PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مارال هاست یا سرور پارس؟

hanijafari
May 12th, 2013, 13:41
با سلام خدمت دوستان
من برای یک شبکه اجتماعی میخوام هاست پربازدید بگیرم ، اما بین مارال هاست و سرورپارس موندم!!!!!
در مورد مارال هاست تو اینترنت چیز بدی ندیدم ، اما در مورد سرور پارس هم بد نوشتن و هم خوب ، اما بیشتر بد نوشتن!!!!!!
حالا دوستان با تجربه تری که با این دو کار کردن ، لطفا جواب بدن!
با تشکر

mohashemi
May 12th, 2013, 14:53
دوست گرامی بنده اپراتور مارال هاست هستم ، البته در مورد کیفیت سرویس ها بهتر هست دوستان نظر بدهند اما هر شرکتی هم مشتری راضی دارد و هم نا راضی ، با توجه به این که 7 روز گارانتی بی قید و شرط شامل سرویس های ماست ، پیشنهاد می کنم سرویس را تهیه نمایید و در صورتی که رضایت کافی نداشتید هزینه شما به حساب شما واریز خواهد شد ، گر چند به دلیل کیفیت بالای سرور پرترافیک فکر نمی کنم رضایت شما جلب نشود
در صورتی که هرگونه سوالی بود با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

hanijafari
May 12th, 2013, 15:01
ممنون از شما.
فعلا سایت تازه کار هست و کاربر کمی داره!!
اما به مرور زمان ، کاربر زیاد میشه و فشار روی سرور هم به نسبت زیاد!!
اما ما فعلا برای شروع نیاز به یه هاست داریم که مثلا تا 6 ماه ما رو جواب بده و بعد از اون به فکر سرور قویتر یا وی پی اس و یا اختصاصی خواهیم بود!!!
شما کدام مورد از هاستها و پلنهای خودتوئن رو پیشنهاد میکنید تا بتونید روی اون ما رو تا حدود 6 ماه ساپورت کنید؟

چون با دوستان پشتیبانی شما که صحبت کردم ، گفتم هاست پرترافیک میخوام ، گفتن دیتابیس نداره و امکان نصب اسکریپت رو هم نمیده و این هاست فقط برای سایتهای دانلود هست!!
کلا برای شبکه اجتماعی بر پایه شیرترانیکس چه چیزی پیشنهاد میکنید؟
با تشکر از شما

ahy
May 12th, 2013, 15:27
آقا من یه پیشنهاد دوستانه بدم!
با توجه به اینکه شیرترانیکس خیلی فشار زیادی داره پیشنهاد من اینکه از هیچ کدوم ازشرکتا خریداری نکنید!
بهترین حالت اینکه یه وی پی اس یک گیگ بگیرید و کانفیگ و انجین ایکس سایتتونو با حداکثر سرعت بالا بیارید
چون الان یه هزینه ای میکنید بعدا هم باید یه هزینه ای دیگه برای وی پی اس و نصبو راه اندازیش بکنید که زیاد عقلانی نیس:d
اگه کمکی خواستید من در خدمتتون هستم:y.amirhossin

mohashemi
May 12th, 2013, 15:32
احتمالاً یا منظور شما را متوجه نشده اند و یا شما اشتباه برداشت کرده اید
هاست پرترافیک مناسب شماست
هاست پربازدید , هاست دانلود , هاست پرترافیک (http://www.maralhost.com/Download-Host)
هاستی که دیتا بیس ندارد هاست دانلود هست که برای میزبانی فایل مناسب هست

hanijafari
May 12th, 2013, 15:34
ممنون از شما دوست عزیز
به خاطر این میگم 6 ماه بعد میخوایم هزینه کنیم که تو این 6 ماه
سایت به یه درآمدزایی هم رسیده باشه؟
فعلا برای شروع میگم هاست پرترافیک کدوم این دوتا خوبن: مارال یا پارس؟؟؟؟

hoka
May 12th, 2013, 16:12
ممنون از شما دوست عزیز
به خاطر این میگم 6 ماه بعد میخوایم هزینه کنیم که تو این 6 ماه
سایت به یه درآمدزایی هم رسیده باشه؟
فعلا برای شروع میگم هاست پرترافیک کدوم این دوتا خوبن: مارال یا پارس؟؟؟؟
من با مارال هاست کار نکردم ولی اگه نظر یه مشتری چند ساله ی سرور پارس رو میخوای ، سمت سرور پارس نرو

XHTML
May 12th, 2013, 16:45
مارال هم زیاد
پشتیبانی درست و درمونی نداره
برو از خارجی ها هاست بگیر با همین قیمت هایی داری به ایرونی ها میدی بدون دردسر به نظر من

majidisaloo1
May 12th, 2013, 19:02
من با هر دوشون یک آشنایی دارم آقایان مارال هاست جناب هاشمی و گلستانه ادم های خوبی هستند و به فکر کاربر هاشون هستند و شخصیتشون را من تایید میکنم
در ارتباط با سرور پارس هم باید بگم در کل مشکل از شرکتش نیست مشکل از کارمندانی هستند که دارای مشکلا اساسی هستند که از ضعف در دانش فنی شون نشات میگیره وگرنه جناب مهرابیان مدیریت سرور پارس اطلاعات فنی خیلی مناسبی دارند اما کارمندان کم توانی در امر پاسخ گویی دارند که انشا الله با حظور بیشتر جناب مهرابیان در شرکت میتواند خیلی چیز ها حل شود

mr_saeed
May 12th, 2013, 19:56
سرور پارس جدیدا مشکلات زیادی پیدا کرده . آپتایم پایین
سرعت افتضاح
من مارال هاست رو پیشنهاد می کنم .

پارس وی پی اس
May 12th, 2013, 21:19
دوست عزیز شما اگه همون اول کار هم کیفیت سایتت پایین باشه خیلی تاثیر بدی در کار شما خواهد داشت.
از اونجایی که تو ایران هیچ کدام از این شرکت های هاستینگ تعهد کاری ندارن (تجربه تلخی که از ******هاست داشتم و ابروی کاریم رفت)، سرور اختصاصی ارزون (با 39 دلار هم میشه گرفت) بگیر و خیال خودت رو راحت کن

hanijafari
May 12th, 2013, 21:44
ممنون از همه دوستان.
در جواب اون دوستی که میگن از خارجیها بگیر و اون دوستی که میگن با فلانقدر دلار ماهانه!!!!
من خودم این موضوع رو دوست داشتم انجام بدم ، اما راستش از چگونگی واریز وجه براشون خبر ندارم ( با این تحر...یمها) و اینکه به ویزاکارت یا حسا بانکی خارج از کشور و اینجور چیزا نیازه یا نه!!! کلا اصلا آشنایی با این موضوع ندارم
بعد اینکه فلانقدر دلار رو به دلار 3500 تومانی ضرب کنیم ، میشه همون ماهانه 100 تومن خودمون که برای شروع کارمون یکم سنگین هست!!!
پشتیبانی هم که تو ایران واقعا پش.... و حتی من قبلا برای سایت دیگه ای از یکی از بهترین هاستهای ایران که حتی رتبه جهانی هم داره هاست گرفتم ، اما متاسفانه پشتیبانی اونها هم نسبت به هزینه سنگینی که کرده بودم و پول اسم و رتبشون رو گرفته بودن ازم بسیار ضعیف بود!!!
بازهم ممنون از همه دوستان عزیز
راستی برای همه تشکر هم زدم :d :-*

majidisaloo1
May 13th, 2013, 13:06
ممنون از همه دوستان.
در جواب اون دوستی که میگن از خارجیها بگیر و اون دوستی که میگن با فلانقدر دلار ماهانه!!!!
من خودم این موضوع رو دوست داشتم انجام بدم ، اما راستش از چگونگی واریز وجه براشون خبر ندارم ( با این تحر...یمها) و اینکه به ویزاکارت یا حسا بانکی خارج از کشور و اینجور چیزا نیازه یا نه!!! کلا اصلا آشنایی با این موضوع ندارم
بعد اینکه فلانقدر دلار رو به دلار 3500 تومانی ضرب کنیم ، میشه همون ماهانه 100 تومن خودمون که برای شروع کارمون یکم سنگین هست!!!
پشتیبانی هم که تو ایران واقعا پش.... و حتی من قبلا برای سایت دیگه ای از یکی از بهترین هاستهای ایران که حتی رتبه جهانی هم داره هاست گرفتم ، اما متاسفانه پشتیبانی اونها هم نسبت به هزینه سنگینی که کرده بودم و پول اسم و رتبشون رو گرفته بودن ازم بسیار ضعیف بود!!!
بازهم ممنون از همه دوستان عزیز
راستی برای همه تشکر هم زدم :d :-*

برای مباحث دلاری و پرداخت میتوانیم بهتون کمک کنیم با تمام کسانی که در ایرن کار هستند
سرور هم 2 گیگ با 500گیگ هارد میشه اختصاصی 58000 تومان اگر لینوکس بخواهد تهیه کرد

hanijafari
May 13th, 2013, 15:29
برای مباحث دلاری و پرداخت میتوانیم بهتون کمک کنیم با تمام کسانی که در ایرن کار هستند
سرور هم 2 گیگ با 500گیگ هارد میشه اختصاصی 58000 تومان اگر لینوکس بخواهد تهیه کرد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما ،
سایتتون رودیم و قیمت مناسبی داشتید ، ولی فعلا برای شروع نمیتونیم ازعهده سرور اختصاصی بر بیایم!
به مرور زمان و کسب تجربه بیشتر و جذب کاربران در سایت ، هرموقع که قصد ارتقا سرور رو داشتیم ، مزاحمشما میشیم.
با تشکر از همه دوستان

python
May 18th, 2013, 00:45
با سرور پارس کار کردم اما خیلی خیلی محدودیت دارن یعنی اگه بخوای 40 - 50 تومن خرج کنی باید سایتت کمتر از 40نفر آنلاین داشته باشه وگرنه ساپورت نمیکنه
مارال هاست هم که خیلی دیر به تیکت ها جواب میدن
من الان بیش از یک روزه که تیکت زدم واسه مشاوره قبل از خرید هنوز جواب ندادن!!!

milad465
July 3rd, 2014, 17:41
من الان دارم سرور پارس کار می کنم تا حلا هم به مشکلی برنخوردم. از پلن نامحدود طلایی هم استفاده می کنم. قبلا هم از مارال هاست استفاده می کنم. به نظرم برخورد سرور پارس از مارال هاست بهتره
یکی از مزیت هایی که به نظرم سرور پارس نسبت به مارال هاست داره (در مورد هاست ویندوز) اینکه که از sql server 2012 و پشتیبانی از asp.net mvc می باشه. بازم تجربه ها فرق می کنه. باید تجربه کنید تا کیفیت هاست دستتون بیاد
موفق باشید

kandabpars
July 3rd, 2014, 18:03
با سلام و احترام
به مدت یک سال از مارال هاستینگ(اقای هاشمی) هاست پرترافیک داشتم و از هر نظر راضی بودم

w.h.t
July 3rd, 2014, 18:32
از سرور پارس استفاده میکردم راضی بودم.یه چندتایی هم الان دامین دارم ازش

sikhoonak
April 23rd, 2016, 19:19
یک نفر یک هاستینگو معرفی کنه که سریع باشه ما الان چندین ماه هست که از مارال هاست سرور مجازی داریم اما سرعتش پایینه .
سرعت پایین کار در وبسایت پنل و همچنین باگ درخواست یوزر و پسورد مکرر در سرورهای مارال هاست مارو خسته کرده.دوستان چه هاستینگیو واقعا تست کردید که سرعتش بالا باشه
همه این هاستینگها با ماهی 80 تا 100 هزارتومن بهت هیچ تضمینی بابت سرعت بالا میدن ؟ آخه سرعت از یه هاست شیر هم پایین تره !!!

- - - Updated - - -

معایب مارال هاست:1
-دیر به تیکت ها جواب میدن و برخوردشون مناسب نیست یه جورایی خجالت میکشی با پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیری چون مطمئنا خواهی شنید که لطفا تیکت بگذارید و وقتی میگذاری گاهی 15 دقیقه ای اکثر وقتها 2 ساعته و گاهی هم تا 1 روز پاسه نمیدن !
-سرعت کار در وبسایت پنل عصبیت میکنه
- برای راه اندازی سرویس ایمیل روی هاست ازمن 25 هزار تومن پول درخواست کردن که باتوجه به اینکه این تنظیمات بدیهیست من ندادم و مقاومت کردم که اوناهم یک مدت گذست اما برام بالاخره راه اندازی کردن دستشون درد نکنه
-اگر به هر دلیلی پول نداشته باشی یا فرصت نکنی پرداخت کنی سایتتو میبندن همون روز و بهت میگن این قوانین ماست حالا میخوای دیجی کالا باشی میخوای مبتدی.حتی اگر تیکت بگذاریو هواهش کنی انقدر دیر جواب میدن که پشیمون میشی از هرچی هاستینگه و آلاخون بالا خونی ،بعد تاخیر هم بهت میگن "سیستم خودش میبنده " اول پرداخت کنید اگر سوالی بود در خدمتیم.