PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام یه برنامه بنویسم !

nilkooh
February 13th, 2010, 17:30
سلام دوستان.
میخوام یه برنامه واسه مونیتور کردن سرورم بنویسم، البته تحت ویندوز و بدون نیاز به باز کردن صفحات اینترنت. یعنی یه چیزی شبیه یاهو مسنجر تو کامپیوترتون باشه که آنلاین وضعیت رو نشون بده و اگه لازم شد یه جاهایی دادو بیداد را بندازه و اخطار بده ;)

برنامه هایی مثل Cacti و مشابه رو دیدم ولی اونا تحت مرورگر اینترنت اجرا میشن و زیاد انعطاف پذیر نیستن.

فکر میکین چه معیارهایی رو توش قرار بدم خوبه؟ اصلا اینجور برنامه ارزش داره وقت روش بزارم؟ ضمنا زیاد هم اهل کپی رایت نیستم و احتمالا رایگان میزارمش رو اینترنت . حداقل اینکه واسه دوستایی که نظری داشته باشن رایگانه :67:
ضمنا اگه دوستان ایده خاصی هم دارن که میخوان روش کار کنیم میتونن بیان کنن تا شاید اونو اجرا کردیم. یه وقتایی هم هوس میکنم یه چیزی شبیه Cpanel بنویسم که اینقدر پول لایسنس ندم. نمیدونم فعلا که تصمیمی نگرفتم.

دوستان نظری دارن؟ :39:

P-CO
February 13th, 2010, 17:36
اگر بتونه میزان مصرف پهنای باند آی پی های یک سرو رو نشون بده فکر میکنم خیلی مورد استقبال قرار بگیره...

مخصاصاً برای VMWare کارها!

موفق و پیروز باشید.

TukaNet
February 13th, 2010, 17:46
آقای فارسیجانی ، prtg رو امتحان کردید ؟ فکر کنم این امکان رو داشت

P-CO
February 13th, 2010, 18:10

خیر، امتحان نکردم...

مرسی از راهنماییتون.

Arashdn
February 13th, 2010, 18:23
بیشتر توضیخ میدید؟

nilkooh
February 13th, 2010, 19:04
ظاهرا این prtg باید چیز باحالی باشه.:106:
بهرحال بهتره یه امتحانی کنم . ممنون

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

ظاهرا این prtg باید چیز باحالی باشه.:106:
بهرحال بهتره یه امتحانی کنم . ممنون

TukaNet
February 13th, 2010, 19:05
سایت خودش بهتر از همه معرفی می کنه => http://www.paessler.com/prtg/features

با حال هست ولی پولی ... البته نسخه رایگان هم داره که تا 10 سنسور محدود هست . بنده هم از همون استفاده می کنم