PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد گوگل وب مستر

rasoul123
May 7th, 2013, 23:33
سلام دوستان
دوستان یه مشکلی در گوگل وب مستر برای سایت من پیدا شده اونم این هست که سایت مپ انجمن را به خاطره مشکلی دیلیت کردم و دوباره اد کردم ولی تایید نمیشه و موندم از کجا هست
ربات ها هم دسترسی دارن

لطفا راهنمایی کنید

rasoul123
May 7th, 2013, 23:34
سایت مپ رو rebuilds بکنید هم انجام شده

parsianweb
May 7th, 2013, 23:36
اد کردم ولی تایید نمیشه
بهتره مشکلتون رو کامل مطرح کنید. نمیشه یعنی چه پیغام خطایی میده؟

rasoul123
May 7th, 2013, 23:54
برای سایت مپ من تو گوگل وب مستر مشکلی پیش اومد و من دیلیت کردم و دوباره اد کردم ولی هنور تایید نشده با این که 3 روز گذشته و نوشته پندینگ الان موندم مشکل از کجاست
این عکس از دو تا جا

این ارور

https://www.google.com/webmasters/tools/images/alert.png
Errors
Error
We encountered an error while trying to access your Sitemap. Please ensure your Sitemap follows our guidelines and can be accessed at the location you provided and then resubmit.
1
General HTTP error: 404 not foundHTTP Error: 404

-
May 4, 2013

rasoul123
May 8th, 2013, 03:30
اپ

rasoul123
May 8th, 2013, 11:39
اپ

reza21biologist
May 10th, 2013, 21:03
google نمی تونه فایل sitemap را بخونه chmod فایل را تغییر دهید.

با تشکر

rasoul123
May 10th, 2013, 21:07
google نمی تونه فایل sitemap را بخونه chmod فایل را تغییر دهید.

با تشکر

سلام

داداش نگاه کن
این سایت مپ درست هست ولی بعد چند روز غیر قعال میشه و باید دوباره ساخت این مشکل هست

reza21biologist
May 10th, 2013, 21:21
sitemap خود را به چند سایت مپ تبدیل کنید.

rasoul123
May 10th, 2013, 21:23
میشه یه اموزش بزاری چطور این کار را کنم یا یه تاپیکی چیزی معرفی کنی

rasoul123
May 10th, 2013, 21:24
sitemap خود را به چند سایت مپ تبدیل کنید.

میشه یه اموزش بزاری چطور این کار را کنم یا یه تاپیکی چیزی معرفی کنی

seohelp
May 11th, 2013, 15:55
همتونمعطلید بابا هیچکدومشون هیچی بلد نیستند . بجای اینکه نظر سنجی بذارید و واسهخودتون بدوزید و ببرید بیاید یه پست بزنید هر کدوم از این افراد به ظاهر سئوکاربیاند اونجا اطلاعات مردم رو ببرند بالا اگه واقعا سئو بلدند . نه اینکه تا یهبنده خدایی یه پست میزنه راجع به سئو تو این انجمن توسط آقای kamkar که به احتمال زیاد دوست آقای سئو 98 هست پست رو سریع میبنده و اکانتطرف رو لاک و بن میکنه . این رفتار شایسته ای نیست از طرف مدیران این انجمن . یکیمیگه سئو 98 کارش حرف نداره بردار شما تا حالا با خودت فکر کردی که اگر اون هزینهای رو که میدی به ایشون رو بدی و با هزینه ی کمتر بک لینک بخری و باگذاشتن متا تگ و چند تا کار دیگه که خیلی هم ساده هست میتونی راحت خودت سایتت روبیاری بالا . یه چیز جالب در مورد سئو 98 چون خودش بچه هست و سنش کم به همه میگهبچه و آقا کوچولو . کسی که کارش خوب باشه هیچوقت نمیاد برای خودش پست بزنه بگه سئو 98افتتاح شد این یعنی تبلیغات یه چیز جالب تر هرکی ضد سئو 98 حرف میزنه میگه قصدتخریب ما رو داید مدیر سئو 98 در حالی که این آقا اصلا هیچی نیست که بخواد تخریببشه . در ضمنآقای مدیر انجمن ایشون تو یکی از پست هاش 2 تا از سایت های وی - پی - ان رو نامبرده بود که این خودش تبلیغات و خلاف انجمن هست ولی بن نشد حالا ما تا یه پستمیزنیم سریع بن و لاک میشه . در پایان دوستان عزیز کلاه بردار زیاد شده و حواستونباشه . این پست هم 100 % توسط یکی از مدیران لاک میشه یا اسپم شناخته میشه . یهچیز جالبتر که یادم رفت بگم اونم اینکه سایت حودش رو با بک لیک آوردهبالا که الانم تو سایتش نگاه کنید از سایتش برداشته که حدود 300 تا بک لینک دارهیه نمونه اش رو هم میدم اینجا که سایت خودش رو با کلمه ی سئو ثبت کرده که الان باهمون کلمه اومده پیج 1 گوگل :

نمونه ای از بک لینک: سرگرمی (http://ghoghnus-forg.persianblog.ir/)

اینم یه سایت برای چک کردن بک لینکهای یک سایت : Backlinks Checker Tool - Backlink Watch (http://www.backlinkwatch.com)

میتونید تمام بک لینکهای این سایت یا هر سایت دیگه ای رو تو این سایتچک کنید

تعداد کل بک لینک های سئو 98 : 27888

اینم قسمتی از این پست سئو 98 که مخالف قوانین این انجمن هست و بن و لاک نشده

اینم لینکش :http://www.webhostingtalk.ir/f170/76447/index2.html

با سلام خدمت شما دوست عزیز .

متاسفانه شما دارید حرفی غیر منطقی میزنید . اولا که اینا گلچینی ازنمونه کار های ما هست . دوما همه این ها در صفحان اول گوگل هستن . برای مثال منفقط چند تا کلمه و چند تا سایت رو میگم که ببینید :

خرید هاست , هاست لینوکس: Goldhostiran

سرور مجازی , خرید سرور مجازی , وی پی اس : Godserver

خرید V p n , خرید س ا ک س :***baz , SpeedBaz

خرید وی پی اس :Vpspro
خرید س ا ک Dorsanet

در پایان از کسانی که این پست رو میخونند خواهش دارم که به ادمینسفارش کنند تا دست این آدم رو شه و پشت ما رو خالی نذارید

ممنون

reza21biologist
May 11th, 2013, 17:15
بزودی براتون آموزش را قرار می دم

spalisp
May 11th, 2013, 18:07
همتونمعطلید بابا هیچکدومشون هیچی بلد نیستند . بجای اینکه نظر سنجی بذارید و واسهخودتون بدوزید و ببرید بیاید یه پست بزنید هر کدوم از این افراد به ظاهر سئوکاربیاند اونجا اطلاعات مردم رو ببرند بالا اگه واقعا سئو بلدند . نه اینکه تا یهبنده خدایی یه پست میزنه راجع به سئو تو این انجمن توسط آقای kamkar که به احتمال زیاد دوست آقای سئو 98 هست پست رو سریع میبنده و اکانتطرف رو لاک و بن میکنه . این رفتار شایسته ای نیست از طرف مدیران این انجمن . یکیمیگه سئو 98 کارش حرف نداره بردار شما تا حالا با خودت فکر کردی که اگر اون هزینهای رو که میدی به ایشون رو بدی و با هزینه ی کمتر بک لینک بخری و باگذاشتن متا تگ و چند تا کار دیگه که خیلی هم ساده هست میتونی راحت خودت سایتت روبیاری بالا . یه چیز جالب در مورد سئو 98 چون خودش بچه هست و سنش کم به همه میگهبچه و آقا کوچولو . کسی که کارش خوب باشه هیچوقت نمیاد برای خودش پست بزنه بگه سئو 98افتتاح شد این یعنی تبلیغات یه چیز جالب تر هرکی ضد سئو 98 حرف میزنه میگه قصدتخریب ما رو داید مدیر سئو 98 در حالی که این آقا اصلا هیچی نیست که بخواد تخریببشه . در ضمنآقای مدیر انجمن ایشون تو یکی از پست هاش 2 تا از سایت های وی - پی - ان رو نامبرده بود که این خودش تبلیغات و خلاف انجمن هست ولی بن نشد حالا ما تا یه پستمیزنیم سریع بن و لاک میشه . در پایان دوستان عزیز کلاه بردار زیاد شده و حواستونباشه . این پست هم 100 % توسط یکی از مدیران لاک میشه یا اسپم شناخته میشه . یهچیز جالبتر که یادم رفت بگم اونم اینکه سایت حودش رو با بک لیک آوردهبالا که الانم تو سایتش نگاه کنید از سایتش برداشته که حدود 300 تا بک لینک دارهیه نمونه اش رو هم میدم اینجا که سایت خودش رو با کلمه ی سئو ثبت کرده که الان باهمون کلمه اومده پیج 1 گوگل :

نمونه ای از بک لینک: سرگرمی (http://ghoghnus-forg.persianblog.ir/)

اینم یه سایت برای چک کردن بک لینکهای یک سایت : backlinks checker tool - backlink watch (http://www.backlinkwatch.com/)

میتونید تمام بک لینکهای این سایت یا هر سایت دیگه ای رو تو این سایتچک کنید

تعداد کل بک لینک های سئو 98 : 27888

اینم قسمتی از این پست سئو 98 که مخالف قوانین این انجمن هست و بن و لاک نشده

اینم لینکش :http://www.webhostingtalk.ir/f170/76447/index2.html

با سلام خدمت شما دوست عزیز .

متاسفانه شما دارید حرفی غیر منطقی میزنید . اولا که اینا گلچینی ازنمونه کار های ما هست . دوما همه این ها در صفحان اول گوگل هستن . برای مثال منفقط چند تا کلمه و چند تا سایت رو میگم که ببینید :

خرید هاست , هاست لینوکس: Goldhostiran

سرور مجازی , خرید سرور مجازی , وی پی اس : Godserver

خرید v p n , خرید س ا ک س :***baz , speedbaz

خرید وی پی اس :vpspro
خرید س ا ک dorsanet

در پایان از کسانی که این پست رو میخونند خواهش دارم که به ادمینسفارش کنند تا دست این آدم رو شه و پشت ما رو خالی نذارید

ممنون

آقای محترم شما اصلا کی هستید که میاین این حرفارو پشت سر ما میزنید ؟؟؟؟ در حدی نمیبینمتون که بخوام با شما بحث کنم . فکر کردی نمیشناسمت ؟؟؟؟ هر دفعه با 1 اکانت میای تو این انجمن بدون مدرک علیه ما حرف میزنی . شما 1 مشتری از ما پیدا کن که از کار ما ناراضی بوده باشه و سئو سایتش نتیجه نداده باشه . شمایی که میای اینجا میگی ما کل کارمون با بک لینک هست و هیچی بلد نیستیم . جهت اطلاع شما برخی از همکاران رو اینجا تعداد بک لینک هاشون رو ( با استفاده از ابزار همون سایتی که گفتید ) میگم : سئوتک : 327898 میهن سئو که شما در تاپیک دیگه گفتید بزرگ سئو ایران هست : 78350

جهت اطلاع افراد بی اطلاع و بی سواد نظیر شما باید بگم که این تعدادی که این ابزار میگه به ازای صفحات ایندکس اون بک لینک ها هست . مثلا ممکنه من 1 بک لینک داشته باشم که 10.000 ایندکس گوگل داشته باشه و بخاطر همین هست که این ابزار این تعداد رو نشون میده پس شمایی که کوچکترین اطلاعی در این زمینه نداری چرا میای اظهار نظر میکنی و تهمت میزنی ؟؟؟؟؟ من شما رو در حدی حسابتون نمیکنم که بخوام به این اراجیفی که میگید اهمیت بدم . چندین بار گفتم خدارو شکر تا الان حتی 1 مشتری ناراضی هم نداشتیم. و شمایی که این حرف هارو میزنید به قول محمود ( :d ) باید ببینیم کجاتون میسوزه !!!!

بک لینک بخشی از سئو هست و چه من و چه سایر همکارام در بعضی پروژه ها مجبور میشیم از بک لینک استفاده کنیم ( شما اگه فکر میکنی خیلی هنر داری 1 سایت بزن و با کلمه سئو بیار لینک 1 گوگل . اگه این کار رو کردید گردن ما از مو باریک تر . هرچی میخواین بیاین به ما بگید ) .

در ضمن اون نمونه کار هایی که شما اسم تبلیغ میذارید روشون رو برای 1 آدم بی اطلاع ( دقیقا مثل شما ) گفتیم که حرف بیخود نزنن که بگن نمونه کار های ما هیچکدوم نتیجه نداده !!!!

با عرض پوزش از همه دوستان . میدونم 1 ذره تند حرف زدم ولی خودتون بهتر میدونید با آدم بی منطق باید مثل خودش حرف زد . بازم شرمنده از دوستان

rasoul123
May 11th, 2013, 18:28
چه ربطی به پست من داشتم

این دنیای مجازی ارزش این تهمت ها و حرف ها را به هم دیگه نداره