PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امتیازدهی مثل تهران موزیک

mossidanger
May 13th, 2013, 17:02
سلام من یک امتیاز دهی میخوام که مثل این سایت باشه دقیقا یعنی امتیاز منفیش جدا و مثبتش جدا

میخوام مثل این باشه:www.tehranmusic266.com (http://www.tehranmusic266.com)

ممنون که جواب میدین

mossidanger
May 25th, 2013, 15:53
ترخدا یکی جواب بده اینو . امتیاز دهی برای نیوک میخوام دقیقا مثل همین سایتی که دادم و میخوام امتیاز منفیش از مثبتش جدا باشه

آدرس جدید سایت:www.tehranmusic267.com

.K.H.A.
May 25th, 2013, 15:57
phpnuke.ir

اينجا مطرح كنين .

mossidanger
May 25th, 2013, 16:09
اونجا مطرح کردم یک ماهه کسی جواب نمیده

clickchat
May 25th, 2013, 16:11
لطفا عکسی بگیرید و در اینجا بگذارید تا برای شما محیا کنیم

mossidanger
May 25th, 2013, 17:19
بفرمائید

13421

mossidanger
May 26th, 2013, 08:27
پس چی شد کسی نیست آقای clickchat (http://www.webhostingtalk.ir/member/41776/) لطف کنید پیداش کنید ممنون

clickchat
May 26th, 2013, 11:09
این مدل فقط jQuery ، Wordpress , joomla هست

shazo
May 26th, 2013, 11:15
سایت موزی دارید کوچ کنید از نیوک و برید به ورد پرس..

از لذت پست دادن تا بازدید بیشتر رو تجربه کنید..

delta
May 26th, 2013, 11:43
سایت موزی دارید کوچ کنید از نیوک و برید به ورد پرس..

از لذت پست دادن تا بازدید بیشتر رو تجربه کنید..

سایت موزیک؟؟؟ بازدید بیشتر؟ جوک سال بود!! تا بیاد بازدید بگیره فیلش تره.. جدیدا خدایی دیگه حوصلم نمیکشه برم سایتهای موزیک دانلود کنم. میرم از وبلاگها میگیرم.. همین تهران موزیک اینقدر تبلیغات گزاشته ماشالا رو هر چیزم کلیک میکنیم پاپ اپ باز میشه اعصاب نمیزاره.. دیشب فرار کردم از سایتش پشیمون شدم دانلود کنم چیزی رو.. :111:

shazo
May 26th, 2013, 11:52
سایت موزیک؟؟؟ بازدید بیشتر؟ جوک سال بود!! تا بیاد بازدید بگیره فیلش تره.. جدیدا خدایی دیگه حوصلم نمیکشه برم سایتهای موزیک دانلود کنم. میرم از وبلاگها میگیرم.. همین تهران موزیک اینقدر تبلیغات گزاشته ماشالا رو هر چیزم کلیک میکنیم پاپ اپ باز میشه اعصاب نمیزاره.. دیشب فرار کردم از سایتش پشیمون شدم دانلود کنم چیزی رو.. :111:

بنده از این لحاظ گفتم که همین الان سایت های معروف موزیک دارن از نیوک به WP کوچ کی می کنن..

و دیگه از اون قالب خشک و سرد نیوک دارن فرار می کن.. نمونه بارز هم موزیک باران..

این که فی ل تر میشه و... درسته چون خودم سایت موزیک داشتم و دارم و میدونم چه طوریه داستان..

ولی برای این دوستمون که می خواد شروع کنه Wp رو توصیه می کنم..

mossidanger
May 26th, 2013, 12:04
ممنون از راهنمایی ولی نیوک هم این حالت امتیاز دهی را داره مثال سایت پاتوق

آدرس:پاتوق (http://www.patogh.in)

delta
May 26th, 2013, 15:17
بنده از این لحاظ گفتم که همین الان سایت های معروف موزیک دارن از نیوک به WP کوچ کی می کنن..

و دیگه از اون قالب خشک و سرد نیوک دارن فرار می کن.. نمونه بارز هم موزیک باران..

این که فی ل تر میشه و... درسته چون خودم سایت موزیک داشتم و دارم و میدونم چه طوریه داستان..

ولی برای این دوستمون که می خواد شروع کنه Wp رو توصیه می کنم..

هیچ وقت یک سیستم مدیریت محتوا رو بر اساس قالبش نسنج.چه نیوک چه وردپرس و هر سیستم مدیریت دیگری حتی قالب html خالی هم قابلیت اینو داره که بنا به سلیقه شما ساخته بشه... شما برای هر سیستمی خواستی بگو هر طرحی بدی و هر شکلی میگم بچه ها برات بسازنش..
سایتهای موزیک برای قالب از نیوک نمیرند.سایتهای موزیک جدیدا دارند بیش از حد از عکس و پلاگین های سنگین استفاده میکنند و تبلیغات. همانطور که گفتم از حد استاندارد خارج شدند و صفحه اولشون حتی من دیدم 10 مگابایتم میرسده سایزش!! وردپرس از بین بقیه سیستمهای مدیریت صفحات رو سریعتر بارگزاری میکنه حتی نیوک و برای همین هست کسانی که سایتشون با عکس و تبلیغ حجیم شده وردپرس انتخاب میکنند.

eh3@n
May 27th, 2013, 13:34
دوست من این سیستم امتیاز دهی برای نیوک قابل اجرا است

یکی از امکانات اصلی نیوک هم به حساب می آید پس لطفا کاربر رو گمراه نکنید

سیستم نیوک برخلاف گفته دوستان بسیار سیستم جامع و قدرتمند و امنی هست