کنید
با بنده در ارتباط باشید تا بهتون راهنمایی کنم

همین اگه کسی حضور فیزیکی داشته باشه و ارائه بده خیلی بهتره
اینجوری مشخص نیست ممکنه تحریم کنن و دیگه ...

shingo
May 14th, 2013, 07:28
همکارای زیادی هستند که خودشون دیتاسنتر دارند توصیه میکنم فقط بوسیله ی اونها کلو کنید مثل جناب راستگو از synaptica

peyman0742
May 14th, 2013, 09:14
همکارای زیادی هستند که خودشون دیتاسنتر دارند توصیه میکنم فقط بوسیله ی اونها کلو کنید مثل جناب راستگو از synaptica

بله گزینه خوبی هستند آقای راستگو ولی هزینه ترافیک در Synaptica زیاد میشه - اگر مثلا 10 ترابایت رایگان ارائه میدادند روی پورت 1 گیگابیت خیلی خوب میشد
بهترین گزینه فکر می کنم از لحاظ ترافیک کانزاس آمریکا باشه

HyperServer
May 14th, 2013, 09:27

هیچ کسی دیتاسنتر نداره :) ... rack و نهایت cage گرفتن رو بهش نمیگن دیتاسنتر داشتن ....اما بعضی ها مثل اینکه عقده دارند بگن دیتاسنتر ما !! :)

majidisaloo1
May 14th, 2013, 09:55
هیچ کسی دیتاسنتر نداره :) ... rack و نهایت cage گرفتن رو بهش نمیگن دیتاسنتر داشتن ....اما بعضی ها مثل اینکه عقده دارند بگن دیتاسنتر ما !! :)

درسته فرزاد جان اما آقای راستگو هیچ وقت این کلمه را نگفته اند و این کلمه را از یکی از بچه های ایرانی شنیدم که اون هم فکر کنم متوجه اشتباهش شده و دیگه نگه

TukaNet
May 14th, 2013, 10:01

مستر خرازی ... مالک xlhost ...

TukaNet
May 14th, 2013, 10:06
دسترسی فیزیکی البته مزایای خواهد داشت ولی به هر حال راه حل های دیگری هم هست

برای مثال وقتی شما قرارداد لانگ سرم با جایی بسته باشید هزینه ها کاهش یافته و صد البته سرویس شما ارجحیت خواهد داشت

در مورد تحریم هم بهتر هست بدونید شخص ایرانی ساکن آمریکا هم ممکن هست شامل تحریم و ... بشه که در این صورت کاری از شما ساخته نیست

shingo
May 14th, 2013, 10:07

وقتی شخصی چند تا رک فول تو یه دیتاسنتر دیگه داشته باشه همچنین دسترسی 24 ساعته فیزیکی به سرور ها; برای ما به معنای داشتن دیتاسنتر هست عزیز

همچنین جناب سعید خرازی هم در امریکا دیتاستر کاملا اختصاصی خودش رو داره

HyperServer
May 14th, 2013, 15:07
مستر خرازی ... مالک xlhost ...

ایشون در این انجمن activity دارند :) ؟ چه خودشون چه اعضای رسمی شرکتشون ؟

HyperServer
May 14th, 2013, 15:15
وقتی شخصی چند تا رک فول تو یه دیتاسنتر دیگه داشته باشه همچنین دسترسی 24 ساعته فیزیکی به سرور ها; برای ما به معنای داشتن دیتاسنتر هست عزیز

همچنین جناب سعید خرازی هم در امریکا دیتاستر کاملا اختصاصی خودش رو داره

شما دیکشنریتون رو از کجا گرفتید که معنی دیتاسنتر به این صورت هست :) ؟

Data center - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Data_center)

مرکز داده - ویکی‌پدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87)

این هم برای قسمت دوم

http://www.webhostingtalk.ir/f181/80064/index2.html#post758017

HyperServer
May 14th, 2013, 15:20
درسته فرزاد جان اما آقای راستگو هیچ وقت این کلمه را نگفته اند و این کلمه را از یکی از بچه های ایرانی شنیدم که اون هم فکر کنم متوجه اشتباهش شده و دیگه نگه

منظور شما استفاده از واژه "دیتاسنتر" هست ؟

majidisaloo1
May 14th, 2013, 15:27
منظور شما استفاده از واژه "دیتاسنتر" هست ؟

فرزاد جان کلمه "دیتا سنتر ما" منظورمه

HyperServer
May 14th, 2013, 15:42
فرزاد جان کلمه "دیتا سنتر ما" منظورمه

اون "ما" انتهایی زیاد نکته ای نداره ... اما همین اعتماد به نفس که به چندتا rack و قرار دادن سوئیچ و روتر و اجاره uplink میگن دیتا سنتر جای تقدیر و تشکر داره :) ;)

majidisaloo1
May 14th, 2013, 15:54
اون "ما" انتهایی زیاد نکته ای نداره ... اما همین اعتماد به نفس که به چندتا rack و قرار دادن سوئیچ و روتر و اجاره uplink میگن دیتا سنتر جای تقدیر و تشکر داره :) ;)

انشا الله ما هم قراره یک همچین کاری را طی این سال اگر خدا بخواد قراره انجام بدهیم اما اینکه بگیم دیتاسنتر کار درستی نیست فکر کنم کلمه مناسب تر میتونه مثلا شبکه اختصاصی آنلاین سرور در مثلا کرج باشه

TukaNet
May 14th, 2013, 18:21
ایشون در این انجمن activity دارند :) ؟ چه خودشون چه اعضای رسمی شرکتشون ؟

همه که مثل من بیکار نیستن باین داخل فرومی که ادب و تربیت توش موج میزنه فعال باشند ...

در ضمن شما هوشیار باشید و به جملاتتون دقت کنید ؛ "هیچ کس صاحب دیتاسنتر نیست" یعنی چی ؟

اگه این همه دیتاسنتر تو دنیا بی صاحب مونده ما بریم سند بزنیم به اسممون :دی

danitfk
May 14th, 2013, 18:26
همه که مثل من بیکار نیستن باین داخل فرومی که ادب و تربیت توش موج میزنه فعال باشند ...

در ضمن شما هوشیار باشید و به جملاتتون دقت کنید ؛ "هیچ کس صاحب دیتاسنتر نیست" یعنی چی ؟

اگه این همه دیتاسنتر تو دنیا بی صاحب مونده ما بریم سند بزنیم به اسممون :دی

جناب علمدار منظور HyperServer این هست که داخل این انجمن کسی صاحب دیتاسنتر نیست.. (حداقل تا الآنش ندیدیم)

majidisaloo1
May 14th, 2013, 18:38

شما هم مگه دیتا سنتر دارید؟

seyed-reza
May 14th, 2013, 19:11
به نظر من هم امکانش نیست که کلمه دیتاسنتر را به چند تا رک داد .
اقای خرازی فکر کنم که در انجمن فعال هستند ولی یوزرشون پنهان است (تا الان که به کسی نگفته )

shingo
May 14th, 2013, 20:04
به نظر من هم امکانش نیست که کلمه دیتاسنتر را به چند تا رک داد .
اقای خرازی فکر کنم که در انجمن فعال هستند ولی یوزرشون پنهان است (تا الان که به کسی نگفته )

خیر.اقای خرازی فقط در webhostingtalk.com فعال هستند در این انجمن هم هیچ فعالیتی نداشته و نخواهند داشت.ولی همکارایی هستند که از دیتاسنترشون چندین سرور دارن و باهاشون در ارتباط هستند

peyman0742
May 15th, 2013, 00:37
خوب این آقای خرازی عزیز ایمیلی دارند ؟ اگر ممکنه ایمیلشون رو بدید
و اینکه این دوستانی که در Equinix و ... کولو کردند با کی صحبت کردند یا قرارداد بستند

danitfk
May 15th, 2013, 00:42
خوب این آقای خرازی عزیز ایمیلی دارند ؟ اگر ممکنه ایمیلشون رو بدید
و اینکه این دوستانی که در Equinix و ... کولو کردند با کی صحبت کردند یا قرارداد بستند

برای Equinix فعلا بهترین گزینه Huge Server هست که داخل Equinix LA1 کیج دارند.

(البته هزینه پهنای باند خیلی گران هست اما کیفیت بسیار عالی)

peyman0742
May 15th, 2013, 01:57
چون برای میزبانی سرور دانلود سایت های فیلم و موزیک می خوام
هزینه ترافیک خیلی برام مهمه تا الان هم جایی جز Datashack ندیدم که هزینش پایین باشه

shingo
May 15th, 2013, 02:03
نزدیک شدن به دیتاشک یکی از بزرگترین اشتباه های زندگیتون خواهد بود

همیشه به یاد داشته باشید هیچ ارزانی بی علت نیست

danitfk
May 15th, 2013, 08:12
چون برای میزبانی سرور دانلود سایت های فیلم و موزیک می خوام
هزینه ترافیک خیلی برام مهمه تا الان هم جایی جز Datashack ندیدم که هزینش پایین باشه

دیتاسنتر ارزانتر از دیتاشک هم هست...

بعضی از دیتاسنتر های Las Vegas ارزان هستند ؛

مثل Vegas Nap یا همون Fiberhub
هزینه نگه داری هم پایین هست.

majidisaloo1
May 15th, 2013, 12:47

چرا؟ با دلیل و مدرک لطفا بفرمایید
فلانی میگفت و فلان شد نه مدرک ارائه بده
میتونید این مدارک را از عکس استفاده کنید

shingo
May 15th, 2013, 12:56
اگه اصرار دارید بزودی قرار داده میشه

majidisaloo1
May 15th, 2013, 12:59
اگه اصرار دارید بزودی قرار داده میشه

خوشحال میشدیم همین پست که دادید قرار بدهید چون بالاخره تعداد سرور هامون به اندازه ای هست که برامون اجبار باشه که اطلاعاتم را بیشتر بکنم

shingo
May 15th, 2013, 13:01
تاپیک جدید ایجاد خواهد شد کاملا مستند

majidisaloo1
May 15th, 2013, 13:08
تاپیک جدید ایجاد خواهد شد کاملا مستند

چون وقت فوق العاده کمی دارم لطفا پس از ایجاد این بزرگواری را در حق بنده بکنید و لینکش را برای بنده پ.خ کنید تا بیان تایید یا تکذیب کنم با توجه به تجربیاتم طی مدتی که بودیم باهاشون

liveserver
May 15th, 2013, 13:12
دیتاشک اصلآ پورت جالبی نداره ، یک بدی دیگه هم خیلی حساس هست و ابیوز زیاد داره به محض اینکه یک ابیوز میاد سرور رو میبندند تا به ابیوز رسیدگی بشه

shingo
May 15th, 2013, 13:22
چون وقت فوق العاده کمی دارم لطفا پس از ایجاد این بزرگواری را در حق بنده بکنید و لینکش را برای بنده پ.خ کنید تا بیان تایید یا تکذیب کنم با توجه به تجربیاتم طی مدتی که بودیم باهاشون

چشم . مشکلی نیست

majidisaloo1
May 15th, 2013, 13:27
دیتاشک اصلآ پورت جالبی نداره ، یک بدی دیگه هم خیلی حساس هست و ابیوز زیاد داره به محض اینکه یک ابیوز میاد سرور رو میبندند تا به ابیوز رسیدگی بشه

بستگی به نوع رفتار شما با دیتا ستر دارد که خیلی ائقات مشکل از خودتان هست
شما در هر جای دنیا اگر اسپم بدهید یا دیداس بدهید بهتون اخطار خواهند داد به جز دیتا سنتر هایی که کلا سرور برای این کار میدهند اون ها بحثش جداست اما سایر دیتا سنتر ها هم همینطور است
در ضمن ما این همه سرور داریم به جز تعدادی که در ال داشتیم رو یک بار بستند و چیزی بهشون گفتیم دیگر الان بهمون وقتی اخطار میدهند نه میبندن و نه تا به حال سابقه حذف سرویس مثل چیزی که دوستان میگفتن انجام میدهد اما تا به حال توی این چند ماه که فکر کنم 7-8 ماه بیشتر باشه(دقیق نمیدونم) که ما سرویس میدهیم و درصد نمایندگی دریافت میکنیم و تعداد سرور هامونم خیلی بیشتر از 99 درصد فروشنده های این دیتا سنتر است طبیعتا باید تا به حال با این بدی هایی که میگین این مورد را داشته باشیم دیگه؟
خوشبختانه نداشتیم حتی دریغ از یک مورد

tehvps
May 15th, 2013, 13:29

همیشه به یاد داشته باشید هیچ ارزانی بی علت نیست

من روزانه خیلی از این صحبت ها در مورد دیتاشک میبینم و میشنوم، اکثر دوستانی هم که در این مورد صحبت می کنند منافع خودشون و در خطر می بینند! در مورد ابیوز و مسدود شدن سرور صحبت می کنند، ما بیش از 40 سرور از این دیتاسنتر داریم، فقط دوبار این مشکل پیش اومد و هر دو سرور هم برای مشتری بود و به دلیل این که بعد از 24 ساعت رسیدگی نکرده بودن و ما هم دسترسی نداشتیم سرور مسدود شد، در بقیه موارد مشکلی نداشتیم، در مورد پشتیبانی تیکتی اگر مربوط به بخش مالی نباشد زیر 10 دقیقه پاسخ داده میشه، حالا من نمیدونم چرا این بحث ها مطرح میشه، ابیوز و مسدود شدن سرور در همه دیتاسنتر ها وجود دارد، ما در یس آپ کانادا نصف این تعداد سرور و داریم ولی 3 سرور ما فقط برای اسپم یک آی پی ریلود شده!

tehvps
May 15th, 2013, 13:35
در مورد پورت فراموش کردم بگم که با توجه به قیمت، پورت قابل قبولی داره

پ.ن : در ضمن از هیچ دیتاسنتری دفاع کورکورانه نمیکنم، قطعا نه من و هیچ کسی دیتاشک و با دیتاسنتر های تراز اول دنیا مقایسه نمیکنه!

shingo
May 15th, 2013, 14:10

شما از چه نظر میگید پورت جالبی نداره؟اتفاقا با توجه به هزینه ای که میدیم بهترین پورت ممکنم رو بین دیتاسنتر های دیگه داره

بنده هم قبلا گفتم که این دیتاسنتر با توجه به هزینه ای که می گیره بهترین خدمات و سرویس رو ارائه میده الان هم کاملا رو حرفم هستم

ولی خدمت دوستمون عرض کردن که برای کلوکیشن دیتاشک به هیچ وجه مناسب نیست و چیزی جز پشیمونه براتون نخواهد داشت.علت این حرفم رو هم قرار شد در تاپیک جدید با مدرک توضیح بدم

امیدوارم که سوء تفاهمی پیش نیومده باشید

موفق باشید:53:

majidisaloo1
May 15th, 2013, 14:15
شما از چه نظر میگید پورت جالبی نداره؟اتفاقا با توجه به هزینه ای که میدیم بهترین پورت ممکنم رو بین دیتاسنتر های دیگه داره

بنده هم قبلا گفتم که این دیتاسنتر با توجه به هزینه ای که می گیره بهترین خدمات و سرویس رو ارائه میده الان هم کاملا رو حرفم هستم

ولی خدمت دوستمون عرض کردن که برای کلوکیشن دیتاشک به هیچ وجه مناسب نیست و چیزی جز پشیمونه براتون نخواهد داشت.علت این حرفم رو هم قرار شد در تاپیک جدید با مدرک توضیح بدم

امیدوارم که سوء تفاهمی پیش نیومده باشید

موفق باشید:53:

منتظرم
فقط یک چیزی شما اگر کولوکیشن بکنید و یک رک کامل بگیرید امکان مدیریتی فوق العاده بیشتری خواهید داشت و خیلی چیز ها دست شماست و نیازی به دیتا سنتر ندارید اصلا که خیلی کار راحت تر میشه
به هر حال حرف شما کاملا متین است و منتظریم

shingo
May 15th, 2013, 14:38
تا 7روز قرار داده میشه

با سپاس

پارس وی پی اس
May 16th, 2013, 00:24
دیتاشک عالیه

seyed-reza
May 16th, 2013, 00:46
حالا دوستانی که از این دیتاسنتر سرور ارایه می دهند این دیتاسنتر را برای کولوکیشن تایید می کنند ؟

Woshka
May 16th, 2013, 01:23
ما کولوکیشن هر یونیت 49 دلار حساب می کنیم اگر بخواید از آتلانتا

majidisaloo1
May 16th, 2013, 03:42

بنده هم میتوانم ار کانادا برایتان بستگی به تعداد سرویس از 60-50 دلار محاسبه کنم خیالتم از تحریمش راحت است

peyman0742
May 16th, 2013, 04:19

یاهوتون رو ادد کردم بپرسم شرایطشو انشاالله که شرایطش با شرایط من بخونه

peyman0742
May 16th, 2013, 04:21

پورت دیفالت 1 گیگ میدن ؟! هزینه ترافیک به چه شکله ؟! همینطور کیفیت پورت

Woshka
May 16th, 2013, 05:02
یاهوتون رو ادد کردم بپرسم شرایطشو انشاالله که شرایطش با شرایط من بخونه

یک پیغام بدید
درخواست ادد نیومده!

Woshka
May 16th, 2013, 05:07

ورساوب هزینه نگهداریش زیاد پایین نیست
پورتش هم شیر هست اختصاصی نیست
شبکش هم هی قطع میشه
احتمال ***ی سخت افزار هاتون هم زیاده توش
از من که یک ssd و یک هارد بلند کردن سالم بود می گفتن خراب بوده انداختیم دور!

fiberhub vegasnap versaweb یک شرکت بسیار بی قانون و ***ه اصلا سمتش نروید!!

Hostpolis
May 16th, 2013, 05:19

من با شما پدر کشتگی ندارم که هر از چند گاهی پشت سر من یا پرسنلم یا مشتریام فرمایشاتی که در شان خودتون هست منتشر میکنید.

با دو قرون سواد انگلیسی میتونید تحقیق کنید که بنده لیز چند ساله تو این مجتمع دارم یا ندارم و آپلینک دارم یا فایبر متروکانکت. البته طول فایبر رو هم تحقیق کنید براتون قضیه جالب تر میشه. در ضمن مجتمع ما آپلینک اجاره نمیده.

آقایون و خانم ها اگر مشکلی هم دارند در این ضمینه این شماره تلفن من هست. میتونن تماس بگیرند و سوالشون رو بپرسند: 8669694678

و در آخر اگر netelligent به خودش اجازه میده که با امکاناتش اعلام کنه که دیتاسنتر هست من دلیلی نمیبینم که اینکارو نکنم.

برای بار آخر هم به شما تذکر میدم، قبل از اینکه به کسی بی احترامی کنید خوب دربارش تحقیق کنید و بی دلیل بد و بی راه نگید. اگر نیاز به کمک دارید در تهران افراد رده بالا انقدر هست که من رو بشناسند و براتون توضیح بدن. (باز خوشحال میشم برای اینکه این عینک بدبینی رو از چشم بردارید افرادی رو معرفی کنم)

peyman0742
May 16th, 2013, 06:50
ورساوب هزینه نگهداریش زیاد پایین نیست
پورتش هم شیر هست اختصاصی نیست
شبکش هم هی قطع میشه
احتمال ***ی سخت افزار هاتون هم زیاده توش
از من که یک ssd و یک هارد بلند کردن سالم بود می گفتن خراب بوده انداختیم دور!

fiberhub vegasnap versaweb یک شرکت بسیار بی قانون و ***ه اصلا سمتش نروید!!

این دیتاسنتر که همه جاش مشکل داشت !!!
پیام گذاشتم خدمتتون

ParsNetwork
May 30th, 2013, 19:52
بله مشکل زیاد داره پشتیبانی ضعیف و کیفیت بد از ویژگی های بارز Datashack هست

توصیه می کنم به هیچ عنوان سمتش نرید. این دیتاسنتر بر خلاف دیتاسنترهای دیگر آمریکا اصلا حرفی برا گفتن در زمینه کیفیت نداره

تجدید نظر کنید

ParsNetwork
May 30th, 2013, 19:59
دیتاشک عالیه

شما که می فرمائید عالیه علتش رو هم توضیح بدید
شاید من اشتباه می کنم

پارس وی پی اس
May 30th, 2013, 20:51
اتفاقا من 2بار برام مشکل سرور پیش اومد هر 2بارش به یک ربع نکشید که مشکلم رو حل کردن
من 2تا سرور از دیتاشک دارم آپتایم جفتشون تو این 6ماه 100% بوده
قیمت هاش هم که همه میدونن ارزونتره
البته این تجربیات بنده بوده.بررسی تخصصیش رو باید از متخصصان بپرسید

ParsNetwork
May 30th, 2013, 21:02
اتفاقا من 2بار برام مشکل سرور پیش اومد هر 2بارش به یک ربع نکشید که مشکلم رو حل کردن
من 2تا سرور از دیتاشک دارم آپتایم جفتشون تو این 6ماه 100% بوده
قیمت هاش هم که همه میدونن ارزونتره
البته این تجربیات بنده بوده.بررسی تخصصیش رو باید از متخصصان بپرسید

مدیریت پورت انجام میدید ؟! منظورم این است که آیا پورت ها رو می بندید ؟

پارس وی پی اس
May 30th, 2013, 23:42
خیر نبستم.اما هنوز برام ابیوز نیومده
البته میدونم باید ببندم
فقط p2p رو بستم

ParsNetwork
May 31st, 2013, 09:37
خیر نبستم.اما هنوز برام ابیوز نیومده
البته میدونم باید ببندم
فقط p2p رو بستم

توصیه می کنم حتما ببندید و آپدیت ها رو هم انجام بدید که مشکلی پیش نیاد.

ولی در مورد کولوکیشن در کانزاس دیتاسنترهای دیگری هم هست که به زودی اسامیشون رو براتون در میارم

peyman0742
May 31st, 2013, 09:44
توصیه می کنم حتما ببندید و آپدیت ها رو هم انجام بدید که مشکلی پیش نیاد.

ولی در مورد کولوکیشن در کانزاس دیتاسنترهای دیگری هم هست که به زودی اسامیشون رو براتون در میارم

ممنون

لیستش رو برام پ خ کنید

ParsNetwork
May 31st, 2013, 12:57
ممنون

لیستش رو برام پ خ کنید

نیازی به لیست نیست این لینک رو چک کنید

Colocation Kansas City KS - Data Centers (http://www.datacentermap.com/usa/kansas/kansas-city-ks/)