PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی کمک کنه :d

psfa
May 13th, 2013, 14:06
دوستان یکی کمک کنه به ما باید ثبت نام کنم واسه دانشگاه :d
نرم افزار کامپیوتر
کجا ها رو بزنم ؟ :d

ToooPDL
May 13th, 2013, 14:09
قبلش فقط یک تحقیقی بکن گاراژها رو نزنی فقط :|
کدوم شهری ؟

tak-star
May 13th, 2013, 14:11
آزاد یا سراسری؟
خودتون کجا هستید؟

psfa
May 13th, 2013, 14:17
قبلش فقط یک تحقیقی بکن گاراژها رو نزنی فقط :|
کدوم شهری ؟
من مازندران - بهشهر
نمیدونم والا من سرم نمیشه چی کار کنم؟ :d چمیدونم کجا گاراژه کجا نیست :d

PENOIL
May 13th, 2013, 14:18
من مازندران - بهشهر
نمیدونم والا من سرم نمیشه چی کار کنم؟ :d چمیدونم کجا گاراژه کجا نیست :d

نور خوبه

psfa
May 13th, 2013, 14:18
آزاد یا سراسری؟
خودتون کجا هستید؟
مازندران بهشهر
سراسری دیگه :d

parsa7
May 13th, 2013, 14:20
ارشد یا کاردانی ؟ به نظر من اصلا نرم افزار نرو !

psfa
May 13th, 2013, 14:20
نور خوبه
دفترچه رو نگاه کردم نور اصلا روزانه نداره :d

psfa
May 13th, 2013, 14:21
ارشد یا کاردانی ؟ به نظر من اصلا نرم افزار نرو !
رشتم کامپیوتره :d

ToooPDL
May 13th, 2013, 14:41
هرجایی که هستی اول پاشو برو یه سری به دانشگاههاش بزن.
بر فرض اگه بهشهری ( که نزدیک ساری و گرگان و ایناس ) ، برو حداقل سرسری هم که شده یه دید بزن و از 4تا دانشجوی همونجا نظرشونو بپرس

غلطی که من کردمو نکن (:|
فقط همینو میگم که ؛ جایی درس میخونم که قبلا گاراژ بوده بعد شده انبار مبل، الانم دانشگاهه . . . هنوز بوی گازوئیل میده :d
استادهاش هم یکی از یکی عقده ای تر . یارو لیسانسشو که میگیره میاد اینجا استاد میشه واسه عمّش |:

psfa
May 13th, 2013, 14:58
هرجایی که هستی اول پاشو برو یه سری به دانشگاههاش بزن.
بر فرض اگه بهشهری ( که نزدیک ساری و گرگان و ایناس ) ، برو حداقل سرسری هم که شده یه دید بزن و از 4تا دانشجوی همونجا نظرشونو بپرس

غلطی که من کردمو نکن (:|
فقط همینو میگم که ؛ جایی درس میخونم که قبلا گاراژ بوده بعد شده انبار مبل، الانم دانشگاهه . . . هنوز بوی گازوئیل میده :d
استادهاش هم یکی از یکی عقده ای تر . یارو لیسانسشو که میگیره میاد اینجا استاد میشه واسه عمّش |:
اره راست میگی باید از دانشجوهاش بپرسم
:d
اما وقت نیست :| نمیدونم چه مرضیه وقتو کم کیزارن :d

ADMlN
May 13th, 2013, 16:03
دوستان یکی کمک کنه به ما باید ثبت نام کنم واسه دانشگاه :d
نرم افزار کامپیوتر
کجا ها رو بزنم ؟ :d

لطفا قوانین رعایت کنید

کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

:65: