PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیم سرور کانتر روبینا سرور (اینترانت)

RoobinaServer
May 10th, 2013, 16:29
با سلام

مشاهده صفحه گیم سرور کانتر : http://cs1.Roobinaserver.ir

برای وارد شدن به این سرور میتوانید در قسمت آیپی کانتر خودتان : cs1.roobinaserver.ir را برای کانتر 1.6 وارد نمائید (توضیحات کامل در صفحه ای که بالا دادم میباشد و هر اتفاقی بیفتد در همان صفحه اعلام میشود)

مشخصات فنی سرور :

سرور بر روی هارد پر سرعت SSD قرار دارد و رم بالا و پردازنده بالا (رم و پردازنده بسته به نیاز قابل ارتقا میباشد و مشکلی در سخت افزاری نمیباشد)

در گیم سرور روبینا سرور در ابتدا قصد بستن برای یوزر های معمولی و فقط خرید اکانت را داشتیم

اما فعلا به صورت زیر میباشد :

امکان ورود کاربران بدون خرید اکانت میسر میباشد.

اما افرادی که اکانت خریداری نمایند (VIP) :

در هنگام بازی در مقایسه با کاربران معمولی پول بیشتری داده میشه به آن ها و با مردن پول کسر نمیشه زیاد.
گرفتن پول با دمیج دادن به بازیکنان حریف مقابل.
پیشنهاد اصلحه و مهمات موقع استارت بازی هر راند با زدن یک کلید.
نمایش و آمار رنک و قدرت شما در بازی به صورت دائمی برای یوزر شما. (ممکن هست یک یوزر عادی با نام معمولی شما که رتبه بالایی دارد درخواست VIP بدهد و به وی داده میشود) (اکانت های دارای رنک در آینده امکان مدیریت و ... خواهند داشت.)
و ...

فعلا گیم بر همین اساس میباشد و ممکن هست در آینده تغییراتی در قسمت کاربران معمولی پیش بیاد. (کاربران VIP مشکلی ندارند).

یک توضیح پایانی :

این گیم سرور برای تست میباشد و چندین ماه هست که روشن هست سرور ولی به خاطر ترافیک بالایی که برای ما دارد ناچار به گذاشتن اکانت VIP و دریافت هزینه 5 هزار تومان به مدت یک ماه (فعلا به همین قیمت) شدیم و هیچ جنبه مالی دیگری برای ما جز در آوردن هزینه ترافیک ندارد.

ارادتمند سجادیه
یا حق

Saeed-MC
May 10th, 2013, 16:39
سلام..به همه ارائه میدید؟؟ یعنی ما یکی بگیریم برای سایت خودمون...

هزینه ها چجوری هست ...کمی در مورد هزینه ها توضیح بدید ..

ارادتمند

RoobinaServer
May 10th, 2013, 16:52
سلام..به همه ارائه میدید؟؟ یعنی ما یکی بگیریم برای سایت خودمون...

هزینه ها چجوری هست ...کمی در مورد هزینه ها توضیح بدید ..

ارادتمند

فکر کنم اشتباه متوجه شدید.

این گیم سرور روبینا هست میتوانید در آن وارد شوید و بازی کنید. که اکانت vip امکانات خیلی بیشتری هم دارد.

منظور شما فکر کنم کلا خرید گیم سرور هست درسته ؟

یکی از سرورهای داخل سایت ما را میتوانید انتخاب نمائید و هزینه 15 تومان اولیه هم کانفیگ دریافت میشود.(بهتر هست از سرورهای اینترانت خریداری نمائید به دلیل ترافیک ارزانتر)

یا حق

scorp
May 10th, 2013, 17:04
مرسی از امکانات اما اینطوری بازی از حالت عادلانه درمیاد. عملا cheat قانونی میشه. کاش مثلا فقط برای VIP ها بود و تغییری در خود بازی نبود.
مرسی

fathipours1
May 10th, 2013, 17:14
بسیار عالی. از چه مپ هایی استفاده میشه ؟
میانگین تعداد شرکت کنندگان ؟

RoobinaServer
May 10th, 2013, 17:16
مرسی از امکانات اما اینطوری بازی از حالت عادلانه درمیاد. عملا cheat قانونی میشه. کاش مثلا فقط برای VIP ها بود و تغییری در خود بازی نبود.
مرسی

عملا هر یوزری cheat بزنه بن دائم میشه عزیز. (البته اول با اخطار و بن موقت)

تغییری در بازی ایجاد نشده است.

لطفا بیشتر توضیح بدید

یا حق

RoobinaServer
May 10th, 2013, 17:18
بسیار عالی. از چه مپ هایی استفاده میشه ؟
میانگین تعداد شرکت کنندگان ؟

6 ماهی بیشتر هست که سرور روشنه و کاربران ثابت دارد که خودشان به همدیگر معرفی کردند و میان بازی میکنند.

میانگین نمیشه گفت یک موقع 10 نفر یک موقع 5 نفر و ...

در مورد مپ به دلیل درخواست همین بازیکنان مپ مینی داس 2 میباشد که در B نداره که کسی دور بزنه و از back حمله بکنه. (وقتی گفته میشه فقط در B کسایی بودند که یا نمیدند یا به ندیدن میزدند و بازی را از B میومدن و به هم میزدند برای همین بسته شد)

هر مپی طرف دار بیشتر داشته باشد قرار داده میشود.

یا حق

fathipours1
May 10th, 2013, 17:24
نسخه سورس بازی کی فعال میشه ؟

=====================

روی سرورهای اینترانت سورس رو کانفینگ میکنید ؟

RoobinaServer
May 10th, 2013, 17:34
نسخه سورس بازی کی فعال میشه ؟

=====================

روی سرورهای اینترانت سورس رو کانفینگ میکنید ؟

با جرات میشه گفت 80% اینترنت 1.6 بازی میکنند.

سورس فعلا معلوم نیست بیشتر روی 1.6 وقت گذاشتیم.

سورس هم خیلی سخت بازیکنانش میان انشالله 1.6 کاملا فول شد و دیدیم هزینه ترافیکش حداقل در بیاد بعدا روی سورس برنامه ریزی میشه.

بله انشالله روی اینترانت.

یا حق

RoobinaServer
May 11th, 2013, 00:59
بازی در شب هم به کانتر اضافه شده است (ساعت 6 به بعد کم کم تاریک میشود)

یا حق

HyperServer
May 11th, 2013, 01:25
بهتر بود یه پلن دیگه برای vip در نظر میگرفتید ...

اینکه کسی damge کمتر بخوره اصل داستان هست ...حالا پول و بقیه موارد نکته ای نداره....اما damge رسما یازی رو یه طرفه میکنه :) شاید به ضاهر باعث دراوردن هزینه سرور و ترافیک بشه .. اما در کل ترمزی هست برای اضافه شدن یوزر جدید

RoobinaServer
May 11th, 2013, 01:30
بهتر بود یه پلن دیگه برای vip در نظر میگرفتید ...

اینکه کسی damge کمتر بخوره اصل داستان هست ...حالا پول و بقیه موارد نکته ای نداره....اما damge رسما یازی رو یه طرفه میکنه :) شاید به ضاهر باعث دراوردن هزینه سرور و ترافیک بشه .. اما در کل ترمزی هست برای اضافه شدن یوزر جدید

اتفاقا این مورد را حذف کردیم یادم رفت اطلاع رسانی کنم.

در کد نویسی پلاگین دیفالت بود که پیدا و حذف کردیم.

موارد پول زیاد و اسلحه و رنک و مدیر شدن و ... هست البته برای اکانت.

یا حق

yassale
May 11th, 2013, 01:42
edit

RoobinaServer
May 11th, 2013, 01:45
اصلحه نه اسلحه :d

شما تو سرور رو در روی بنده باشید چه میکنید ؟ :d

آبکش میکنید./:)

note
May 11th, 2013, 01:51
سلام
جناب هزینه پیکربندی یه همچنین سروری رو برای من ارسال نمایید ممنون میشم.با پهنای باند مخصوص ۳۰ نفر در روز

RoobinaServer
May 11th, 2013, 01:57
سلام
جناب هزینه پیکربندی یه همچنین سروری رو برای من ارسال نمایید ممنون میشم.با پهنای باند مخصوص ۳۰ نفر در روز

با سلام

پیغام خصوصی ارسال شد.

یا حق

yassale
May 11th, 2013, 02:04
شما تو سرور رو در روی بنده باشید چه میکنید ؟ :d

آبکش میکنید./:)
بازی مجازی بلد نیستم :|
اما اگه مایل باشید با سلاح واقعی در خدمتیم :d

RoobinaServer
May 11th, 2013, 02:08
بازی مجازی بلد نیستم :|
اما اگه مایل باشید با سلاح واقعی در خدمتیم :d

نه مرسی (دوستانی که تاپیک میبینند شاهد باشید تهدید کردند ما رو :-< یه روزی اتفاقی افتاد باعثش ایشونه ;)8-} )

شما کلا زوم کردی رو ما یه بلایی سرمون بیارید (اون کلمه درست شد) :d /:)

RoobinaServer
May 11th, 2013, 19:55
up

MehrganWeb
May 13th, 2013, 12:49
سلام
یه شماره تماس برای بنده پ.خ کنید
باید ازتون سرور اینترانت بگیرم واسه همون بازی هفتگی همکاران!
RoobinaServer
May 13th, 2013, 14:49
سلام
یه شماره تماس برای بنده پ.خ کنید
باید ازتون سرور اینترانت بگیرم واسه همون بازی هفتگی همکاران!
با سلام

با شماره روبینا سرور تماس بگیرید : 02166378056

پ.خ هم شد.

یا خق

haftsepehr
May 13th, 2013, 17:23
الان این عمومی هست؟

RoobinaServer
May 13th, 2013, 18:22
الان این عمومی هست؟

بله دیگه عزیز.

یا حق

haftsepehr
May 13th, 2013, 23:30
برا بنده جواب نمیده متاسفانه

RoobinaServer
May 14th, 2013, 00:48
برا بنده جواب نمیده متاسفانه

چی جواب نمیده ؟ خیلی گنگ گفتید.

اگر نمیتوانید طبق تصاویر آموزشی در سایت سرور را Add کنید یا باید از نسخه گیم ما استفاده کنید یا باید آخرین پچ آنلاین را نصب نمائید.

یا حق

RoobinaServer
May 14th, 2013, 08:46
سری چندم بود که خصوصی همین سوال یکسان را جواب میدادم تصمیم گرفتم پابلیک کنم :

لطفا سوالات خود را عمومی بپرسبد.

salam
az siteton account counter strike kharidam
dar bazie counter strike vaghti bar roie add server click mikonam va cs1.roobinaserver.ir ra mikham ezafe konam , ezafe nmishe
mamnon misham rahnamaiem konid

پچ زیر را دانلود کرده و روی گیم خود نصب نمائید :

http://cs1.roobinaserver.ir/Patch-online.exe

اگر کار نکرد مشکل از نسخه بازی نصبیتون هست گیم را میتوانید از سایت ما :

http://cs1.roobinaserver.ir

دانلود نمائید.

یا حق

Rz04
May 14th, 2013, 10:47
سری چندم بود که خصوصی همین سوال یکسان را جواب میدادم تصمیم گرفتم پابلیک کنم :

لطفا سوالات خود را عمومی بپرسبد.

پچ زیر را دانلود کرده و روی گیم خود نصب نمائید :

http://cs1.roobinaserver.ir/Patch-online.exe

اگر کار نکرد مشکل از نسخه بازی نصبیتون هست گیم را میتوانید از سایت ما :

http://cs1.roobinaserver.ir

دانلود نمائید.

یا حق
با نصب کردن پچ مشکلم حل شد.
حالا یوزری و پسی که گرفتیمو تو کدوم قسمت وارد کنیم؟

hphp
May 14th, 2013, 11:19
کسی نیست بازی کینم:->

bamahost
May 14th, 2013, 11:43
این کانتر 1.6 با گرافیک آتاری رو بیخیال بشید کانتر سورس نصب کنید تا همه بیایم.

RoobinaServer
May 14th, 2013, 12:18
با نصب کردن پچ مشکلم حل شد.
حالا یوزری و پسی که گرفتیمو تو کدوم قسمت وارد کنیم؟

دقیقا طبق توضیحی که دیشب در سایت اضافه کردیم عمل کنید :

میتوانید بدون اکانت وارد شوید و بازی کنید و یا میتوانید اکانت

VIP

برای خرید اکانت VIP به آدرس :

روبینا سرور برترین در خدمات سرور - سبد خرید (http://www.roobinapanel.ir/cart.php)

مراجعه نمائید.

بعد از خرید اکانت وارد گیم شوید قبل از اضافه کردن سرور یا وارد شدن به سرور روبینا سرور

دکمه : ~

یا همان دکمه پ در سمت چپ کیبرد را زده و کنسول کد نویسی را باز نمائید و دستور زیر را بزنید :

setinfo _pw yourpassword

به جای یور پسورد ، پسورد اکانت خود را بزنید و بعد در منوی کانتر به آپشن رفته و نام اکانت خود را در بخش نام وارد نمائید و ذخیره کنید و بعد وارد سرور روبینا سرور شوید.

یا حق

RoobinaServer
May 14th, 2013, 12:19
کسی نیست بازی کینم:->

معمولا ظهر به بعد هستند اکثر بازیکنان دیگه حداکثر دبیرستانی یا دانشجو هستند و صبح سر کلاس هستند عزیز.

همکاران اینجا هم که تک و تو میان آخر شب میان.

قبل 12 صبح و بعد 2 شب خیلی کم پیش میاد چند نفر باشند.

البته الان هستند ساعت 12:22 :d

یا حق

RoobinaServer
May 14th, 2013, 12:21
این کانتر 1.6 با گرافیک آتاری رو بیخیال بشید کانتر سورس نصب کنید تا همه بیایم.

اتفاقا زیاد فرقی بین گرافیک آتاری 1.6 با گرافیک فوق حرفه ای سورس نیست. جز کمی جلا دادن به تصاویر و دیوار ها و تیر اندازی دقیق و ...

روی همین سرور سورس ران بود ولی غیر فعال کردیم.

شما بفرمائید منظورتون از همه بیایم چند نفره ؟ اگر تعداد بالای 7 نفر باشه ران میکنم.(بیشتر بازیکنان دنبال همین آتاری هستند)

یا حق

haftsepehr
May 15th, 2013, 10:45
چی جواب نمیده ؟ خیلی گنگ گفتید.

اگر نمیتوانید طبق تصاویر آموزشی در سایت سرور را Add کنید یا باید از نسخه گیم ما استفاده کنید یا باید آخرین پچ آنلاین را نصب نمائید.

یا حق
ممنون بابت پاسخگویی حق با شماست.
ip ادد نمیشه متاسفانه ...
بزارید همه چیز و تست کنم خبر و همین جا میدم ...

liveserver
May 15th, 2013, 11:00
من طبق تصاویر آموزش پیش رفتم مشکلی نداشت و متصل شدم

bamahost
May 15th, 2013, 11:11
اتفاقا زیاد فرقی بین گرافیک آتاری 1.6 با گرافیک فوق حرفه ای سورس نیست. جز کمی جلا دادن به تصاویر و دیوار ها و تیر اندازی دقیق و ...

روی همین سرور سورس ران بود ولی غیر فعال کردیم.

شما بفرمائید منظورتون از همه بیایم چند نفره ؟ اگر تعداد بالای 7 نفر باشه ران میکنم.(بیشتر بازیکنان دنبال همین آتاری هستند)

یا حق

با درود مجدد
نه عزیز خیلی فرق داره سورس آدماش واقعی تر هستن برعکس 1.6 که شبیه عروسک هستن و گرافیک مپ ها خیلی بالاست دقت در تیر اندازی و برخورد تیر هم خیلی بهتره تو 1.6 به نظرم خیلی غیر واقعیه
من از 4 سال پیش سورس بازی میکردم 1 بار رفتم توی سرور 1.6 اصلا از بازی کردن سیر شدم مثل این میمونه شما سوار پیکان بشی بری مسافرت یا اینکه سوار پرشیا elx بشی
کاربرا بخاطر این دنبال 1.6 هستن چون ننشستن 2 ساعت سورس بازی کنن ، اصلا بازی که حجمش 300 مگابایت باشه معلومه چه بازی از آب در میاد ولی سورس 1 گیگ حجمشه
به هر حال اگر خواستید سورس نصب کنید خبر بدید ما هم بیایم 1 نفر دیگه هم میارم
ولی پیشنهاد میکنم برای شلوغ شدن سرور هر دو رو بزارید که علاقه مندان به هر ورژن وارد همون ورژن خودشون بشن ، البته اگه مقدوره

RoobinaServer
May 15th, 2013, 13:24
با درود مجدد
نه عزیز خیلی فرق داره سورس آدماش واقعی تر هستن برعکس 1.6 که شبیه عروسک هستن و گرافیک مپ ها خیلی بالاست دقت در تیر اندازی و برخورد تیر هم خیلی بهتره تو 1.6 به نظرم خیلی غیر واقعیه
من از 4 سال پیش سورس بازی میکردم 1 بار رفتم توی سرور 1.6 اصلا از بازی کردن سیر شدم مثل این میمونه شما سوار پیکان بشی بری مسافرت یا اینکه سوار پرشیا elx بشی
کاربرا بخاطر این دنبال 1.6 هستن چون ننشستن 2 ساعت سورس بازی کنن ، اصلا بازی که حجمش 300 مگابایت باشه معلومه چه بازی از آب در میاد ولی سورس 1 گیگ حجمشه
ولی پیشنهاد میکنم برای شلوغ شدن سرور هر دو رو بزارید که علاقه مندان به هر ورژن وارد همون ورژن خودشون بشن ، البته اگه مقدوره

اوکی توی برنامه کاری قرار میدم ران شد در همین تاپیک اطلاع میدم.

یا حق

habashi
May 15th, 2013, 17:29
به نظر بنده 1.6 همون بهتر هستش
قیمت راه اندازی گیم سرور رو لطف میکنین ؟

RoobinaServer
May 15th, 2013, 18:23
به نظر بنده 1.6 همون بهتر هستش
قیمت راه اندازی گیم سرور رو لطف میکنین ؟

هر کسی نظری داره

انشالله هر دو با هم کنار هم قرار میگیرند.(فعلا تمرکز روی 1.6 هست آنچنان هم وقت نداریم وگرنه اگر شخص عادی بود بله سریع سورس هم اوکی میکرد در آینده نزدیک سورس هم اجرا میکنیم شاید هم تا هفته دیگه هیچی معلوم نیست انشالله 1.6 مشکل ایجاد نکنه و وقت بگذاره برای راه اندازی سورس)

پیغام خصوصی شد.

یا حق

RoobinaServer
May 16th, 2013, 12:56
با درود مجدد

ظاهرا این سورس توی کانفیگ ادمینش سر ناسازگاری با ما گذاشته و نشد :-| فعلا همان 1.6 ران هست.

یا حق