PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور جازی و متخصص کانفینگ shartonix برای سایت میکروبلاگ

ramin n
May 5th, 2013, 06:56
سلام دوستان یک سرویس برای سایت جامعه مجازی یا میکروبلاگ می خواهم آنلاین بالا داره یک سرویس خوب می خواهم که بدون مشکل کار کنه و اینکه اگر ممکن هست کسایی تو این تایپیک جواب بدهند که با این اسکریپت کار کرده باشند ممنون

shivahost
May 5th, 2013, 07:22
ممکنه لینک سایتتون را بدهید

ramin n
May 5th, 2013, 14:43
سلام آقا بنده با شما صحبت کردم این ادرسشه nicefun.ir

Hooramin
May 5th, 2013, 14:57
این میکروبلاگی که دوستم ramin n گفتند ورژن گلد یا 1.5 شیرترانیکس هست که توسط یکی از دوستان پی اچ پی کارم در حد نسخه 2 و حتی بهتر اپتیمایز شده ...
نیاز به یه سرور مجازی داریم که با قیمتی زیر 150 تومن ماهیانه بتونه حدود 300 کاربر مار رو ساپورت کنه ....

ممنون میشیم اعلام کنید ...

Hooramin
May 5th, 2013, 16:39
دوستان من قبل از آفر هاتون یه مطلبی رو بگم
ما یک سرور قوی گرفتیم برا استفاده چت روم و جامعه مجازی با اسکریپت های et-chat و sharetronix v1.5
صاحب نظران در زمینه چت میگن که بهترین وب سرور برای بالاترین بازده در چت روم nginx هست اون هم به صورت تنها و غیر ******

به همین جهت جناب کامپایلر روی سرورمون وب سرور انجین ایکس نصب کردند که در چت هم جواب خوبی گرفتیم
ولی متاسفانه اسکریپت sharetronix با وب سرور nginx جور در نمیاد و کار نمیکنه

دلیل اینکه الان یک سرور مجازی برای شیرترانیکس درخواست کردیم همین بود

به نظر شما با وجود یک سرور قوی ، نیازی هست که یک سرور مجازی برای شیرترانیکس تهیه کنیم ؟

ممنون میشم پیشنهاداتون رو بفرمایید...

ramin n
May 5th, 2013, 16:42
از دوستان و مدیران خواهش میکنم هر چه سریعتر پیام بدهند چون الان سایت 3 روز هست که خوابیده و تمام زحمات و کاربران دارند از بین میرند لذا خواهشمندم هرچه سریعتر جواب دهید و بهترین و راه حل اعلام بفرمایید

ho2o2oo
May 5th, 2013, 17:52
بنده یک میزبانی به شما ارائه می کنم که مشکلی نداشته باشید با ۳ روز تست رایگان . در صورتی که تمایل به همکاری با هم هستید پیغام بدید .
به این مطلب هم توجه داشته باشید که سرور ارائه شده تضمین می شود.

nginxweb
May 5th, 2013, 19:10
در مورد کانفیگ سرور مجازی به بهترین حالت مطابف با نیازهای sharetronix تجربه خوبی داریم در صورت نیاز در خدمت هستیم

tizparvaz
May 5th, 2013, 21:06
با سلام برای کانفیگ و هم سرور مجازی شیر ترونیکس در خدمتیم ،
irwebco.com
کانفیگ حرفه ای سرور جهت phpfox , sharetronix انجام میدیم

Hooramin
May 5th, 2013, 23:49
دوستان و اساتید محترم متشکرم بابت اعلام آمادگی
ولی اصلاً پست منو مطالعه کردید ؟
ما الان یک سرور مجازی نیاز داریم به همراه کانفیگش نه فقط کانفیگ.... طوری که ماهیانه هزینه وی پی اسمون بشه نهایتاً 150 هزار تومن
کسی هست که وی پی اس خوب بفروشه و پشتیبانیش کنه برای شیر ترانیکس؟