PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با putty

sayeh
February 15th, 2010, 11:21
با سلام
دوستان عزيز من يك مشكل با putty دارم. وقتي مي خوام وارد بشم بعد از اينكه يوزر رو وارد ميكنم و هر كار ميكنم پسورد تايپ نميشه و بعد از مدتي اين خطا رو ميده
server unexpectedly closed network connection

اين مشكل مربوط به چيه؟

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 10:51 AM ----------

دوستان يكي كمك كنه، خيلي به putty احتياج دارم :63:

Rapid
February 15th, 2010, 11:43
نه دوست عزيز نشون نميده به دقت وارد كنيد و اينتر رو بزنيد;)

sayeh
February 15th, 2010, 11:55
من كه هرچي ميزنم اكسس دي نايت ميده

tar.gz
February 15th, 2010, 12:00
بله همون طور که h+r گفتن پسورد نشون داده نمیشه ولی تایپ میشه.شما باید با دقت و سرعت بالا پسورد رو وارد کنید. اگه مطمئنید که درست تایپ میکنید پس اشکال از جای دیگه هست

Rapid
February 15th, 2010, 12:04
اصلا نياز به تايپ هم نيست در كليپبورد ذخيره كنيد در محيط پوتي كليك راست و سپس اينتر

sayeh
February 15th, 2010, 12:16
بايد يوزر و پسورد روت رو وارد كنيم ديگه درسته ؟ يا kloxo و يا hypervm

login as : root درسته ؟

Roka
February 15th, 2010, 13:53
بايد يوزر و پسورد روت رو وارد كنيم ديگه درسته ؟ يا kloxo و يا hypervm

login as : root درسته ؟
شما پسوردی که برای کاربر root تعیین شده باید وارد کنید ، حالا ممکنه پسوردش با اون دوتایی که گفتی یکی باشه یا متفاوت باشه !
اما اگه عوض نکرده باشی ، احتمالاً پسورد hyper-vm باشه !

1eng.ir
February 15th, 2010, 14:19
چرا داری خودتو میپیچونی :d
برو تو مجازی سازت، قسمت Root Password، پسورد رو کپی کن بیا تو پوتی پیست کن!

sayeh
February 15th, 2010, 18:33
با تشكر از تمامي دوستان، مشكل من برطرف شد. دوستان من سرور سايت من در آلمان قرار دارد، الان كه با سايت نتورك تولز داشتم آي پي سرور رو چك ميكردم سرعت در حد 150 تا 160 ميلي ثانيه بود ولي خوب وقتي آدرس سايت خودم رو از run كامپيوتر پينگ ميكنم زمان پينگ خيلي زياده (2900ms) به نظر شما مشكل از كجاست؟