PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت بانک ملی

bamahost
May 5th, 2013, 15:32
درود
دوستان 2 سوال اساسی دارم
1- اگر از بانک درگاه بگیرم بازم کارمزد داره؟ یعنی مثل زرین پال و سایر سایت های ارائه دهنده درگاه که کارمزد میگیرن ، اگر کارمزد داره چقدره؟
2- بانک ملی هم درگاه میده؟ برای گرفتن درگاه ملی چه مدارکی نیازه؟

hassan5099
May 5th, 2013, 15:38
سلام
فکر نکم کارمزد بگیره
اینجا یه نگاه بندازید
درگاه پرداخت اينترنتی (http://www.bmi.ir/Fa/BMIServicesShow.aspx?sid=118&AspxAutoDetectCookieSupport=1)

PardakhtNet
May 5th, 2013, 15:54
دوست عزیز الکی تلاش نکن برای بانمک ملی خیلی گیر داره!!
گردش مالی میگن باید بالای 5 باشه و باید جواز کسب بیاری و.... برای افراد حقیقی

bamahost
May 5th, 2013, 16:05
قراردادش رو خوندم ، جواز کسب میخواد شرکت باید ثبت شده باشه

نمیشه بدون جواز کسب درگاه گرفت؟

PardakhtNet
May 5th, 2013, 16:06
نه نمیشه!!
ولی من مشکل تایید بانک دارم !گردش حسابم 4 بود می گفت باز کار کن بعد اکی میدیم!!!

bamahost
May 5th, 2013, 16:23
میشه در مورد گردش حساب 5 بیشتر توضیح بدید؟ یعنی 5 میلیون در ماه؟

rezaonline.net
May 5th, 2013, 16:44
من درگاه بانک ملی (سداد) دارم .
اتفاقا خیلی کیفیت درگاهشون عالیه .
هیچ کارمزدی هم نداره
وبسرویس هم عالی پیاده سازی شده ، اگر بعد از بازگشت از بانک متد verify انجام نشه ،(یعنی سایت داون بشه یا هر چیزی که باعث بشه محصول به مشتری داده نشه) ، هزینه بعد از 20 دقیقه به حساب مشتری برگشت میخوره .
تموم تراکنشها از پنلشون هم قابل نمایش هست .
درگاه بی شیله پیله و مناسبی هست از همه لحاظ .

bamahost
May 5th, 2013, 16:46
هیچ کارمزدی هم نداره
وبسرویس هم عالی پیاده سازی شده ، اگر بعد از بازگشت از بانک متد verify انجام نشه ،(یعنی سایت داون بشه یا هر چیزی که باعث بشه محصول به مشتری داده نشه) ، هزینه بعد از 20 دقیقه به حساب مشتری برگشت میخوره .

چه مدارکی نیازه ؟ از شما هم مجوز کسب خواستن؟ میشه بدون مجوز درگاه گرفت؟

PardakhtNet
May 5th, 2013, 16:50
هیچ کارمزدی هم نداره

رضا جان شما که درگاه دارید , برای میهین پال ایا ازش استفاده می کنی؟
بانک مشکلی نداره؟

rezaonline.net
May 5th, 2013, 16:52
چه مدارکی نیازه ؟ از شما هم مجوز کسب خواستن؟ میشه بدون مجوز درگاه گرفت؟
من از مشتریان قدیمی هستم ، از سال 84 با بانک ملی کار میکنم .
جواز هم نخواستن ، حقیقی گرفتم ، البته لیست صورتحسابمو خواستن:67:

rezaonline.net
May 5th, 2013, 16:55
رضا جان شما که درگاه دارید , برای میهین پال ایا ازش استفاده می کنی؟
بانک مشکلی نداره؟
من فقط برنامه نویس میهن پال بودم ، و هیچ ارتباطی به میهن پال ندارم ، لطفا جایی این مساله رو مطرح نکنید ، چون ممکنه شک و شبه ای برای دوستان ایجاد بشه و ممکنه مسائل میهن پال رو از من استعلام کنن .
من درگاه شخصی خودم رو دارم .
درگاه بانک ملی میهن پال مال آقای صدرالدینی هست . (مالک و مدیرمسئول میهن پال)
و فکر نکنم تا الان هم مشکلی داشته باشه .

bamahost
May 5th, 2013, 16:55
من الان pdf قراداد رو خوندم نوشته بود مجوز کسب و ثبت شرکت
حالا فردا میرم بانک میپرسم گردش حسابم بد نیست ولی مبالغش کمه
منم میخوام حقیقی بگیرم ولی دوستان میگن مجوز میخواد

rezaonline.net
May 5th, 2013, 16:56
مساله ای که بانک ملی داره اونم اینه باید حتما سرورتون داخل ایران باشه ویلا ارتباط با وبسرویس بانک انجام نمیشه .

PardakhtNet
May 5th, 2013, 16:57
من الان pdf قراداد رو خوندم نوشته بود مجوز کسب و ثبت شرکت
حالا فردا میرم بانک میپرسم گردش حسابم بد نیست ولی مبالغش کمه
منم میخوام حقیقی بگیرم ولی دوستان میگن مجوز میخواد

بیبنید من گردش مالیم از همه نظر اکی بود اما حالا به بانک شما و ..... بشتگی داره !اونا باید شما تایید کنن

جواز کسب هم واجب میدونم و باید حتمآ با نام شما باشه

bamahost
May 5th, 2013, 17:02
پس با توجه به گفته های دوستان بانک ملی منتفی شد
حالا چه بانکهای دیگه هستن که میشه به راحتی ازشون درگاه گرفت بدون مجوز و داخلی بودن وب سرور

WEBDEV
May 5th, 2013, 17:03
بهبد جان میتونم روی درگاه خودم بهت سرویس بدم میخوای البته پولات میره تو حساب من:)بعدش تصفیه میکنیم باهم کارمزدش باز هم از این سیستم ها خیلی کمتره 250تومن

PardakhtNet
May 5th, 2013, 17:07
درگاه ملت راحت میده

همه بانکها جواز کسب می خواد و اگر نماد داری پاسارگاد بگیر

bamahost
May 5th, 2013, 17:09
بهبد جان میتونم روی درگاه خودم بهت سرویس بدم میخوای البته پولات میره تو حساب من:)بعدش تصفیه میکنیم باهم کارمزدش باز هم از این سیستم ها خیلی کمتره 250تومن

ممنون از لطفتون ولی من درگاه از زرین پال دارم ولی مشکلش اینجاست که از مشتری کارمزد میگیره (2.5 %) که ممکنه زیاد خوشایند مشتری نباشه هزینه ای علاوه بر هزینه سرویس مورد نظرش بده بخاطر همین به فکر درگاه افتادم که بدون کارمزد بتونم پرداخت هام رو انجام بدم.

PardakhtNet
May 5th, 2013, 17:12
ممنون از لطفتون ولی من درگاه از زرین پال دارم ولی مشکلش اینجاست که از مشتری کارمزد میگیره (2.5 %) که ممکنه زیاد خوشایند مشتری نباشه هزینه ای علاوه بر هزینه سرویس مورد نظرش بده بخاطر همین به فکر درگاه افتادم که بدون کارمزد بتونم پرداخت هام رو انجام بدم.

اگر خواستید می تونم درگاه از پارسیان و ملت و سرمایه و.... بهتون بدیم و 1% بری کار شما بگیریم

samansystems
May 5th, 2013, 17:24
در صورت تمايل به داشتن درگاه پرداخت مستقيم (http://www.zarinpal.com) بانکی به نام وبسايت خودتون در خدمتتون هستيم.

PardakhtNet
May 5th, 2013, 17:25
در صورت تمايل به داشتن درگاه پرداخت مستقيم (http://www.zarinpal.com) بانکی به نام وبسايت خودتون در خدمتتون هستيم.

شما پستها خوندی؟؟؟
بنده خدا میگه با زرین پال داره کار می کنه

samansystems
May 5th, 2013, 17:28
شما پستها خوندی؟؟؟
بنده خدا میگه با زرین پال داره کار می کنه

در مورد درگاه پرداخت مستقيم (http://www.zarinpal.com) بانکی با نام وبسايت خودشون، برای دوستان گفتم. يکی از سرويس های جديدی هست که برای کاربران طلائی زرين پال که گردش حساب مناسبی طی 3 ماه داشته باشن ارائه ميشه. تفاوتش هم اين هست که به نام سايت پذيرنده صادر ميشه و تو سايت بانک نام سايت پذيرنده ميخوره.

rezaonline.net
May 5th, 2013, 17:31
ممکن هست لینک چند وبسایتی که الان از درگاه مستقیم زرین پال استفاده میکنن ارائه بدید .
با تشکر