PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای آدرس url وذخیره عکسها

Na3er
May 9th, 2013, 21:54
سوالم دو بخش داره:

اول بهتره عکسها رو کجا ذخیره کنم و به چه صورت که کار با قالب راحت تر بشود برای من؟
و چطور آدرس urlرو تنظیم کنم برای صفحات جدید ؟ انگلیسی یا فارسی یا هر دو یا چی

استفاده از قالب معمولی و استفاده از پلاگین برای واکنش گرا کردن توصیه میشود یا کلا بدون افزودن کد وپلاگین بدهم قالب ریسپانسیو برایم درست کنند

h4k3r
May 10th, 2013, 20:18
سوالم دو بخش داره:

اول بهتره عکسها رو کجا ذخیره کنم و به چه صورت که کار با قالب راحت تر بشود برای من؟
و چطور آدرس urlرو تنظیم کنم برای صفحات جدید ؟ انگلیسی یا فارسی یا هر دو یا چی

استفاده از قالب معمولی و استفاده از پلاگین برای واکنش گرا کردن توصیه میشود یا کلا بدون افزودن کد وپلاگین بدهم قالب ریسپانسیو برایم درست کنند

هر دو سوالتون نامفهوم بود ؟

توی چه سیستمی ؟

Na3er
May 10th, 2013, 21:06
1:یعنی برای اینکه از منابع سخت افزاری دیگران استفاده نکنم عکسهام رو در ورد پرس و جوملا بریزم مستقیم روی ایمیج منیجر سی پنل بریزم یا چی؟

2:قالب معمولی رو با پلاگین ریسپانسیوش کنم یا برم قالبی بگیرم که نیازی به افزونه و تنظیم سایز برای انواع نمایشگر نباشه

h4k3r
May 10th, 2013, 21:07
1:یعنی برای اینکه از منابع سخت افزاری دیگران استفاده نکنم عکسهام رو در ورد پرس و جوملا بریزم مستقیم روی ایمیج منیجر سی پنل بریزم یا چی؟

به نظر من فرقی نمیکنه
اگر هاستت به اندازه کافی جا داره روی هاستت آپلود کنن و برای احتیاط hot link رو هم روشن کن

Na3er
May 10th, 2013, 21:10
قسمت دوم سوال رو هم مشاهده کردین

h4k3r
May 10th, 2013, 21:33
قسمت دوم سوال رو هم مشاهده کردین

قالب ها همیشه بوسیله کد ریسپانسیو میشن و باید کد نویسی کنید که با HTML5 , css3 هستش ولی شخصا بلد نیستم