PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه اینترنتی بانک شهر

rezarostami
May 10th, 2013, 11:33
با سلام خدمت دوستان عزیز. چند روز پیش از طرف بانک شهر با ما تماس گرفتند برای درگاه پرداخت الکترونیکی بانک شهر . از دوستان عزیز کسی از این سرویس بانک استفاده میکنه ؟ معایب و مزایای این سرویس رو میدونید چی هست ؟ ماژولی برای درگاه اینترنتی هست یا باید سفارش ساخت داده بشه ؟

rezarostami
May 10th, 2013, 13:01
دوستان کسی از این درگاه استفاده نکرده ؟؟؟؟!!!

aligoli
May 10th, 2013, 16:26
با سلام خدمت دوستان عزیز. چند روز پیش از طرف بانک شهر با ما تماس گرفتند برای درگاه پرداخت الکترونیکی بانک شهر . از دوستان عزیز کسی از این سرویس بانک استفاده میکنه ؟ معایب و مزایای این سرویس رو میدونید چی هست ؟ ماژولی برای درگاه اینترنتی هست یا باید سفارش ساخت داده بشه ؟

به طور کلی همه درگاه ها مناسب هستند، ضرری نداره ازش استفاده کنید.

اگر مستندات رو دارید برای من پیام خصوصی کنید. پیگیری میکنم برای تهیه ماژول whmcs

rezaonline.net
May 10th, 2013, 19:39
باید ببینید شرایط گرفتنش چیه ؟
از شما چی خواستن؟

اگر گرفتنش راحت باشه خب بگیرید یه ماه تستی استفاده کنید ، مزایا و معایبش دستتون میاد دیگه .
مستنداتش رو هم بذارید تا جایی که بشه ماژول میسازیم براش مشکلی نیست ;)

r.sharifi
May 10th, 2013, 22:19
فایلهایی رو که بانک بهتون داده رو اینجا بزارید تا همه استفاده کنند

PardakhtNet
May 10th, 2013, 22:26
من درخواست دادم و تو شعبه گفتم درگاه می خوام ! یک فرم هم داد برای رمز اینترنت بانک!!! 3 ساعت توضیح دادم تا اخر گفتم زنگ بزن به انفورماتیک تا حالیش شد!

بانک شهر و رفا و اقتصاد نوین 3 تاشون یک جور هستند

aligoli
May 11th, 2013, 05:42
من درخواست دادم و تو شعبه گفتم درگاه می خوام ! یک فرم هم داد برای رمز اینترنت بانک!!! 3 ساعت توضیح دادم تا اخر گفتم زنگ بزن به انفورماتیک تا حالیش شد!

بانک شهر و رفا و اقتصاد نوین 3 تاشون یک جور هستند

این خوبه، بنده به شعبه بانک ملت مراجعه کردم، اعلام کردم درگاه اینترنتی میخوام، خانوم متصدی عزیز فرمودند بیا فرم تلفن بانک و پر کنید ، همون هست ...
البته درگاه های بانک های : ملی، ملت، پارسیان، پاسارگاد، سامان، سرمایه رو دریافت کردم و از همه رضایت دارم اما در کل، فقط اطلاعات و آگاهی در شعبه ها بیداد میکنه ...

PardakhtNet
May 11th, 2013, 08:52
این خوبه، بنده به شعبه بانک ملت مراجعه کردم، اعلام کردم درگاه اینترنتی میخوام، خانوم متصدی عزیز فرمودند بیا فرم تلفن بانک و پر کنید ، همون هست ...
البته درگاه های بانک های : ملی، ملت، پارسیان، پاسارگاد، سامان، سرمایه رو دریافت کردم و از همه رضایت دارم اما در کل، فقط اطلاعات و آگاهی در شعبه ها بیداد میکنه ...

بانک ملت من چند سال پیش داشتم اما برای پرداخت نت جدید درخواست دادم یکم اطلاعات داشتن باز

ولی بانک سپه که انقدر اعصابمو خورد کرد خودم زنگ زدم به انفورماتیکشون قاطی کردم گفتم یک مشت ائم بی سواد پرا میزارید تو بانک!!!
بانک ملی هم دست کمی نداشت از سپه ولی بهتر بود
سرمایه و گردشگری خوب بودن و می دونستند
سامان و پارسیان و پاسارگاد که اصلا به بانک کاری نداشتیم
صادرات هم فقط برای تایید حساب به بانک رفتم گفتم مال چی می خوام و پدرمو در اورد می گفت چی هست!!
اقتصاد هم بد نبود و سینا باز نمی دونست چی هست ولی زود فهمید!
و....
در کل اینو بگم بانکهای مثل سپه که این همه تبلیغ می کنن .... نباید بیاد اول اموزش بدن بعد بیان تبلیغات کنن!!!

rezarostami
May 13th, 2013, 11:34
به طور کلی همه درگاه ها مناسب هستند، ضرری نداره ازش استفاده کنید.

اگر مستندات رو دارید برای من پیام خصوصی کنید. پیگیری میکنم برای تهیه ماژول whmcs

سلام فعلا فایل و مستندات و نمونه سورس ندادن فقط اطلاع دادن که اگر مایل هستید می تونیم بهتون ارائه کنیم و جالب اینه به موجودی حساب سود هم تعلق میگیره

rezarostami
May 13th, 2013, 11:37

بازم بانک ملت خوبه حالا درخواست اینترنتی داره دیگه از توضیحات برای کارمند بانک راحتی :دی

rezarostami
May 13th, 2013, 11:39
به منظور ارائه خدمات نوين بانكداري الكترونيك درگاه پرداخت اينترنتي بانك شهر راه اندازي گرديد. وب سایتهایی که اقدام به فروش کالا یا خدمات از طریق سایت خود می نمایند، می توانند با استفاده از درگاه اینترنتی بانک شهر، امکان پرداخت اینترنتی را برای خریداران وب سایت خود فراهم نمایند، به طوریکه پس از اینکه خریدار کالاها و یا خدمات مورد نظر خود را در وب سایت فروشنده انتخاب کرده و مرحله نهایی خرید را تایید نماید به صفحه پرداخت بانک هدایت شده تا در محیطی امن اقدام به ورود مشخصات کارت بانکی خود و پرداخت مبلغ مورد نظر به صورت آنلاین نماید.
مراحل انعقاد قرارداد با متقاضیان دریافت درگاه اینترنتی :

مطالعه شرایط استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی و پیش قرارداد توسط متقاضی.
پرکردن فرم تقاضانامه درگاه پرداخت (http://www.citydi.com/services/internet-payment-gateway/request-form)از طریق وب سایت شرکت توسعه و نوآوری شهر.
پس از ارسال فرم توسط متقاضی ، فرم تقاضا و سایت متقاضی توسط کارشناسان شرکت توسعه و نوآوری شهر بررسی می شود.
در صورت تائید سایت اعلامی، توسط کارشناسان شرکت توسعه و نوآوری شهر، فرم مشخصات تفصیلی پذیرندگان اینترنتی و فرم قرارداد درگاه پرداخت و مستندات فنی شامل دستورالمل تولید فایل با توجه به نوع برنامه نویسی سایت، برای متقاضی از طریق ایمیل ارسال می شود.

rezaonline.net
May 13th, 2013, 15:43
Requested URL cannot be found

We are sorry, but the page you are looking for cannot be found. The page has either been removed, renamed or is temporarily unavailable.

(404 Not Found)

rezarostami
May 13th, 2013, 20:00
Requested URL cannot be found

We are sorry, but the page you are looking for cannot be found. The page has either been removed, renamed or is temporarily unavailable.

(404 Not Found)

چی شده ؟؟؟؟!!!!

rezaonline.net
May 13th, 2013, 20:06
بعد از submit فرم نشون میده .
صفحه ای که قراره اطلاعات رو ذخیره کنه هنوز ساخته نشده .
تست کنید .

rezarostami
May 13th, 2013, 20:13
والا ما فرم پر نکردیم غافل گیری زنگ زدن به ما
با شماره زیر تماس بگیرید خیلی خوب جوابتون رو میدن.

021.22654313-15

shafiei7
May 23rd, 2013, 10:59
صفحه فرم درخواست رو که تکمیل میکنیم خرابه مرحله بعدش هیچ چیزی پیدا نمیشه. زنگ زدم الان پشتیبانی شون گفت کسی نیست شنبه تماس بگیرید.

با توجه به اینکه 18 درصد سود به حسابهای روزشمار میده این بانک ، مناسب هست که از این درگاه استفاده کنیم.

PardakhtNet
May 23rd, 2013, 11:02
صفحه فرم درخواست رو که تکمیل میکنیم خرابه مرحله بعدش هیچ چیزی پیدا نمیشه. زنگ زدم الان پشتیبانی شون گفت کسی نیست شنبه تماس بگیرید.

با توجه به اینکه 18 درصد سود به حسابهای روزشمار میده این بانک ، مناسب هست که از این درگاه استفاده کنیم.

به این ایمیل بزنید a.zeynalnia@citydi.com خانوم زینل نیا

rezarostami
May 23rd, 2013, 11:10
ظاهرا قوانین داره بالا تر میره دیروز ایمیلی دریافت کردیم که قرار داد و ... میخواست.

rezarostami
June 19th, 2013, 11:38
دوستان سلام . کسی می تونه برای این درگاه ماژول whmcs بنویسه ؟ مستندات ضمیمه شد.

13876
13877
13877

rezaonline.net
June 19th, 2013, 17:07
سلام
با 40 تومن براتون پیاده سازی میشه .
در صورت تمایل اعلام کنید.
لازم به ذکر هست بصورت کد باز ارائه میشود .

rezarostami
June 20th, 2013, 00:30
سلام
با 40 تومن براتون پیاده سازی میشه .
در صورت تمایل اعلام کنید.
لازم به ذکر هست بصورت کد باز ارائه میشود .

پشتیبانی و امنیت ماژول رو چطور تضمین میکنید ؟

rezaonline.net
June 20th, 2013, 01:28
اگر ماهانه یه پولی پرداخت کنید پشتیبانی هم میکنیم دیگه :72:
بابا یه دو تا دونه فایله ، پشتیبانی نمیخواد .
امنیتشم تضمین میکنم .
یه نگاه هم به سایتم و نمونه کارهام بندازید بد نیست ، شاید راحتتر اعتماد کنید

amertad
November 20th, 2013, 16:46
با سلام.
ماژول بانک شهر برای whmcs طراحی و تولید گردیده است.
قیمت : 100.000 تومان
سورس انکود شده است ولی محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد.
نمونه آنلاین : asgx.ir
پشتیبانی آنلاین هم دارد. البته به شدت تست گردیده است!!!

datasups
November 20th, 2013, 22:15

ایشون 100% تضمین میشن

rezarostami
November 20th, 2013, 22:20
ایشون 100% تضمین میشن

بله درسته . الان چند روزه whmcs به 5.2.5 آپگرید کردیم و ماژول دیگه کار نمیکنه و از ایشون هم پاسخی نداریم.

datasups
November 20th, 2013, 22:39
بله درسته . الان چند روزه whmcs به 5.2.3 آپگرید کردیم و ماژول دیگه کار نمیکنه و از ایشون هم پاسخی نداریم.

من که چند سال ایشون میشناسم کم کاری ازشون ندیدم

Jahan Pay Co
November 20th, 2013, 22:50
اگر ماهانه یه پولی پرداخت کنید پشتیبانی هم میکنیم دیگه :72:
بابا یه دو تا دونه فایله ، پشتیبانی نمیخواد .
امنیتشم تضمین میکنم .
یه نگاه هم به سایتم و نمونه کارهام بندازید بد نیست ، شاید راحتتر اعتماد کنید

آقا رضا کلا تایید می شن :)

rezaonline.net
November 21st, 2013, 00:37
بله درسته . الان چند روزه whmcs به 5.2.5 آپگرید کردیم و ماژول دیگه کار نمیکنه و از ایشون هم پاسخی نداریم.
سلام
مشکل ماژول رو در یک تیکت ارسال کنید . (متن خطا + صفحه تست)
در خدمتتون هستیم .

i-whost
November 21st, 2013, 16:23
پیشنهاد می کنم از سایت فراسو تهیه کنید => فراسو سامانه پاسارگاد - سبد خرید (http://www.faraso.org/cp/cart.php?gid=9)

rezarostami
November 21st, 2013, 16:41
دوست عزیزم آقا رضا گل مشکل رو رفع کردند و تشکر میشه از ایشون و بنده هم متوجه شدم به خاطر مشغله های موجود قادر به پاسخ نبوده.