PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 200 دلار پیپال به قیمت مناسب

azaronline
May 14th, 2013, 00:12
با سلام خدمت همکاران گرامی
200 دلار پیپال به قیمت مناسب به فروش میرسد
sina.nasiri@gmail.com
با تشکر

sarwhost
May 14th, 2013, 00:19
لطفا قیمت بگید

azaronline
May 14th, 2013, 00:22
با سلام

هر دلار 3650
با تشکر

nicotim
November 7th, 2013, 21:09
پست شکایت از اذر انلاین به دلیل ارزش نداشت 30 هزار تومان پاک شد
امیدوارم ایشونم به اشتباهشون پی ببرن و دومین ها رو تایید کنند
ماه محرم هست و امیدوارم هممون عاقبت به خیر شیم

یا علی

azaronline
November 8th, 2013, 01:29
با سلام و وقت بخیر
دوست محترم روزانه ده ها دامنه از آذرآنلاین بدون مشکل ثبت میرسه و کاربر ها استفاده میکنند
در این میان ممکن هست برحی دامنه ها با مشکل مواجه شده و ثبت نگردند که اکثر مواقع مشکل از اطلاعات ثبت نامی کاربر هست
گرچه مشخص نیست که آیا شما کاربر آذرآنلاین هستید یا خیر چون معمولا موارد از طریق پشتبانی و تیکتینگ بررسی و رفع میگردند
همچنین در صورتی که فکر میکنید حقی از شما گرفته شده است میتوانید از طریق مراجع قانونی پیگیری نمایید
با تشکر و وقت بخیر

datasups
November 8th, 2013, 06:23
با سلام و وقت بخیر
دوست محترم روزانه ده ها دامنه از آذرآنلاین بدون مشکل ثبت میرسه و کاربر ها استفاده میکنند
در این میان ممکن هست برحی دامنه ها با مشکل مواجه شده و ثبت نگردند که اکثر مواقع مشکل از اطلاعات ثبت نامی کاربر هست
گرچه مشخص نیست که آیا شما کاربر آذرآنلاین هستید یا خیر چون معمولا موارد از طریق پشتبانی و تیکتینگ بررسی و رفع میگردند
همچنین در صورتی که فکر میکنید حقی از شما گرفته شده است میتوانید از طریق مراجع قانونی پیگیری نمایید
با تشکر و وقت بخیر

من هم از شما دامین گرفتم اما هیچوقت ثبت نشد , 5 باری هم درخواست برگشت هزینه کردم هر بار در خواست میدادم این پشتیبانی شما ما رو پیر میکرد , انگار مغز خر خورده بود

azaronline
November 8th, 2013, 09:11
با سلام

لطفا نام کاربریتون رو برای من ارسال نمایید

با تشکر

datasups
November 8th, 2013, 22:18
با سلام

لطفا نام کاربریتون رو برای من ارسال نمایید

با تشکر

همیشه همینو میگین نام کاربری ارسال کنید...... 1 سال بعد.....