PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در متصل شدن دامنه به سرور مجازی !!!

mig_mig
May 4th, 2013, 16:19
سلام من چند روز پیش میخواستم یه دامنه ای رو به vps وصل کنم و طبق این آموزش عمل کردم : مرکز آموزش - آموزش تصویری اتصال دامنه به ویندوز سرور (http://irivps.com/portal/knowledgebase/173/------.html) ولی یه مشکل پیش اومده و به جای اینکه سرور به site.in ست بشه با ns1.site.in و ns2.site.in ست شده !! و الان میخوام با site.in متصلش کنم

چه تغییری باید انجام شه ؟؟؟

باتشکر

WEBDEV
May 4th, 2013, 17:14
بابا درمورد چی حرف میزنی! اینا دی ان اس سرورهان که احتمالا تعریف شدن باید صبر کنی تا دامنت روشون ست شه و بیاد بالا به شرطی رفته باشی ای پی سرورت رو توی پنل دامنت گذاشته باشی

mig_mig
May 4th, 2013, 18:53
بابا درمورد چی حرف میزنی! اینا دی ان اس سرورهان که احتمالا تعریف شدن باید صبر کنی تا دامنت روشون ست شه و بیاد بالا به شرطی رفته باشی ای پی سرورت رو توی پنل دامنت گذاشته باشی

آی پی رو گذاشتم ! ولی رو ns1.site.in ست شده! و خود دامنه رو که باز میکنم Server not found میده !

WEBDEV
May 4th, 2013, 19:19
یعنی وقتی میزنی ns1.site.inایندکس اصلی سایتت می یاد بالا اطلاعاتش رو پست خصوصی کن ببینم مگر میشه!!!؟

gha3ma
May 4th, 2013, 19:21
آقا منم از این روش استفاده کردم اما دامنه با www درسته میاره اما بدون www نه باز میشه نه پینگ میشه بهش!!! مشکل از کجاست.
راستی برای راه اندازی dns سرور چیا باید نصب باشه؟ مثلا IIS یا ActiveDirectory یا چیزه دیگه؟؟
لطفا راهمنایی کنید

WEBDEV
May 4th, 2013, 20:04
تنظیمان بخش کنترل پنل دامنت مشکل داره وقتی فقط با wwwسایت رو لود میکنه بعدشم بعدشم واسه dnsفقط باید dnsسرور رو نصب کنید

gha3ma
May 5th, 2013, 10:59
آقا واسه name server هم کش وجود داره؟ الان من با همین روش که دامنه رو به سایت وصل کردم تا دیشب حداقل با www کار میکرد الان همونم نمیاره چرا خود به خود باید از کار بیفته؟پینگ هم کردم درست نبود اصن.بعدش از موبایل تست کردم میاره با www !!! تو رو خدا کمک کنید سایتم یه لنگ در هواست

mig_mig
May 6th, 2013, 15:15
uppppp

soroushb
May 6th, 2013, 22:19
ببینید این اصلا کار سختی نیست . کافیه برای دامین ( از طریق تیکت زیدن به ادمین یا اگه دسترسی دارید توی پنل مدیریت دامنه) 2تا A رکورد ست کنید یکی رو خالی بذارید و یکی رو با www و ip رو هم وارد کنید
البته راه های دیگه ای هم هست ولی این راحت ترینه

AsreShetab
May 6th, 2013, 22:29
ببینید این اصلا کار سختی نیست . کافیه برای دامین ( از طریق تیکت زیدن به ادمین یا اگه دسترسی دارید توی پنل مدیریت دامنه) 2تا A رکورد ست کنید یکی رو خالی بذارید و یکی رو با www و ip رو هم وارد کنید
البته راه های دیگه ای هم هست ولی این راحت ترینه

تایید میشه ، این ساده ترین و بهترین راهه

reza21biologist
May 6th, 2013, 23:25
در صورتی که سرور شما windows است می بایست به سرور login شوید و iis را باز کنید سپس بر روی دامنه مورد نظر راست کلیک کنید و edite bunding را بزنید و رکورد www را نیز به لیست اضافه کنید. با تشکر