PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش قرار دادن اوقات شرعی در سایت از هاست شخصی و بدون استفاده از کدهای سایتهای دیگر

amir_tara67
May 8th, 2013, 18:52
با سلام

شاید برای شما هم زیاد خوشایند نباشه که برای نمایش اوقات شرعی در سایتتون، کدها از سایت دیگری لود بشن. خیلی وقت بود که تصمیم داشتم دیگه از کدهای آماده برای نمایش اوقات شرعی توی سایتم استفاده نکنم. دنبال راهش بودم تا یه راه خوب پیدا کنم. تنها مشکل این بود که برای نیمه اول سال و نیمه دوم سال مشکل اینجاد میشد. و کدی برای نیمه اول سال موجود نبود. یا اگر هم بود درست کار نمیکرد.

این روش رو من دارم استفاده میکنم و خیلی خوب جواب میده. این روش رو برای کسایی میگم که مبتدی هستند. حرفه ای ها که خودشون همه چیو بلدن :d

این روش برای نمایش اوقات شرعی در نیمه اول سال هست. در پست بعدی برای نیمه دوم سال رو هم میزارم.

1 - ابتدا فایل پیوست رو دانلود کنید.

2 - بعدش فایل azan.js رو با برنامه ای مثل " Notepad++ " باز کنید. (توصیه میشه با این برنامه حتما باز کنید فایل رو.)
سپس هر چی yoursite.com هست رو با آدرس سایت خودتون عوض کنید. توجه کنید که آدرسها www دارن!
(( برای اینکار میتونید در برنامه " Notepad++ " کلید ctrl + h رو بزنید و در قسمت Find What عبارت yoursite.com رو وارد کنید و در قسمت Replace with هم آدرس سایتتون رو بدون www وارد کنید. ))

سپس ذخیره کنید فایل رو و برنامه رو ببندید.

3 - سپس درون سایتتون پوشه ای به نام owghat درست کنید.

4 - حالا سه فایلی که دانلود کردید رو توی پوشه ی owghat در سایتتون آپلود کنید. دقت کنید که حتما توی پوشه ی owghat باشه.
مثلا آدرس فایل azan.js که دانلود کردید بعد از آپلود توی سایتتون باید بشه : www.yoursite.com/owghat/azan.js

5 - خب حالا تنها کاری که مونده اینه که از کد زیر برای نمایش اوقات شرعی استفاده کنید.

این کد رو هر جایی که میخواهید توی قالب سایتتون وارد کنید. برای هماهنگی بیشتر با سایتتون میتونید کدهای css رو تغییر بدید.

توجه کنید که در کد زیر هم عبارت yoursite.com رو با آدرس سایتتون تعویض کنید حتما !!!

کد :

<div class="moduletable"><script type='text/javascript' src='http://www.yoursite.com/owghat/azan.js'></script><script language="javascript">var CurrentDate= new Date(); var JAT= 1; function pz() {};init();document.getElementById("cities").selectedIndex=12;coord();main();</script><style type="text/css">.restore th, .restore td{border: 0px solid #000000 !important;line-height:15px;}.moduletable{border:0px solid !important;margin-top: -10px;}</style></div>

mehrdd
July 24th, 2013, 03:40
اسکریپت خوبی بود ..

fastcharge
July 26th, 2013, 10:06
salam
ممنون از مطلب مفیدتون

amir_tara67
September 22nd, 2013, 11:04
برای نیمه دوم سال، فقط کافیه که فایل azan.js رو عوض کنید.

از فایلی که پیوست کردم استفاده کنید.