PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح جدید مسیج پنل: 50 پنل طلایی ارسال پیامک و 20 پنل نمایندگی به صورت رایگان

msgpanel.ir
May 12th, 2013, 20:03
با سلام خدمت دوستان عزیز:

پنل طلایی:

در راستای طرح های تشویقی مسیج پنل ، این بار پنل طلایی با تعرفه هر پیامک از 85 تا 105 ریال خدمت دوستان عزیز ارائه میشود.

این پنلها دارای 5 پاکت(معادل ارسال 5 پیامک پارسی) برای تست سامانه میباشند.

همچنین بر روی این پنلها شماره 8 رقمی رایگان برای ارسال پیامک قرار داده شده است.

آخرین مهلت درخواست پنل طلایی ساعت 23:59 روز 29 اردیبهشت میباشد.

برای دریافت پنل ابتدا در سایت پنل پیام کوتاه,سایت پنل پیام کوتاه,پنل رایگان پیام کوتاه,ارسال اس ام اس انبوه (http://www.msgpanel.ir) عضو شده.سپس پنل طلایی را انتحاب کنید و هزینه را پرداخت نکنید.

سپس اسکن از شناسنامه و کارت ملی را به messagepanel@gmail.com ارسال کرده و در سایت تیکت بزنید تا سریعا پنل شما را اندازی شود.

پنل نمایندگی نامحدود:

همچنین تیم مدیریت مسیج پنل در نظر دارد تعداد 20 پنل نامحدود نمایندگی با تعرفه بین 85 تا 101 ریال را ارائه کند.

تمامی امکانات پنل نمایندگی به صورت نامحدود میباشد.

توجه:برای دریافت پنل نمایندگی یک دامنه آزاد برای ست شدن روی پنل نیاز است.

همچنین برای دریافت نمایندگی هزینه 10 هزار تومان برای ست شدن گرفته میشود.

کسانی که نیاز دارند اعلام کنند.

همچنین این طرح هم زمان در شاپ کیپر ، وی بی ایران و همچنین پرشن تولز اجرا میشود و به محض رسیدن به سقف واگذاری پنلها متوقف میشود.

آیدی یاهو : saryazdi.hamidreza

با تشکر-مدیریت مسیج پنل

chaleshtor
May 12th, 2013, 20:41
خب اولا که سامانه دوستان از صبا پیامکه
2-خب قیمت فروش برای نماینده ها چقدره

msgpanel.ir
May 12th, 2013, 20:52
من از آسمان وب گرفتم دوست عزیز.قیمت فروش برای نماینده ها یعنی فروش چی دوست عزیز؟شما نماینده میشین و تعیین همه قیمتها با شماست.

chaleshtor
May 12th, 2013, 20:54
نه منظورم اینه که این سیستم از صبا پیامکه
خب چطوری باید نمایندگی رایگان رو گرفت؟

chaleshtor
May 12th, 2013, 21:00
منتظر پاسختون هستم

msgpanel.ir
May 12th, 2013, 21:13
نه منظورم اینه که این سیستم از صبا پیامکه
خب چطوری باید نمایندگی رایگان رو گرفت؟برای دریافت پنل نمایندگی اولا باید شما یه دامنه آزاد داشته باشین.بعد هم مبلغ 10 هزار تومان واریز کنین سپس مدارک شامل اسکن کارت مل و اسکن شناسنامه و اسکن یکی از قبشها مثل تلفن رو بفرستین که کارهای واگذاری رو انجام بدیم

chaleshtor
May 12th, 2013, 21:15
برای دریافت پنل نمایندگی اولا باید شما یه دامنه آزاد داشته باشین.بعد هم مبلغ 10 هزار تومان واریز کنین سپس مدارک شامل اسکن کارت مل و اسکن شناسنامه و اسکن یکی از قبشها مثل تلفن رو بفرستین که کارهای واگذاری رو انجام بدیم

خب من دامبن رو دارم کجا باید رفت

msgpanel.ir
May 12th, 2013, 21:23

شما بی زحمت تشریف بیارین یاهو راهنماییتون کنم Saryazdi.hamidreza

msgpanel.ir
May 12th, 2013, 21:25

بی زحمت توی سایت www.msgpanel.ir (http://www.msgpanel.ir) عضو بشین.سپس مبلغ 10 هزار تومن رو از طریق پرداخت آنلاین واریز کنین.بعدش مدارک رو به messagepanel@gmail.com ارسال کنین و در مرحله آخر هم دامنه خودتون رو توی سایت برای پشتیبانی تیکت بدین.پشتیبانی dns ها رو به شما میدن و شما بعد از ست کردن حدود 24 ساعت بغد پنل خودتون رو تحویل میگیرین

msgpanel.ir
May 13th, 2013, 22:04
1 پنل واگذار شد.

msgpanel.ir
May 15th, 2013, 12:59
5 روز دیگر فرصت باقیست

msgpanel.ir
May 18th, 2013, 11:18
بالا باش

msgpanel.ir
May 20th, 2013, 10:56
همچنان فرصت باقیست