PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه پهنای باند اضافی

lvlehrad
May 6th, 2013, 02:50
سلام
دوستانی که سرور مجازی/اختصاصی میفروشن لطفا بگن بابت 10ترابایت پهنای باند اضافی چقدر پول از مشتری میگیرن ؟و اینکه زمانی که پهنای باند مشتری تموم میشه سرویسش رو ساسپند میکنن یا میزارن اول ماه محاسبه میکنن و هرچقدر مصرف کرده بود رو براش فاکتور میزنن ...

من از یجا چندین سرور دارم که قیمت همه ی سرورها روهم ماهانه زیر 200تومن هست اونوقت الان 211هزار تومن از من پول میخوان برای پهنای باند اضافی که مصرف کردم ...میخواستم ببینم قبلش نباید اخطاری تذکری چیزی بدن که من بدونم چقدر مصرف شده و جلوی این ضررو بگیرم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

web-iran
May 6th, 2013, 02:55
با سلام خدمت شما دوست عریز
هر کشور و هر دیتا سنتر یک قیمت خواست داره و نمشه بگی چقدر میشه باید شرور تون معلوم باشه از کدوم دیتاسنر و کدوم کشور هست
و قوانین دیتا سنتر شون رو هم ببین بعد قیمت بدین
مثلا ترافیک های سرور های ایران با سرور های خارج قابل مقایسه نیست
پول 40 گیگ ترافیک ایران 2 ترابایت خارج میشه

lvlehrad
May 6th, 2013, 03:50
با سلام خدمت شما دوست عریز
هر کشور و هر دیتا سنتر یک قیمت خواست داره و نمشه بگی چقدر میشه باید شرور تون معلوم باشه از کدوم دیتاسنر و کدوم کشور هست
و قوانین دیتا سنتر شون رو هم ببین بعد قیمت بدین
مثلا ترافیک های سرور های ایران با سرور های خارج قابل مقایسه نیست
پول 40 گیگ ترافیک ایران 2 ترابایت خارج میشه
دوست عزیز فکر میکنی من اگر از ایران سرور داشتم به این موضوع اشاره نمیکردم ؟من میخوام بدونم دوستانمون که سرور میفروشن چقدر بابت پهنای باند اضافی از مشتری هاشون میگیرن ...(فقط میخوام یه حدود قیمت دستم بیاد)