PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانک ملت همه تراکنش های ناموفق پارسال رو ستل کرده

rodfile.ir
May 8th, 2013, 14:06
سلام
امروز صبح من رفتم داخل اینترنت بانک ملت حسابمو چک کنم که یه چیزی دیدم

3 تا تراکنش برام واریز شده بود که 3 تا تراکنش هم پرداخت اینترنتی بود

الان با پرداخت اینترنتی کار می کنم ولی این 3 تا تراکنش با مبلغ های محصولات من نمی خوند

پیگیری که کردم گفتن تمام تراکنش هایی که ناموفق با معلق رو ستل کردن

مشکلی که این وسط برای من پیش اومده پارسال تو یه کاری بودم که این مبلغ ها برای اون محصولات هست

که جمع 3 تا تراکنش نزدیک به 107000 تومان میشه دقیقا برای 1 سال پیشه

چون من دیتابیس اون محصولات رو ندارم که کی خرید کرده

با مدیریت به پرداخت که صحبت کردن گفتن ما نمی تونیم شماره کارت های واریز کننده ها رو بدیم

واقعیتش این پول ها چون من مطمعن نیستم برای من هست یا نیست عرف اینو می گه یعنی شک و شبعه داره

برای همین موندم چه کار کنم به پرداخت هم که بهم شماره کارت هارو نداد که برگشت بزنم

rodfile.ir
May 8th, 2013, 14:16
در کل بگم به خدمتتون که کسانی که با به پرداخت کار می کنن حسابشون رو چک کنن

محاله که ستلی نداشته باشن

الان مبلغ براشون اومده

mehrshad.ho
May 8th, 2013, 14:30
برای ما هم امروز چند تراکنش واریز شده به حساب بود در صورتی که در پرتال ثبت نشده بود

rodfile.ir
May 8th, 2013, 14:56
مشکل اینحاست که این پول ها بلاتکلیف هستن

زمانی که به پرداخت شماره کارت های واریز کننده ها رو نمی دن

باید چه کار کرد؟

مطمعن باشید که که توی پرتالتون هم ازشون مشخصات ندارید

mo_mohit1
May 8th, 2013, 15:38
اره//دمشون گرم خدا خیرشون بده/من که کلا بیخیال پولا شده بودم و پول چند تا مشتری ها هم از جیب دادم/الان نزدیک 750 برگشت خورده/

samansystems
May 8th, 2013, 16:46
اره//دمشون گرم خدا خیرشون بده/من که کلا بیخیال پولا شده بودم و پول چند تا مشتری ها هم از جیب دادم/الان نزدیک 750 برگشت خورده/

شما حساب کنيد چند تا 750 تومن بوده که بی خبر بوديد ازش. ببينيد سود ماهانش چقدر ميشده.

AvalinHost
May 8th, 2013, 16:52
برای ما هم کلی تراکنش ستل شده.
واقعا مشکل اینجاست که آیا این پولها که اومده توی حساب ما ستل نشده بودند و یا تراکنش هایی که ناموفق بودند و مشتری دوباره پرداخت کرده رو به حساب ما واریز کردند.
الان ما سردر گم شدیم و هیچ کسی هم تا الان با ما تماس نگرفته!
فکر کنم گند این کارشون چند مدت دیگه در بیاد!

p30speed
May 8th, 2013, 17:07
جالب اصلا از این پولها خبر نداشتیم.

حالا این پولها مال ماست یا مشتری؟

AvalinHost
May 8th, 2013, 17:14
کد تراکنش رو وقتی در gatewaylog در whmcs چک می کنیم Successful زده، فکر میکنم تراکنش هایی بودن که ستل نشده بودند و الان خودشون دارن ستل میکنن.

shivahost
May 8th, 2013, 17:26
چیزی به حساب ما نیامده، دلیلش هم اینه که همیشه حساب بانکی را چک و پیگیری و ستل می کردیم.

AvalinHost
May 8th, 2013, 17:28
چیزی به حساب ما نیامده، دلیلش هم اینه که همیشه حساب بانکی را چک و پیگیری و ستل می کردیم.

ولی وقتی در روز بیش از 100 تا تراکنش باشه خیلی سخت میشه پیگیری کرد و ما اغلب پیگیری نمی کردیم.

novintak2
May 8th, 2013, 17:31
بعد از عید زنگ زدم گفتم ستل نشده های مارو لیست کن 400 تومن از برج 5 بهمون ستل نشده داد

حالا امروزم 6 تا تراکنش داد که می شه 113 تومن

shivahost
May 8th, 2013, 17:31
ولی وقتی در روز بیش از 100 تا تراکنش باشه خیلی سخت میشه پیگیری کرد و ما اغلب پیگیری نمی کردیم.

دوست عزیز با تمام احترامی که براتون قائلم اما کارتون واقعا اشتباه است که حسابداری درست و درمون ندارید. هر روز باید حساب ورودی و خروجی را داشته باشید و نهایتا موجودی دفتر و بانک با هم بخواند.

【★ tv_kade ★】
May 8th, 2013, 17:34
برای ما هم 4 تا واریز شده http://forum.blu-ray.com/images/smilies/imported/rock.gif که مطمئنم از همون تراکنش های ستل نشده بوده.

novintak2
May 8th, 2013, 17:35
دوست عزیز با تمام احترامی که براتون قائلم اما کارتون واقعا اشتباه است که حسابداری درست و درمون ندارید. هر روز باید حساب ورودی و خروجی را داشته باشید و نهایتا موجودی دفتر و بانک با هم بخواند.

ببین وقتی 100 تا تراکنش داری 5 تاش نیاد حالا بگرد بین 95تا اون 5 تارو ستل کن سخته خدایی بین 20 تا تراکن پوست کنده میشه

AvalinHost
May 8th, 2013, 17:36
باسلام
بله مسلما اشتباه از ماست و باید همیشه چک کنیم.
البته از کد تراکنش هایی که برای ما درج شده مشخصه که حدودا به 8 الی 9 ماه پیش برمیگرده و جدیدا تمام تراکنش هارو چک می کنیم.
اون زمان که درگاه ملت بد کار نمیکرد ما بیشتر با حسابرسی خود whmcs کار میکردیم و کمتر حساب بانکی رو چک میکردیم.
موفق باشید.

【★ tv_kade ★】
May 8th, 2013, 17:38
ببین وقتی 100 تا تراکنش داری 5 تاش نیاد حالا بگرد بین 95تا اون 5 تارو ستل کن سخته خدایی بین 20 تا تراکن پوست کنده میشه

والا ما که چک میکردیم همیشه بازم 4 تا تراکنش از دستمون در رفته بوده که امروز خودشون ستل کردن اومده به حساب دیگه وای به حال اونایی که چک نمیکنن /:)

shivahost
May 8th, 2013, 17:40

اصلا 1000 تا باشه! یعنی پول براتون ارزش نداره! دمتون گرم واقعا.... حاضرید هر چه براتون امروز واریز شده به حساب محک یا کهریزک بریزید؟

DeLtAvPs
May 8th, 2013, 17:49
همین حالا حسابم رو چک کردم
58 تومان که مجموع 10 تراکنش بود به حسابمو اومد

rodfile.ir
May 8th, 2013, 20:30

من تو 8 ماه با درگاه که کار کرده بودم حدود 18 میلیون بود
ولی اینکه شما می گید مشکل حسابداری
باید عرض به خدمتتون برسونم که من شدیدا تمام ورودی و خروجی هارو چک می کردم و مشتری اون روز پول رو واریز نمی کرد براش کارهاشو انجام نمی دادم

و این 3 تا هم حاتمالا پیگیری نکردن اخه به ما هم حرفی نزدن

اشخاصی که می اومدن و می گفتن . ما پیگیر ستل می شدیم و رفع می کردیم

ولی اینکه این مبلغ بعد اومده جاس حرف داره

rodfile.ir
May 8th, 2013, 20:32
اصلا 1000 تا باشه! یعنی پول براتون ارزش نداره! دمتون گرم واقعا.... حاضرید هر چه براتون امروز واریز شده به حساب محک یا کهریزک بریزید؟

برای من خیلی ارزش داره

و هیچ وقت پولی که تو مالم جای شک و شبهه داشته باشه استفاده نمی کنم و دوست هم ندارم استفاده کنم

صبح که پیگیر شدم و دیدم به بن بست خوردم تنها راهی که دیدم این مبلغ رو عینا به یه شخص نیازمند بدم یا نهایتش خودم برای یه خانواده نیازمند چند تا وسیله خوراک خونه بگیرم بدم

یعنی هیچ راهه دیگه ای هم نداره

p30speed
May 8th, 2013, 23:27
برای من خیلی ارزش داره

و هیچ وقت پولی که تو مالم جای شک و شبهه داشته باشه استفاده نمی کنم و دوست هم ندارم استفاده کنم

صبح که پیگیر شدم و دیدم به بن بست خوردم تنها راهی که دیدم این مبلغ رو عینا به یه شخص نیازمند بدم یا نهایتش خودم برای یه خانواده نیازمند چند تا وسیله خوراک خونه بگیرم بدم

دقیقا از ظهر تا حالا من هم درگیر این قضیه بودم و تصمیم همین بود.

reza*
May 8th, 2013, 23:30
برای من خیلی ارزش داره

یه مدت صبر کن شاید باهات تماس گرفت صاحبش

ali2k
May 8th, 2013, 23:41
در 14 تراکنش مجموع مبلغ 138400 تومان واریز شده امروز !
البته اکثر این مبالغ رو مشتری گفته به مشکل خورده و ما سرویس رو بدون امدن پول به حسابمون ارائه دادیم ولی بازم این وضعیت هنوز برای من شک اینکه یکی از این تراکنش ها مشتری سرویس نگرفته باشه و پول حلال نباشه رو بوجود میاره ...

reza*
May 9th, 2013, 00:25
جسارت نباشه به بزرگان ولی مردم چقدر حلال حروم شناس شدن :d تا تاپیک انتقادات دو قدم راهه:66:

ali2k
May 9th, 2013, 01:00
جسارت نباشه به بزرگان ولی مردم چقدر حلال حروم شناس شدن :d تا تاپیک انتقادات دو قدم راهه:66:

نه والا من ظهر که متوجه این کار به پرداخت شدم رفتن سی گردش اخر رو نگاه کردم دیدم بله ! تعداد هم کم نیست و اولین چیزی که ناراحتم کرد این بود که جواب پول مردم رو چجوری بدم ؟ نه میشه پیدا کرد کی بوده پرداخت کرده نه ...

دقیقا دو روز پیش با بانک ملی مشکل مشابهی داشتم فقط 6 پرداخت بود که باید کاربرش پیدا میشد با اینکه اعتبار سایت رو میبره زیر سئوال ولی عمومی اطلاعیه زدم که 6 تا پرداخت بلاتکلیف داریم هرکسی صاحبشه بیاد بگه که مامدیون نباشیم ...

rodfile.ir
May 9th, 2013, 01:19
یه مدت صبر کن شاید باهات تماس گرفت صاحبش

بحث اینه که این پرداخت ها برای دقیقا 1 سال پیش بود زمانی که به پرداخت گفت برای اردیبهشت سال 1391 هست شصتم خبر دار شد که نمی تونم واریز کننده ها رو پیدا کنم

سوال و اصرار کردم حتی با مدیریت هم صحبت کردم گفتم این پول شبهه داره نمی تونم بخورم ممکنه که شماره کارت هارو بدید برگشت بزنم

گفت ما نمی تونیم شماره کارت های خریدار رو بهتون بدیم

rodfile.ir
May 9th, 2013, 01:20
در 14 تراکنش مجموع مبلغ 138400 تومان واریز شده امروز !
البته اکثر این مبالغ رو مشتری گفته به مشکل خورده و ما سرویس رو بدون امدن پول به حسابمون ارائه دادیم ولی بازم این وضعیت هنوز برای من شک اینکه یکی از این تراکنش ها مشتری سرویس نگرفته باشه و پول حلال نباشه رو بوجود میاره ...

علی جان تنها راهش که وقف کنی به یه نیازمند

rodfile.ir
May 9th, 2013, 01:23
نه والا من ظهر که متوجه این کار به پرداخت شدم رفتن سی گردش اخر رو نگاه کردم دیدم بله ! تعداد هم کم نیست و اولین چیزی که ناراحتم کرد این بود که جواب پول مردم رو چجوری بدم ؟ نه میشه پیدا کرد کی بوده پرداخت کرده نه ...

دقیقا دو روز پیش با بانک ملی مشکل مشابهی داشتم فقط 6 پرداخت بود که باید کاربرش پیدا میشد با اینکه اعتبار سایت رو میبره زیر سئوال ولی عمومی اطلاعیه زدم که 6 تا پرداخت بلاتکلیف داریم هرکسی صاحبشه بیاد بگه که مامدیون نباشیم ...

راستیتش نمیشه صاحب این پول هارو پیدا کرد به نظر من اطلاعیه جواب نمیده

danitfk
May 9th, 2013, 01:31
@rodfile.ir عزیز

همین الان می خواهم به محک کمک کنم (http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow)

PardakhtNet
May 9th, 2013, 01:33
من برسی کردم برای من هم همه ستل شده!!280 تومن!! حالا مال کی هست و ...... نمی دونم!!

ادم دلشم نمیاد بندازه صدقه:d

rodfile.ir
May 9th, 2013, 02:18
@rodfile.ir عزیز

همین الان می خواهم به محک کمک کنم (http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow)

پیشنهاد من اینه که خودت به نیازمندی که میشناسی کمک کنی

درسته محک هم خوبه ولی در کل خیالت راحته دست کی رسیده

rodfile.ir
May 9th, 2013, 02:20
من برسی کردم برای من هم همه ستل شده!!280 تومن!! حالا مال کی هست و ...... نمی دونم!!

ادم دلشم نمیاد بندازه صدقه:d

صدقه ننداز

همون کاری که گفت رو انجام بدید

tizparvaz
May 9th, 2013, 02:35
دوستان این تراکنشا تراکنش هایی که ستل شده به حسابتون نیومده ، پس کاربر سرویسشرو گرفته نگران حروم بودنش نباشید
مطمئن باشید اگر به کاربر سرویس نداده بودید 100% میومد میگفت از حسابم کم شده فاکتور پرداخت نشده مونده
پس اینجا اتفاقی که افتاده فاکتور تو سایت پید شده اما پول بهحساب شما نیومده بوده و الان براتون واریز کردن
حلاله تازه تاخیرم داشته بانک ملت باید فکر حلال حروم باشه نه شما
شاید اون دوستمون کخ 280 هزار تومن براش امروز اومده اگر 6 ماه پیش دستش بود میتونست یه سرور بگیره الان میتونه نهایتا یه شب با دوستاش یه رستورانی چیزی بره
شما چرا نگران حروم بودنش هستید این تراکنشا 100% از همین مدل تراکنشا هستند

tizparvaz
May 9th, 2013, 02:39
یه 50 تومن اومد واسه ما هم
فردا قبض تلفنرو باهاش پرداخت کنیم :d خدا رسوند

AvalinHost
May 9th, 2013, 10:57
بررسی کردم دیدم تراکنش ها همین از این دست هستن و در سایت ما فاکتور رو 6 ماه پیش زده پرداخت شده ولی پولش تازه دیروز اومده بود به حساب
ببینید کلا روال این فاکتور برای مشتری هاتون به اینصورت هست:
در اون زمان اگه فاکتور پرداخت بشه و در سایت شما پرداخت نشده بزنه که مشتری اعتراض میکنه و شما هم پیگیری می کنید.
اگر فاکتور پرداخت نشه و در سایت شما پرداخت شده بزنه که در اینصورت پول از حساب مشتری کم نشده و شما هم اگه متوجه نشین که ضرر کردین.
اگر پول از حساب مشتری کسر بشه و فاکتور هم پرداخت شده بشه که میمونه قضیه ستل نشدن که در این صورت پول این وسط دست بانک ملت هست و هر زمان که ستل بشه به حساب شما میاد.
بنابر این اصلا امکان نداره که برای یه سرویس دوبار از حساب مشتری کسر بشه چون همان زمان معترض میشده.
قضیه ستل شدن هم این هست که همان زمان پول از حساب مشتری شما کسر شده بوده پس اگر به ناحق از حساب مشتری شما کسر شده بود همان زمان مشتریتون پیگیری میکرد، پس این پول های شما بود که دست بانک ملت بوده که الان اومده تو حسابتون.
پول رو با خیالت راحت بخورید که حلاله!! :d

parsa7
May 9th, 2013, 11:02
برای من هم مبلغی طی چند تراکنش واریز شده. خدا رو شکر در اوج بی پولی کمک از عالم غیب رسید !

rodfile.ir
May 11th, 2013, 15:24
بررسی کردم دیدم تراکنش ها همین از این دست هستن و در سایت ما فاکتور رو 6 ماه پیش زده پرداخت شده ولی پولش تازه دیروز اومده بود به حساب
ببینید کلا روال این فاکتور برای مشتری هاتون به اینصورت هست:
در اون زمان اگه فاکتور پرداخت بشه و در سایت شما پرداخت نشده بزنه که مشتری اعتراض میکنه و شما هم پیگیری می کنید.
اگر فاکتور پرداخت نشه و در سایت شما پرداخت شده بزنه که در اینصورت پول از حساب مشتری کم نشده و شما هم اگه متوجه نشین که ضرر کردین.
اگر پول از حساب مشتری کسر بشه و فاکتور هم پرداخت شده بشه که میمونه قضیه ستل نشدن که در این صورت پول این وسط دست بانک ملت هست و هر زمان که ستل بشه به حساب شما میاد.
بنابر این اصلا امکان نداره که برای یه سرویس دوبار از حساب مشتری کسر بشه چون همان زمان معترض میشده.
قضیه ستل شدن هم این هست که همان زمان پول از حساب مشتری شما کسر شده بوده پس اگر به ناحق از حساب مشتری شما کسر شده بود همان زمان مشتریتون پیگیری میکرد، پس این پول های شما بود که دست بانک ملت بوده که الان اومده تو حسابتون.
پول رو با خیالت راحت بخورید که حلاله!! :d

متاسفانه شما یک مورد رو نگفتید

زمانی که پول رو بزنه و بین بانک و سایت شما بمونه در این صورت مبلغ از حساب مشتری کسر میشه

و می بینه که فاکتور پرداخت نشده و مجدد پرداخت می کنه تا فاکتور پرداخت بشه

و پیش خودش می گه نهایتش تا 72 ساعت پول بر می گرده

حالا اینجا 2 تا مورد پیش میاد

مورد اول اینکه یادش میره که اومده یا نه

مورد دومش که بیخیال پول میشه ( ناگفته نمونه به غیر از پیگیری مشتری واسه پولش)

چون من تمام تراکنش هارو چک می کردم و اجاره ماهیانه که می دادن من تیک می زدم که حواسم باشه

ولی اینکه من روی این پول شک دارم چرا؟

چون من از نظر حسابداری مشکلی نداشتم حتی ستل هم انجام داده بودم و پول معلقی نداشتم

مثال: 1 ماه پیش دوستم از طریق درگاه بانک 200.000 تومان بع حسابم زد

بار اول کسر شد و پولی به حساب من نیومد

بار دوم زد و 200.000 تومان به حساب من اومد

و من بهش گقتم که نهایتش تا 72 ساعت میاد

حالا شاید باورتون نشه تا 15 روز پول برگشت نخورد تا اینکه زنگ زد به پرداخت و مشخصات خرید رو بهم داد و منم براش ستل زدم و پول اومد تو حساب من

ولی در کل بگم : پولی که توش شک و شبه باشه بهترین حالت اینه که استفاده نکنی چون احتمال 50% داره که اون پول شما نباشه و فردا مدیون بشی

AvalinHost
May 11th, 2013, 15:30
متاسفانه شما یک مورد رو نگفتید

زمانی که پول رو بزنه و بین بانک و سایت شما بمونه در این صورت مبلغ از حساب مشتری کسر میشه

و می بینه که فاکتور پرداخت نشده و مجدد پرداخت می کنه تا فاکتور پرداخت بشه

و پیش خودش می گه نهایتش تا 72 ساعت پول بر می گرده

حالا اینجا 2 تا مورد پیش میاد

مورد اول اینکه یادش میره که اومده یا نه

مورد دومش که بیخیال پول میشه ( ناگفته نمونه به غیر از پیگیری مشتری واسه پولش)

چون من تمام تراکنش هارو چک می کردم و اجاره ماهیانه که می دادن من تیک می زدم که حواسم باشه

ولی اینکه من روی این پول شک دارم چرا؟

چون من از نظر حسابداری مشکلی نداشتم حتی ستل هم انجام داده بودم و پول معلقی نداشتم

مثال: 1 ماه پیش دوستم از طریق درگاه بانک 200.000 تومان بع حسابم زد

بار اول کسر شد و پولی به حساب من نیومد

بار دوم زد و 200.000 تومان به حساب من اومد

و من بهش گقتم که نهایتش تا 72 ساعت میاد

حالا شاید باورتون نشه تا 15 روز پول برگشت نخورد تا اینکه زنگ زد به پرداخت و مشخصات خرید رو بهم داد و منم براش ستل زدم و پول اومد تو حساب من

ولی در کل بگم : پولی که توش شک و شبه باشه بهترین حالت اینه که استفاده نکنی چون احتمال 50% داره که اون پول شما نباشه و فردا مدیون بشی

هیچ مشتری برای یک سرویس دوبار هزینه نمیده و اگه از حسابش دوبار کسر بشه مطمئنا پیگیری میکنه، مگر اینکه پول زیادی داشته باشه.
بارها برای ما پیش اومده که دوبار از حساب مشتری کسر شده و مشتری پیگیری کرده و یا ستل نشده بوده و اگر هم ناموفق بود به حسابش برگشت خورده.
این دلیل شما کاملا رد میشه دوست عزیز چون هیچکس پولش رو از سر راه پیدا نکرده که همینطوری بلاتکلیف بمونه و یا یادش بره که پیگیری کنه.
در همین پست شما خودتون جوابتون رو دادین که شخص 200 تومنش رو پیگیری کرده و در نهایت مشخص بوده که ستل نشده بود و مسلما دست بانک ملت بود.

delta
May 11th, 2013, 15:33
3 هزار میلیارد رو خوردند 80 میلیون نفر نفهمید چی شد و مال کی بود حالا یک چند هزار تومان شما برگشت خورده دارید دنبال صندوق صدقه میگردید؟

همین الان از حاج آقای محلمون پرسیدم گفتند این پول ها خوردن نداره..شماره حساب دادند دوستان میتونن بریزند توش...:67: :77:

rodfile.ir
May 11th, 2013, 15:35
هیچ مشتری برای یک سرویس دوبار هزینه نمیده و اگه از حسابش دوبار کسر بشه مطمئنا پیگیری میکنه، مگر اینکه پول زیادی داشته باشه.
بارها برای ما پیش اومده که دوبار از حساب مشتری کسر شده و مشتری پیگیری کرده و یا ستل نشده بوده و اگر هم ناموفق بود به حسابش برگشت خورده.
این دلیل شما کاملا رد میشه دوست عزیز چون هیچکس پولش رو از سر راه پیدا نکرده که همینطوری بلاتکلیف بمونه و یا یادش بره که پیگیری کنه.
در همین پست شما خودتون جوابتون رو دادین که شخص 200 تومنش رو پیگیری کرده و در نهایت مشخص بوده که ستل نشده بود و مسلما دست بانک ملت بود.

عزیز برادر من گفتم که این مبلغ رو که داشت میریخت من پشت سیستم بودم و چک می کردم

و همون طور که گفتم من از نظر حسابداری اون زمانی که کار می کردم مشکلی نداشتم تو سیستم حسابداری همه چیز رو وارد می کردم که خدایی ناکرده مشکلی پیش نیاد

ولی اینکه شما می گید کسی پیگیری می کنه باید به عرضتون برسونم که خیلی ها هستن که پیگیر نمی شن

دوست بنده محصول اینترنتی می فروخته و کلی براش مبالغ ریز ستل شده که نزدیک به 200 تومان میشه

ولی کسی پیگیر نبوده پس نمیشه گفت همش طرف پیگیر میشه

از همین کسانی که پیگیر نمیشن خیلی هستن

rodfile.ir
May 11th, 2013, 15:39
3 هزار میلیارد رو خوردند 80 میلیون نفر نفهمید چی شد و مال کی بود حالا یک چند هزار تومان شما برگشت خورده دارید دنبال صندوق صدقه میگردید؟

همین الان از حاج آقای محلمون پرسیدم گفتند این پول ها خوردن نداره..شماره حساب دادند دوستان میتونن بریزند توش...:67: :77:

این طور پول ها اثراتش بعدا تو زندگی انسان احساس می کنه

چون وجدان انسان این اجازه رو نمی ده

حالا من دوست ندارم بحث رو کش بدم

ببخشید این حرف رو می زنم ولی هر کی رو توی گور خودش می خوابونن

هر کسی می تونه هر طور که خودش می دونه این پول رو استفاده کنه

AvalinHost
May 11th, 2013, 15:40
عزیز برادر من گفتم که این مبلغ رو که داشت میریخت من پشت سیستم بودم و چک می کردم

و همون طور که گفتم من از نظر حسابداری اون زمانی که کار می کردم مشکلی نداشتم تو سیستم حسابداری همه چیز رو وارد می کردم که خدایی ناکرده مشکلی پیش نیاد

ولی اینکه شما می گید کسی پیگیری نمی کنه باید به عرضتون برسونم که خیلی ها هستن که پیگیر نمی شن

دوست بنده محصول اینترنتی می فروخته و کلی براش مبالغ ریز ستل شده که نزدیک به 200 تومان میشه

ولی کسی پیگیر نبوده پس نمیشه گفت همش طرف پیگیر میشه

از همین کسانی که پیگیر نمیشن خیلی هستن

مثال های شما مثل این میمونه که ما میگین 2*2=4 ولی شما میگین شاید 5 هم بشه!!
کسی که پیگیر نمیشه گناهش به گردن خودش، بره پیگیر بشه و پولش رو بگیره، وقتی که پیگیر نمیشه و ضعف هم از سیستم بانکی هست این وسط ما بشینیم بزنیم توی سر هم بگیم خوردن داره یا نداره؟!
آقا شما اگه خیلی شک داری پولتون رو بدین به موسسه خیریه!

rodfile.ir
May 11th, 2013, 15:44
مثال های شما مثل این میمونه که ما میگین 2*2=4 ولی شما میگین شاید 5 هم بشه!!
کسی که پیگیر نمیشه گناهش به گردن خودش، بره پیگیر بشه و پولش رو بگیره، وقتی که پیگیر نمیشه و ضعف هم از سیستم بانکی هست این وسط ما بشینیم بزنیم توی سر هم بگیم خوردن داره یا نداره؟!
آقا شما اگه خیلی شک داری پولتون رو بدین به موسسه خیریه!

شایدی وجود نداره

من گفتم که زمانی که انسان به شک می افته بهتره کار درست رو انجام بده

من خودم شاید همین الان به این پول نیاز شدید داشته باشم

ولی هیچ وفت به خودم اجازه این رو نمی دم که بخوام این پول که توش شک و شبه هست استفاده کنم

من همین پول رو که می گید بدید خیریه ، برای یه خانواده خوراک خریدم و دادم

AvalinHost
May 11th, 2013, 15:46
شایدی وجود نداره

من گفتم که زمانی که انسان به شک می افته بهتره کار درست رو انجام بده

من خودم شاید همین الان به این پول نیاز شدید داشته باشم

ولی هیچ وفت به خودم اجازه این رو نمی دم که بخوام این پول که توش شک و شبه هست استفاده کنم

من همین پول رو که می گید بدید خیریه ، برای یه خانواده خوراک خریدم و دادم

ما از سیستم whmcs استفاده می کنیمو همه لاگها رو ذخیره میکنه حتا برای 10 سال پیش.
شماره تراکنش هارو که سرچ می کنیم به فاکتور شخص میرسیم و میبینیم که بلههههه، فاکتور با همون کد تارکنش پرداخت شده هست و پولش رو الان دریافت کردیم.
وقتی سیستم حسابداری شما ناقص هست و نمیتونید لاگ های گذشته رو چک کنید میتونید پولتون رو بدین موسسه خیریه سوابشم ببرید.

rodfile.ir
May 11th, 2013, 15:52
ما از سیستم whmcs استفاده می کنیمو همه لاگها رو ذخیره میکنه حتا برای 10 سال پیش.
شماره تراکنش هارو که سرچ می کنیم به فاکتور شخص میرسیم و میبینیم که بلههههه، فاکتور با همون کد تارکنش پرداخت شده هست و پولش رو الان دریافت کردیم.
وقتی سیستم حسابداری شما ناقص هست و نمیتونید لاگ های گذشته رو چک کنید میتونید پولتون رو بدین موسسه خیریه سوابشم ببرید.

سیستم حسابداری که ما داریم 8 میلیون پولش هست

ببینم whms هم همچین سیستمی نداره

بلکه تمام این پرداختی ها همون طور بوده که گفتم

مبلغ رو هم خوراک خریدم و به یه خانواده نیازمند دادم

AvalinHost
May 11th, 2013, 15:54
سیستم حسابداری که ما داریم 8 میلیون پولش هست

ببینم whms هم همچین سیستمی نداره

بلکه تمام این پرداختی ها همون طور بوده که گفتم

مبلغ رو هم خوراک خریدم و به یه خانواده نیازمند دادم

:)
کسایی که از whmcs استفاده می کنن به قسمت gatewaylog.php آشنایی دارن.
خدا خیرت بده، کار بسیار خوبی کردی.