PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هاست و به هم ریختگی سایت

nariman_t
February 14th, 2010, 02:57
با سلام مشکلی که من دارم اینه که وقتی قالب رو رو هاستم آپلود میکنم و انتشارش میدم درون اینترنت اکسپلورر حدودا صفحه وب به هم میریزه وقتی از جستو جو استفده مسکنی بهتر معلوم میشه خیلی به این در اون در زدم تا بالاخره فهمیدم که امکانا مشکل از هاست هستش هاستم از گیگفا هست . وقتی رو لوکال هاست همه چیو امتحان میکنم مشکلی ندارم یا وقتی از خود گسگفا به وبلاگ درست میکنم و به همون قالب هارو انتقال میدم مشکلی نداره ولی وقتی میذارم تو قسمت سایت خودم قالب رو و از اکسپلورر بازش میکنم وسلام این مشکل رو چطور میشه حل کرد ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید از htacsess و اینها میشه به نظرتون کاری کرد؟

sam_pontiac
February 14th, 2010, 05:02
شما سوالتون در مورد چه سیستمی هست؟
بعد تو بخش سی پنل مطرح کردید ، بعد تو سوال شما دیده میشه که میگید از هاست رایگان استفاده میکنید !
لطفا سوالتون رو تو بخش مربوطه با توضیحات کامل بگید تا بهتر راهنمایی بشید ، اینطوری که سوال نمیشه پرسید !

nariman_t
February 14th, 2010, 11:32
cms که من استفاده میکنم ورد پرس هستش ولی به cms ربطی نداره به قالبم هم ربطی نداره هاستی که دارم استفاده میکنم هاست مجانی هستش که از گیگفا درست کردم این سایتی هستش که درست کردم ازاینترنت اکسپلورر باز کنید یه کلمرو سرچ کنید ببینید به چه مشکلی بر میخوره
[URL="http://www.golestandl.com"]سایتURL]
وقتی همین قالب رو از این جا امتحان کرد www.downloadbiz.gigfa.com موردی نداشت بدون هیچ مشکل ولی وقتی از طریق سایتی که درست کردم امتحان مکنم به هم میریزه

LoveLife
February 14th, 2010, 11:47
مشکلی نداره دوست عزیز !

nariman_t
February 15th, 2010, 01:25
والا من که خلاصه نفهمیدم مشکا از قالبه یا هاست بیچاره مدیرای گیگفا رم بدبخت کردم

alborzhost
February 15th, 2010, 01:46
والا من که خلاصه نفهمیدم مشکا از قالبه یا هاست بیچاره مدیرای گیگفا رم بدبخت کردم

سایتتون کامل و خوب لود میشه.

من که ندیدم به هم خوردگی سایت از هاست باشه !