PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سيستم سايت در حال تغيير است

as87
February 15th, 2010, 21:36
چرا 50% درصد افرادي كه توي سايت افر ميدن يه سايت براي خودشون طراحي نمي‌كنن؟:-w

ديگه گور پدر شركت ثبت شده اما نبايد طرف يه سايت داشته باشه؟
يه سوال از كساي كه خريد مي‌كنن از اين افراد دارم:65:
به اين فكر كرديد كه طراحي يه سايت حداكثر 2هفته زمان ميبره؟ يعني كسي كه يه صفحه html گذاشته توي 3 تا شرايط هست يا اينكه پول نداره يه سيستم بده براش بنويسن:-< يا اينكه هنوز 2هفته نيست كارش رو شروع كرده:65: يا اينكه شخص/شركت سياستهاي فروشش تحت وب نيست و به صورت تلفني هست كه در اون صورت منطقي هست.
حالا خريد از اين 2گروه اول درست هست؟
براي من كه سايت يه شركت ميزباني وب از ثبت شده بودنش مهمتر هست.

انشلا كه كسي ناراحت نميشه. يسري افرادم هستند كه بدون سايت كار مي‌كنند و كارشون هم خوب هست كه اونا شامل اين افراد نميشن:)

bijans
February 15th, 2010, 21:44
راس می گه!

Sepahrad
February 15th, 2010, 22:22
برای اون هایی که شرکت ثبت شده ندارند این حرف های خوب بنظر میرسه :)

موفق باشید :53:

Woshka
February 16th, 2010, 04:43
من هر موقع افر میدم سایتمو نمیزارم
حسش نیست D:
ولی کلا بیخیال آفر تو اینجا شدم
مشکل اصلیم اینه که مخ زدن بلد نبستم
1mizban نامرد هم بهم یاد ندلد :((

as87
February 16th, 2010, 08:57
من هر موقع افر میدم سایتمو نمیزارم
حسش نیست d:
ولی کلا بیخیال آفر تو اینجا شدم
مشکل اصلیم اینه که مخ زدن بلد نبستم
1mizban نامرد هم بهم یاد ندلد :((

اينجوري افر بديد:
1000 ترابايت فضا
10000 ترابايت پهناي باند
قيمت براي 50سال فقط 2500تومن
100% موفق ميشيد:)

Behsazan Host
February 16th, 2010, 10:46
من هم کاملا موافقم وجود سایت میتونه اطلاعات درستی در مورد اون شرکت به مشتری بده !

M-Soltani.ir
February 16th, 2010, 11:52
چرا 50% درصد افرادي كه توي سايت افر ميدن يه سايت براي خودشون طراحي نمي‌كنن؟:-w

ديگه گور پدر شركت ثبت شده اما نبايد طرف يه سايت داشته باشه؟
يه سوال از كساي كه خريد مي‌كنن از اين افراد دارم:65:
به اين فكر كرديد كه طراحي يه سايت حداكثر 2هفته زمان ميبره؟ يعني كسي كه يه صفحه html گذاشته توي 3 تا شرايط هست يا اينكه پول نداره يه سيستم بده براش بنويسن:-< يا اينكه هنوز 2هفته نيست كارش رو شروع كرده:65: يا اينكه شخص/شركت سياستهاي فروشش تحت وب نيست و به صورت تلفني هست كه در اون صورت منطقي هست.
حالا خريد از اين 2گروه اول درست هست؟
براي من كه سايت يه شركت ميزباني وب از ثبت شده بودنش مهمتر هست.

انشلا كه كسي ناراحت نميشه. يسري افرادم هستند كه بدون سايت كار مي‌كنند و كارشون هم خوب هست كه اونا شامل اين افراد نميشن:)
فعلا بهترین کار اینه که شما ادب رو رعایت کنی
بعدش هم مهم سرور و پشتیبانی خوب هست!
آدم نباید فقط ظاهر رو ببینه

as87
February 16th, 2010, 22:42
فعلا بهترین کار اینه که شما ادب رو رعایت کنی
بعدش هم مهم سرور و پشتیبانی خوب هست!
آدم نباید فقط ظاهر رو ببینه

دوست عزيز مشكل شما اين هست كه هنوز ظاهر رو نمي‌تونيد از باطن تشخيص بديد.
هنوز شما اين رو نميدونيد كه اگر يه سيستم بيلينگ تحت وب درست و حسابي، شركت/شخص هاست فروش نداشته باشه، (حتي اگر سرورهاش خدا باشه) 99% به مشكل بر مي‌خوره.
و خيلي دلايل ديگه.
اگر نمي‌تونيد توي ذهنتون دلايل باطني سايت رو درك كنيد بگيد چند موردش رو براتون بگم.
من اين تاپيك رو نزدم كه با كسي دعوا كنم، حسن‌قلي چه از شما خريد كنه چه از شركت .... با 50 تا پرسنل پشتيباني براي من فرقي نمي‌كنه، اما شايد يه شخصي دليل نداشتن سايت كسي كه بهش افر ميده رو ندونه كه الان خدا رو شكر مي‌دونه.

البته من منكر اين نيستم كه افراد زيادي هستند كه بدون سايت خيلي حرفه اي كار مي‌كنند. اما اعتماد كردن بهشون سخت‌تر هست.

يه مثال توي همين فروم ميزنم جناب اريا توي اوايل حضورشون من به عنوان كلاهبراد بهشون نگاه مي‌كردم. اما الان چند نفر رو من مي‌‌شناسم كه باهاشون كار مي‌كنند و مشكلي نداشتند تا به امروز. توضيح دادن كه سياست فروش تحت وب رو (به دلايل شخصي) ندارن و در مورد تاريخچه كاري خودشون توضيح دادن و تونستن مشتريهاشون رو براي نداشتن پرتال توجيه كنن.
حالا شما اگر دليلي براي نداشتن پرتال تحت وب داريد بجاي اينكه به بنده ادب ياد بديد بيايد توضيح بديد.