PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما هم با اختلال اینترنت مواجه هستین ؟

shazo
May 5th, 2013, 16:33
سلام.. دوستان شما هم با اختلال شبکه مواجه هستین ؟

بنده از صبح شبکه نداشتم و همین الان وصل شدم.. اگه میشه یه آمار بدین.. ای پی

خارجی هم دچار مشکل شده انگار..

viasky
May 5th, 2013, 16:39
من خداروشکر مشکلی ندارم
البته کریو** از همون اول که اومد برای بنده پی دی پی قطع میشد
اما در مجموع مشکلی نیست
مخابرات مشهد

bargh4ever
May 5th, 2013, 16:40
بله از دیروز مشکل داره

viasky
May 5th, 2013, 16:41
چه مشکلی دارید؟

Metalik
May 5th, 2013, 16:43
توی تاپیک دیگه بحث شده به صفحه 3 هم رسیده بود، پیدا نکردم احتمالا حذف شده

shazo
May 5th, 2013, 16:43
مشکل اینجاست که اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشه

با این که همه چیز سر جاشه و مودم ارتباط با شبکه رو اعلام می کنه عملا هیچ سایتی بالا نمیاد !

ADMlN
May 5th, 2013, 16:44
دوست عزیز تاپیکش موجوده
لزومی به باز کردن تایپیک جدید نبود

delta
May 5th, 2013, 16:45
منم از دیروز بعدظهر مشکلات افت سرعت و کندی شروع شده برام..دیشب بدجوری بود اوضاع...امروز صبح هم بدجوری افت سرعت داشتیم. صفحات سایت رو نمیشه کلا باز کرد و دیر باز میکنه..همینطور قندشکن ها هم وصل نمیشن..:(

اندیشه سبز خزر - گیلان

viasky
May 5th, 2013, 16:49
عجیب نیست که طرف من مشکلی وجود نداره؟!
مشهد تــــــازه اونم مخابرات که برای این کارا پیش قدمه همیشه..........:66:

bamahost
May 5th, 2013, 16:50
بله من هم مشکل شبکه دارم چند روزه بعضی از سایت ها برام بالا نمیاد و با ارور (مرورگر شما نمیتواند سرور سایت مورد نظر را پیدا کند) مواجه میشم
چندین بار با شرکت adsl تماس گرفتم ولی جواب قانع کننده ای ندادن و فقط گفتم بله یه سری مشکلاتی هست باید صبر کنید تا حل بشه
و در جواب سوالم که پرسیدم کی حل میشه گفتن: معلوم نیست باید صبر کنید:-|

ASPAD.IR
May 5th, 2013, 16:54
ظاهرا از دیروز غروب کل نت ایران به فنا رفته !
قند شکن هم هی قطع میشه ، از اونجایی که رو وی پی اس خودمه معلومه که مشکل از قند شکن نیست !

عجیب غریبه ولی تازگی نداره ! :(

ehsan-a
May 5th, 2013, 21:11
سلام.امروز مشکلی نداشتم خدارا شکر.
اما دیروز و پیروز بله :|

DaryaHost
May 5th, 2013, 22:16
"میگن" یه روتر تو اروپا به مشکل خورده که سرویس میداده به ایران واسه این مشکل به وجود اومده

kamkar
May 5th, 2013, 22:26
سلام؛

به نظر میرسه با توجه به نزدیکی انتخابات این اتفاقات افتاده، طبق معمول هزاران بهانه برای ماست مالی این کار وجود داره، برای کسانی مثل من و شما این سناریو (!!) تکراری شده!
هیچ بشری نمیاد به طور مستقیم اعلام کنه که "با توجه به مسائل پیش رو، تصمیم گرفتیم اینترنت شما رو تا اطلاع ثانوی مختل کنیم."

بهتره وارد مسائل سیاسی نشیم، نمیخوام پستی رو پاک کنم.
اگر از لحاظ فنی بررسی کنید، حدودا هر 30 ثانیه یک بار کانکشن های فعال قطع میشه، فقط محدود به پورت های V-P_n هم نیست.
به خاطر همین کریو قطع و وصل میشه.
همین طور دانلودها به مشکل میخوره.
نمیتونید به صورت آنلاین بازی کنید، چون ارتباطتون قطع میشه.
نمیتونید به سرور خودتون از طریق ssh یا ریموت وصل بشید.
مسنجرها به مشکل خوردند.
خلاصه این که نمیتونید در طولانی مدت به یک IP متصل باشید.

البته مثل همیشه بعضی ها مشکل دارند، بعضی ها ندارند.

shazo
May 5th, 2013, 22:38
سلام

حرف دوستمون کامکار تایید میشه.. نرم افزار های جانبی هم dc شدن زیاد توی بازه زمانی کمی دارن..

به هر شکل امیدوارم اوکی بشه به زودی..

Maysam.M
May 5th, 2013, 22:59
از دیروز اینترنت من ترکیده
بعضی وقتها حتی یک صفحه هم باز نمیکنه!
واقعا نمیدونم باید به این وضعیت خندید یا گریه کرد!!

rominait
May 5th, 2013, 23:03
منم دچار اين افت سرعت شديد براي مدتي شدم
الان بهتر شده
اما هنوز نرمال نيست

PardakhtNet
May 5th, 2013, 23:06
من نمی تونم راحت کانتر استریک انلاین بازی کنم!!!

jenatmilad
May 5th, 2013, 23:09
کلا کشور اینترنتش تا بعده انتخابات فنا رفته ;)

mahkoom021
May 6th, 2013, 02:18
حدودا هر 30 ثانیه یک بار کانکشن های فعال قطع میشه، فقط محدود به پورت های V-P_n هم نیست.
به خاطر همین کریو قطع و وصل میشه.
همین طور دانلودها به مشکل میخوره.
نمیتونید به صورت آنلاین بازی کنید، چون ارتباطتون قطع میشه.
نمیتونید به سرور خودتون از طریق ssh یا ریموت وصل بشید.
مسنجرها به مشکل خوردند.
خلاصه این که نمیتونید در طولانی مدت به یک IP متصل باشید.

این مشکلاتی که شما گفتید رو چندین نفر دیگه هم توی فروم های دیگه گفتن مثل اینکه خیلیا مشکل دارن
اما یه مشکل جالب که واسه من هست
اینه که من به هیچ عنوان هیچ کدوم از مشکلات بالا رو ندارم
اما کریو و ... واسم هر 2 مین قطع میشه
هر کانکشنی که تو هر برنامه ی دیگه غیر از برنامه های پرو/کسی میزنم بدون مشکل کار میکنه کانکشن های مسنجر کلوز نمیشن
اما کریو و ... بقیه هر 2 مین دیس میشن
این مشکل از چیه ؟

web-iran
May 6th, 2013, 02:24
این چیزی که من دارم می بینم احتمالا این مساله یا آزمایشی هست یا همیشکی. در صورت اینکه همیشگی باشه از بُعد فنی 3 تا راه حل بیشتر باقی نمیمونه:
1- تونل زدن روی پروتکل هایی پایین تر از پروتکل های لایه Transport. یعنی لایه Network و تنها پروتکلی که یکی از پروتکل های اساسی و مهم اینترنته و تقریبا محاله قطع بشه پروتکل ICMP مربوط به لایه IP هست. این مساله در حد پروژه های تحقیقاتی هست در حال حاضر ولی مواردی هم پیاده سازی شده و کاملا عملی‌ست. البته ICMP هم قابل مسدود شدنه ولی در این صورت خیلی از function های مهم اینترنت مثل ping غیر فعال میشه.
2- راه حل دوم که عملی بوده ولی از نظر من سرعت پایین تری خواهد داشت، تونل زدن روی بسته های HTTP هست. یعنی بسته بندی بسته های اصلی درون بسته های جعلی HTTP که فایروال رو از تشخیص ماهیت اصلی بسته بازبداره.
3- راه حل سوم یکمی پیچیده ست و شاید درکش برای غیر از اهالی فن یکم مشکل باشه. راه حل سوم ایجاد یک NIC مجازی (مثل همین کریو) برای Route کردن بسته ها از کرنل سیستم عامل هست. البته نه Route کردن به شکل عادی ، بلکه با تغییر شکل بسته ها به طوری که هم مشکل عدم امکان Persistent Connection (چه روی TCP و چه روی UDP) از بین بره، هم اینکه افت سرعت بسیار خفیف باشه. این پروژه کاملا عملی هست اما نیازمند وقت و انرژی زیادی هست.
کریو اومده همه ی بسته ها رو درون بسته های UDP گذاشته، در حالی که نیاز به اینکار نبوده و میشد فقط Payload بسته های مشکل دار رو به شکل خیلی ساده تغییر شکل داد و در طرف سرور به شکل اصلیش برگردوند.

s.w.a.t
May 6th, 2013, 02:30
مشکل از یکی از روتهای اینترنت ایران در اروپا میباشد!
موفق باشید