PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ]چطور بعضی وبسایتها تشخیص میدهتد که شما از پروک 30 یا vps استفاده میکنید؟

Na3er
May 5th, 2013, 13:09
بعضی وبسایتها که خدمات ریجوینال و منطقه ای ارائه میکنند براحتی از ورود کاربران غیر بومی جلوگیری میکنند کسی توضیحی برای این مسئله دارد که از کجا میتوانند پی ببرند شما بوسیله ای پی ثانویه وارد سایتشان شده اید؟

≡ ALEX ≡
May 5th, 2013, 13:23
P.roxy به علت پکت های HTTP خاص خود کاملا قابل شناسایی است ولی این در مورد V.P.N صادق نیست! :)

Na3er
May 5th, 2013, 13:28
سایتهایی هستند که مگویند شما از *** یا vps استفاده کردین اونها چطور تشخیص میدهند از مک ادرس مودم یا تعداد پاکت هایی که به روتر های سر راه شما میفرستند

≡ ALEX ≡
May 5th, 2013, 13:32
سایتهایی هستند که مگویند شما از *** یا vps استفاده کردین اونها چطور تشخیص میدهند از مک ادرس مودم یا تعداد پاکت هایی که به روتر های سر راه شما میفرستند

من که ندیدم چنین چیزی رو... ولی بالفرض اگر باشد به علت وجود آدرس IP و یا دامنه دیتاسنتر و ISP های اصلی و غیر تجاری برای هر سرور است. که بدیهی است که چنین آدرس هایی متعلق به یک کاربر خانگی عادی نیستند و مربوط به T.unneling می شوند. ممکن هست Solution های دیگری نیز برای این مورد وجود داشته باشه...

nad3rshah
May 5th, 2013, 13:49
مثل سایت دانلود رایگان نرم افزار (http://www.soft98.ir) با ****** برید اجازه دانلود ندارید

Na3er
May 5th, 2013, 13:55
حالا که فکر میکنم این پست شما کاملا منطقی هست و راهکار این چی میتونه باشه یعنی ای پی خانگی از فلان کشور چطور تهیه کنیم و ست کنیم با pc خودمون؟ تا شک بر انگیز نباشه

مثل سایت دانلود رایگان نرم افزار (http://www.soft98.ir/)
با ****** برید اجازه دانلود ندارید

این سایت رو امتحان نکردم اما دولتی ها که دسترسی نمیدن به ای پی غریبه: دی

بیشتر سایتهای امریکا حساسن به این موضوع بعضیهاشان

≡ ALEX ≡
May 5th, 2013, 17:47
مثل سایت دانلود رایگان نرم افزار (http://www.soft98.ir) با ****** برید اجازه دانلود ندارید

دوست عزیز این مورد بحث دیگری دارد... وبسایت soft98.ir طوری برنامه ریزی شده است که فقط برای IP های ایران باز شود و ورود افراد از location های دیگر را بسته است. این با بحث اینکه بگوییم وبسایتی اتصال T.unneling را شناسایی می کند، تفاوت دارد.

حالا که فکر میکنم این پست شما کاملا منطقی هست و راهکار این چی میتونه باشه یعنی ای پی خانگی از فلان کشور چطور تهیه کنیم و ست کنیم با pc خودمون؟ تا شک بر انگیز نباشه

اگر کسی را در آنسوی مرز دارید می توانید به کامپیوتر وی tunnel بزنید... ضمنا سرویس دهندگان خارجی V.P.N معروف همگی تضمین دسترسی به وبسایت هایی این چنینی را ارایه می دهند که می توانید اختصاصا در مورد وبسایت های مورد نظر خود از آن ها سوال کنید.

موفق باشید

Na3er
May 5th, 2013, 21:57
اگر کسی را در آنسوی مرز دارید می توانید به کامپیوتر وی tunnel بزنید...

الکس عزیز منظورتون ریموت سرور هست یا یک چیزی شبیه هایبرنت

≡ ALEX ≡
May 5th, 2013, 22:02
الکس عزیز منظورتون ریموت سرور هست یا یک چیزی شبیه هایبرنت

روی سرور ها چه کاری انجام می دهید؟! :) همان کار را روی یک PC خارج از کشور که پهنای باند مناسب و نیز آدرس Static Valid IP دارد انجام دهید... حال یا V.P.N یا P.roxy یا ... از هر روش ممکن...

Na3er
May 6th, 2013, 00:02
پی سی
خارج از کشور که پهنای باند مناسب و نیز آدرس Static Valid IP دارد .

از کجا پی سی خالی انطرف پیدا کنم عزیز شما با این مطالب سوء استفاده که از رسانه ها میبینیم برادرتون هم نمیاد بهت دسترسی ریموت به پی سی بده چیز پی ان با بای پس قوی و ضد ردیابی هم از ماهی15$ شروع میشه که فعلا تا ماه آینده دنبال راه کاربردی تر و مقرون بصرفه تر هستم هر کسی سراغ داره بگه ثواب داره