PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [مشورت]: شرکت آمریکایی میزبانی وب

enable
May 7th, 2013, 10:08
سلام!

بعد از سرویس گرفتن از 2 شرکت ایرانی.
1.پارس درایو
2.پردیس هاستینگ
با هردو شرکت به مشکل خوردم.
شرکت اول مشکل عدم لود کامل وب سایتو داشت که کاربرای سایت خیلی شکایت داشتن. الان 9 ماهی از اشتراکم مونده ولی عملا هیچ استفاده ای ازش نمیشه.
شرکت دوم هم که از 7 روز هفته چند ساعت بازه و مابقی هفته آی پی اش بسته هست. دلیلش هم حمله چندتا هکر برای هک کردن یک سایته موزیک هست.(اونطور که خودشون گفتن) متاسفانه به حدی انصاف هستند که هیچ پل ارتباطی بین کاربراشون قرار ندادند که بشه با مدیریت یا پشتیبانی حرف زد.
-------------------------------------
حالا هدفم از گفتن این حرفها چی هست.
بنده یه دوست دارم که در آمریکا زندگی میکنه. تصمیم بر این شده که یک شرکت معتبر و خوب که سرویس میزبانی وب لینوکس ارائه بده رو پیدا کنیم و دوست من مستقیما از همون شرکت سرویس رو بگیره و دیگه این گونه مشکلاتو نداشته باشیم.

از همه دوستان و همه کسایی که دستی در کار دارند میخوام که بدون تعصب به اسم یا شرکتی منو راهنمایی کنن. الان نزدیک به یک هفته هست که وبسایتمون بالا نمیاد و تمام کاربرامونو داریم از دست میدیم.

danitfk
May 7th, 2013, 10:20
اگر بتونید هزینه کنید و سرور تهیه کنید خیلی بهتر از میزبانی اشتراکی هست.

enable
May 7th, 2013, 10:25
سلام!

مثلا چقدر؟ و یکم توضیح بدید که منظور از تهیه سرور چیه؟ سرور دانلود؟

danitfk
May 7th, 2013, 10:29
سلام!

مثلا چقدر؟ و یکم توضیح بدید که منظور از تهیه سرور چیه؟ سرور دانلود؟
سلام ؛ صبح بخیر ، حال شما خوبه ؟ :d

سرور مناسب هست از قیمت 25 - 30 هزارتومان تا 100 هزار تومان (البته سرور مجازی)
که سایت های پربازدید بعد از اینکه بازدیدشون کمی بالا رفت و امنیت اطلاعات براشون مهم شد از سرور مجازی استفاده می کنند.

کافی هست یک سرور لینوکس با کانفیگ اولیه و پنلی مناسب و ارزان مثل دایرکت ادمین تهیه کنید و خودتون میزبان وب سایتتون باشید.

با دسترسی و اختیارات کامل.

jaheshserver
May 7th, 2013, 10:35
از کجا اینقدر مطمئن هستید شرکت آمریکایی این مشکلات رو نداشته باشه!
ضمنا برای هاست اشتراکی پشتیبانی مهمه که فکر نمیکنم بتونید با اونها براحتی ارتباط برقرار کنید.
شما از هاستینگ های معتبر سرویس بگیر هیچ مشکلی نمی خورین نمونه اش همین ولت سرور عزیز خیلی تایید میشن دومیشم خودم!;)

Shayanzez
May 7th, 2013, 11:30
سلام. HostGator بهترینه !‌
ولی باید با مشکل تحریم دستو پنجه نرم کنید !

tizparvaz
May 7th, 2013, 11:52
سلام
هاستینگهای خارجی به هیچ عنوان با سایت پر بازدید که رو سرور فشار بیاره کنار نمیان ، تحریم اولین مشکل شما خواهد بود

mailgenral
May 7th, 2013, 12:12
eukhost هاستینگ فوق العاده حرفه ای ولی قیمت بالا است و البته غیر امریکایی:53:

fanous_m
May 7th, 2013, 13:25
سرور اختصاصی بگیرید راحت کنید خودتون رو<br>یا سرور مجازی از 25 تومان ماهانه شروع می شود<br>اینجا بخش آموزش هست نمی توان آفر ارائه داد<br>خصوصی پیام بدید بیشتر راهنمایی کنم شما را

reza*
May 7th, 2013, 19:58
سلام!

بعد از سرویس گرفتن از 2 شرکت ایرانی.
1.پارس درایو
2.پردیس هاستینگ
با هردو شرکت به مشکل خوردم.
شرکت اول مشکل عدم لود کامل وب سایتو داشت که کاربرای سایت خیلی شکایت داشتن. الان 9 ماهی از اشتراکم مونده ولی عملا هیچ استفاده ای ازش نمیشه.
شرکت دوم هم که از 7 روز هفته چند ساعت بازه و مابقی هفته آی پی اش بسته هست. دلیلش هم حمله چندتا هکر برای هک کردن یک سایته موزیک هست.(اونطور که خودشون گفتن) متاسفانه به حدی انصاف هستند که هیچ پل ارتباطی بین کاربراشون قرار ندادند که بشه با مدیریت یا پشتیبانی حرف زد.
-------------------------------------
حالا هدفم از گفتن این حرفها چی هست.
بنده یه دوست دارم که در آمریکا زندگی میکنه. تصمیم بر این شده که یک شرکت معتبر و خوب که سرویس میزبانی وب لینوکس ارائه بده رو پیدا کنیم و دوست من مستقیما از همون شرکت سرویس رو بگیره و دیگه این گونه مشکلاتو نداشته باشیم.

از همه دوستان و همه کسایی که دستی در کار دارند میخوام که بدون تعصب به اسم یا شرکتی منو راهنمایی کنن. الان نزدیک به یک هفته هست که وبسایتمون بالا نمیاد و تمام کاربرامونو داریم از دست میدیم.

عزیز اومدی پیشه فروشنده ها میگی یکی دیگه رو بهم پیشنهاد کنید ؟ :دی نمیبینی عین زامبی میگن بیا بخش درخواست ؟

شما اگر دامینتون ایرانی نیست و میتونید حد الامکان با مشخصات غیر ایرانی سایت رو مدیریت کنید کار سختی نیست که از شرکت های معتبر خارجی سرور یا هاست بگیرید نه از متولدین 76 که میان میگن ما نماینده ی فلان جاییم . ( با توجه به اینکه آشنا هم خارج کشور دارید ) . لازم هم نیست حتما از آمریکا تهیه کنید ! این همه جا !
واسه تحقیق هم بهتره از افراد خارجی سوال کنید حالا چه در فروم چه مسقیم و ... چون اینجا همه سعی میکنن خدمات خودشون رو به شما ارائه بدن .

قزوین هاست
May 7th, 2013, 21:56
سلام؛هاست گاتور؛بلو هاست وغیره
تو اینترنت بزنید ده هاستینگ برتر
البته تحریم هستیم که باید به دوستتون بگید از طرف خودش بخرد تا مشکل پیش نیاد

MehrganWeb
May 7th, 2013, 22:51
سلام
اگه مشکل تحریم نباشه هاست خارجی پیشنهاد میشه
اما باید به اینم فکر کنید که ایا !!! آیا میزان بازدید تون طوری هستش که سوسپند تون کنن و بک مانی هم ندارند و زبون شما رو هم نمیفهمن!!!؟؟؟؟
در هر صورت شما با دوتا هاستینگ کار کردید دلیل نمیشه همه بد باشن
رضا جان این دهه 76 رو خوب اومدی :d

enable
May 7th, 2013, 23:26
سلام!

ببخشید که دیر پاسخ دادم.
مسئله رو مطرح کردم و رفتم دانشگاه، از همه دوستان تشکر میکنم که به نحوی همکاری کردن.

از کجا اینقدر مطمئن هستید شرکت آمریکایی این مشکلات رو نداشته باشه!
ضمنا برای هاست اشتراکی پشتیبانی مهمه که فکر نمیکنم بتونید با اونها براحتی ارتباط برقرار کنید.
شما از هاستینگ های معتبر سرویس بگیر هیچ مشکلی نمی خورین
راستش خودتون هم جای من بودی دیگه هیچ رقبتی نداشتی که بری و از شرکت ایرانی سرویس بگیری. الان من با این مشکلی که برام پیش اومده همه شرکتهارو به یه چشم میبینم. ولی اینی که شما میگی هم راسته نمیدونم چکار کنم.

عزیز اومدی پیشه فروشنده ها میگی یکی دیگه رو بهم پیشنهاد کنید ؟ :دی نمیبینی عین زامبی میگن بیا بخش درخواست ؟

شما اگر دامینتون ایرانی نیست و میتونید حد الامکان با مشخصات غیر ایرانی سایت رو مدیریت کنید کار سختی نیست که از شرکت های معتبر خارجی سرور یا هاست بگیرید نه از متولدین 76 که میان میگن ما نماینده ی فلان جاییم . ( با توجه به اینکه آشنا هم خارج کشور دارید ) . لازم هم نیست حتما از آمریکا تهیه کنید ! این همه جا !
واسه تحقیق هم بهتره از افراد خارجی سوال کنید حالا چه در فروم چه مسقیم و ... چون اینجا همه سعی میکنن خدمات خودشون رو به شما ارائه بدن .
ممنون از شما آقا رضا. باور کنید تنها چیزی که به ذهنم رسید همین انجمن بود.
این ادرس سایته منه که بالا نمیاد.
ifilms.us
بله دوست من در آمریکا هست. و توانایی خرید رو داره. سایتم پر بازدید نبود. روزی 1000 بازدید. چون 2 ماه بود که راه اندازی کرده بودم.

حالا با این تفاسیر به نظر شماها من چکار کنم؟
از یه شرکت غیر ایرانی بگیرم؟ یه چیزه دیگه ای مثله سرور اختصاصی بگیرم؟(باتوجه به شرایط سایتم)
یه چیزه دیگه هم هست. زمانی که برای خرید از شرکت دومی اقدام کردم به قسمت پشتیبانی دلیل رفتنم از شرکت قبلیرو اطلاع دادم و اونها گفتن که مشکله من مشکله دی ان اس بوده. به نظر شما ... .

delta
May 8th, 2013, 01:39
با این تفاسیر یک پ خ بهت میدم بدونی رفیقات ( هم سایت های مثل شما) الان کجا هستند و کدوم هاست داره میزبانیشون میکنه..همشونم سنگین هستند در حد المپیک!!

sina_mech
May 8th, 2013, 11:15
hostgator و iweb رو چک کن. یه موقعی از iweb هاست اشتراکی داشتم. با 110 تا یوزر آنلاین! حتی یک بار هم ساسپند نشد.

البته یکی دوسال پیش بخش هاست اشتراکی رو منتقل کرد به سایت Funio! نمیدونم الانم همونقدر خوب باشه یا نه.