PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی برای طراحی سیستم سفارش هاست و دامین

na3zabig
May 10th, 2013, 16:48
سلام دوستان عزیز
ماداریم یه سیستم مشابهwhmcsبرنامه نویسی میکنم ازدوستان خواهش میکنم بگم که تو whmcs بیشترچه قسمت هاییشون بدردشون خورده وحتی این سیستم چه کسری هایی برای شماداشته ودوست داریدقیمت این سیستم مشابه چندباشه لطفاهرگونه ایده برای این سیستم دارید مطرح کنیدتاسیستم به صورت کامل بیادبیرون پشتیبانی آن هم باخود شرکت ماهست

باتشکر

98patogh
May 10th, 2013, 17:16
خوب اگر دوست دارید استفاده بشه باید تمامی امکانات whmcs رو داشته باشه و یکسری امکانات بیشتر تا اون رو متمایز کنه

DeLtAvPs
May 10th, 2013, 17:22
مثلا یکی از امکاناتی که به راحتی میتونه متمایز که داشتن درگاه های بانکی به صورت پیش فرض هستش نه اینکه جدا درگاه نوشته و هزینه جدا هم دریافت بشه

danitfk
May 10th, 2013, 17:26
hostbill کاملا" فارسی کنید بهتر هست :d

click-server
May 10th, 2013, 18:39
ماژول بدون مشکل انک ها
ماژو ل وی ام وار
ماژول اس ام اس

samansystems
May 10th, 2013, 18:41
پيشنهاد ميکنم روی سيستم های آماده کار کنيد و تکميلشون کنيد. مثلا سما سی آر ام که مدتی هست کد باز منتشر شده و قابليت های زيادی هم داره.

mohamad2314
May 10th, 2013, 19:48
توقسمت ماژول ها بیشتر کار کنید ماژول های esxi,.....

regab666
May 10th, 2013, 20:17
قسمت محصولاتش متفاوت تر باشه . مثلا از گرافیک خوبی برخوردار باشه .
امکان تبلیغات در قسمتهای مختلف وجود داشته باشه .
امکان ایجاد منو و صفحه جدید وجود داشته باشه .
نسخه موبایل داشته باشه .
ماژول هایی مانند اس ام اس / ثبت دامنه ملی / درگاههای پرداخت / و ... وجود داشته باشه .
تیکت ها خیلی مهم هستند .
شمسی سازی شده باشه .
مدیریتش اسون باشه .
امنیتش هم بالا باشه .
قیمتشم طوری باشه که نال نشه و ... . شاید انتخاب نوع مثلا نقره ای و طلایی و ... بهتر باشه .

na3zabig
May 10th, 2013, 21:07
دوستان سیستم به هیچ عنوان نال نمیشه کامل ازبیس برنامه نویسی میشه به زبان asp.netدرگاه بانک ملت وپارسیان هم روش هست ،سامانه اس ام اس خودمون هم به صورت رایگان روش قرارمیگیره قابلیت تعویض دیزاین داره و قالب هاهم نمیتونن ازروهاستتون ب***ند به احتمال خیلی زیاداپلیکشین android و ios هم به آن اضافه خواهد شد مدیریت آن کاملا آسان خواهدبود با آموزش
whois بسیارجالبی خواهدداشت و بخش تیکت هم داره آیا نظرمتمایزدیگه ایی هم هست که کمک کنه؟

vahab00
May 10th, 2013, 21:09
قبلا چندین و چند از این تاپیک ها زده شد و به جایی نرسید
براتون بهترین ها رو آرزو دارم
تمام بخش های whmcs کامل لازم هست + قابلیت ماژول و قالب ها که برای توسعه مهممه

sarwhost
May 10th, 2013, 21:12
تا کجاپیش رفتین
یا هنوز میخواین تازه شروع کنید

na3zabig
May 10th, 2013, 21:15
صحیح است ولی درحال یه شرکت این کارراانجام دادولی خ هم کامل نیست وسیستم هم شخصی برنامه نویسی شده (iranhost)
مادراین هفته whois این سیستمروتکمیل میکنیم

na3zabig
May 11th, 2013, 21:28
دوستان به چه زبانی نوشته بشه بهتره php یا asp.net ؟؟

hostfa78
May 11th, 2013, 22:42
دوستان به چه زبانی نوشته بشه بهتره php یا asp.net ؟؟
معلومه php چون رایج تر هست!

keywan
May 11th, 2013, 22:45
به نظر من php باشه بهتره
ترجیحا درگاه پرداخت انلاین ، ماژول پیامک و ثبت دامنه رو از همون اول توی سیستم لحاظ کنید
برای امنیتش واقعا باید سنگ تموم بگذارید که به این همه مشکل whmcs برنخورید
قالب براش از همون اول طراحی کنید و ...

ADMlN
May 11th, 2013, 22:57
whmcs چیزی کم نداره که بخواهید بهش اضافه کنید

تنها عیب اون منو های زیاد هست که برای تازه کارها مشکل سازه

شما بهتره یا whmcs ساده کنید و یا برید روی توسعه ماژول ها کار کنید

iranian-portal
May 12th, 2013, 03:10
درود

یکی از مواردی که به تازگی کمبودش رو احساس کردم (یا شاید من بلد نیستم)
سیستم تخفیفات خیلی خیلی جای کار داره
بر فرض مثال بتونید به این شکل تعریف کنید
یک:بشه کد تخفیف تعریف کرد برای کاربرانی که بیشتر از 5 محصول خرید کردند یا....
دو: تخفیفات نمایندگان به صورت اتوماتیک با افزایش سرورها افزایش پیدا کنه (طبق تعاریف مدیر) و ....
و مسائل مشابه که سیستم تخفیف whmcs هنوز کاملش نکرده

na3zabig
May 12th, 2013, 07:12
ازنظرامنیت خ روش کارمیشه ماژول ها هم ازهمون اول روش پیاده سازی میشه خیلی ازنظرمنوبندی شلوغ نمیشه ثبت دامین رسلرکلاب و آنلاین نیک ونیک ایران بهش متصل میشه سیستمwhmهم بهش متصل خواهدشداگه به امیدخداطرف دارپیداکردبچه هاحمایت کردن یه سیستم نمایندگی روی دامین دیگه دقیقامثل سیستم رسلرکلاب برای بخش نمایندگی هم بهش اضافه میکنیم چون واقعا توایران خ نیازه
دوستان اگه واقعا ایده که مارایاری کنه داریدلطفابگید
باتشکرازهمه

sarwhost
May 12th, 2013, 10:21
شما اگه بتونید ماژولی برای مدیریت و ساخت خودکار سرور مجازی بنویسید مطمئنن از همون اول کارتون میگیره
اما یه چیزم بگم اگر خواستید این ماژول بنویسید طوری باشه که هکر اگر تونست وارد ادمین بشه نتونه رمز سرورهارو بخونه (توی همون ماژولهای whm هم لحاظ کنید)

na3zabig
May 12th, 2013, 13:41
شما اگه بتونید ماژولی برای مدیریت و ساخت خودکار سرور مجازی بنویسید مطمئنن از همون اول کارتون میگیره
اما یه چیزم بگم اگر خواستید این ماژول بنویسید طوری باشه که هکر اگر تونست وارد ادمین بشه نتونه رمز سرورهارو بخونه (توی همون ماژولهای whm هم لحاظ کنید)

این کارهم توبخش ایده هامون هست حتمابه فکرش هستیم ممنون که گفتید

spark3r
May 12th, 2013, 13:41
سلام
آقا به نظر من بی خیال طراحی این سیستم بشین.
می دونین چرا به دلایل زیر:
1ـ شرکت های ایرانی برنامه شما را نخواهند خرید چون برنامه نوشته شما امنیت نخواهد داشت، کسی برای همچین برنامه ای وقت نمی زاره، پشتیبانی نداره و ....
2ـ چه تضمینی وجود داره که وقتی محصول فروخته شد برنامه به روز رسانی بشه و نسخه های جدید بیاد.
3ـ ما ایرانی ها کار گروهی نمی تونیم انجام بدیم !!!!!! این خیلی مهمه
4ـ و .....

دوستان عزیز و بزرگوار از حرف های من ناراحت نشید فقط بر اساس تجربه بنده بود.

na3zabig
May 12th, 2013, 13:50
سلام
آقا به نظر من بی خیال طراحی این سیستم بشین.
می دونین چرا به دلایل زیر:
1ـ شرکت های ایرانی برنامه شما را نخواهند خرید چون برنامه نوشته شما امنیت نخواهد داشت، کسی برای همچین برنامه ای وقت نمی زاره، پشتیبانی نداره و ....
2ـ چه تضمینی وجود داره که وقتی محصول فروخته شد برنامه به روز رسانی بشه و نسخه های جدید بیاد.
3ـ ما ایرانی ها کار گروهی نمی تونیم انجام بدیم !!!!!! این خیلی مهمه
4ـ و .....

دوستان عزیز و بزرگوار از حرف های من ناراحت نشید فقط بر اساس تجربه بنده بود.

نه دوست عزیزماکارمون اتوماسیون داخلی هست بعدخودمون هم ازاین سیستم استفاده میکنیم و کسی هم براکاره خودش بدنمیخواد

aminkm
May 12th, 2013, 14:05
نه دوست عزیزماکارمون اتوماسیون داخلی هست بعدخودمون هم ازاین سیستم استفاده میکنیم و کسی هم براکاره خودش بدنمیخواد

سلام اگر انجام بشه ازتون میخریم و اینکه اگه به زبان asp.net نوشته بشه خیلی خوبه امنیت هم بالا میره .

na3zabig
May 12th, 2013, 14:07
به زبان asp.net هست وبه صورت webservise

esh
May 12th, 2013, 14:15
نظر من برای موفقیت این نرمافزار تا زمانی که جا بیافتند و امکانات آن در سطح نرم افزارهای موجود گردد با قیمت پایین و پشتیبانی خوب ارائه گردد. در آخر پشتیبانی از انواع سیستم ها می تواند تا حدی به فروش نرم افزارتان کمک کند.انشالله موفق باشید.

na3zabig
May 13th, 2013, 17:53
ok systeme ok shode darim ye kari mikonim ke zarib amniate dostan ta 80% afzayesh pida kone

khoramdesign
May 14th, 2013, 22:06
عزیز کی دمو ازش میزارید؟

na3zabig
May 14th, 2013, 22:57
demo system hodode 1mahe dige ok mishe va dar zemne system be gone tarahi mishe ke dostan ehtiaj nadashte bashan config konand chenin systemi besiar sangin tar az whmcs khahad bood

na3zabig
May 16th, 2013, 16:37
سلام دوستان مابه دنبال یه اسم زیبا برای این سیستم میگردیم اگه کسی ازدوستان نظری داره که میتونه کمک کنه ممنون میشیم مطرح کنه

mailgenral
May 16th, 2013, 17:44
دوست من بزارید

IHB

iran host bill

liveserver
May 16th, 2013, 17:54
مارژول های مجازی سازی از همه چیز مهم تره !

ra3ou1
May 16th, 2013, 18:09
امنیت هرگز 100% نیست و امنیت یه سرور فقط به اسکریپتش بستگی نداره

به امنیت سرور هم بستگی داره ! چرا که اگر این دو خوب کانفیگ و برنامه نویسی شده باشند

بازدهی خیلی خوبی دیده میشه ولی اگر یکی خوب یکی مناسب نباشه احتمال هک زیاده

هرسیستمی هم نال میشه !

برنامه ای که شما می نویسید دیگه از ویندوز مایکروسافت یا IOS اپل پیشرفته تر نیست که !!!؟؟؟ هست؟

این دو هر دو کرک شدن پس کرک کردن برنامه شما هم نباید زیاد کار سختی باشه

سیستم به نظر من PHP باشه بهتره و اینکه بهترینش اینه که ترکیبی نوشته بشه

در ضمن ASP امنیت بیشتری نداره چون اکثر وب سایتها به زبان php برنامه نویسی شده بیشتر هکرها هم

تو زمینه سرورهای لینوکس و زبان PHP فعالیت دارند اما این گویای این نیست که asp امنیت بیشتری داره !!!!

اگر با لحن تندی صحبت کردم از وستان عذر خواهی میکنم

امیدوارم سیستم خوبی ارائه بدین و همه موارد لازم و بهخوبی در آن استفاده کرده باشین

پیشنهاد میکمن سیستمتون رو هم چند زبانه بنویسید

keywan
May 16th, 2013, 18:09
اسمش : نت رسند
رسند اسم باستانیه به معنای فراتر که میشه گفت معنی میده فراتر از نت ;;) نخندید پیشنهاده

why.darkness
May 16th, 2013, 18:24
خیلی جالب هست که سیستم های خارجی بر کنار بشوند ! همین فاز های منفی که دوستان میزنند باعث عدم توسعه و پیشرفت خواهد شد !
بنده هم در نظر دارم با سیستم خودم استفاده از سیستم whmcs رو به حداقل یا حتی به 0 هم برسونم... سیستمی مثل whmcs هیچ چیزیییی نیست چرا و تا کی باید از غیر بومی ها حمایت کنیم.

دوستانی که میگن برنامه های ایرانی امنیت ندارن یا پشتیبانی نمیشوند.

چند نکته اساسی :

اگر شخص یا فرد یا تیم (شرکتی) که تصمیم به ساخت سیستم میکنه هدفش واقعا ایجاد و بومی سازی همراه با علاقه شدید در سیستم نویسی باشه مطمِمان بهترین محصول رو ارایه خواهد داد.

نکته جدی در رابطه با تیم سازی و همکاری (درسته این رو من قبول دارم در ایران هیچ کس گروهی کار نمیکند ! نمونش من خودم زبونم مو در آورد از بس داد زدم گفتم 1 نفر بیاد کمک !) هرچند کسی نیومد ولی قرار نیست یک برنامه نویس سرد و خاموش بشه با چند تا حرف ضد حال مثل (امنیت نداره / قدرت نداره / ضعیفه / کوچیکه ) یا (پشتیبانی نمیشه...از کجا معلوم حقه بازی میکنه ؟؟؟) :) از نظر من کسی که با شوق تمام میادمیگه تصمیم دارم نرم افزاری رو بنویسم خیانت نخواهد کرد که هیچ در صورت حمایت خیلیم خوب پشتیبانی و توسعه خواهد داد.

برای امنیت سازی و پشتیبانی تیم ... تیم ... تیم باید تیم جواب گو باشه یا اینکه بعد از اتمام پروژه هدف و قوانین خاص سیستم اجراء بشه.

و در نهایت هدف مهم هست و قدرت مانور و برنامه نویسی :) من خودم شخصا دارم پروژه ای رو توسعه میدم که حتی 1 نفر هم مشتاق به حمایت نیست ولی از این مطمئنم که محصولی رو که میدم از امنیت / سرعت / دقت / کیفیت و ... برخوردار خواهد بود چرا باید نباشه ؟ چون ایرانی هستیم مزخرف باید از اب در بیاد ؟ :| چیمون از خارجیا کمه ؟ یکی به این سوال جواب بده واقعا تا کی میخواهید نون کشور هایی رو بخورید که باید زیر تحریماتشون گردن خم کنیم ؟

حمایت | گروه | تیم هم هدف بودن و شورو شوق توسعه (این موارد در یک پروژه عوامل موثر در جواب دهی هستش)

یه مثال ساده : الان من پروژه یا رو دارم کار میکنم که در همین تاپیک ها خیلیا شعار هاشو شنیدن ولی کسی حمایت نمیکند ! خوب نکند !!! قراره ما پروژرو بکشیم پایین تعطیل کنیم ؟ 2 سال وقت گذاشتیم از عمرمون ! عمر بشر مگه کشکه ؟؟ :)

پس در نتیجه دوست عزیز برید جولو موفقیت نزدیکه :)

tejarathost
May 16th, 2013, 18:31
اگه یه سیستم تماما ایرانی بیاد همه ما ازش حمایت میکنیم و خواهیم کرد چون وظیفه هر یک از ما است ولی باید از نظر امکانات و امنیت در رتبه بالایی باشه

why.darkness
May 16th, 2013, 18:31
اگه یه سیستم تماما ایرانی بیاد همه ما ازش حمایت میکنیم و خواهیم کرد چون وظیفه هر یک از ما است ولی باید از نظر امکانات و امنیت در رتبه بالایی باشه

ولی ما حمایتی نمیبینیم ! 99% فقط شعاره :)

na3zabig
May 16th, 2013, 20:23
دوستان ماهمه ایرانی هستیم من فقط هدفم یه چیزه که دوستان روحمایت کنم ودرضمینه آی تی دست خارجی ها روازکشوربردارم من نمونه کارم این بوده که سامانه sms درست کردم چندتا اتوماسیون وسیستم حسابداری تحت نت اوکی کردم واین سیستم هم ازنظرامنیت تابشه باسطح بالای بیرون خواهدآمد کارایده بسیارجدیدیه وکارتیمی هست نه تنهااین ماچندتاکاردیگه هم میخواییم بکنیم سیستم های یک پارچه سازی سیستم عامل ها من خودم به شخصا به کسانی که ایده های جدید توضمینه آی تی میدن احترام میذارم وحمایت میکنم نمونه اش بچه های whmcs.ir یاParsPooyesh | WebSite (http://www.parspooyesh.com) ‎

why.darkness
May 16th, 2013, 20:32
ذاتا پشتیبانی و حمایت از سیستم های چون whmcs سود منفعتی برای سازنده اصلی یعنی خارجی ها داره !
تولید ملی | حمایت ملی !

EXXXIR
May 16th, 2013, 20:59
ذاتا پشتیبانی و حمایت از سیستم های چون whmcs سود منفعتی برای سازنده اصلی یعنی خارجی ها داره !
تولید ملی | حمایت ملی !

با سلام

اگر شما هم مي خواين اين سيستم موفق بشه حتما بايد امكان نوشتن ماژول براي ساير برنامه نويسان ميسر كنيد اين يك سياست كار هست كه براي افزايش و گسترش سيستم دست برنامه نويسان باز ميزارن از سيستم عامل بگيريد مثل اندرويد و ... تا وب سايت ها مثل فيس بوك و اسكريپت ها.

البته شما سيستمتون كه دسكتاپ هست تا اينجا مگر اينكه نسخه تحت وب هم بنويسيد.

why.darkness
May 16th, 2013, 21:15
با سلام

اگر شما هم مي خواين اين سيستم موفق بشه حتما بايد امكان نوشتن ماژول براي ساير برنامه نويسان ميسر كنيد اين يك سياست كار هست كه براي افزايش و گسترش سيستم دست برنامه نويسان باز ميزارن از سيستم عامل بگيريد مثل اندرويد و ... تا وب سايت ها مثل فيس بوك و اسكريپت ها.

البته شما سيستمتون كه دسكتاپ هست تا اينجا مگر اينكه نسخه تحت وب هم بنويسيد.

بله هر سیستمی باید قابلیت توسعه داشته باشد و موارد ذکر شده در توضیحات پروژه آمده است.

نسخه تحت وب هم کار آمد نخواهد بود زیرا یک اتوماسیون داخلی ترجیحا از سیستم تحت دسکتاپ استفاده خواهد کرد (به خاطر سرعت / یکپارچپی / امنیت و دسترسی های نا محدود) حال در آینده برای سرویس دهی در قسمت های لازم مثل وب نیز تحت وب ارائه خواهد شد.

ولی در کل برای رسیدن به هر سبک و خواسته ای حمایت و همکاری در توسعه لازم است.

na3zabig
May 16th, 2013, 23:15
دوستان اصلانگران موضوع نباشیدمطمئن باشیدسیستم به گونه ایی خواهدبودکه همه ازاین سیستم بتواننداستفاده کنند به امیدخدا ۲۵روزدیگه یاشایدم زودتر اولین دموش بیرون خواهدآمد ودرضمن تصمیم داریم نرم افزارiosآنراهم درappstore قراربدیم که فقط مخصوص سیستم های کرک شده نباشد

na3zabig
May 17th, 2013, 21:35
دوستان عزیزتاحالاشده کسی ازwhois یه سایتی خوشش بیادو به نظرخودش خیلی کامل تروجذاب ترازwhois درwhmcs هست؟
لطفااگه کسی نمونه ایی داره برای ماارسالش کنه تاچک بشه
پیشنهادهایی که تا به حال بوده
mihannic.com
whois.com
who.is
godaddy.com

hostarya
May 17th, 2013, 21:40
who.is
مورد خوبی هستش

na3zabig
May 17th, 2013, 21:44
who.is
مورد خوبی هستش

who.isخوبه ولیmihannic.comبیشتر امتیازآورده الویت اول هست اگه سایت دیگه هم سراغ دارید لطفاذکرکنید