PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست سیاه گوگل

SAJJADSAA
May 5th, 2013, 10:41
سلام دوستان
من سایتی داشتم که پنجاهو خورده ای مطلب داشت و از رز هاست سرویس میگرفتم که خدانشناس زد همه دیتا بیسو پاک کرد بعدش کلا از نت ناپدید شد .من بک آپ قدیمیشو که 19 تا مطلب داشت رو آپلود کردم
قبل از این کار سایت 70-80تا ورودی گوگل داشت ولی الان اصلا از گوگل ورودی نمیگیره فقط 4-5تا اونم از یاهو یا ام اس ان
میخواستم بدونم مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟

jenatmilad
May 5th, 2013, 11:33
سلام دوستان
من سایتی داشتم که پنجاهو خورده ای مطلب داشت و از رز هاست سرویس میگرفتم که خدانشناس زد همه دیتا بیسو پاک کرد بعدش کلا از نت ناپدید شد .من بک آپ قدیمیشو که 19 تا مطلب داشت رو آپلود کردم
قبل از این کار سایت 70-80تا ورودی گوگل داشت ولی الان اصلا از گوگل ورودی نمیگیره فقط 4-5تا اونم از یاهو یا ام اس ان
میخواستم بدونم مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟

سلام.100% مشکل در نقشه سایت شما هستش.(xml).اگر سیستم سایت شما ورد پرس باشه میتونم راحت این کار رو انجام بدم .و از یک تا 6 ماه ورودی شما حداقل تا 10000 برسه.

SAJJADSAA
May 5th, 2013, 17:02
با افزونه مگه این مشکل حل نمیشه ؟؟
Yoast WordPress SEO

esh
May 5th, 2013, 17:45
فایل را بصورت خودکار ایجاد می کند.
در ضمن خودتان چک کنید ببینید می توانید از گوگل ورودی بگیرید، چون مدتی است گوگل روزها با آی پی ایران خوب بالا نمی آید، در نتیجه اکثرا از موتورهای جستجوی دیگه استفاده می کنند.

jenatmilad
May 5th, 2013, 18:10
با افزونه مگه این مشکل حل نمیشه ؟؟
Yoast WordPress SEO

سلام.این افزونه بخشی از سئو هستش.فقط افزونه کافی نیست