PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست سایت دانلود

mziper69
May 9th, 2013, 01:28
اقا سلام به همه دوستان.یکی منو راهنمایی بکنه!
یک سایت دانلود داریم(به فرض) این سایت حدود صد هزار بازدید داره روزی.یک اینکه مشخصات یک هاست خوب که پهنا باندش جواب بده چیه؟و چقد فضا بسشه؟100 مگ 200 مگ چقد؟
دو اینکه اونی هاستی که فقط فایل ها توش آپلود میشن چی؟یعنی هاست دانلود چه جور باید باشه؟
و سه چه جور این دو هاست به هم وصل شن!یعنی وقتی طرف رو لینک دانلود کلیک کرد بره از هاستی که فقط فایل ها توشن فایل رو بردار.
یه راهنمایی توپل و مفصل که حال کنم.
منتظرم.ممنون
ذکات علم یاد دادنش به دیگرانه

jaheshserver
May 9th, 2013, 01:59
ببینید اگه بخواین حرفه ای کار کنید به 2 تا هاست یا سرور نیاز دارید یکی برای سایت اصلی خودتون مثلا download.com این هاست باید قدرت سی پی یو و رم قوی داشته باشه تا بتونه راحت بدون افت سرعت لود پاسخ 100 هزار بازدیدتون رو بده و هاست دومی که لازم دارید یک هاست برای فایلاتونه که بهش میگن هاست دانلود این هاست مهمترین ویژگی که باید داشته باشه اینه که سرعت دانلود و آپلود بالایی داشته باشه برای حجم و پهنای باند هر دو هاستم که بسته به نیازتون باید باشه.
خوب حالا میگین چطور اینها به هم وصل میشن!
خیلی راحت کار کلی که باید انجام بدید تو پنل دامنه تون آدرس download.com رو به DNS هاست اصلیتون اتصال میدین و یک NameServer مثلا dl.download.com هم درست میکنید و به آی پی سروری که از هاست دانلود شما میزبانی میکنه هدایت میکنید.

mziper69
May 9th, 2013, 13:38
مرسی از راهنمایی عالیتون.فقط ی موضوع اینکه اولی که واضحه باید dns ست بشه روی هاست اصلی ولی واسه هاست دانلود این nameserver رو چه جور درست کنم؟از طریق ادون دامین؟مسلمه که هاست دانلود یه آی پی داره اینو کجای هاست اصلی بزارم.من سایتمو (http://downloadvar.ir) تازه راه انداختم زیاد با این مسائل آشنا نیستم و الان هم همه فایل هام توی یه هاسته
این ادرسی هم که شما گفتین نگاه کردم از سرور مجازی استفاده کنم؟به عنوان اخرین زحمت لینک دو هاستی که باید بخرم واسم بزارید.
هاست دانلود:حدود 100 گیگ کافیه
هاست اصلی:مناسب واسه بازدید بالا و فضاش 100 مگ

bia2znd
May 9th, 2013, 14:40
از طریق ا رکورد میتونید زیر دامنه مورد نظرتون رو به اون آی پی وصل کنید

liveserver
May 10th, 2013, 18:58
عزیز اگر میخواین با مشکلی روبه نشید برای لینک های دانلود فیلم هاتون مثل بسیاری از سایت های بزرگ مدیا از سرور مجازی پرقدرت استفاده کنید فقط نیاز به یک کانفیگ iis دارید و کاربران شما از نهایت سرعت لذت خواهند برد.