PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت mehrpay.com تایید میشه ؟

Parti_Baz
May 8th, 2013, 00:46
سلام
دوستانی که با سایت مهر پی کار کردند ممنون میشم نظرشون رو بگنند و یا اینکه تایید میشوند یا نه ؟

- خواهشمند است تعریف یا پیشنهاد درگاه دیگری رو نکنید

shazo
May 8th, 2013, 00:57
سلام.. میشه بپرسم زمینه فعالیت شما برای درگاه چیه ؟

Parti_Baz
May 8th, 2013, 00:59
چند نوع فعالیت داریم با رفیقا هم مجاز و هم غیر مجاز طبق پیشنهاد دوستان اینو پیشنهاد کردم

hassan5099
May 8th, 2013, 01:19
سلام
این اولین بار هست که اسمشو میشنوم
سایتش هم بروی هاست شلوغی قرار داره
امنیت نداره این گونه هاست ها برای چنین کاری
باید هاست اختصاصی باشه

Ndanda
February 6th, 2014, 14:17
سلام دوستان این سایت مهرپی پول منو تسویه نمیکنه قبلا 79000 تومان من رو خود توی سایت هم زده

درخواست برای بانک مقصد ارسال شد

ولی من توی بانکم نگاه میکردم واریز نشده بود هر چی ایمیل هم زدم میزد در حال پیگیری هستم بعدش هم دیگه جوابی نداد الان هم پولی که توی حسابش دارم تسویه نمیکنه تازه یه چیز جالب موجودی حساب منم زد -445245 ریال یعنی منفی اگه من تراکنشی انجام بدم تازه از این کم میشه در صورتی که با سودش تمام کمال از من برداشته یه بارم که 79000 تومان منم نداده الانم زده منفی خدا به خیر کنه
الان هم هنوز پول ته حسابم است ولی تسویه نمیکنه دوستان جلوی ضرر هر موقع بگیرید منفعته از من گفتن بود پول منو که خورد پول شما رو مواظب باشید نخوره این ***

Ndanda
February 6th, 2014, 14:55
مدارک دارید؟
79000 تومان که توی سایتشون زدن تسویه من میتونم تاریخ همون روز ها رو از سایت بانک واریز های ایشان براتون عکس بزارم که ایشون هیچ تسویه با من انجام ندادن ایمیل هاشون هم میتونم بزارم که من بهشون ایمیل زدم وچی به من جواب دادن و بعد از 2 بار دیگه اصلا جواب ندادن الان هم توی سایتشون یه مبلغ کوچک دارم که اونم از بدشانسی من که درگاه ایشون از سایتم حذف نکرده بودم و یه نفر از درگاه ایشون خرید کرد و الان اون مبلغ که من زدم واسه تسویه ایشون تسویه نمیکنن

Kaspersky
February 6th, 2014, 15:05
دوست عزیز اصلا پیشنهاد میشه
پول بنده رو هم خوردن
اضلا حوصله این که باهاشون صحبت کنم ندارم
فقط اینو بهشون میگم این پولا خوردن نداره

Ndanda
February 10th, 2014, 01:08
منم خودم خیلی وقت بود باهاش کار کرده بود یهو پولتو میخوره دستت جایی بند نیست دوستان منم پیشنهاد میکنم هر کی میخواد پولش یهو خورده بشه بره در گاه مهر پی