PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست اشتراکی از دیتاسنتر ovh

bamahost
May 5th, 2013, 16:38
درود
بالاخره پس از چندین ماه تلاش سایت رو به نحوی آماده کردم تا مشتری راحت بتونه باهاش کار کنه
تمام تلاشم بر اینه که بتونم بهترین سرویس و خدمات رو در بین سرویس دهنده ها ارائه بدم
قیمت ها رو جوری تنظیم کردم که مشتری راضی باشه ، پشتیبانی 15 ساعت در روز از طریق تیکت ، لایو زیلا ، یاهو ، و تلفن در خدمت دوستان هستم پشتیبانی رو 15 ساعت گذاشتم که دروغ نگفته باشم از ساعت 9 صبح تا 12 شب پشتیبانی میدم که تمام ساعات مفید روز رو شامل میشه
دروغ نمینویسم که 24 ساعت و حتی ساعت 4 صبح هم پشتیبان هست البته در آینده حتما 24 ساعته خواهد شد

دوستانی که نیاز به هاستی پرسرعت با آپتایم بالا و پشتیبانی خوب دارن بــامـا هاست میتونه انتخاب خوبی برای شما باشه

لیست تعرفه ها در سایت هست که البته این همه تعرفه ها نیست و به زودی لیست دیگری هم اضافه خواهد شد
در ضمن دوستانی که هاست با حجم بالا و یا منابع زیادتری لازم دارن که در لیست نیست میتونید تماس بگیرید
سرویس هاست باما (http://www.bamahost.net/hosting.html)

امید است بتوانیم سالیان سال به سرویس دهی به شما عزیزان ادامه بدیم:53:

bamahost
May 8th, 2013, 22:19
با درود فراوان
دوستانی که از سایت دیدن کردن در قسمت سرویس های هاست که لیست قیمت ها رو زده بودم به اشتباه به جای قیمت سالانه ماهانه زده بودم
بخاطر همین شاید بعضی از دوستان فکر کردن ماهانه این قیمته و خیلی گرون دارم میدم
از این بابت عذر میخوام این مورد درست شد برای قیمت ماهانه هم به پرتال مشتریان مراجعه کنید و اگر سرویس مورد نظرتون نبود با پیتشیبانی تماس بگیرید
در ضمن اگر موردی در سایت دیدید که اشتباه شده لطفا یا تیکت کنید یا تماس بیگرید تا برطرف بشه