PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد پردیس هاستینگ(سایت پشتیبانیشون بالا نمیاد)

sepiddownload.com
May 9th, 2013, 22:17
به نام خدا
سلام
دوستان و همکاران عزیز بنده هاستم رو از پردیس هاستینگ تهییه میکنم اما متاسفانه دو روزی هست که بالا نمیاد سایت خودم و سایت پرتال کاربری مشتریانشون. کسی ازشون خبر داره ؟ اتفاقی واسه سروراشون افتاده ؟ مشکل چی هست ؟ لطفا راهنمایی کنید...

98patogh
May 9th, 2013, 22:19
اطلاع دادن که زیر حملات هستن و مشکلاتی دارند

نگران نباشید در انجمن فعال هستند و حتما دارند رفع مشکل می کنند

sepiddownload.com
May 9th, 2013, 22:25
اطلاع دادن که زیر حملات هستن و مشکلاتی دارند

نگران نباشید در انجمن فعال هستند و حتما دارند رفع مشکل می کنند
آخه من دارم سایتو میفروشم و فروشنده میگه اگر سایت رتبه الکساش بره بالای 4 هزار 100 تومن از قیمت خریدش کم میکنه !!!!!!!!! آیا یه همچین خسارتیو ایشون میدند ؟ بهشون پیام خصوصی دادم اما هنوز فعلا جوابی دریافت نکردم ! با کمال احترامی که براشون دارم اما اگر نمیتونند سایتو بالا بیارن حداقل بکاپ سایت بنده رو بدند که ما ضرر نکنیم !!!!!!!! من بخاطر کیفیت و امنیت پردیس رفتم رو سروراش و هزینه ی نسبتا گرونشون رو هم پرداخت کردم (هرچند نمیشه گفت گران چون حدودا خوب بود) اما الان یه جورایی دارم پشیمون میشم !!!!! خواهشا یکی کمکمون کنه باز مث قضیه سعید مهر نشه (خدا لعنتش کنه) :d

hassan5099
May 9th, 2013, 22:45
سلام خیلی از هاست فروش های ایرانی زیز حملات شدید دی داس هستند
انشالله مشکل ایشان هم حل میشه این مشل واسه همه پیش میاد

sepiddownload.com
May 9th, 2013, 22:51
سلام خیلی از هاست فروش های ایرانی زیز حملات شدید دی داس هستند
انشالله مشکل ایشان هم حل میشه این مشل واسه همه پیش میاد
چی بگم والا. فعلا که داره به ما ضرر وارد میشه !!!!

haftsepehr
May 10th, 2013, 06:05
چی بگم والا. فعلا که داره به ما ضرر وارد میشه !!!!

با سلام یک مقداری صبر کنید !

sepiddownload.com
May 10th, 2013, 10:50
سلام
ممنون از همه
مثل اینکه مشکل حل شده :d

cmosavi
May 10th, 2013, 11:35
کجا حل شده؟!

ما که هنوز داون هستیم ...

om!d-D
May 11th, 2013, 03:51
پردیس هاستینگ از دوستان ما هستند و بسیار مسئولیت پذیر.توصیه میکنم کمی صبور باشید و تنها از طریق سایت خودشون و انجمنشون در ارتباط باشید اینجا ها تاپیک نزدید :)