PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم یک از این دو دیتا سنتر برای سایت فیلم و سریال بهتره

nima19
May 12th, 2013, 14:00
سلام دوستان من برای سایتم میخوام سرور اختصاصی بگیرم سایت فیلم و سریاله با حدود 150 کاربر وی ای پی که بهشون با برنامه فایل زیلا ftp میدم الان میخوام با توجه به بودجه و امکانات مد نظرم یه سرور بگیرم گفتم اول اینجا از دوستان بپرسم

من حدود 350 تومن در ماه بودجه دارم برای اینکار بیشتر ندارم بدم

ترافیک به نظرم 10 ترا فعلا بسه
هارد یا 2*2 یا 2*3 بسه

برنامه هایی که نصب میکنم خود فایل زیلا هست دانلود مننجر یو تورنت (تورنت از سایت های خصوصی) حداکثر روزی 5 گیگ

روی تمام فایل هایی که تو سایت میزارم پسورد اف تی پی هست جز کاربران وی ای پی کسی نمیتونه دانلود کنه

ارسال ایمیل واین چیزا هم اصلا ندارم

بعد از جستجو خودم به دو سرور زیر رسیدم میخوام بگید کدوم بهتره اگه دیتا سنتر دیگه ای هم با این قیمت سراغ دارین بگین

اولی از فرانسه ohv

Server SP 16G
CPU : Intel Core i5-2400
Cores / Threads : 4 / 4
فرکانس : 3.1GHz
فرکانس توربو: 3.4GHz
رم : 16 Gb DDR3
هارد : 2x 2To SATA2
پورت : 100Mb

دومی المان هتزنر

CPU : Intel® Core™ i7-3770 Processor
RAM : 16G Ram DDR3
Hard : 2 x 3 TB SATA 6 Gb/s HDD
Port : 1Gbps Port - 10TB Outbound + Free Inbound
IP : 1 * IPv4

میخوام مقایسه کنید سرور دیگه ای هم مد نظرخودتونه با اینا مقایسه کنید ممنون

1- کیفیت پورت این سرور ovh بهتره یا سرور هتزنر با پورت یک اشتراکیش هرکدوم چقدر دانلود میکنن
کیفیت هارد ovho خوبه با هتزنر
3- کدوم یک از این دو سرور برای کار من مناسب تر هستن
کدومشون به اون دانلود از تورنت مشگلی ندارن (تورنت خصوصی)
میگم فرانسه با ایرانی ها مشگل داره تو انجمن کسی هست تضمین بده که سرور رو به خاطر ایرانی بودنمون نمیبندن
ممنون میشم کامل روشنم کنید پیشنهادی هم دارید بگید

jenatmilad
May 12th, 2013, 14:28
سلام دوستان من برای سایتم میخوام سرور اختصاصی بگیرم سایت فیلم و سریاله با حدود 150 کاربر وی ای پی که بهشون با برنامه فایل زیلا ftp میدم الان میخوام با توجه به بودجه و امکانات مد نظرم یه سرور بگیرم گفتم اول اینجا از دوستان بپرسم

من حدود 350 تومن در ماه بودجه دارم برای اینکار بیشتر ندارم بدم

ترافیک به نظرم 10 ترا فعلا بسه
هارد یا 2*2 یا 2*3 بسه

برنامه هایی که نصب میکنم خود فایل زیلا هست دانلود مننجر یو تورنت (تورنت از سایت های خصوصی) حداکثر روزی 5 گیگ

روی تمام فایل هایی که تو سایت میزارم پسورد اف تی پی هست جز کاربران وی ای پی کسی نمیتونه دانلود کنه

ارسال ایمیل واین چیزا هم اصلا ندارم

بعد از جستجو خودم به دو سرور زیر رسیدم میخوام بگید کدوم بهتره اگه دیتا سنتر دیگه ای هم با این قیمت سراغ دارین بگین

اولی از فرانسه ohv

Server SP 16G
CPU : Intel Core i5-2400
Cores / Threads : 4 / 4
فرکانس : 3.1GHz
فرکانس توربو: 3.4GHz
رم : 16 Gb DDR3
هارد : 2x 2To SATA2
پورت : 100Mb

دومی المان هتزنر

CPU : Intel® Core™ i7-3770 Processor
RAM : 16G Ram DDR3
Hard : 2 x 3 TB SATA 6 Gb/s HDD
Port : 1Gbps Port - 10TB Outbound + Free Inbound
IP : 1 * IPv4

میخوام مقایسه کنید سرور دیگه ای هم مد نظرخودتونه با اینا مقایسه کنید ممنون

1- کیفیت پورت این سرور ovh بهتره یا سرور هتزنر با پورت یک اشتراکیش هرکدوم چقدر دانلود میکنن
کیفیت هارد ovho خوبه با هتزنر
3- کدوم یک از این دو سرور برای کار من مناسب تر هستن
کدومشون به اون دانلود از تورنت مشگلی ندارن (تورنت خصوصی)
میگم فرانسه با ایرانی ها مشگل داره تو انجمن کسی هست تضمین بده که سرور رو به خاطر ایرانی بودنمون نمیبندن
ممنون میشم کامل روشنم کنید پیشنهادی هم دارید بگید

سلام.از لحاظ سخت افزاری هتزنر پیشنهاد میشه.خودم هم این پلن ex4 رو دارم. ex5 هم دارم.عالیه.بدون مشکل. ovh از نظر من برای مجازی سازی عالیه.

nima19
May 12th, 2013, 15:48
ممنون از هردوتون اما کاش بیشتر مقایسه میکردین مثلا پورت هارد و قطعاتشون

ایبوز میگید ovh حساس من تنها کاری میکنم رو این سرورها دانلود هست و روز ی5 گیگ هم تورنت خصوصی دارم ایا برای اینم ایبوز میاد

ممنون میشم دوستان کامل توضیح بدن

nima19
May 12th, 2013, 16:46
همچنان منتظر راهنمایی دوستان هستیم

mehrshad.ho
May 12th, 2013, 16:50
از نظر آپ تایم فرانسه
از نظر سخت افزاری فرانسه
از نظر راه آمدن با مشتری و پشیبانی هتزنر
از نظر ابیوز و عدم سخت گیری هتزنر

nima19
May 12th, 2013, 19:00
دیگه کسی نبود نظر بده

shingo
May 12th, 2013, 19:12
Ovh بزرگترین دیتاسنتر اروپاست از نظر کیفیت شبکه و سرورها کاملا بالاتر از هتزنر هست اما با ایرانی ها مشکلی داره اگه اطلاع پیدا کنند سرور از ایران مدیریت میشه بدون اطلاع ساسپند می کنند.از قیمتهای هتزنر هم نمیشه گذشت

babelirani
May 12th, 2013, 19:15
ovh بزرگترین دیتاسنتر اروپاست از نظر کیفیت شبکه و سرورها کاملا بالاتر از هتزنر هست اما با ایرانی ها مشکلی داره اگه اطلاع پیدا کنند سرور از ایران مدیریت میشه بدون اطلاع ساسپند می کنند.از قیمتهای هتزنر هم نمیشه گذشت

دوست عزیز خواهشا" توی کلماتتون این نکته رو ذکر کنید که ovh از نظر تعداد سرور های که داره بزرگ هستش یعنی بیشترین سرور رو بین دیتاسنتر های اروپایی داره و این بزرگترین کمی برای تازه واردان ایجاد شک و شبه میکنه

shingo
May 12th, 2013, 19:23
بله شاید از نظر موقعیت فیزیکی دیتاسنتر بزرگترین نباشه ولی بیشترین تعداد سرورها و بیشترین مشتریهای سروراختصاصی در اروپا برای دیتاسنتر ovh ست.البته علاوه بر دیتاسنتر های دیگش در امریکا یک دیتاسنتر دیگه هم در حال احداث دارند که قراره بزرگترین دیتاستر دنیا از لحاظ تعداد سرورها باشه

nima19
May 12th, 2013, 19:39
Ovh بزرگترین دیتاسنتر اروپاست از نظر کیفیت شبکه و سرورها کاملا بالاتر از هتزنر هست اما با ایرانی ها مشکلی داره اگه اطلاع پیدا کنند سرور از ایران مدیریت میشه بدون اطلاع ساسپند می کنند.از قیمتهای هتزنر هم نمیشه گذشت

ایا کسی هست برا ما بگیره از ohv که نفهمن سرور از ایران کنترل میشه یعنی ای پی رو بررسی میکنن یا باید یکی گزارش بده با تورنت چی مشگل داره

پورت صدش چی ایا از یک شیر هتزنر بهتره یا خیر

چون قیمت های ovh کمتره به همین خاطر برام خیلی ارزون تر در میاد میخوام دوسه ماه رو این دیتاسنتر باشم بعدش بریم رو لیزوب هلند

بنظرتون چیکار کنم

beniii
May 12th, 2013, 19:44
از نظر PORT:
OVH بسیار بهتره. Hetzner بعد از یک ترافیک محدود پورت شما رو از 100M به 10M تغییر میده
از نظر Abuse
Hetzner بسیار سخت گیره و بی چاره میشی
از نظر قیمت
OVH به صرفه تره

peyman0742
May 12th, 2013, 20:00
نسبت این دو تا سروری که دادی هتزنر الان برتری داره یک سرور دیگه از ovh رو انتخاب کن یا همین سرور هتزنر رو بگیر

shingo
May 12th, 2013, 20:05
همکارای زیادی هستن از ovh سرور تحویل میدن البته با مشخصات غیر واقعی.

هاردهای هتزنر هم اکثرا مشکل دارن و بارها اتفاق افتاده که هارد سرور سوخته و تمامی اطلاعات از بین رفته

پیشنهاد من اینه که دیتاسنتر دیگه ای رو انتخاب کنید کلی وقت و هزینتون رو میخاید صرف کنید ریسک نکنید

البته این فقط پیشنهاد شخصی هست

موفق باشید:53:

nima19
May 12th, 2013, 20:19

هاردهای هتزنر هم اکثرا مشکل دارن و بارها اتفاق افتاده که هارد سرور سوخته و تمامی اطلاعات از بین رفته

پیشنهاد من اینه که دیتاسنتر دیگه ای رو انتخاب کنید کلی وقت و هزینتون رو میخاید صرف کنید ریسک نکنید

من حداکثر ماهی 350 تومن دارم

از کجا میتونم سرور خوبی بگیرم

liveserver
May 14th, 2013, 01:53

با این مبلغ پیشنهاد بنده سرور های ovh فرانسه هستند که از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

peyman0742
May 14th, 2013, 02:06
پیشنهادات زیادی براتون دارم با همین مقدار بودجه ای که دارید می تونید
در یاهو پیام بدید

click-server
May 14th, 2013, 10:10
ممنون از هردوتون اما کاش بیشتر مقایسه میکردین مثلا پورت هارد و قطعاتشون

ایبوز میگید ovh حساس من تنها کاری میکنم رو این سرورها دانلود هست و روز ی5 گیگ هم تورنت خصوصی دارم ایا برای اینم ایبوز میاد

ممنون میشم دوستان کامل توضیح بدن
با سلام ما تا حالا ابیوری برای استفاده تورنت نداشتیم رو هیچ سروری

click-server
May 14th, 2013, 10:12

با سلام مگه تجربه نشده قبلا چرا میگید مشخصات غیر واقعی ؟ من موندم این غیر واقعی یعنی چی ؟

jenatmilad
May 14th, 2013, 10:52

دوست عزیز خرید از دیتاسنتر مهم نیست.استفاده مهمه. خرید رو هم من هم بیقه میتونن انجام بدن.اما اینکه لو نرید و آی پی ایران نیوفته خیلی مهمه.

liveserver
May 14th, 2013, 23:49
دوست عزیز خرید از دیتاسنتر مهم نیست.استفاده مهمه. خرید رو هم من هم بیقه میتونن انجام بدن.اما اینکه لو نرید و آی پی ایران نیوفته خیلی مهمه.

دوست عزیز با تمام احترام... دیتا سنتر و نوع سخا افزار های مورد استفاده در دیتا سنتر بسیار بسیار مهم است.

hassan5099
May 15th, 2013, 00:09
از نظر PORT:
OVH بسیار بهتره. Hetzner بعد از یک ترافیک محدود پورت شما رو از 100M به 10M تغییر میده
از نظر Abuse
Hetzner بسیار سخت گیره و بی چاره میشی
از نظر قیمت
OVH به صرفه تره
سلام
عزیز مگه شما هتزنر داشتین که میگی هتزنر به abuse سخت گیره
من ۶ ماهه دارم تا حالا چیزی ندیدم

ALI-US
May 15th, 2013, 01:13
کیفیت سرور های ovh بهتره ولی امکان مسدود شدن سرور هست
از دیتاسنتر هتزنر بگیرید مطمئن تره

liveserver
May 15th, 2013, 01:44
کیفیت سرور های ovh بهتره ولی امکان مسدود شدن سرور هست
از دیتاسنتر هتزنر بگیرید مطمئن تره

دوست گرامی بنده یه سالی میشه با ovh کار میکنم ... واسه چند مشتری هم سرور خریدیم ولی به مشکلی که به مسدود شدن سرور بی انجامد نرسیدیم.