PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا هاستینگ های معتبر رو معرفی کنید

e4lyas
May 6th, 2013, 19:15
با سلام به دوستان فعال در این زمینه
درخواستی دارم که چند هاستینگی که چند سالی دارن فعالیت میکنند رو معرفی کنید و بازدهی و بازخورد خوبی داشتند
متاسفانه بازار آشفته هاستینگ گیج کنندست .. .
نیاز به خرید دارم و می بایست خوبترین اونها رو انتخاب کنم ..

---- از پیشنهاد دادن آفر خودداری کنید ... ممنون

ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر

reza*
May 6th, 2013, 20:00
درخواستی دارم که چند هاستینگی که چند سالی دارن فعالیت میکنند رو معرفی کنید و بازدهی و بازخورد خوبی داشتند

ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر

برای میزبانی نت افراز رو پیشنهاد میکنم . واقعاً خوب هست + از i-whost عزیز هم که در همین انجمن فعال هستند سرویس داریم که اونم میتونم بگم خوب جواب داده .

برای سرور مجازی هم نوین وی پی اس عاشقشم :دی

هاست نت افراز- خرید هاست و ثبت دامنه با امکان خرید آنلاین هاست و دامنه (http://www.netafraz.com/)

فروش اختصاصی سرور مجازی وارز هلند (http://www.novinvps.net/) همونطور که میدونید چیلترینگ در ایر.ا.ن قانون نداره

ای وب هاست (http://www.i-whost.net/)

Shayanzez
May 6th, 2013, 20:06
پارســ وی پی اس | سرور مجازی | هاست لینوکس | هاست دانلود | هاست ویندوز | سرور اختصاصی (http://www.parsvps.net)

30SecondToMars
May 7th, 2013, 10:59
پردیس هاستینگ و شاتل هاست خوب هستن .

گاهی به مشکل میخورن، ولی مهم حل کردن مشکله که حل میکنن .

دنبال با تجربه تر ها بگرد ، حداقل بالای 4 سال سابقه

موفق باشید

aminkm
May 7th, 2013, 11:44

ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر
با سلام میتونید از صباسرور خریداری کنید کیفیت سرور هاشون خیلی بالا میباشد امنیت هم بالا و قیمت ارزون و خوب
صفحه نخست – صبا سرور (http://www.saba-server.ir)

hg-ahvaz
May 7th, 2013, 12:05
با سلام
من هاستینه رو پیشنهاد میکنم
چون سرویس هاستینگش تمامی امکانات رو دارا و کیفیت مطلوبی داره.

هاستینگ هاستینه (http://hostine.net)

wolfsaman
May 7th, 2013, 12:09
اگه میشد بگی برای چه سایتی میخوای استفاده کنی بهتر بود
من 6 تا هاستینگ رو امتحان کردم
همه ی هاستینگ هایی که دیتا سنترشون Hetzner هست برای سایت دانلود و لینک دانلود این جور چیزا اصلا خوب نیست + ماهی 2 روز کلا قطع میشه و بعد از ایندس شدن تو گوگل میگن مصرف سایت بالاست باید پول بیشتری بدین بعد از گرفتن پول سایت رو بخاطر قانون کپی میبندن
از این نظر بهتره هاست وارز بگیری
الان من روی هاستینگی با وب سرور litespeed هستم که خیلی راضی ام
از اینجا خریدم http://hostine.net (http://hostine.net/)

vistaperes
May 7th, 2013, 12:49
برای میزبانی نت افراز رو پیشنهاد میکنم . واقعاً خوب هست + از i-whost عزیز هم که در همین انجمن فعال هستند سرویس داریم که اونم میتونم بگم خوب جواب داده .

برای سرور مجازی هم نوین وی پی اس عاشقشم :دی

هاست نت افراز- خرید هاست و ثبت دامنه با امکان خرید آنلاین هاست و دامنه (http://www.netafraz.com/)

فروش اختصاصی سرور مجازی وارز هلند (http://www.novinvps.net/) همونطور که میدونید چیلترینگ در ایر.ا.ن قانون نداره

ای وب هاست (http://www.i-whost.net/)

به جز نوین وی پی اس بقیه تایید میشن

نوین vps قبلا یک سرور ازشون درخواست دادیم و گفتیم پورت ها از سرور ببندن و کارهایی که نیاز داریم انجام بدهند به ما گفتند چشم ولی انجام ندادند سرور روز 3 بسته شد ! هیچ کدام از کارهایی که خواستیم انجام ندادند و فقط برای گرفتن پول ذوق داشتن ! برگشت پولشون هم الکی هست میگن سرویس ما مشکل نداشته در صورتی که ما همان اول بهشون شرایط و نیاز ها اطلاع دادیم اصلا حرفه ای برخورد نکردند! احتمالا همه مثل خودشون noob فرض کردن

firebax
May 7th, 2013, 13:04
سلام
ما از پارادایس سرور سرویس داریم وراضی هستیم
پارادایس سرور ثبت دامین سرور مجازی سرور اختصاصی (http://www.paradiseserver.org)

jenatmilad
May 7th, 2013, 13:09
از هر کی سرویس میگیرین از هاستینه و ای ار بست هاست نگیرین
دلیل :
پشتیبانی ضعیف.سرعت سرویس ها شون پایین.برخورد با مشتری قبل از خرید سرویس : خوب | بعد از خرید سرویس افتضاح(انگار طلبکاره ازت).سرویس سفارش میدی باید طی 24 ساعت تحویل بدن ولی بیشتر از 72 ساعت طولش میدن

سلام. مرد مومن هاستینه توو عمرش یه بار اشتباه نکرده چرا بی خودی سابقه اش رو خراب میکنی؟ .اتفاقا تعریف میکنم چون استاد بنده هستن. از هر لحاظ 20. هرکی هم بد بگه جلوش وای میستم./:)
سعی کنید تحقیق کنید بعد بگید.

Hostine
May 7th, 2013, 13:19
سلام. مرد مومن هاستینه توو عمرش یه بار اشتباه نکرده چرا بی خودی سابقه اش رو خراب میکنی؟ .اتفاقا تعریف میکنم چون استاد بنده هستن. از هر لحاظ 20. هرکی هم بد بگه جلوش وای میستم./:)
سعی کنید تحقیق کنید بعد بگید.

سلام ممنونم آقای امانی

با اجازه استارتر نمیخواستم پست بدم ولی نمیشد.

چرا میلاد جان آدم اشتباه زیاد تو زندگیش میکنه !

یکی از اشتباهات بنده هم این بوده که به بچه جماعت سرویس دادم !

و البته برای ایشون که ناسلامتی همشهری هم هست کلی کار انجام دادم الان اینجوری دست مزد مارو میده !

دم ایشون گرم

البته ناراحت نیستم ازش موقعیت سنی ایشون اینطور ایجاب میکنه ;):67:

بازم شرمنده استارتر

jenatmilad
May 7th, 2013, 13:30
ئـــــــه. پس بگید چرا اینجور ناراضی هستن ایشون.:66:

Hostine
May 7th, 2013, 13:38
ئـــــــه. پس بگید چرا اینجور ناراضی هستن ایشون.:66:

والا خود منم نمیدونم !

حتما بخاطر کارها و خدماتی هست که واسشون رایگان انجام دادیم.

البته پستشونم پاک کردن !!! 8-}

vistaperes
May 7th, 2013, 13:41
سلام ممنونم آقای امانی

با اجازه استارتر نمیخواستم پست بدم ولی نمیشد.

چرا میلاد جان آدم اشتباه زیاد تو زندگیش میکنه !

یکی از اشتباهات بنده هم این بوده که به بچه جماعت سرویس دادم !

و البته برای ایشون که ناسلامتی همشهری هم هست کلی کار انجام دادم الان اینجوری دست مزد مارو میده !

دم ایشون گرم

البته ناراحت نیستم ازش موقعیت سنی ایشون اینطور ایجاب میکنه ;):67:

بازم شرمنده استارتر

راستی یک سوال داشتم یکی از دوستام استرالیا هست ادرس که تو سایت بود رفتن ولی اشتباه بوده بررسی کنید خبر بدین شاید یکی از مشتریا شماباشیم :)

Address : 194 South Rd , Mile End Adelaide, South Australia

renger
May 7th, 2013, 13:46
دلیل نارضایتی از هاستینه :
ازشون سرور مجازی گرفتم ایشون بجای اینکه ورژن جدید پی اچ پی را نصب کنه ورژن قدیمی نصب کرده(حالا نمیدونم یا مشکل از نصب پی اچ پی بود یا ورژن که با یه پلاگین چت روم سازگار نبود ) به هر حال برای رفع این مشکل از من پول میخواست در صورتی که ایشون باید سرور سالم تحویل من بدن + خیلی دیر به تیکت ها پاسخ میدن

Hostine
May 7th, 2013, 13:58
راستی یک سوال داشتم یکی از دوستام استرالیا هست ادرس که تو سایت بود رفتن ولی اشتباه بوده بررسی کنید خبر بدین شاید یکی از مشتریا شماباشیم :)

Address : 194 South Rd , Mile End Adelaide, South Australia

دوست شما احتمالا آدرس رو اشتباه رفته !
با شماره 0061469745852

تماس بگیرید همکاران حتما دوست شما رو برای پیدا کردن دقیق آدرس راهنمایی خواهند کرد.
داخل گوگل مپ آدرس رو بزنید میاره واستون ! چطور میگید اشتباهه ؟

RoobinaServer
May 7th, 2013, 13:59
ازشون سرور مجازی گرفتم ایشون بجای اینکه ورژن جدید پی اچ پی را نصب کنه ورژن قدیمی نصب کرده(حالا نمیدونم یا مشکل از نصب پی اچ پی بود یا ورژن که با یه پلاگین چت روم سازگار نبود ) به هر حال برای رفع این مشکل از من پول میخواست در صورتی که ایشون باید سرور سالم تحویل من بدن + خیلی دیر به تیکت ها پاسخ میدن

با سلام

ورژن را شما از اول ذکر کردید ؟

سرور آن منیج خریدید یا قول منیج دادند به شما ؟

هیچ چیزی ذکر نکردید عزیز. :)

ارادتمند سجادیه
یا حق

renger
May 7th, 2013, 14:00
خیرفقط بهشون گفتم که مخصوص چت روم میخوام
خودشون واسم اوکی کردن

RoobinaServer
May 7th, 2013, 14:00

ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر

بهترین کار این هست که آدرس هر هاستینگی را که دارید مشتریان آن هاستینگ را پیدا کنید و تحقیق کنید عزیز.

در این تاپیک هر کسی با هر جایی کار کرده میاد میگه خوبه یا بده و میشه مثل الان که یکی دیگم بیاد دفاع کنه و همینطوری تاپیک کلا به جاهای دیگه کشیده میشه.

یا حق

RoobinaServer
May 7th, 2013, 14:02
خیرفقط بهشون گفتم که مخصوص چت روم میخوام
خودشون واسم اوکی کردن

خب اگر آن منیج که گفتید خیر و نگرفتید پس گفتند هزینه درست بوده.

هزینه کانفیگ اضافه پرداخت کردید بابت سرور ؟

چون اطلاعات نمیدید نمیشه نظر داد بهتره خود هاستینه که میدانند چه کردید جواب بدند تا اینجا هم فقط راهنمایی بود بنده کردم و روشن کردن قوانین کاری.(اگر هزینه کانفیگ نداده باشید و سرور ان منیج خریده باشید وظیفه میزبان نیست کانفیگ انجام بده)

یا حق

Hostine
May 7th, 2013, 14:07

متاسفانه شما هنوز درک این رو نداری که وقتی سرور مجازی میگیری سرور مجازی مدیریت شده نیست و کسی که واست سنتوس نصب میکنه رو سرور دیگه کاری به باقی کارش نداره من بابت کانفیگ از شما هزینه گرفتم ؟؟؟ گفتم لطفی که میتونم واستون انجام بدم اینه که یک کانفیگ واستون رایگان بزنم حالا بقیه کاراش با خودتون ، قرار شد اگر کاری انجام شد هزینه اش دریافت بشه ، ضمنا در مورد پی اچ پی شما هزینه رو تایید کردید و بنده بدون دریافت هزینه واستون این کار رو انجام دادم و شما قرار شد هزینه رو آخر ماه بدی که به خیال باطل خودت زرنگی کردی و سایت هاتو منتقل کردی هزینه رو هم ندادی ما هم واگذار کردیم به خدا !!!

در ضمن من اگر این هزینه ها واسم مهم بود دفعه دوم که بعد از این ماجرا لایسنس دایرکت ادمین سفارش دادی و کنسل شد و هزینه اشو واستون کامل بازگشت زدیم میتونستیم هزینه کار رو ازت کسر کنیم !!!

خدا کمکت کنه یکم بزرگ شی !
دز ضمن پستی هم که میزنی پاش وایسا ضرت تا جوابتو میدن پاک نکن :))

موفق باشی

renger
May 7th, 2013, 14:09
من لایسنسی سفارش ندادم
الانم ریسلر دارم که نیاز به لایسنس نیست

vistaperes
May 7th, 2013, 14:14
دوست شما احتمالا آدرس رو اشتباه رفته !
با شماره 0061469745852

تماس بگیرید همکاران حتما دوست شما رو برای پیدا کردن دقیق آدرس راهنمایی خواهند کرد.

اگر امکانش هست پ.خ کنین کروکی بدین که بهتر هست

Hostine
May 7th, 2013, 14:26
دوست عزیز آدرس رو داخل گوگل مپ بزنید کروکی کامل میاد خدمتتون ;) https://maps.google.com/

samandelan
May 7th, 2013, 14:29
من از هاستينه راضيم چون ازش هاست گرفتم همه هاستينگ هاي ايرانو تست كردم به هر كي اعتماد ميكنيد ولي به هيچ وجه وارد بيست هاست نشويد خطرناكترين فرد توي اينترنته نميدونم خدا چطور همچين بشري خلق كرده ادم زبون دراز نفهم و پرخاشگر و بد دهني هستن به علاوه كلاهبردار عجيبي هم هست وقتي كلاهبردادي كرد يوزرتو هم از سايتش پاك ميكنه كه امكان تيكت زدن نباشه

ADMlN
May 7th, 2013, 14:57
/:)

دوستان یعنی واقعا نمیتونید کمی رعایت کنید؟
نگاه به عنوان تاپیک کنید و بعد پست بدید
چرا این همه پست های متفرقه میدهید؟

لطفا مدیریت بعد از اطلاع رسانی این پست را هم حذف کند

e4lyas
May 11th, 2013, 03:31
معرفی مسیرش رو عوض کرد :)
منتظر نظر بیشتر دوستان هستیم .

e4lyas
May 12th, 2013, 03:08
در زمینه vps , vds در حجم های بالا معرفی کنید . .

ممنون

aminkm
May 12th, 2013, 03:11
در زمینه vps , vds در حجم های بالا معرفی کنید . .

ممنون

با سلام میتونیم براتون اوکی کنیم با حجم بالا و منابع اختصاصی برای اطلاعات بیشتر با ایدی من در تماس باشید
sabaserver

mizbancity
May 19th, 2013, 16:17
من هاست نتورک رو پیشنهاد می کنم

آدرس : هاست نتورک (http://hostnetwork.ir/)

MR-KH
May 29th, 2013, 17:07
از هرجا میگیرید مراقب جهان پارس اسپادان باشید که خریداری نکنید .متاسفانه سایت یکساله بنده رو با درامد 1میلیون در ماه رو کاملا از بین بردند و کلا سروراشون و پشتیبانیشون افتضاح بود . از بنده گفتن بود (اثبات هم میتونم بکنم چون به خاک سیاه نشوندن بنده رو و خدا شاهده اون دنیا جلوشو میگیرم) .
حتی قوانین رو که ازش عکس داشتم رو رفتن اضافه کردند و نوشتند که مثلا ما مسئولیتی نداریم و کلا بهشون گفتم که این بچه بازیارو جمع کنید .
هاستینگ معتبر هم زیاد هست و پارس پک فکر کنم بد نباشه (یکی از دوستان گرفته و من اطمینان ندارم) اما اصلا این شرکت که مدیر میلاد هونجانی میباشد تایید نمیشند و فردی کاملا بی خیال میباشند .
موفق باشید .(وظیفه بنده فقط فقط اطلاع رسانی بود)

eshghejalal
May 29th, 2013, 23:49
سلام میتونم بهتون روز وب رو معرفی کنم خداییش دارم حقیقت رو میگم کارشون عالی ;;)

هم از نظر پشتیبانی میگم و هم از نظر میزبانیشون حرف نداره قیمت هاشون هم خوبه ادرسشون : روز وب.کام | هاست لینوکس ارزان ثبت دامنه ارزان نمایندگی هاست دامین هاست نامحدود طراحی سایت (http://roozweb.com)

ariansafaei
July 15th, 2013, 17:57

ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر
راستش از ان جایی که خودم هم سایت هاستینگ دارم کسی رو تایید نمیکنم اما
دوستی چند وقت پیش ۱۰۰ هزار تومان بابت کانفیگ سرور از ما گرفت که متاسفانه هیچ کاری انجام نداد
گفتم اگر قصد خرید از compiler.ir را دارید بیشتر فکر کنید هم از نظر برخورد که اصلا خوب نیست
هم از نظر کار انجام ندادن و پشتیبانی ۲ ساعت در هفتشون

liveserver
July 16th, 2013, 01:40
عزیز شما به راحتی میتونید با انتخاب سرویس دهنده با مرور سوابق اون سرویس دهنده و نظرات مشتریانش و در اخر استنباط خودتون به راحتی یک سرویس دهنده خوب انتخاب کنید.

irnahost.ir
July 16th, 2013, 02:08
جناب استارتر عزیز ببخشید جسارته ها ولی الان به کجارسیدید یعنی نتیجه بخش بود؟. تو این انجمن هر وقت ازاین سئوالات پرسیده می شود همه با هم دعوا می کنند. ولی واقعیت این است که یک سرویس دهنده می تواند از نظر یک کاربر بهترین باشد و ازنظر کاربر دیگری بدترین.
مطمئن باشید بدین طریق موفقیتی حاصل نخواهد شد چون هر کس حتی اگر یک سوء تفاهم هم با سرویس دهنده داشته باشد نظر منفی خواهد داد. دیدن نیمه پر لیوان برای بسیاری از مردم سخت ودشوار است.
من فکر می کنم اگر این انجمن یک موجودیت فیزیکی داشت(مثل بورس) یک گارد حفاظتی کامل می خواست چون هر چند روز یکبار درگیریهای اساسی درآن اتفاق می افتد .پوزش از اظهار نظر

e4lyas
July 16th, 2013, 02:47
خواهش میکنم . . بله به نتیجه گیری رسیدم 2ماه پیش ( بیشتر البته ) .. با توجه به پیشنهاد ها / سوابق رو هم بررسی کردم ..
به i-whost رسیدم ..
و تا به اینجای کار خوب بوده ( به جز مشکل ddos دیروزشون ) / پشتیبانی هم دومین اصلی هست که برای من مهمه با اینکه ممکنه کار زیادی هم نداشته باشم .. جواب ها در اسرع ترین زمان ممکن /
---
در مورد سرور مجازی هنوز به نتیجه خاصی نرسیدم . . و اکنون از liveserver . ir یک آفر هست دارم .. ( برای 1 ماه ) میشه گفت خوب بوده . ( در حوزه ی وی پی اس ) نمیشه قوی گفت چه کسی ولی تجارب در بخش فروش قطعا موثر خواهد بود ..

mrezaghiasi
July 16th, 2013, 05:52
سلام
به نظر من میهن وب هاست بهترین هست :d
هم از نظر پشتیبانی هم قیمت هم خیلی چیزای دیگه
و اینکه رتبه سوم در ایران هست و نمیشه بهش حتی ی ذره شک کرد :78:
مخصوصا قیمتهاش ک خیلی ارزون هستش مثلا هاست 500 مگ لینوکس 29 تومن! :-o
بازم میل خودتون
موفق باشید

pardishosting
July 16th, 2013, 12:15
کلا تا برای یک سرویس دهنده مشکلی بوجود می اد نظرات خیلی از کاربران خیلی بی انصافانه قضاوت می کنند. و برخی ها هم اعلب توهین ها نثار ادم می کنند البته توقع هم دارند اگر توهین کردند کسی جوابشون هم نده ... بعضی مشکلات برای همه هست حالا اینکه یک شرکتی 2 بار براش پیش اومده دلیل نمی شه برای بقیه هم پیش نیاد . همین اقای e4lyas و خیلی های دیگه زمانی که سرورهای ما دیداس شدند بعد از حل مشکل رفتند از روی سرور اما الان می بینند که همین اتفاق برای دیگران هم افتاد و البته ممکن هست فردا روزی برای دیگران و حتی خود ما مجدد بیفته ... شرکتی که سرویس پایداری داره و در ضمن مشکل با صداقت با کاربرانش صحبت می کنه و در کنارشون هست بهترین شرکت هست .

mrezaghiasi
July 16th, 2013, 15:39
کاملا درست هستش
ولی
وقتی رتبه بندی هارو آدم نگاه میکنه + قیمت خود ب خود میره سمت قیمت پایین تر ها و رتبه های بالاتر و ب نظر من میهن وب هاست در زمینه قیمت خوبه و اعتماد کامل بهش دارم چون رتبه سوم هست
و فرمایش شما هم متین

yaalim
July 16th, 2013, 16:24
سلام خدمت شما
من از هاستينه و هاست 97 و هتزنر و رسانگار خريد كرده ام
و آخر از اسگيگ هاست خريد كرده ام به نظر من اسگيگ هاست از
بقيه البته به نظر من پشتيباني اش كه خيلي مهمه بهتره
اميدوارم مفيد باشه و خودتون قضاوت كنيد ... بهتره...

mrezaghiasi
July 16th, 2013, 16:46
سلام مجدد
عزیزم شما تابحال به میهن وب هاست سر زدید؟
رتبه سوم ایرانه برادر!

e4lyas
July 16th, 2013, 18:45
کلا تا برای یک سرویس دهنده مشکلی بوجود می اد نظرات خیلی از کاربران خیلی بی انصافانه قضاوت می کنند. و برخی ها هم اعلب توهین ها نثار ادم می کنند البته توقع هم دارند اگر توهین کردند کسی جوابشون هم نده ... بعضی مشکلات برای همه هست حالا اینکه یک شرکتی 2 بار براش پیش اومده دلیل نمی شه برای بقیه هم پیش نیاد . همین اقای e4lyas و خیلی های دیگه زمانی که سرورهای ما دیداس شدند بعد از حل مشکل رفتند از روی سرور اما الان می بینند که همین اتفاق برای دیگران هم افتاد و البته ممکن هست فردا روزی برای دیگران و حتی خود ما مجدد بیفته ... شرکتی که سرویس پایداری داره و در ضمن مشکل با صداقت با کاربرانش صحبت می کنه و در کنارشون هست بهترین شرکت هست .

دوست عزیز ممنون به خاطر سرویس دهی شما . . و تشکر هم کردم موقع رفتن !
قبول هم دارم مشکل همه جا هست اما قبول کنید که سرعت و پشتیبانی اصل مهمی است که در سرویس دهی شما ضعیف تر عمل میشه ..
اما جدای بحث قطعی ها و غیره من از پشتیبانی شما راضی نبودم . . حتی یک سوال ساده از شما ممکنه ساعت ها طول بکشه . ( حالا نمیدونم این دلیل بر کمبود نیروی شما بود یا چیز دیگر ! )

با تشکر

kamkar
July 16th, 2013, 19:24
سلام؛

ما قبلا یک انجمن داشتیم به اسم انتقاد و پیشنهاد که خریدار و فروشنده سعی میکردند مشکلات خودشون رو حل کنند، اما به دلایلی حذف شد.
این تاپیک جای این کار نیست. فقط هاستینگ معتبر معرفی کنید، هاستینگی رو زیر سوال نبرید.
تو صفحات قبلی شخصی به دلیل عدم اطلاعات کافی تهمتی زده بود که اصلا وارد نبود.

pardishosting
July 16th, 2013, 19:51
دوست عزیز ممنون به خاطر سرویس دهی شما . . و تشکر هم کردم موقع رفتن !
قبول هم دارم مشکل همه جا هست اما قبول کنید که سرعت و پشتیبانی اصل مهمی است که در سرویس دهی شما ضعیف تر عمل میشه ..
اما جدای بحث قطعی ها و غیره من از پشتیبانی شما راضی نبودم . . حتی یک سوال ساده از شما ممکنه ساعت ها طول بکشه . ( حالا نمیدونم این دلیل بر کمبود نیروی شما بود یا چیز دیگر ! )

با تشکر

چیزی که مشخص هست و قابل اثبات زمان پاسخگویی اغلب تیکت ها کمتر از 1 تا 2 ساعت هست.
الا تیکت هایی که اولویت پایین داشته باشند یا گاهی مواقع ... بهرحال این نظرشما کاملا بی انصافانه بود.

saneei
July 22nd, 2013, 13:35
هاستیران

mrezaghiasi
July 22nd, 2013, 14:03
فقط میهن وب هاست
باقیمت بسیار عالیـــــ

OmidX
July 22nd, 2013, 19:09
درود ،

من با مایا هاست ، پارس وی پی اس ، هاست دی ال ، هاست ایران کار کردم ، الانم روی سرور های ایران وندا هاستم ...

اگه بخوابم به این هاستینگ ها امتیاز بدم ، اینطوری ه :

مایا هاست = -1

پارس وی پی اس = 50

هاست دی ال = 100

هاست ایران = 0

وندا هاست = 90

شرکت هاست ایران که به قول خیلیا هاستینگ اول ایران ه ، یکی از هاستینگ های در پیت به حساب میاد و از هر نظر آشعال ه ، ببخشید اینطوری نظر میدم ، اما واقعا پدرمو در آوردن !!!

شرکت مایا هاست هم ، یک بکاپ گیری درست حسابی درش تعریف نشده ست ، تیکت میزنی ، خب ، حالا که به دلیل کانفیگ آماتوری سرورهای شما ، سرور هک شد ، حداقل بکاپ رو ریستور کنید ، میگن : کدوم بکاپ ؟! :|

البته درباره خرید vps / vds هم با نوین وی پی اس ، پارس وی پی اس ، وی پی اس فارس و دیتافارم کار کردم ، که کار هیچ کدومشون بد نیست ، اما بینشون کار وی پی اس فارس عالیه ...

mrezaghiasi
July 22nd, 2013, 19:19
کسی فک نکنم میهن وب هاست رو بشناسه!!!
بابا برید سر بزنید پشیمون نمیشید!!
واقعا عالیه!!
مخصوصا سرعت

maxboyam
July 23rd, 2013, 12:51
سلام
منم تازگی ها از میهن وب هاست هاست گرفتم واقعا عالیه مخصوصا سرعتش
الان این سایتم روی همین هاست هستش سرعتش خوبه
مدل لباس ، مدل لباس مجلسی (http://www.maxmodel.ir)

mrezaghiasi
July 23rd, 2013, 12:53
دقیقا
ب نظرمن میهن وب هاست بهترینه
هماز نظر پشتیبانی
هم سرعت
هم قیمت

netmelli
July 23rd, 2013, 12:59
مجموعه نت ملی - هاست ملی - اس ام اس ملی - الکترونیک ملی - طوفان دیتا - طراحی و میزبانی وب سایت - خدمات سامانه پیامک - سامانه پیامک رایگان - سیستم (http://www.netmelli.com)

Ramin22
July 25th, 2013, 16:10
بچه ها چرا اینقدر میهن وب هاست رو پیشنهاد میدین؟ میهن وب هاست فقط به درد تازه کارها میخوره. برای سایت های با بازدید بالا اصلا سرویس ندارن

failar
July 25th, 2013, 16:53
سلام

دوستان لطفا یکی از مهمترین و خوبترین هاستینگ ها را معرفی کنید

بنده با چندین هاستینگ کار کردم اما خوب نیستند جون بعد از مدتی که میخواهیم سایتمان پیشرفت کنه میگن باید هاست مجازی بگیری از این گونه حرفا

الان سایت World Photo,Music,Video,Game,Gallery (http://www.gollary.com) است یه پیشنهاد بدید من از کجا هاست تهییه کنم که جواب این سایت را بده بازدید زیادیم ندارم دوستان
لطفا کمک کنید سایتم هم درمورد گالری عکس روز دنیا (http://www.gollary.com) است

تشکر میکنم:">:">:">:53:

mad-adwords
July 25th, 2013, 18:19
سلام

دوستان لطفا یکی از مهمترین و خوبترین هاستینگ ها را معرفی کنید

بنده با چندین هاستینگ کار کردم اما خوب نیستند جون بعد از مدتی که میخواهیم سایتمان پیشرفت کنه میگن باید هاست مجازی بگیری از این گونه حرفا

الان سایت World Photo,Music,Video,Game,Gallery (http://www.gollary.com) است یه پیشنهاد بدید من از کجا هاست تهییه کنم که جواب این سایت را بده بازدید زیادیم ندارم دوستان
لطفا کمک کنید سایتم هم درمورد گالری عکس روز دنیا (http://www.gollary.com) است

تشکر میکنم:">:">:">:53:

می تونی با هاست دل تماسی بگیری پیشنهاد برای میزبانی بهت می ده ولی هزینه هاش گرون کرده

peyman0742
July 25th, 2013, 18:40
ای وب هاست (http://i-whost.net) رو پیشنهاد می کنم

Asrarweb
July 25th, 2013, 20:02
asrarweb.com - شرکت اسراروب | هاست،نمایندگی لینوکس،د&#1575 (http://www.asrarweb.com)

hashemi-abas
July 25th, 2013, 20:53
فقط طرف میهن وب و هاست97 نرو که مشتری را فقط 24 ساعت اول میشناسن . الان چند ماهی هست با ارتباط7 کار مبکنم خدائیش عالی بوده .

mhy
July 26th, 2013, 00:02
هاست دي ال
نت افراز
آي وب هاست
ميزبان سايت

البته ترتيب خاصي نداشت، بنظر من اينا خوبن، يه سري ها رو هم كار نكردم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

medianet
July 26th, 2013, 08:16
فقط نت افراز

shamimi
July 26th, 2013, 09:44
ایران هاستینگ - صفحه اصلی (http://www.irhost.org)
با بیش از 5 سال سابقه

Web4
July 26th, 2013, 11:02
ParsDev.Ir - سایت رسمی شرکت نگاه روشن پارس | هاست،دامنه،سرورمجازی،سرور اختصاصی،خدمات دیتاسنتر,طراحی وب (http://parsdev.ir/)

mihanwebhost.com

netafraz.com

البته قبلش تیو گوگل اسم هر کدوم را جستجو کنید و سابقه انها را ببنید .

hassan5099
July 26th, 2013, 14:56
من چند وقته با ایران سرور کار میکنم
از عالی هم عالیتره
خریدهاست، سرور مجازی، هاست حرفه ای، سرور اختصاصی در ایران، هاست امن، هاست لینوکس و هاست ویندوز – ایران سرور (http://www.iranserver.com/)

urchargeir
July 26th, 2013, 21:50
با تشکر

ahmadaskari
August 14th, 2013, 15:37
با سلام
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR?pi=1&ob=RANK&oo=ASC)
10 سایت برتر رو از این مرجع میتونید ببینید بر اساس تعداد میزبانی چیده شده
البته اینم باید در نظر گرفت که بعضی از هاستینگ های تازه کارم هستند که واقعا کارشون عالیه و بعضی موقعه ها بهتر از این ها کار میکنن
ولی فعلا این ها معروفتر هستند به خاطر سابقه کار و ...

itsecure
August 14th, 2013, 17:28
میهن هاستینگ (http://Mihanhosting.ir/)

Al2ash
August 16th, 2013, 18:02
هاستینگ خوب بدون پشتیبانی خوب معنی ای نداره ، تازه برای کانفیگ و ... هم پول نگیره از مردم بهتره

پیشنهاد میکنم اینم تست کنید : www.irnianserver.net (http://www.iranianserver.net)

bia2mafya
August 17th, 2013, 00:43
هاست دی ال واقعا کارش خوبه فقط قیمتاشون بالاس

U-host.org
August 25th, 2013, 23:27
پیشنهاد بهتر
https://u-host.org

LightOnline
August 26th, 2013, 08:05
بهترین ها برای همه میتوانند بدترین برای شما باشند . خودتون کاملا نیازاتون رو ارزیابی کنید و بعد کاندید تهیه کنید بعد نظر کاربرا رو در مورد اون کاندید ها بپرسید .

dgoly
August 30th, 2013, 12:20
سلام دوست عزیز
بنده از رادکام سرویس داشتم. پشتیبانی و سرویس لینوکس خارج از کشورشون نسبتا خوب بوده.

arash_fa
September 6th, 2013, 10:14
از هرجا میگیرید از شرکت مذخرف irpowerweb.com یا به اصطلاح رسانه گستر داتیس نگیرید

به قرآن نمیخوام کسیو خراب کنم ولی منو ترکوندند

من بیچاره یه vps 512 مموری ازشون گرفتیم و کانفیگ کردیمو همه چیز خوب بود

رفتم دخواست دادم که سرور را ارتقا بدید به بعدی که رمش 1 گیگ هست و گفتند باشه

آقا اودند ارتقا بدند زدند پکودند همه چیه و من که نزدیک به 300 هزار تومان تبلیغ کرده بودم و تازه کاربرا داشتند میومدند شب جمعه سرور داون شد و ما هرچی زنگ و تیکت و التماس کردیم انگار نه انگار

زنگ میزنم این خواجه پور امور مالی اشغال میکنه ... اون خلیلی هم که بر نمیداره ... هنوز بعد از 24 ساعت جواب منو ندادند

خسارت منو کسی نمیده

فقط من سرویس شدم این وسط

Desperados
September 10th, 2013, 02:39
در این مواقع هر 2 طرف باید با خونسردی مشکل را پیگیری کنند در غیر این صورت مشکل قابل حل نیست و حاد تر می شود.

stiv36
September 10th, 2013, 10:46
از هر کسی که گرفتید
حتما آمارشو دربیارید که خودش نماینده نباشه ، وگرنه تمام مشکلاتی که این دوستان اعلام میکنند 90 درصد مربوط به اینه
چون نماینده که دسترسی کاملی نداره و خیلی جاها دست خودشم تو پوست گردو میمونه

به نظر من یه سری به این سایت ها بزن همه شون سرور و شرکت دارند:

host97.ir (http://host97.ir) : مستر رسیلر و رسیلر ارائه میده
payapars.ir (http://payapars.ir) : سوپر آلفا و آلفا رسیلر هم داره
avalinhost.com (http://avalinhost.com)نمایندگی های لینوکس و ویندوز و...

موفق باشید

e4lyas
May 13th, 2014, 16:36
دوستان مجددا ممنون میشم این سوال رو پاسخ بدید ++ اینکه هاستینگ میزبانی ایران چند تا جهت مقایسه کیفیت و قیمت پیشنهاد بدید .. ممنون

RoobinaServer
May 13th, 2014, 17:35
دوستان مجددا ممنون میشم این سوال رو پاسخ بدید ++ اینکه هاستینگ میزبانی ایران چند تا جهت مقایسه کیفیت و قیمت پیشنهاد بدید .. ممنون

میتوانید کیفیت و خدمات را مقایسه فرمائید :

http://www.Roobinaserver.ir

با تشکر

مینا-صیفی
May 13th, 2014, 18:28
irpowerweb.com تو هاستینگ بنده تایید میکنم

M.Abooali
May 13th, 2014, 21:09
بنده اگر اشتباه نکنم حدود 15 - 16 سال پیش بود که اولین هاست خودم را از olm یا همچین اسمی تهیه کردم. از اون زمان تا به امروز به جرات میگم بیش از 100 تا شرکت داخلی و خارجی را آزمودم.

من به شما نمی گم سراغ کدوم شرکت برید، اتفاقا برعکس راهنمایی می کنم که هیچ نوع سو تفاهمی هم پیش نیاد، من فقط به شما مشاوره میدم که سراغ کدوم هاستینگ ها نروید!

به اعتقاد من در انتخاب هاست سراغ تازه کارها رفتن اشتباه هست، سراغ آنها که خیلی نامدار هستند هم باز نرید چون اشتباه هست. خاص هاستینگ های داخلی هم نیست. تازه کارها به خاطر غرور کاذب و نامداران به خاطر اسمی که دارند معمولا برخورد غیر منطقی با همه مسائل از موارد مالی گرفته تا موارد فنی خواهند داشت. بنابراین شما قطعا با این شرکت ها شاهد مشکلاتی خواهید بود.

یک نکته خوب دوستان اشاره کردند که سراغ ریسلرها هم نرید، من به این شکل بیانش می کنم سراغ کسانی که پذیرش خدمات فنی یا بهتره گفت فروش خدمات فنی ندارند هم نرید.

سراغ کسانی که فقط پلن های مگابایتی به فروش میرسانند نرید.

سراغ کسانی که فروش سالانه ندارند، نروید.

سراغ کسانی که دنبال کسب اعتبار با نام دیگران یا دیگر برندها هستند، نرید.

فعلا همین موارد به ذهن بنده رسید.

p30netman
November 21st, 2014, 13:40
دوستان لطفا هاستینگ معتبر معرفی کنید برای سایت پر بازدید
هارد ssd
1گیگ فضا
پهنای باند نامحدود ترجیحا

nexaen
September 18th, 2016, 16:50
با توجه به اینکه این تاپیک تو صفحه ی اول گوگل واسه من اومد عضو شدم بگم سایت "میهن وب گستر" به نشانی http://www.mihandesigner.ir/ کلاهبرداری میکنه و فقط یه ویترینه ؛ نه مشتریاش واقعی هستن، نه لوگوی "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی - حامی خریداران و فروشندگان اینترنتی" که جعلی هست.
فریب قیمتا و ایندکس سایت رو نخورین؛ پول رو برمیدارن و بعد کسی جواب نمیده؛ پشتیبانی هم خود صاحب سایته (پیام نصرالله نژاد) که قسمتی از ویترین قضیه هست که پول دربیاره (د.ز.د.ی کنه)؛

sabalearn.com
October 10th, 2016, 21:35
سلام دوست خوبم امیدوارم حالت خوب باشه

من به شخصه میهن وب هاست رو پیشنهاد میکنم چون هم تعرفه های مناسبی داره هم سیستم های خوبی داره. خودش هم سرورهای اختصاصی خودش رو داره.

میتونی از این لینک (http://my.mihanwebhost.com/aff.php?aff=2166) یه سری به سایتش بزنی.

موفق باشی دوست من

alannorani
October 10th, 2016, 23:09

جی وب هاست|میزبانی وب
(http://jwebhost.ir/)ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر
جی وب هاست|میزبانی وب
(http://jwebhost.ir/)

1online.ir
October 10th, 2016, 23:23
با سلام
http://www.1online.ir/

با 9 سال سابقه میزبانی وب

!_star_!
October 10th, 2016, 23:53
جی وب هاست|میزبانی وب (http://jwebhost.ir/)
با پوزش از استارتر";
رو چه حساب به هاستینگ خودتون میگید معتبر؟
نه نمادی نه شرکتی ؟!

amir1000000_1
October 11th, 2016, 02:17
به نظر من هر هاستنگی خواستی انتخاب کنی چند تا تیکت بده در چند روز و سوال بپرس کیفیت پشتیبانی مشخص میشه

برای کیفیت هم بگو 1 ماه تست میخوام یا حالا 10 روز

کسی ک از کیفیت خودش نترسه 1 ماه هم تست میده

mehrdad-arch
October 11th, 2016, 21:52
میهن وب هاست
طلا هاست
پارس پک
تهران هاست
ایران هاست
نت افروز
نت افراز

n4ser
October 11th, 2016, 23:10
از نظر من شرکت پارس پک پیشنهاد میشه به دلیل پشتیبانی حرفه ای و سریع تیکت هارو حد اکثر 15 دقیقه بعد از باز شدن جواب میدن و خوش برخوردن

SickMind
October 11th, 2016, 23:16
از نظر من شرکت پارس پک پیشنهاد میشه به دلیل پشتیبانی حرفه ای و سریع تیکت هارو حد اکثر 15 دقیقه بعد از باز شدن جواب میدن و خوش برخوردن

به نظر من اون ها جواب تیکت نمیدن بیشتر به شعور کاربر توهین میکنند تمامی پاسخ هاشون کپی پیست هست حتی در بعضی مواقع بی ربط ترین پاسخ ها رو از طرفشون دیدم

alannorani
October 12th, 2016, 00:28
دوستان من ازسایت samandehi.ir نماد میخوام بگیرم اطلاعات تکمیل کردم اما احراز اطلاعات که شماره تماس تلفن ثابت و موبایل هست شماره موبایل را تایید کردم اما شماره تلفن ثابت که میخوام تایید کنم میگه باید به شماره مرکز سایت زنگ بزنید و کد را وارد کنید به بخش داخلی بعد تایید میشه اما زنگ زدم هیچ اتفاقی نمی افته چیکارکنم به نظرتون میدانید برای چی اینطوری هست؟

host-net
October 12th, 2016, 00:31
دوستان من ازسایت samandehi.ir نماد میخوام بگیرم اطلاعات تکمیل کردم اما احراز اطلاعات که شماره تماس تلفن ثابت و موبایل هست شماره موبایل را تایید کردم اما شماره تلفن ثابت که میخوام تایید کنم میگه باید به شماره مرکز سایت زنگ بزنید و کد را وارد کنید به بخش داخلی بعد تایید میشه اما زنگ زدم هیچ اتفاقی نمی افته چیکارکنم به نظرتون میدانید برای چی اینطوری هست؟

درود سوال شما در جای نامناسبی مطرح شده
دقت کنید کجا پیغام ارسال میکنید

برای رفع مشکل بهتر هست با خود سایت مربوط در ارتباط باشید

موفق باشید

alannorani
October 12th, 2016, 00:33
جی وب هاست |ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ (http://jwebhost.ir/)
از نظر بنده از لحاظ سریع جواب دادن تیکت وکیفیت سایت جی وب هاستینگ بهتر می باشد میتوانید خدمات را آزمایش کنید

ثبت نام در سایت جی وب هاست (http://jwebhost.ir/client/register.php)

جهت تست پاسخ تیکت و پشتیبانی روی متن زیر کلیک کنید

ارسال تیکت (http://jwebhost.ir/client/submitticket.php)

- - - Updated - - -

جی وب هاست (http://jwebhost.ir/) بهتری سایت هاستینگ می باشد از نظر پشتیبانی و کیفیت سرعت خوبی دارد

arooshanp
October 12th, 2016, 08:53
من از آریانیک استفاده می کنم. راضی هستم

amir9136
October 13th, 2016, 20:35

ممنون میشم نام هاستینگ
میزان نمره شما
بعلاوه آدرس رو قرار بدید

با تشکر

تکتاسرور نماد اعتماد دو ستاره نماد سازمان دهی (http://taktaserver.ir)

payam-nnn
October 21st, 2016, 01:05
با توجه به اینکه این تاپیک تو صفحه ی اول گوگل واسه من اومد عضو شدم بگم سایت "میهن وب گستر" به نشانی http://www.mihandesigner.ir/ کلاهبرداری میکنه و فقط یه ویترینه ؛ نه مشتریاش واقعی هستن، نه لوگوی "انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی - حامی خریداران و فروشندگان اینترنتی" که جعلی هست.
فریب قیمتا و ایندکس سایت رو نخورین؛ پول رو برمیدارن و بعد کسی جواب نمیده؛ پشتیبانی هم خود صاحب سایته (پیام نصرالله نژاد) که قسمتی از ویترین قضیه هست که پول دربیاره (د.ز.د.ی کنه)؛
=================

دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم قبل فعالیت در اینترنت سری به روان پزشک بزنید و سلامتی خودتونو بررسی بفرمایید
بعد از ثبت دامنه شما به دلیل مشکلاتی که پنل ایرنیکتون داشت دامنه ثبت نشد و دامنه بنام شرکت یک ساله ثبت شد !! و تصمیم به انتفال دامنه گرفتیم. اما بدلیل همکاری نکردن شما دامنه انتقال داده نشد.
همچنین دو هفته بعد آن تیکت مبنی بر عودت وجه ارسال شد :

تصویر تیکت :
http://abaadgaran.com/image/111.jpg

لطفا ساده لوح نباشید !!!! و درخواستتون رو مصالمت آمیز پیگیری کنید.
تیکت - چت آنلاین - تماس تلفنی همیشه در خدمت شماست.

wp-Ammar
October 21st, 2016, 01:16
سلام!
تاپیک بسیار خوبی هست!
لطفا سرویس هایی که خودتون ارئه میدهید رو معرفی نکنید و تاپیک حالت اسپانسری نداشته باشد
سرویس های معتبر از شرکت های معتبر معرفی کنید ممنون از شما

بنده میهن وب هاست + طلا هاست + نت افزار رو پیشنهاد میکنم دوستان هم اگر سرویسی میشناسند ممنون میشیم معرفی کنند