PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در ریسلر کلاب

mailgenral
May 11th, 2013, 18:17
سلام دوستان
یه مشکل عجیبی که من چند وقته باهاش در ریسلر کلابم درگیرم:هنگام کلیک بر روی یکی از دامنه ها که متعلق به مشتریان هستش صفحه ریفرش میشه و به صفحه قبل باز میگرده(صفحه اصلی در ریسلر کلاب) و امکان مدیریت دامنه رو ندارم یعنی در واقع نمیتونم به بخش privacy protection و name servers و ...وارد شم:حتی از طریق بخش مشتریان نیز که وارد میشم باز همین مشکل هستش
به نظر شما مشکل کجاست؟

jenatmilad
May 11th, 2013, 18:22
سلام.درک میکنم.بنده هم همین مشکل رو داشتم. از لایو ساپورت استفاده کنید. خانوم visha یا deny پاسخ میدنومشکل رو بگید برطرف کنن براتون.

mailgenral
May 11th, 2013, 18:26
سلام.درک میکنم.بنده هم همین مشکل رو داشتم. از لایو ساپورت استفاده کنید. خانوم visha یا deny پاسخ میدنومشکل رو بگید برطرف کنن براتون.

مرسی خوب به شما نگفتن مشکل از کجاست:جالب تر اینه که حساب ریسلر کلاب من فقط از طریق سیستم عامل لینوکسم باز میشه و اصن با ویندوز (فایرفاکس,کروم و...) باز نمیشه!حتی تو ویندوز با تغییر ای پی و ***** شکن و این چیزا مشکل پابرجاست!
اینو چه پیشنهادی دارین؟

TARIMEHR
May 11th, 2013, 18:26
این مشکل بخاطر فیلتـر بودن دامنه رخ میده
اگه از ابزارهای فیلــتر شکن استفاده کنین این مشکل رو نخواهید دید

jenatmilad
May 11th, 2013, 18:29
مرسی خوب به شما نگفتن مشکل از کجاست:جالب تر اینه که حساب ریسلر کلاب من فقط از طریق سیستم عامل لینوکسم باز میشه و اصن با ویندوز (فایرفاکس,کروم و...) باز نمیشه!حتی تو ویندوز با تغییر ای پی و ***** شکن و این چیزا مشکل پابرجاست!
اینو چه پیشنهادی دارین؟

نه متاسفانه. فقط گفت i solve your page check again .به نظرتون ازش میپرسیدم چیکارکردی کلک ، میگفت؟ :d:d

mailgenral
May 11th, 2013, 18:29
این مشکل بخاطر فیلتـر بودن دامنه رخ میده
اگه از ابزارهای فیلــتر شکن استفاده کنین این مشکل رو نخواهید دید

دوست من دامنه اصلا ***** نیست حتی هنوز دی ان اسای دامنه رو تغییر ندادیم!
تست کردیم حتی با ***** شکن و این چیزا باز مشکل پابرجاست!

i-whost
May 11th, 2013, 18:31
این مشکل بارها دیده شده دامنه ***** هست احتمالا

پنل دامنه بدید چک کنیم

mailgenral
May 11th, 2013, 18:32
نه متاسفانه. فقط گفت i solve your page check again .به نظرتون ازش میپرسیدم چیکارکردی کلک ، میگفت؟ :d:d

خوب شاید مشکل از تنظیمات اکانت باشه و راهنمایی کلی میکرد تا بعدا دوباره به مشکل نخورید

jenatmilad
May 11th, 2013, 18:34
خوب شاید مشکل از تنظیمات اکانت باشه و راهنمایی کلی میکرد تا بعدا دوباره به مشکل نخورید

مشکل از اکانت بود دیگه.مربوط به صفحه هستش.بنده هم همین مشکل رو داشتم دوستان.ربطی به چیلتر نداره.

mailgenral
May 11th, 2013, 18:34
این مشکل بارها دیده شده دامنه ***** هست احتمالا

پنل دامنه بدید چک کنیم

باهاشون در تماسیم اگه حل نشد چشم اطلاعات واستون پ.خ میشه