PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمــک سیستم بکاپ سرور خراب شد !!

Final Hoster
February 15th, 2010, 01:15
سلام چند روز میشه که سرور از اکونت ها بکاپ نمیگیره !!! من قبلاً سیستم بکاپ سرور به شکل روزانه درست کرده بودم که تا چند روز پیش به خوبی هر روز بکاپ میگیرفت و تو ایمیل هم اطلاع میداد اما بعد از نهم فیبروری سرور دیگه بکاپ نگرفت و هیچ ایمیلی از اطلاع دادن و ندادن سیستم بکاپ تو ایمیل نفرستاد نمیدونم چرا لطفاً کمک کنید

alborzhost
February 15th, 2010, 01:21
سلام چند روز میشه که سرور از اکونت ها بکاپ نمیگیره !!! من قبلاً سیستم بکاپ سرور به شکل روزانه درست کرده بودم که تا چند روز پیش به خوبی هر روز بکاپ میگیرفت و تو ایمیل هم اطلاع میداد اما بعد از نهم فیبروری سرور دیگه بکاپ نگرفت و هیچ ایمیلی از اطلاع دادن و ندادن سیستم بکاپ تو ایمیل نفرستاد نمیدونم چرا لطفاً کمک کنید

از subhosting خریدید؟

Final Hoster
February 15th, 2010, 01:24
آره

alborzhost
February 15th, 2010, 01:30
برید تو بخش Main >> Backup >> Configure Backup

Backup Type باید روی ftp باشه !

Final Hoster
February 15th, 2010, 01:34
alborzhost
از قبل رو FTP بود و اکونت FTP من هم هیچ مشکلی نداره نمیدونم چرا بکاپ نمیگره ؟ راه حلی دارید ؟؟
کمک

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:34 AM ----------

alborzhost
از قبل رو FTP بود و اکونت FTP من هم هیچ مشکلی نداره نمیدونم چرا بکاپ نمیگره ؟ راه حلی دارید ؟؟
کمک

Subhosting
February 15th, 2010, 01:37
سلام
لطفا اطلاعات سرور خودتون رو در تیکتینگ ساب هاستینگ ارسال نمایید تا بررسی کنیم براتون دوست عزیز.
موفق باشید

NovinSite.ir
February 15th, 2010, 01:46

سلام
راه حلش دسته منه
باید دقیق چک کنید
در یاهو پی ام بدید تا برایتان چک کنم و نتیجه را برای همه بزار تا استفاده کنند
با تشکر

alborzhost
February 15th, 2010, 01:49
همونطور که جناب nioton فرمودن به ساپورت تیکت کنید.

Final Hoster
February 15th, 2010, 01:57
novinsite
تو یاهو جواب نمیدی پی ام دادم خوب حالا بگو کجا رو چک کنم؟

NovinSite.ir
February 15th, 2010, 10:42
novinsite
تو یاهو جواب نمیدی پی ام دادم خوب حالا بگو کجا رو چک کنم؟

دوست عزیز من زمانی که off هستم شما پی ام دادید.

IFACO.Net
February 15th, 2010, 10:46
سلام

دستور زیر رو د ssh سرور تون بزنید تا بک آپ شروع بشه !

/scripts/cpbackup --force

Final Hoster
February 15th, 2010, 17:06
is24.ir
اون کد رو زدم اما باز هم نگرفت تو فکر تون مشکل از چیه ؟؟ از سی پنل؟

goldstar
February 15th, 2010, 18:07
سلام
احتمالا فضا برای بک آپ گرفتن ندارین!

Final Hoster
February 15th, 2010, 18:29
داریم 40 گیگ

IFACO.Net
February 15th, 2010, 19:10
تنظمیات بک آپ تون رو مجددا چک کردید که درست هستند یا نه ؟