PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخلالات عجیب و جدید دیروز تا به حال اینترنت کشور

Mehrvarzan
May 5th, 2013, 08:45
سلام
شاید کسایی که کارشون با نت فقط باز کردن چند صفحه یا ریموت عادی باشه متوجه نشده باشند ولی بقیه مثلا کسایی که اس اس اج میزنند یا بازی آنلاین میکنند قطعا متوجه این اختلال شدند که هر دقیقه به مدت چند ثانیه نت میپره..
جالبی اینجاست که پینگ به 4.2.2.4 بهترین حالتشو داره و به جرات میگم تایم اوت نداره ولی نت در خفا میپرسه درحالی که پینگ سالمه..

کسی میدونه جریان چیه؟

Yas-Host
May 5th, 2013, 09:08
سلام
شاید کسایی که کارشون با نت فقط باز کردن چند صفحه یا ریموت عادی باشه متوجه نشده باشند ولی بقیه مثلا کسایی که اس اس اج میزنند یا بازی آنلاین میکنند قطعا متوجه این اختلال شدند که هر دقیقه به مدت چند ثانیه نت میپره..
جالبی اینجاست که پینگ به 4.2.2.4 بهترین حالتشو داره و به جرات میگم تایم اوت نداره ولی نت در خفا میپرسه درحالی که پینگ سالمه..

کسی میدونه جریان چیه؟
سلام
بله دقیقا همین مشکل رو من دارم و بعد از چند ثانیه دوباره درست میشه
به نظرم دارن اینترنت ملی رو میارن
بعضی وقت ها هم نه گوگل باز میشه نه سایت های خارجی ولی دیگه iran.ir یا سایت های رسمی باز میشه
اینم باید بدونیم که اینترنت ملی بیاد همه چی هاستینگ و .... جمع میشه !!!!!

Mehrvarzan
May 5th, 2013, 09:20
سلام
بعضی وقت ها هم نه گوگل باز میشه نه سایت های خارجی ولی دیگه iran.ir یا سایت های رسمی باز میشه

برای باز کردن سایتهای خارجی من مشکلی حس نکردم. ولی برای نرم افزارها که مدام باید وصل باشن مشکل کاملا قابل حس هست.

در مورد اینترنت ملی من مثل شما فکر نمیکنم. بهرحال سایت های خارجی باید باز بشن. مشکلی برای هاستینگ پیش نمیاد فقط یه انترانت اضافه میشه و اون موقع وقتی میخواید برید ای دی اس ال تمدید کنید یه پهنای باند اینترانت هم باید خریداری کنید

Yas-Host
May 5th, 2013, 09:37
برای باز کردن سایتهای خارجی من مشکلی حس نکردم. ولی برای نرم افزارها که مدام باید وصل باشن مشکل کاملا قابل حس هست.

در مورد اینترنت ملی من مثل شما فکر نمیکنم. بهرحال سایت های خارجی باید باز بشن. مشکلی برای هاستینگ پیش نمیاد فقط یه انترانت اضافه میشه و اون موقع وقتی میخواید برید ای دی اس ال تمدید کنید یه پهنای باند اینترانت هم باید خریداری کنید

بله این مشکل برای بنده فقط چند ثانیه می باشد و در اون موقع نرم افزار های متصل به اینترنت هم قطع میشود.
بنده خودم الان چند جا رو میشناسم که از اینترانت استفاده میکنند و گوگل و .... باز نمیشه

موفق باشید.

AmirHosein
May 5th, 2013, 09:43
مشکل از طرف یکی از تامین کننده های پهنای باند هست موقتا در دسترس نیست!

vistaperes
May 5th, 2013, 09:47
سلام

باز رویا پردازش شروع شد!

mehrshad.ho
May 5th, 2013, 09:49
در استفاده ssh و ریموت کامل قابل احساس هست
مخصوصا برای کار به ssh به اجبار باید از ریموت استفاده کنیم

Mihan-Server
May 5th, 2013, 10:03
بله ، آیا میتونه به انتخابات مربوط بشه ؟

Yas-Host
May 5th, 2013, 10:07
باز رویا پردازش شروع شد!

منظورتون از این حرف چیه؟
چه رویایی؟
شما هنوز نمیدونید وقتی به حرفم رسدید متوجه میشید!!

Mehrvarzan
May 5th, 2013, 10:07
مشکل از طرف یکی از تامین کننده های پهنای باند هست موقتا در دسترس نیست!

یعنی امید به حل مشکل داشته باشیم؟

بعد یعنی چی در دسترس نیست. درضمن وقتی پهنای باند کم بشه باید مثلا تایم اوت زیاده بشه پینگ بره بالا به دلیل کم بودن پهنای باند یا این مشکل پیش بیاد؟

درضمن بهتره محل سکونت رو بزنی ایالات متحده تهران چون کلمه ایالت منفرد هست و نمیتونه متحد باشه lol

sarwhost
May 5th, 2013, 10:34
من شنیدم که
کابل انتقال اطلاعتی که از روسیه میاد قطع شده و دلیل این ک ر ی و هم و قطع وصل شدنا از این مسئله باشه حالا نمیدونم چقدر صحت داره
اگر سر این موضوع باشه با حل مشکل مشکلات ماهم حل خواهد شد

AmirHosein
May 5th, 2013, 10:42
من شنیدم که
کابل انتقال اطلاعتی که از روسیه میاد قطع شده و دلیل این ک ر ی و هم و قطع وصل شدنا از این مسئله باشه حالا نمیدونم چقدر صحت داره
اگر سر این موضوع باشه با حل مشکل مشکلات ماهم حل خواهد شد
توی تامین پهنای باند و اکثر isp ها به مشکل خوردن:

پاسخ شرکت ارتباطات زیر ساخت به یک سوال تکراری؛
چرا این روزها اینترنت کند است؟
به گزارش خبرنگار جامعه اطلاعاتی باشگاه خبرنگاران، با وجود اینکه وزیر ارتباطات و همچنین مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت وعده داده بودند که دیگر از قطعی و کندی سرعت اینترنت خبری نخواهد بود باز هم کاربران اینترنت در چند روز اخیر شاهد افت سرعتی بودند که فرقی با قطعی نداشت.
بر اساس این گزارش با وجود اینکه هیچیک از مسئولان قطعی اینترنت را نمی پذیرفتند، با طولانی شدن مسئله، مسئولین شرکت زیر ساخت علت مشکل انکار شده را بیان کردند.

بر این اساس شرکت زیر ساخت عنوان کرده است قطعی و اختلال در سرعت اینترنت ناشی از قطعی کابلهای بین المللی سوئد بوده که به زودی با اتصال مجدد آن اختلال و کندی برطرف خواهد شد.

طبق اعلام شرکت ارتباطات زیر ساخت به منظور رفع این مشکل اقدام ایجاد مسیر های جایگزین جهت ترانزیت ارتباطات بین الملل از جمله استفاده از مسیر ترانزیت شمال – جنوب از طریق پروژه ارتباطات ایران – اروپاepeg نموده است که بزودی فاز اول این پروژه افتتاح خواهد شد.

Kian
May 5th, 2013, 10:47
کلا مشکل اینترنت س یا س ی هست، تا اواسط و یا اواخر تیرماه این مشکلات خواهد بود و فقط اسم و نوع بهانه های ساختگی شرکت زیرزمین ساخت :)) عوض خواهد شد . صبور باشید .....

jenatmilad
May 5th, 2013, 11:40
متاسفانه بنده هم این مشکل رو دارم.هر 1 دقیقه قطع میشه. نه میتونم به اس اس اچ وصل شم. نه به پی پال. بدترین وضعیتیه که دیدم.

seyed-reza
May 5th, 2013, 11:41
حالا این کابلی که گفتین تا کی مشکلش حل میشه ؟
نشه حل مشکل بیفته برای بعد از انتخابات .

Fracture
May 5th, 2013, 12:05
کابل؟! این جک ها دیگه قدیمی شده، تا بوده همین بوده. این سیستم کاملا آنارشیستی داره اداره میشه.

mkh8586
May 5th, 2013, 12:14
کلا اهواز هم همینجور شده . . .

h4m3d
May 5th, 2013, 12:19
دوستان من ک.....ی.....و با س.....اااا.ی....فون میزنم یه سایت را خیلی سریع میاره اما 1مین که میگذره هیچ سایتی را نمیاره
پ.ن. : کابل کشیشون ضعیفه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

shahmoradi
May 5th, 2013, 12:26
بنده نیز این مشکلو دارم امید وارم فقط هرچه سریع تر رفع بشه

.K.H.A.
May 5th, 2013, 13:08
ريموت اعصاب نزاشته

مانيتورمو ميخوام گاز بگيرم انقدر سرعت كمه :-<

fusion
May 5th, 2013, 13:16
udp با خارج کشور محدود شده دوستان به مدت 60 ثانیه ارتباط تایم اوت میشید یا dc ....... الان فقط tcp چند نتا دیگه وجود داره ....

l2ra2
May 5th, 2013, 13:34
دست گلشون درد نکنه حتی به سرور ویندوز هم ریموت بزنی بعد از یک دقیقه قاطی باقالیا میری ! مملکته داریم اخه !! هر کی یه گوشه رو گرفته داره میکشه هر که زورش بیش .......

hamedmabdi
May 5th, 2013, 14:00
ماشاله به این اوضاع .آفرین داره.بگن کلا تعطیل خیالشون راحت بشه دیگه.

esmaeil1
May 5th, 2013, 14:17
داستان خنده دار کابل :) ............
وقتی کابلها رو میدن یه برقکار ساختمون بکشه :) بیشتر از این انتظار نباید داشت

haftsepehr
May 5th, 2013, 15:11
در استفاده ssh و ریموت کامل قابل احساس هست
مخصوصا برای کار به ssh به اجبار باید از ریموت استفاده کنیم
دقیقا

reza*
May 5th, 2013, 15:23
:( چه وضعشه .

shahmoradi
May 5th, 2013, 15:26
انگار یه بوایی داره میاد مشکلات udp مربوط به قطعی کابل سوئد نیست نوآوری تکنولوژی جدید بچه های بالا برای جلوگیری از دور زدنه (کریو) رو میگم

s.w.a.t
May 5th, 2013, 15:27
مشكل از يكي از روتهاي اينترنت ايران در اروپا ميباشد.