PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود آفلاین

sshiran
February 13th, 2010, 11:09
این مقاله خوبی هست در مورد اینترنت آفلاین ماهواره ای که دوستان توی یک تاپیک در موردش صحبت کرده بودن .

البته اگه قدیمی باشه به نظرتون به بزرگواری خودتون ببخشید .:77:

لــــیــــنـــــــک دانـــــلــــــود (http://www.4shared.com/file/221054552/cc71cbfa/OfflineInternetEBook.html)

limonisher
December 8th, 2010, 16:18
لينك دانلود خرابه

nimapendar
December 8th, 2010, 16:32
فایل را پاک کردند از یه جای دیگه لینک بدید

robot
December 8th, 2010, 17:03
یاد قدیما بخیییییییییییر!!!!!!!!!!

الان عملاً آفلاینی وجود نداره!!! همه فایلها کد شده و پولی شده !!! :77:

---
December 8th, 2010, 17:09
The file link that you requested is not valid.

Warez-Host.IR
December 8th, 2010, 17:21
لینک دانلود جدید :
http://rapidshare.com/files/66795764/OfflineInternetEBook.rar

MagicVps.Com
December 8th, 2010, 20:30
یاد قدیما بخیییییییییییر!!!!!!!!!!

الان عملاً آفلاینی وجود نداره!!! همه فایلها کد شده و پولی شده !!! :77:

اگر حوصله کنید و وقت بزارید میبینید که هنوز هم افلاین هستش یکسری سایتها هم بصورت کد شده هست که اگر اعضا هزینه اکانت ندن ولی ببخشید چطوری باید برن اکانت بخرند عاشق چشم و ابرو دیگران که نیستند و البته در حلا حاضر هم یکسر ی از همین سایتها با تبلغات و یکسری سیاستهای دیگه هزینه اکانت در میارن و مجانی فایل میفرستند

در ضمن اینی که مگید کد شده هست افلاین مدیریت شده هست
اون افلاین که قبلا از روی شانس و اقبال بود و بی درو پیکر الان هم هستش مثل همون قدیم منتها یک مقدرا فایلها کمتر شده

موفق باشید

MihanServer.com
December 8th, 2010, 20:47
در مورد اینترنت انلاین هم مقاله هست !؟

AfaghData
December 8th, 2010, 23:17
چند روز پیش یه سایتی پیشنهاد اینترنت ماهواره ای داد که ارسال از خط اینترنت هست دریافت از دیش! که تظمین سرعت 2 مگابایت را میداد نوعی آفلاین هست ولی کسی تاحالا استفاده کرده؟

reza115
December 8th, 2010, 23:29
چند روز پیش یه سایتی پیشنهاد اینترنت ماهواره ای داد که ارسال از خط اینترنت هست دریافت از دیش! که تظمین سرعت 2 مگابایت را میداد نوعی آفلاین هست ولی کسی تاحالا استفاده کرده؟
بله - شما می تونید ارسال رو از طریق یه خط dialup / gprs /adsl و ....انحام بدین و دریافت از طریق دیش باشه !
سرعت هم بستگی به نوع اکانتی داره که استفاده می کنید (خرید یا هک کرده ایید)

اگه اطلاعات بیشتر خواستین با آی دی بنده تماس بگیرید : reza_ajori

AfaghData
December 8th, 2010, 23:35
نه خریدم و نه هک کردم:65:

یکی از دوستام خواست بهم بده که از 1 مگابایت شروع میشه تا 14 مگابایت! به من گفت فقط دیش و کارت بخر ! اکانت با من! ازش داره؟

reza115
December 8th, 2010, 23:45
نه خریدم و نه هک کردم:65:

یکی از دوستام خواست بهم بده که از 1 مگابایت شروع میشه تا 14 مگابایت! به من گفت فقط دیش و کارت بخر ! اکانت با من! ازش داره؟
چو دانی و پرسی سوالت خطاست .... :دی
مگه اینکه سرعت فعلی خط اینترنتت بالای 10 مگ باشه که بعید می دونم

AfaghData
December 8th, 2010, 23:52
من 2 مگ شبانه دارم و 1 مگابایت روزانه:-b یکی از دوستام آی اس پی داره ولی همون دیش ،کارت،... خودش بالای 100 تومان هزینه داره

MagicVps.Com
December 9th, 2010, 01:07

دوست عزیز به این میگن اینترنت یکطرفه نامتقارن چه ربطی به افلاین داره خوبه خودت داری میگی به خط اینترنت نیاز هست

AfaghData
December 9th, 2010, 09:57
یعنی آنلاین میشه؟@-)

اینجوری باشه که اطلاعات میفهمه من از یکی بچه های سپاه سوال کردم گفت زمانی که به اینترنت وصل میشی یه وی پی ان با آی پی اختصاصی بگیر روی خطط وصل کن امکان اینکه بتونن ردیابی کنند به 0 میرسه!

MagicVps.Com
December 9th, 2010, 12:20
دوست عزیز اونی که مگید .... میفهمه اون اینترنت متقارن هستش یعنی شما بصورت مستقیم امکان سند و رسیو ما ه وا رای را داری که تهجیزاتش هم گرون هست استفاده کنی 3 سوت ردیابیت میکنند میان جمعت میکنند میبرنت اب خنک بخروی

اینترنت یک طرفه شما درخواست با خط معمولی میفرستی و رسیوت از طریق د ی ش هست سرچ کنید توی نت خیلی از سایتها دارن میفرونش این مدل اکانت را

Ariya
December 9th, 2010, 23:26
یعنی آنلاین میشه؟@-)

اینجوری باشه که اطلاعات میفهمه من از یکی بچه های سپاه سوال کردم گفت زمانی که به اینترنت وصل میشی یه وی پی ان با آی پی اختصاصی بگیر روی خطط وصل کن امکان اینکه بتونن ردیابی کنند به 0 میرسه!

دروغ از اين بزرگتر.

سه سوت رديابي ميشين حتي با وي ....

MagicVps.Com
December 10th, 2010, 02:43
دروغ از اين بزرگتر.

سه سوت رديابي ميشين حتي با وي ....

لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید الکی نظر ندین کی همچین چیزی گفته
در کل امکان رد گیری نیست مگر اینکه کسی بهشون امار بده و مثلا بگن فلانی در فلان جا داره استفاده میکنه و در حالت معمول امکان رد گیری نیست

vimax
December 16th, 2010, 16:15
مخابرات از چه طریقی متوجه میشه؟
دستگاه خاصی داره؟
بعد اگر سند و ریسیو 1 مگ هم باشه خیلی خوبه از این دی اس ال نفتی که بهتره ؟ نیست؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟

mojtabarafei
December 16th, 2010, 17:52
جالب شد
!
!
------------
www.samav p n .com

lovee20002002
December 16th, 2010, 20:12
خوب وقتی سیگنال میفرسته ۳ شماره با یک ردیاب معمولی میگیرنت جدیدا اگر سندت هم بالا باشه یعنی مخابرات از isp ها loge شما رو میگیره میان دنبالت ببینن چی میفرستی هیچی نمیگیری :66:

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

تو تکیمل بالا خوب ۱ دستگاه دارن شبیه فایندر این فقط در حالی هست که شما سند هم داشته باشی ولی ریسیو خالی رو نمیتونن ردیابی کنن

vimax
December 16th, 2010, 20:59
خب راهی نداره؟
مثلا استفاده از پوشش که تو بازار هست از این مشبک ها که دیش رو توش میزارن کلا فایندر مخابرات هم نمی تونه بگیره انگار مخفی می کنه
اینجوری باز هم سیگنالشو میگیرن؟
عجب گیری کردیم خدایی هنگ کنگ اینترنت مفتی پر سرعت دارن اینجا 512 رو آدم بیچاره میشه چون کیفیت نداره من شاتل دارم استفاده می کنم
یه راه حلی نداره بشه از دیش سند و ریسیو اینترنت داشت؟

reza115
December 16th, 2010, 22:09
خب راهی نداره؟
مثلا استفاده از پوشش که تو بازار هست از این مشبک ها که دیش رو توش میزارن کلا فایندر مخابرات هم نمی تونه بگیره انگار مخفی می کنه
اینجوری باز هم سیگنالشو میگیرن؟
عجب گیری کردیم خدایی هنگ کنگ اینترنت مفتی پر سرعت دارن اینجا 512 رو آدم بیچاره میشه چون کیفیت نداره من شاتل دارم استفاده می کنم
یه راه حلی نداره بشه از دیش سند و ریسیو اینترنت داشت؟
سلام
دوست عزیز دنبال راه های پر دردسر نرو ...
اگه بخوای send&recive رو با این تجهیزاتی که تو ایران هست داشته باشی،خیلی راحت ردیابی میشه !

اگه واقعا می خوای استفاده کنی باید حتما هزینه کنی !
پیشنهاد من به شما استفاده از Bgan هست !

اگه سوالی داشتی می تونی تو یاهو بپرسی :
yahoo id = reza_ajori

MagicVps.Com
December 16th, 2010, 22:18
دوست عزیز شما یکجوری میگی انگاری مفت هستش
میتونی پول بدی تهجیزات قیمت 2 ملیون و یا بالاتر شارج ماهاینه هم از 500 دلار به بالا میتونی بسمالله
جدااز این قضیه اینکه 3 سوت میان میگیرنت شما نکنه فکرکردی مفتی هستش فرض بگیرم که ازاد هستش و کسی کاری نداره شما میتونی حدود 3 ملیون هزینه کنی بهتره یکم واقع بین باشی و از از روی حوس یک حرفی نزنی

vimax
December 17th, 2010, 07:06
حالا کی گفت مفتی ؟!
شما میزنی سرو کله هم دیگه هر سیستمی که نته خوب بده میخوام بدونم همچین چیزی میشه بی دردسر کسی نفهمه راه اندازی کرد تو خونه یا نه
یک میگه میگیرن یکی میگه نمی گیرن!

MagicVps.Com
December 17th, 2010, 10:25
حالا کی گفت مفتی ؟!
شما میزنی سرو کله هم دیگه هر سیستمی که نته خوب بده میخوام بدونم همچین چیزی میشه بی دردسر کسی نفهمه راه اندازی کرد تو خونه یا نه
یک میگه میگیرن یکی میگه نمی گیرن!

شما مطالب دو تا پیج درست دنبال نکردین
کلا 2تا روش هست
1- اینطرنت یکطرفه غیر قابل پیگیری چون سند از طریق خط معمولی و ریسو از طریق دیش بجز جالتی که کسی اطلاع نداده باشه ویا امار نداشته باشن مطمنا غیر قابل پیگیری و شناسایی
2- اینترنت دو طرفه قابل پیگیری و شناسایی 3 سوت کسی که داشته باشه بگیرینش دیگه تکلیفش مشخصه به جرم جاسوسی وارسال اطلاعات میگیرنش

در ضمن قیمت بسیار بالای تهجیزات و شارج حداقل از 500 دلار به بالا هم در نظر بگیرید بجز این قضیه که میان 3 سوت میبرنت اب خنک بخوری

درکل دنبال چیزها دردسر دار و پر خطر نرو خلاصه و مفید

vimax
December 17th, 2010, 11:36
خب اون اولیه خود شما گفتی کسی متوجه نمیشه
لینکی چیزی داری ببینم چیه؟

reza115
December 17th, 2010, 11:39
خب اون اولیه خود شما گفتی کسی متوجه نمیشه
لینکی چیزی داری ببینم چیه؟
لینک چی میخوای عزیزم ؟

vimax
December 17th, 2010, 12:02
1- اینطرنت یکطرفه غیر قابل پیگیری چون سند از طریق خط معمولی و ریسو از طریق دیش بجز جالتی که کسی اطلاع نداده باشه ویا امار نداشته باشن مطمنا غیر قابل پیگیری و شناسایی

alisc
January 12th, 2011, 11:47
اینترنت 1 طرفه که دیگه هزینش بالا نیست ! هست ! چون من خیلی از بچه های رو میشناسم استفاده می کنن ( در این انجمن نه ! دوستان گفتن تو انجمن بازیران هستن )
چون اگر گرون باشه حالا حالا ها کسی استفاده نمی کنه ! ولی چون چند نفر رو میشناسم میگم زیاد بالا نیست !

وسایل مورد نیاز :
دیش+کارت دی وی بی + پورت ارتباطی ( دایال آپ ، دی اس ال و . . . . ) + اکانت
دیش + کارت دی وی بی : از 70 تا 300 میشه راه اندازی کرد .
پورت ارتباطی هم که دی اس ال .
نحوه نصب ؟؟؟
تهیه اکانت ؟؟؟

reza115
January 12th, 2011, 12:41
سلام

اگه بخوای اکانت بخری که باید ماهی 20-100 تومان پیاده بشی(بستگی به سرعت اکانت داره)

من آموزش هک اکانت و راه اندازی کامل رو با 40 هزار تومان بهت میدم
با این روش شما می تونید اکانت 1 مگ تا 16 مگ بدست بیارید و استفاده کنید

به شرطی که موارد زیر آماده باشه :
دیش+کارت دی وی بی + یه خط اینترنت(ADSL/DIALUP/GPRS/WIRELESS) + تنظیم دیش روی یه جهت (مثل دبلیو سه یا ...)

اگه مایل بودین اطلاع بدین :
yahoo id = reza_ajori

alisc
January 12th, 2011, 15:09
سلام

اگه بخوای اکانت بخری که باید ماهی 20-100 تومان پیاده بشی(بستگی به سرعت اکانت داره)

من آموزش هک اکانت و راه اندازی کامل رو با 40 هزار تومان بهت میدم
با این روش شما می تونید اکانت 1 مگ تا 16 مگ بدست بیارید و استفاده کنید

به شرطی که موارد زیر آماده باشه :
دیش+کارت دی وی بی + یه خط اینترنت(ADSL/DIALUP/GPRS/WIRELESS) + تنظیم دیش روی یه جهت (مثل دبلیو سه یا ...)

اگه مایل بودین اطلاع بدین :
yahoo id = reza_ajori

1. 40 تومان هزینه میگیرید یاد بدید که چه جوری هک کنم دیگه درسته ؟؟؟ بعد دیگه هزینه ای نداره که ؟؟؟؟
2. این روش تا چند وقت کار میکنه ؟؟؟؟ ( مثلا مثل SQL Injection نیست که هر روز یه روش باشه ؟ )

reza115
January 12th, 2011, 15:36
1. 40 تومان هزینه میگیرید یاد بدید که چه جوری هک کنم دیگه درسته ؟؟؟ بعد دیگه هزینه ای نداره که ؟؟؟؟
2. این روش تا چند وقت کار میکنه ؟؟؟؟ ( مثلا مثل SQL Injection نیست که هر روز یه روش باشه ؟ )

یه هزینه های کوچیک دیگه داره که تو آموزش به شما گفته خواهد شد

فعلا که کار میکنه ....

javadk
January 12th, 2011, 19:40
اگه اينترنت يك طرفه ميخوايد ميتونيد از سرويسهاي اپن اسكاي استفاده كنيد.
ويزا كارت داشته باشيد ميتونيد خريد كنيد.
Broadsat: internet service provider via satellite (http://www.broadsat.com/opensky/products/satsurf/)
اگر هم دنبال دا نلود هستيد و حاضريد پول بديد ميتونيد عضو گروه بالكان بشيد.روزانه كلي فيلم و برنامه و ..بصورت مديريت شده ميتونيد دانلود كنيد.

asrehosting
January 14th, 2011, 08:58
سلام . دوستان اکانت های این هکی رو این جهت ها فایده نداره و دوباره هک تو هک میشه ! اینجا ایرانه ها !

اگر خواستید می تونم با شرایط زیر بهتون سرویس بدیم :

بدک نیست وب گاه رو ببنید : فروش اکانت ماهواره ای (http://accmac.blogfa.com)
( به زودی سایت رسمی شو بالا می یارم )

------------------------

در مورد هزینه هاش هم بگم که حتما یه سرور میکروتیک و یه سرور دیگه برا وی پی ان دهی لازم داره و باید حتما از l2tp برا کانکشن ها استفاده بشه !