PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست ابری برای سایت پربازدید

samhillt
May 10th, 2013, 23:08
سلام خدمت دوستان عزیز

راستش میخواستم برای سایتم که تقریبا بازدید بالایی داره و فعلا در هاست دی ال میزبانی میشه از جای دیگه هاست بگیرم و قصد دارم که از میزبانی ابری پارس پک استفاده کنم. به نظرتون برای سایت پربازدید مناسبه ؟ سرویس دهی پارس پک خوبه ؟دوستان اگر جای مناسب دیگری برای میزبانی سایت پربازدید میشناسید لطفا معرفی کنید

Hostine
May 10th, 2013, 23:14
با سلام

هاستینگ هاستینه (http://www.hostine.net)

میتونیم میزبانیتون کنیم

موفق باشید

parsvps
May 10th, 2013, 23:25
سلام خدمت دوستان عزیز

راستش میخواستم برای سایتم که تقریبا بازدید بالایی داره و فعلا در هاست دی ال میزبانی میشه از جای دیگه هاست بگیرم و قصد دارم که از میزبانی ابری پارس پک استفاده کنم. به نظرتون برای سایت پربازدید مناسبه ؟ سرویس دهی پارس پک خوبه ؟دوستان اگر جای مناسب دیگری برای میزبانی سایت پربازدید میشناسید لطفا معرفی کنید

تاپیک را در بخش فروش ایجاد کنید

om!d-D
May 11th, 2013, 03:07
این همکارمون رو نمیشناسم میتونید از داخل سایتش و مشتریانشون بپرسید .. خواستید ما هم میتونیم آفر بدیم و در خدمتتون باشیم اما انجمن آموزشی رو انتخاب کردید بنابراین بهتون پیشنهاد میکنم که از مشتریان خودشون بپرسید چون اونها بهترین نظر رو میتونند بهتون بدند . موفق باشید

samhillt
May 16th, 2013, 00:13
بالاخره از سایت پارس وی پی اس سرویس پربازدید گرفتم - بعد از3 - 4 روز خدا رو شکر راضی بودم پیشتیبانیشون هم عالیه