PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سرور میهن دانلود به ایران

farbodsteps
May 11th, 2013, 22:14
با درود و عرض احترام خدمت تمامی کاربران وب سایت میهن دانلود ، فراخور تغییرهای انجام شده در سایت بر خود لارم می دانیدم تا آنها را با شما در میان بگذاریم.چنانچه دقت کرده باشید سرعت دانلود از وبسایت میهن دانلود برای کاربران مقیم ایران به مراتب بالاتر شده است و این مهم بر مبنای انتقال سرور های میهن دانلود به داخل کشور است. لذا از شما کاربران همیشگی سایت درخواست داریم تا نظر های خود را مبنی بر بهبود و یا کاهش سرعت دانلود کنونی نسبت به گذشته را در قالب نظر در همین پست برای ما ارسال نمایید. لازم به گفتن است که خود سایت میهن دانلود نیز در هفته ی آینده به ایران منتقل می شود وسرعت لود صفحه های سایت نیز افزایش می یابد....

میهن دانلود؟! اون حجم عظیم ترافیک؟! سرور ایران؟! اینترنت ملی؟! چقدر هزینه؟! منبع تامین هزینه؟! بدون حمایت سازمان یا بخش دولتی خاصی؟! همچین چیزی ممکنه؟

leonr2
May 11th, 2013, 22:18
دقیقا همین سوالات:

میهن دانلود؟! اون حجم عظیم ترافیک؟! سرور ایران؟! اینترنت ملی؟! چقدر هزینه؟! منبع تامین هزینه؟! بدون حمایت سازمان یا بخش دولتی خاصی؟! همچین چیزی ممکنه؟

leonr2
May 11th, 2013, 23:23
دوستان دقت کنید اینجا کسی سرور یا پهنای باند یا چیز دیگه ای نمیخواست :|
اومده بودن اطلاع رسانی.

sergio
May 12th, 2013, 00:27
79.127.127.10 سرور میهن دانلود

Reza.exe
May 12th, 2013, 02:49
من چند وقت پیش در همین باره تاپیک زده بود در مورد دانلودها !
1- یه طرحی قرار بود انجام شه ، هزینه 100 سایت برتر بر عهده دولت باشه ! فکر کنم اون طرح هست
2- یا از دیتای ماهواره ای دارن برای سریس دهی استفاده می کنند
لازم به ذکر هست که پهنای باند مصرفی میهن دانلود تا 6 ماه پیش که در جریان بودم 600 ترابایت بود !
این یعنی average 2gbit
...

Reza.exe
May 12th, 2013, 02:51
Content-Type: text/html
Accept-Ranges: bytes
Last-Modified: Fri, 07 Oct 2011 15:59:40 GMT
Content-Length: 0
Date: Sat, 11 May 2013 22:21:16 GMT
Server: moozhttpd
:)

Reza.exe
May 12th, 2013, 03:10
دوستان ، اساتید نمی دونم چرا در این بار سکوت کردند و تو بحث شرکت نمی کنند
اگر کسی اطلاعاتی درباره این موضوع داره بیان کنه ممنون می شم !
طبیعتا این یک میزبانی عادی نیست !

tntkgb
June 3rd, 2013, 14:30
خوب خود سرور سایت که هنوز رو سرور های خارجی هستش ولی سرور دانلود (سرور فایل ها) رو اوردن داخل ایران و اگر سوال شما اینکه این همه پهنای باند رو از کجا اوردن جواب اینکه سرور دانلود روی بستر اینترنت ملی (شبکه ملی) هستش که خوب قیمتش خیلی کم تر از اینترنت هست

delta
June 3rd, 2013, 14:50
:71: خدایی خیلی باهوشید.. اصلا نفهمیدید جریان چیه... عزیزان دقت کنند سرور دانلود وقتی میاد رو ایران(اینترانت) یعنی عملا از دست دادن کاربرای خارجی!! آن 600 ترابایت پهنای باند ماهانه رو کم کم 550 ترابایتش رو خارجی ها استفاده میکردند... نه ایرانی جماعت! ما خودمون ماهانه 150 ترابایت پهنای باند میسوزوندیم.دیگه کم آورده بودم و چند تا وی پی اسی کار میکردم پهنای باند داشته باشم.. هیچی دیگه vip کردم یک سرور گرفتم فقط واسه ایرانی جماعت... ماهی 6 ترابایتم نمیسوزونه!!:71: الان اینا هم دارند فقط سرویسشون رو برای ایرانی جماعت میکنند.. مثل سافت 98 که آی پی خارجی ها رو بسته!! کم کم همه دارند یاد میگیرند این خارجی ها منفعتی ندارند بیخیالش بشند بهتره!!

RoobinaServer
June 3rd, 2013, 15:07
:71: خدایی خیلی باهوشید.. اصلا نفهمیدید جریان چیه... عزیزان دقت کنند سرور دانلود وقتی میاد رو ایران(اینترانت) یعنی عملا از دست دادن کاربرای خارجی!! آن 600 ترابایت پهنای باند ماهانه رو کم کم 550 ترابایتش رو خارجی ها استفاده میکردند... نه ایرانی جماعت! ما خودمون ماهانه 150 ترابایت پهنای باند میسوزوندیم.دیگه کم آورده بودم و چند تا وی پی اسی کار میکردم پهنای باند داشته باشم.. هیچی دیگه vip کردم یک سرور گرفتم فقط واسه ایرانی جماعت... ماهی 6 ترابایتم نمیسوزونه!!:71: الان اینا هم دارند فقط سرویسشون رو برای ایرانی جماعت میکنند.. مثل سافت 98 که آی پی خارجی ها رو بسته!! کم کم همه دارند یاد میگیرند این خارجی ها منفعتی ندارند بیخیالش بشند بهتره!!

یعنی ما میریم از سایت خارجی ها استفاده میکنیم اون ها میان از سایت ما استفاده میکنند :71:

یه تفاوت قشنگ این وسط هست اگر اون ها برن آیپی ایران را بلاک کنند نویسنده های سایت ها میرن از وی ---پ--ی--ا-ن استفاده میکنند برای دانلود حالا اگر ما ببندیم مثل سافت 98 چی کار میکنند ؟ :)) نکنه از وی----پ--ی--ان ایران استفاده میکنند و طئم سازمان *****ینگ هم میچشند :))

واقعا موردیه که باید تحقیق بشه:71:

خوب خود سرور سایت که هنوز رو سرور های خارجی هستش ولی سرور دانلود (سرور فایل ها) رو اوردن داخل ایران و اگر سوال شما اینکه این همه پهنای باند رو از کجا اوردن جواب اینکه سرور دانلود روی بستر اینترنت ملی (شبکه ملی) هستش که خوب قیمتش خیلی کم تر از اینترنت هست

شبکه ملی هم همچین ارزان نیست ها مگر پورت مستقیم داشته باشیم که میشه گفت تقریبا 1 سوم قیمت دیتاسنتر شاید بشه.

یا حق

delta
June 3rd, 2013, 15:28
یعنی ما میریم از سایت خارجی ها استفاده میکنیم اون ها میان از سایت ما استفاده میکنند :71:

یه تفاوت قشنگ این وسط هست اگر اون ها برن آیپی ایران را بلاک کنند نویسنده های سایت ها میرن از وی ---پ--ی--ا-ن استفاده میکنند برای دانلود حالا اگر ما ببندیم مثل سافت 98 چی کار میکنند ؟ :)) نکنه از وی----پ--ی--ان ایران استفاده میکنند و طئم سازمان *****ینگ هم میچشند :))

واقعا موردیه که باید تحقیق بشه:71:

شبکه ملی هم همچین ارزان نیست ها مگر پورت مستقیم داشته باشیم که میشه گفت تقریبا 1 سوم قیمت دیتاسنتر شاید بشه.

یا حق

همه کشورها آمریکا نیستند که عزیز.. مالزی و ترکیه و افغانستان و.. هم هستند.. میتونید برید الکسای سایت های دانلودی رو ببینید ..الکی بازدید کشورهای دیگر ندارند که؟ در ضمن بله همینطوره. شما یک سایت خارجی بهم نشون بده بازی جدید مایکروسافت 8 - 16 گیگابایتی رو هنوز بیرون نیومده با لینک مستقیم + کرک رایگان پرسرعت بزاره رو سایتش!! خارجی ها مگر آدم نیستند؟ هر جا راحت تر باشه دانلودش از همونجا میگیرند..
این فرهنگ غلط لینک مستقیم رایگان فقط تو ایران هست و کسی هم نمیخواد جلوشو بگیره!!
به شخصه کلی ایمیل دارم که خارجی ها بهم دادند و تقاضای برداشته شدن vip رو کردند.... سایتهای خارجی نرم افزار میزارند اما نه با کرک!! یا فایلهای حجیمشون تو سایتهای اشتراک گزاری هست که هر لحظه ممکنه دانلود طرف تمام نشده پاک بشه... این ایران هست که ناقض اصلی کپی رایت تو کل دنیا هست. کسی هم زورش بهش نمیرسه..
2 ماه پیش به علت شکایت مایکروسافت سایت بنده رو از هتزنر انداختند بیرون.. هنوزم ایمیلش هست..

RoobinaServer
June 3rd, 2013, 15:40
همه کشورها آمریکا نیستند که عزیز.. مالزی و ترکیه و افغانستان و.. هم هستند.. میتونید برید الکسای سایت های دانلودی رو ببینید ..الکی بازدید کشورهای دیگر ندارند که؟ در ضمن بله همینطوره. شما یک سایت خارجی بهم نشون بده بازی جدید مایکروسافت 8 - 16 گیگابایتی رو هنوز بیرون نیومده با لینک مستقیم + کرک رایگان پرسرعت بزاره رو سایتش!! خارجی ها مگر آدم نیستند؟ هر جا راحت تر باشه دانلودش از همونجا میگیرند..
این فرهنگ غلط لینک مستقیم رایگان فقط تو ایران هست و کسی هم نمیخواد جلوشو بگیره!!
به شخصه کلی ایمیل دارم که خارجی ها بهم دادند و تقاضای برداشته شدن vip رو کردند.... سایتهای خارجی نرم افزار میزارند اما نه با کرک!! یا فایلهای حجیمشون تو سایتهای اشتراک گزاری هست که هر لحظه ممکنه دانلود طرف تمام نشده پاک بشه... این ایران هست که ناقض اصلی کپی رایت تو کل دنیا هست. کسی هم زورش بهش نمیرسه..
2 ماه پیش به علت شکایت مایکروسافت سایت بنده رو از هتزنر انداختند بیرون.. هنوزم ایمیلش هست..

خوبه پس حداقل یک بار تو یه زمینه از همه سرتر شدیم :d

ولی خب با این حال گفتم 5 یا 6 ترابایت هم در اینترانت شوخی نیست :)

kamkar
June 3rd, 2013, 16:41
سلام

چطور میشه سایت رو فقط تو بستر اینترانت ملی قرار داد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

baghebahar
June 3rd, 2013, 17:01
سلام

چطور میشه سایت رو فقط تو بستر اینترانت ملی قرار داد؟

کافیه از جای که کالو کردن درخواست اینترانت کنند....

kamkar
June 3rd, 2013, 17:07
کافیه از جای که کالو کردن درخواست اینترانت کنند....
متوجه نشدم، یعنی از دیتاسنتر درخواست کنند که سرور رو بر روی بستر اینترانت ملی بزاره؟

delta
June 3rd, 2013, 19:02
همین روبی خودمون داره سرور و هاست اینترانت میفروشه.. تو سرویسهاش هست..:71:

خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.roobinaserver.ir/)