PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دلار پیپل مستقیم به حساب شما

technique
May 9th, 2013, 09:39
با سلام خدمت کاربران،
امیدوارم اوضاعتون خوب باشه

من کار برنامه نویسی انجام میدم و حدود 1600 دلار از یک شرکت خارجی طلب دارم، که پانزدهم ماه میلادی قراره به حساب پیپل ام پرداخت شه.
از اونجا که خودم حساب پیپل ندارم، اگر کسی هست که با شرایط زیر مایل هست، لطفا اطلاع بده:
1) ترجیحا ماههای بعد هم بتونه مبلغی در این حدود را دریافت کند، چون نمیخوام هر ماه آدرس پیپل رو عوض کنم
2) مبلغ به تومان رو اول دریافت میکنم. اگر نمیشه اعتماد کرد، من کرج و تهران میتونم حضوری برای نوشتن دستخط یا قرارداد بیام، مشکل نداره

برای یکی دو بار اول هم سعی میکنم تخفیف مناسب بدم
لطفا دوستان اطلاع بدن؛ تا پانزدهم می بیشتر وقت نیست، وگرنه میفته برای ماه بعد.

ممنون

.....

خبری از اون دوستمون نشد؛ دوستان کسی خواست پی ام بدید

XHTML
May 9th, 2013, 14:24
میشه شماره تماس بدی هرماه همین قدر باشه میخرم با قیمت خوب بدی
یا یاهوت رو واسم بفرست ممنون

reza*
May 9th, 2013, 14:38
از دوستان در همین انجمن با 90 تومن پیپال باز میکنن براتون.

hassan5099
May 9th, 2013, 14:40
سلام شماره تماس پ.خ می کنید

XHTML
May 9th, 2013, 14:43
قرارشد بدن به ما;)هرماه

technique
May 9th, 2013, 15:15
سلام؛ اگه میشه چند تا از 100% تضمینیاشو معرفی کنید، لازم میشه

reza*
May 9th, 2013, 16:00
سلام؛ اگه میشه چند تا از 100% تضمینیاشو معرفی کنید، لازم میشه

پ.خ شد خدمتتون.

fanous_m
May 9th, 2013, 16:58
لطفا شرایط را بفرستید
مانیز خواهانیم

Woshka
May 10th, 2013, 04:35
با سلام خدمت کاربران،
امیدوارم اوضاعتون خوب باشه

من کار برنامه نویسی انجام میدم و حدود 1600 دلار از یک شرکت خارجی طلب دارم، که پانزدهم ماه میلادی قراره به حساب پیپل ام پرداخت شه.
از اونجا که خودم حساب پیپل ندارم، اگر کسی هست که با شرایط زیر مایل هست، لطفا اطلاع بده:
1) ترجیحا ماههای بعد هم بتونه مبلغی در این حدود را دریافت کند، چون نمیخوام هر ماه آدرس پیپل رو عوض کنم
2) مبلغ به تومان رو اول دریافت میکنم. اگر نمیشه اعتماد کرد، من کرج و تهران میتونم حضوری برای نوشتن دستخط یا قرارداد بیام، مشکل نداره

برای یکی دو بار اول هم سعی میکنم تخفیف مناسب بدم
لطفا دوستان اطلاع بدن؛ تا پانزدهم می بیشتر وقت نیست، وگرنه میفته برای ماه بعد.

ممنون

به حساب بانکی در آمریکا هم می توانند بزنند؟
پی پال که اگر بخوان بریزند حدود 3% کارمزد ور میداره اگر به حساب بانکی بزنند که بهتره براتون

technique
May 10th, 2013, 10:07
به حساب بانکی در آمریکا هم می توانند بزنند؟
پی پال که اگر بخوان بریزند حدود 3% کارمزد ور میداره اگر به حساب بانکی بزنند که بهتره براتون

والا ما گفتیم از ترکیه هستیم و پی پال باز، منتها تا جایی که متوجه شدم کلا با پی پال وسط هر ماه پول کارمنداشون که اکثرا فریلنسر هستند رو میدن، دیگه کارمزد اینارو نپرسیدم که مثلا اینکاره ایم ولی مالیات اینا ازمون کم کردند.
در کل مشکلی نیست، با خریدار کم و زیادشو حساب میکنیم.

technique
May 10th, 2013, 22:31
قرارشد بدن به ما;)هرماه

خبری از ایشون نشد، دوستان کسی خواست پی ام بدید.