PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار پنل پيامک رايگان

samansystems
May 8th, 2013, 12:26
در حال برسی هایی در مورد بازار پيامک هستيم و برای اين منظور نياز داريم در اين مورد تحقيقاتی انجام بديم.
بطور کل آيا از انتشار رايگان نرم افزار پنل پيامک (http://www.novinpayamak.com) استقبال ميکنيد يا خير ؟

alirezakhani
May 18th, 2013, 19:14
بله

tak-star
May 18th, 2013, 20:06
میشه بیشتر توضیح بدید؟

samansystems
May 18th, 2013, 20:08
توضيح خاصی نداره.
سورس پنل پيامک رايگان تا هر کسی بتونه يک پنل پيامک روی سايتش داشته باشه. البته بدون هزينه اينکار رو انجام بده و روی سايتش پياده سازی کنه. (اين موضوع در دست برسی هست.)

alirezakhani
May 18th, 2013, 20:10
خیلی خیلی عالی میشه وسودش براش شما چی هستش ؟

samansystems
May 18th, 2013, 20:18
خیلی خیلی عالی میشه وسودش براش شما چی هستش ؟

ارسال ها از طريق وبسرويس ارائه شده ما انجام ميشه.
به جای اينکه لازم باشه مشتری خودش بخواد با 4 5 تا اپراتور قرار داد ببنده و هر کدوم رو رقم های مليونی شارژ کنه. اينکار رو از طريق ما انجام ميده. البته باعث ميشه با يک شارژ کمتر به هر 5 اپراتور دسترسی داشته باشه.

tak-star
May 18th, 2013, 20:22
کلا جدیداً همه حال میکنن کار بقیه رو کساد کنن.
مشکلات ایران تمومی نداره. (:|(:|

samansystems
May 18th, 2013, 20:24
کلا جدیدن همه حال میکنن کار بقیه رو کساد کنن.
مشکلات ایران تمومی نداره. (:|(:|

کار چه کسی کساد ميشه ؟ کسی دوست نداره کار ديگری رو کساد کنه.
هدف بزرگتر کردن بازار ارائه خدمات هست.

tak-star
May 18th, 2013, 20:32
بزرگتر کردن به چه قیمتی؟
شما دارید با این کارتون کار تمام کسانی که پنل اس ام اس میفروشن رو ضعیف تر میکنین چون دارین به رایگان این کارو انجام میدین.
به نظرتون خدمته ولی نیست.هرکی میخواد پیشرفت کنه و امکانات بیشتری نسبت به بقیه داشته باشه باید مقداری پول خرج کنه.
نمیشه که همه چیز رو رایگان داد !!!!!!!!
به نظر من این کار اشتباهی هست.

rominait
May 18th, 2013, 20:42
سلام
اين كار خوبه
اما نه رايگان
بهتره اينم مثل سامانه ها پكيج بندي و قيمت گذاري شده باشه .

samansystems
May 18th, 2013, 21:09
سلام
اين كار خوبه
اما نه رايگان
بهتره اينم مثل سامانه ها پكيج بندي و قيمت گذاري شده باشه .

به نظر شما قيمت گذاری ها چطور بايد باشه ؟
کلا سورس در اختيار نماينده باشه بهتره يا مثل بقيه سامانه ها روی سرور های ارائه دهنده اصلی ميزبانی بشه ؟

samansystems
May 18th, 2013, 21:13
بزرگتر کردن به چه قیمتی؟
شما دارید با این کارتون کار تمام کسانی که پنل اس ام اس میفروشن رو ضعیف تر میکنین چون دارین به رایگان این کارو انجام میدین.
به نظرتون خدمته ولی نیست.هرکی میخواد پیشرفت کنه و امکانات بیشتری نسبت به بقیه داشته باشه باید مقداری پول خرج کنه.
نمیشه که همه چیز رو رایگان داد !!!!!!!!
به نظر من این کار اشتباهی هست.

شما خودتون از جائی نمايندگی تهيه کرديد ؟ به چه قيمتی ؟ آدرس سايتتون چی هست ؟

eskelet-sokhte
May 18th, 2013, 21:24
سلام دوست عزیز.رایگان نباید بدین خوب نیست:
1-کار دیگران ک ملیونها تومان پول سورس دادن کساد میشه
2-باید یکمی پیشرفتش بدین تا یکنواخت نباشه یعنی باید هر دوره زمانی آپدیتش کنین
3-لایسنس دارش کنین بهتره در حد ماهیانه 20-30 هزار تومان
4-یادم نیست ولی اگه یادم اومد میگم:دی

موفق باشید

samansystems
May 18th, 2013, 21:28
سلام دوست عزیز.رایگان نباید بدین خوب نیست:
1-کار دیگران ک ملیونها تومان پول سورس دادن کساد میشه
2-باید یکمی پیشرفتش بدین تا یکنواخت نباشه یعنی باید هر دوره زمانی آپدیتش کنین
3-لایسنس دارش کنین بهتره در حد ماهیانه 20-30 هزار تومان
4-یادم نیست ولی اگه یادم اومد میگم:دی

موفق باشید

1. اين اصلا توجيه مناسبی نيست. اونها هزينه کردن. شما اعتقاد داريد کسی که نتونسته اين هزينه رو انجام بده حق استفاده ازين امکان رو نداره ؟ b-)

eskelet-sokhte
May 18th, 2013, 21:34
1. اين اصلا توجيه مناسبی نيست. اونها هزينه کردن. شما اعتقاد داريد کسی که نتونسته اين هزينه رو انجام بده حق استفاده ازين امکان رو نداره ؟ b-)
سلام.من نگفتم حق ندارن استفاده کنم میگم اونا هم باید یکمی هزینه بکنن ماهانه.همین!!!!دوستان اگر اشتباه میگم بگین اشتباه میگی تا پستمو به up تغییر متن بدم!

samansystems
May 18th, 2013, 21:57
خوب هزينه رو ما بجاشون ميکنيم و اجازه ميديم اونا از سورس ارائه شده ما استفاده کنن.
نگفتيد شما خودتون نمايندگی داريد ؟

eskelet-sokhte
May 18th, 2013, 22:00
خوب هزينه رو ما بجاشون ميکنيم و اجازه ميديم اونا از سورس ارائه شده ما استفاده کنن.
نگفتيد شما خودتون نمايندگی داريد ؟
بنده یه سورس داشتم 30 ملیون فروختم الان یه ریسلری دارم.چطور؟

hassan5099
May 18th, 2013, 22:08
در حال برسی هایی در مورد بازار پيامک هستيم و برای اين منظور نياز داريم در اين مورد تحقيقاتی انجام بديم.
بطور کل آيا از انتشار رايگان نرم افزار پنل پيامک (http://www.novinpayamak.com) استقبال ميکنيد يا خير ؟
سلام
عزیز چرا می خواهید رایگان بدید حالا

samansystems
May 18th, 2013, 22:12
بنده یه سورس داشتم 30 ملیون فروختم الان یه ریسلری دارم.چطور؟

30 مليون b-) خيلی بالاست.
حدودا برای ريسلری چقدر هزينه ميکنيد ؟ سايت اختصاصی داريد ؟

samansystems
May 18th, 2013, 22:13
سلام
عزیز چرا می خواهید رایگان بدید حالا

سلام
تا همه دوستانی که قدرت کار کردن در اين زمينه رو دارن وارد بشن و فعاليت کنن. بده به نظر شما ؟

eskelet-sokhte
May 18th, 2013, 22:36
30 مليون b-) خيلی بالاست.
حدودا برای ريسلری چقدر هزينه ميکنيد ؟ سايت اختصاصی داريد ؟
سلام.امکانات خیلی زیاد داشت.امکاناتی ک توی سایتای بزرگی همچون پیام رسان هم نبود.توی سایتای خارجی خیلی گشتم و امکاناتو بر اساس امکانات اونا بر داشتم.ریسلر نمیتونم هزینشو بگم.بله سایت اختصاصی دارم که تا فردا آماده میشه و افتتاح...

haftsepehr
May 18th, 2013, 22:54
بعد از عمری توی کار مجازی بودن ، تجربه ثابت کرده کاری که رایگان انجام بشه یه جاییش مییلنگه مگر اینکه برنامه خاصی داشته باشه یا چشم انداز مفیدی براش در نظر گرفته شده باشه...

eskelet-sokhte
May 18th, 2013, 22:57
بعد از عمری توی کار مجازی بودن ، تجربه ثابت کرده کاری که رایگان انجام بشه یه جاییش مییلنگه مگر اینکه برنامه خاصی داشته باشه یا چشم انداز مفیدی براش در نظر گرفته شده باشه...

دمت گرم.این جمله رو خوب اومدی!

ToooPDL
May 18th, 2013, 23:00
چیز زیاد عجیبی نیست
مجموعه سامان سیستم داره محصولاتش رو گسترش میده . یکجورهایی میشه گفت تمامی محصولاتشون هم به همدیگه وابسته هستند ( وابسته کردنشون. )
اسکریپت شارژ رو ارائه کردند با درگاه زرین پال - اسکریپت ثبت دامنه ملی با درگاه زرین پال و . . . ( که البته قابلیت افزودن درگاه رو هم داره خب )

و سورس سامانه پیامک رو قصد دارند که ارائه کنن. که به وب سرویس عصر اس ام اس ( از زیر مجموعه عای سامان سیستم ) وصل میشه !!

اینم یک جور سیاست کاری هستش و دلیلی برای جبهه گیری و مخالفت وجود نداره

hassan5099
May 18th, 2013, 23:35
سلام
تا همه دوستانی که قدرت کار کردن در اين زمينه رو دارن وارد بشن و فعاليت کنن. بده به نظر شما ؟
نه عزیز خیلی هم خوبه:71:

H.G.N
May 18th, 2013, 23:52
با سلام و احترام

امروزه با بررسی سایت های ارائه خدمات اکثر متوجه می شویم که همه این سایت ها که آفرها و ... زیادی را به مشتریانشان ارائه می کنند همگی انها از یک یا چند شرکت نمایندگی دارند و کاملا مستفل نیستند !!
ارائه سورس سامانه پیام کوتاه کار پسندیده ای است به شرطی که سیستم از نظر امنیتی زیر سوال نرود , البته یکی که قصد خریداری سورس را مثلا 10 میلیون تومان دارد می تونه با با 3 - 4 میلیون کاملا این سیستم را تغییر بده و امکانات خودش را قرار بده.
خوشحال می شویم همانند سما این سیستم رایگان ارائه شود.

reza 11
June 12th, 2013, 10:08
درسته هر چی خدمات بیشتر بشه اطلاعات بیشتر میشه بازار بزرگتر میشه در نتیجه تو بازار بزرگتر بهتر میشه کار کرد

tiger2
June 2nd, 2014, 12:01
سلام به نظر من خیلی خوبه رایگان باشه . من که موافقم و دنبال چنین چیزی تو اینترنت خیلی گشتم . من خود م هستم .

chaleshtor
June 2nd, 2014, 12:07
آخرش ما نفهمیدیم داستان این منبع سامانه پیامک چی شد؟

saberloty
June 2nd, 2014, 13:32
منم موافقم با اينکه رايگان باشه.

samansystems
June 2nd, 2014, 16:50
انشالله بزودی سورس سامانه پيامک رو به صورت رايگان در اينترنت منتشر ميکنيم.

tiger2
August 21st, 2014, 17:03
این عالیه.

k-h
August 21st, 2014, 17:21
درود
به نظرم فکر خوبی نمیتونه باشه
اگر بجای این هزینه برای تهیه این سورس بتونید کیفیت سرویس های پیامکو بهتر کنید و همچنین بازاریابی کنید تو این زمینه بهتره
معمولا موقعی که این کار میکنید رایگان میارید بالا یه عده ای سودجویی میکنند و اسم شما رو خراب میکنند.

p0lice
August 21st, 2014, 18:01
این عالیه.

درود
به نظرم فکر خوبی نمیتونه باشه
اگر بجای این هزینه برای تهیه این سورس بتونید کیفیت سرویس های پیامکو بهتر کنید و همچنین بازاریابی کنید تو این زمینه بهتره
معمولا موقعی که این کار میکنید رایگان میارید بالا یه عده ای سودجویی میکنند و اسم شما رو خراب میکنند.

دوستان کم مونده بود تاپیک خاک بخوره باز بیدار شد این بزودی کی تموم میشه

منم با دوستان که نظر دادن موافقم پکیج بندی کن قیمت بزن اینجوری برا خودتم اصلا خوب نیست