PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش افزایش ورودی گوگل و رتبه الکسا

mossidanger
May 12th, 2013, 13:21
با سلام . فقط با 15 هزار تومان میتوانید ورودی گوگل و رتبه ی الکسا از من بگیرین تا سایتتون رتبش توپ بشه و پیج رنک گوگل 2 به بالا بگیرین . ورودی گوگل از تمامی نقاط جهان . درضمن ورودی فقط از گوگل نیست و ورودی از هر سایتی که میخواین میتونم بهتون بدم مدرک هم دارم برای اثبات این کار:

http://p30up.ir/up/qd8ofnbxcam2gtvoy0.jpg

13014

هر کی میخواد بگه در همین تاپیک یا پ.خ کنه یا با آیدی من در تماس باشه

آیدی من:vaghei_mit

mossidanger
May 13th, 2013, 10:03
خوشبختانه تا حالا 13 نفر قبول کردند و دارن حالشو میبرن . عجله کنید داره دیر میشه

tiaweb.ir
May 13th, 2013, 10:46
ba salam man mikham lotfan idie yahootono payam khososi bezarid

mossidanger
May 13th, 2013, 10:49
بود توی پست اولم ولی بازم پ.خ شد

mossidanger
May 14th, 2013, 09:05
تصمیم گرفتم هر کی بخواد میتونی به جای پول یه سرور مجازی بهم بده با رم 1 یک گیگ و هدیه هم داره اینه که براش خیلی سفارشی انجام میدم

majidisaloo1
May 14th, 2013, 10:17
من هم میخواهم اما باید از ماهیت کاری تون با خبر بشم که چطوری و چه فرایندی میشه که اینجوری مشه و این بازدید ها آیا حقیقی است یا چی؟
با بنده در تماس باشید

mossidanger
May 18th, 2013, 09:48
سلام بحث را در همینجا ادامه میدیم کسانی که خریدند همیشه به ابنجا سربزنن چون خبر هایی میدن هر دفعه . کسانی هم که میخواین بگن تا براشون تست بزنم خودشون ببینن

ToooPDL
May 18th, 2013, 09:57
سلام
روش کارتون چطوریه؟
طوری نشه که همین یه چشمه ای هم که از گوگل داره میاد هم قطع بشه و بلاک کنه گوگل

mossidanger
May 18th, 2013, 10:06
سلام
روش کارتون چطوریه؟
طوری نشه که همین یه چشمه ای هم که از گوگل داره میاد هم قطع بشه و بلاک کنه گوگل

نه به هیچ عنوان ضرری نداره و بازدید ها و ورودی ها تمام واقعی و از تمام نقاط جهان می باشد

ToooPDL
May 18th, 2013, 13:25
نه به هیچ عنوان ضرری نداره و بازدید ها و ورودی ها تمام واقعی و از تمام نقاط جهان می باشد

برادر ما از تمام نقاط جهان نیاز نداریم که . یعنی به دردمون نمیخوره :d
مثل این میمونه یکی مارو بفرسته یه سایت چینی! حالا هی خودتو به در و دیوار بزن ببین این چارخونه ها که ردیف کردن معنیش چی میشه . . :))

در کل اگر روش غیرمنطقی و غیراستاندارد نباشه، من میخوام

mossidanger
May 18th, 2013, 15:46
برادر ما از تمام نقاط جهان نیاز نداریم که . یعنی به دردمون نمیخوره :d
مثل این میمونه یکی مارو بفرسته یه سایت چینی! حالا هی خودتو به در و دیوار بزن ببین این چارخونه ها که ردیف کردن معنیش چی میشه . . :))

در کل اگر روش غیرمنطقی و غیراستاندارد نباشه، من میخوام

خوب باشه ار نقاط جهان باشه . چه ربطی داره حالا اونا ببینن سودش برا شماست . شما که نمیخوای سایت چینی ببینی که . اتفاقا الکسا و گوگل به سایت هایی که مثلا مثل میگم ها از آمریکا باشه و از کشور های دیگه هم بازدید داشته باشه را خیلی اهمیت و مقام و رتبه میده

خواستین همینجا اعلام کنید یا با آیدی من تماس بگیرید

آیدی من : vaghei_mit (vaghei_mit@yahoo.com)

AHF-victory
May 18th, 2013, 21:12
دوستان چه کسانی از ایشون خرید کردن؟توی این انجمن...

الان مثلا من میخوام از گوگل،یاهو و مثلا چند سایت معروف ایرانی بهم بازدید بدی.

500تا از گوگل،250 تا از یاهو و بقیه هم تعدادی از سایت های معروف ایرانی(مثل میهن دانلودو...)

امکانش هست؟1000تا بازدید در طی چند روز انجام میشه؟هزینه؟

bamahost
May 18th, 2013, 21:57

الان مثلا من میخوام از گوگل،یاهو و مثلا چند سایت معروف ایرانی بهم بازدید بدی.

500تا از گوگل،250 تا از یاهو و بقیه هم تعدادی از سایت های معروف ایرانی(مثل میهن دانلودو...)

امکانش هست؟1000تا بازدید در طی چند روز انجام میشه؟هزینه؟

دوست عزیز ما خرید کردیم به شدت هم پیشمون هستیم
بهتره کار رو دست کسی بدید که چندین سال سابقه داره و تضمین میده بهتون

ToooPDL
May 18th, 2013, 23:13
خوب باشه ار نقاط جهان باشه . چه ربطی داره حالا اونا ببینن سودش برا شماست . شما که نمیخوای سایت چینی ببینی که . اتفاقا الکسا و گوگل به سایت هایی که مثلا مثل میگم ها از آمریکا باشه و از کشور های دیگه هم بازدید داشته باشه را خیلی اهمیت و مقام و رتبه میده

خواستین همینجا اعلام کنید یا با آیدی من تماس بگیرید

آیدی من : vaghei_mit (vaghei_mit@yahoo.com)

توصیه میکنم شما برو همون مشقتو بنویس
برادر من بازدیدکننده ای که فقط یه بار بیاد سایت من و بره پی کارش رو میخوام به سرم بزنم؟ به درد نمیخوره اینطوری
بازدید اگه میفرستی، باید یکاری کنی از همون آی پی دوباره بازدید بشه از سایت

وگرنه بازدید فیک سیفور شهرداری هم بلده بفرسته

تابلوئه که فایده ای نداره این روش ها .

mossidanger
May 19th, 2013, 08:32

بحث باشما تموم شده و مشکل شما فرمول کار ماست که میخواستی ما ندادیم . شما دیگه الکی بحث نکن . اگه فرمول هم میخوای بیا تا بعت بدم

شما نمیتونی پول در بیاری حسودی نکن و به کسی تهمت نزن . درضمن تحت نظارت مدیر انجمن هستید هرگونه تهمت و حرف های بیمورد در تاپیک های من از انجمن اخراج می شین . مواضب باشین

mr_saeed
May 19th, 2013, 08:54
آقا اگر روش ابتکاری شما اینه : انتقال دهنده (http://www.taze98.ir)
که فکر نکنم به درد بخوره .
افزایش بازدید کاری نداره که . اینکه مشتری بیاد مهمه !

SamaN DL
May 19th, 2013, 09:13
دوستان من شما چطوری گول افرادی مثل این رو میخورید !!!

من میتونم با چند تا ای پی مختلف یعنی با چند تا وی پی اس مختلف وارد سایت بشم! و با چند تا نرم افزار افزایش بازدید بازدیدم رو افزایش بدم... و دیگه چی بگم این عکس رو بگیرم http://p30up.ir/up/qd8ofnbxcam2gtvoy0.jpg

اینکه کاری نداره چرا به همین راحتی پول دادین!

شما فقط میتونید با سو خوب بازدید وو... از گوگل... ببرید گول این جور افراد رو نخورید

bamahost
May 19th, 2013, 11:56
بحث باشما تموم شده و مشکل شما فرمول کار ماست که میخواستی ما ندادیم . شما دیگه الکی بحث نکن . اگه فرمول هم میخوای بیا تا بعت بدم

شما نمیتونی پول در بیاری حسودی نکن و به کسی تهمت نزن . درضمن تحت نظارت مدیر انجمن هستید هرگونه تهمت و حرف های بیمورد در تاپیک های من از انجمن اخراج می شین . مواضب باشین
من با شما کاری ندارم دوستمون سوال پرسید
منم از روی تجربه جوابش رو دادم شما اگر به خودت مطمئن هستی نباید برات اهمیت داشته باشه این حرفا

mossidanger
May 19th, 2013, 14:11
توصیه میکنم شما برو همون مشقتو بنویس
برادر من بازدیدکننده ای که فقط یه بار بیاد سایت من و بره پی کارش رو میخوام به سرم بزنم؟ به درد نمیخوره اینطوری
بازدید اگه میفرستی، باید یکاری کنی از همون آی پی دوباره بازدید بشه از سایت

وگرنه بازدید فیک سیفور شهرداری هم بلده بفرسته

تابلوئه که فایده ای نداره این روش ها .

سوتی زیاد میدین . هیچکش سن منو نمیدونه به جز آقای bamahost پس شما هم دوستشی . خواهش میکنم انقدر خودتونو کوچیک نکنین واقعا زشته برای شما آقای بزرگ و مشق ننویس. درضمن سر اون تاپیک مدیر اتنجمن گفته هرکی دخالت اضافی در تاپیک انجام داد بهش گزارش بدم تا اخراجتون کنه مواظب باشین که گزارش نکنم

هرکی میخواد بگه تا برای سایتش تست بزنم بعد اگه خواست بخره

یاعلی
خدانگهدار

mossidanger
May 19th, 2013, 14:17
دوستان من شما چطوری گول افرادی مثل این رو میخورید !!!

من میتونم با چند تا ای پی مختلف یعنی با چند تا وی پی اس مختلف وارد سایت بشم! و با چند تا نرم افزار افزایش بازدید بازدیدم رو افزایش بدم... و دیگه چی بگم این عکس رو بگیرم http://p30up.ir/up/qd8ofnbxcam2gtvoy0.jpg

اینکه کاری نداره چرا به همین راحتی پول دادین!

شما فقط میتونید با سو خوب بازدید وو... از گوگل... ببرید گول این جور افراد رو نخورید

خودتون تنها فکر کردین و این حرفو زدین؟=)) من اگه اینطوری باشه که باید 1000 تا وی پی اس بخرم که =)) . داداش من روزانه 1000 تا بازدید و وردی گوگل میدم با آی پی های مختلف پس حرف الکی نزین . من برای یه سایت که 2 ماه روش کار کردم پیج رنک سه گرفتم . البته مطالب خودشم جوری بود زود توی گوگل معروف میشن

mossidanger
May 19th, 2013, 14:18
من با مدیر انجمن صحبت کردم هیچکس حق دخالت در تاپیک من نداره به جز کسانی که تست میخوان و قصد خرید دارن . با مدیر صحبت شده و گفته که هرکی دخالت و تهمت و بی احترامی بکنه اخراج میشه . پس خواهشا مزاحم نشین

hassan5099
May 20th, 2013, 01:30
سلام اطلاعات تماس پ.خ می کنید

Domain
May 20th, 2013, 01:36
لطفاً نمونه کار پ.خ کنین

mossidanger
May 20th, 2013, 01:56
لطفاً نمونه کار پ.خ کنین

پ.خ شد

سلام اطلاعات تماس پ.خ می کنید

پ.خ شد

mossidanger
May 22nd, 2013, 00:36
متاسفانه مجبور به دوبار تغییر سرور شدیم و باز هم مشکل برایمان پیش آمد . امروز بازدید ارسال نشد و فردا هم ممکن است ارسال نشود ولی خدارا شکر دیروز بازدید خوبی فرستادیم و زیادتر از آن چه قول داده بودیم فرستادیم . اگر فردا مشکل حل شد که فردا به اندازه ی امروز هم ارسال میکنیم و اگر فردا هم ارسال نشد برای پس فردا بازدید ویژه ای در نظر گرفتیم که فکر کنم سورپرایز شوید

از همه ی دوستان و مشتریان عذر میخواهم

اگر کسی هست که به جای هزینه به ما سرور مجازی بده تا ما کار کاربر ها رو زودتر راه بندازیم برای سایتش مزیت های خیلی ویژه ای در نظر میگیریم

و سورپرایز دیگه به مناسبت تولد مولای متقیان علی (ع) و روز پدر بازدید ویژه ای هنگام رفع مشکل سرور به کاربر ها میدیم

انشاء الله عیدی اصلی را از خود حضرت علی بگیرید

علی یارتون
خدانگهدارتون

majidisaloo1
May 22nd, 2013, 00:55
متاسفانه مجبور به دوبار تغییر سرور شدیم و باز هم مشکل برایمان پیش آمد . امروز بازدید ارسال نشد و فردا هم ممکن است ارسال نشود ولی خدارا شکر دیروز بازدید خوبی فرستادیم و زیادتر از آن چه قول داده بودیم فرستادیم . اگر فردا مشکل حل شد که فردا به اندازه ی امروز هم ارسال میکنیم و اگر فردا هم ارسال نشد برای پس فردا بازدید ویژه ای در نظر گرفتیم که فکر کنم سورپرایز شوید

از همه ی دوستان و مشتریان عذر میخواهم

اگر کسی هست که به جای هزینه به ما سرور مجازی بده تا ما کار کاربر ها رو زودتر راه بندازیم برای سایتش مزیت های خیلی ویژه ای در نظر میگیریم

و سورپرایز دیگه به مناسبت تولد مولای متقیان علی (ع) و روز پدر بازدید ویژه ای هنگام رفع مشکل سرور به کاربر ها میدیم

انشاء الله عیدی اصلی را از خود حضرت علی بگیرید

علی یارتون
خدانگهدارتون

سروری که میخواهید از چه پورت هایی استفاده میکنه؟

mossidanger
May 22nd, 2013, 00:56
سروری که میخواهید از چه پورت هایی استفاده میکنه؟

ببینید ما یه سرور مجازی یک گیگ میخوایم همین

majidisaloo1
May 22nd, 2013, 00:59
ببینید ما یه سرور مجازی یک گیگ میخوایم همین

خوب از چه پورت هایی استفاده میکنه؟
انشا الله نگین که از چیزی که دارین استفاده میکنید نمیدونین به چه پورت هایی نیاز داره؟

shangoli
May 22nd, 2013, 13:47
ما هم از ایشون گرفتیم ولی خوب شاید به قول خودشون مشکلات داشتن ونتونستم این چند وقت تو دوران امتحانات ما هم صبر میکنیم این یکی دوروزو
تا الان که یه روز راضی بودیم دوروز ناراضی خخخخخخخ ایشالله که بهتر بشه:->

mossidanger
May 22nd, 2013, 13:59
ما هم از ایشون گرفتیم ولی خوب شاید به قول خودشون مشکلات داشتن ونتونستم این چند وقت تو دوران امتحانات ما هم صبر میکنیم این یکی دوروزو
تا الان که یه روز راضی بودیم دوروز ناراضی خخخخخخخ ایشالله که بهتر بشه:->

خیلی ممنون از صبر و شکیباییتون امیدوارم کمک بزرگی کردخ باشم به سایتتون

aminreza
May 22nd, 2013, 18:59
درود دوست عزیزم
میشه جزئیات کار رو برام پ.خ کنید ؟
مثلا اینکه در روز چقدر ورودی داده میشه و ...

mossidanger
May 23rd, 2013, 02:41
امشب 4 شنبه هست ساعت 2 شب و مشکل سرورمون حل شد . امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشید روز 5 شنبه بازدید ها زده میشه به صورت ویژه

موفق باشید

mossidanger
May 23rd, 2013, 21:21
امشب 5 شنبه هست و مشکل سرور کاملا حل شد آخر شب ورودی ها و بازدید ها زده میشه منتظر باشید

روز پدر و مرد برتمامی شما شیعیانان مبارک و فرخنده باد

alirezakhani
October 6th, 2013, 18:31
سلام اقا هنوز این سرویس رو دارین ؟

n4ser
October 11th, 2013, 16:19
چه تضمینیه رتبه الکسا اگر پایین اومد بمونه بالا نره

SamaN DL
October 11th, 2013, 18:24
درود

پیشنهاد نمیشه از این سرویس استفاده کنید!!!!